7. Bieg Zająca

plac Wolności 1 Nieporęt, Polska
30.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Active1 Fundacja - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

2. Active2 Fundacja - D5 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

3. Active3 Fundacja - D5 / K18 POL

Zapłacone

4. Active4 Fundacja - D5 / K18 POL

Zapłacone

5. Adamiak Arkadiusz - D10 / M18 POL Ciechanów 5MBOT

Zapłacone

6. Adamiak Paulina - D5 / K18 POL Ciechanów Ciechanów

Zapłacone

7. Adamiak Robert - D10 / M50 POL Ciechanów Ciechanów

Zapłacone

8. Andrukiewicz Anita - D10 / K30 POL Jabłonna Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

9. Asd Aasd - D10 / M30 POL Asd

Niezapłacone

10. Bagiński Grzegorz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

11. Bakalarova Michaela - D5 / K30 SVK Warszawa

Zapłacone

12. Banach Marcin - D10 / M40 POL Radzymin Powerade

Niezapłacone

13. Banaszek Marzena - D5 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

14. Bański Sebastian - D10 / M18 POL Kamienna Góra Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

15. Barska Natalia - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

16. Barszcz Bartosz - D10 / M30 POL Radom Gamblers Running

Niezapłacone

17. Bartczak Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

18. Bartecka-Matuszewska Urszula - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Holi GymFitness

Zapłacone

19. Bartkowska Andżelika - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

20. Bębenek Czesław - D10 / M60 POL Knurowiec

Zapłacone

21. Bielawska Elwira - NWD5 / K40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

22. Bielawski Leszek - NWD5 / M40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

23. Bielecka Magda - D10 / K18 POL Warszawa Be Active Trucker

Zapłacone

24. Biernacki Piotr - D10 / M18 POL Pomiechówek Cel- 50 km

Zapłacone

25. Błoński Piotr - D5 / M18 POL Winnica

Zapłacone

26. Bohdziewicz Paweł 15 D5 / M40 POL Bravehearts Legionowo

Zapłacone

27. Bojar Paweł - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

28. Bołtromiejuk Grzegorz - D5 / M30 POL Wyszków

Zapłacone

29. Borządek Aleksandra - D5 / K18 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

30. Brodowski Dawid - D10 / M40 POL Mława Nosarzewo Borowe

Zapłacone

31. Brogowiczstępniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Grójec

Zapłacone

32. Brulinski Konrad - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

33. Brzozowski Tomasz - D10 / M18 POL Czarna Im Szybciej Tym Szybciej yyy

Zapłacone

34. Buchowiecka Anna - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

35. Budek Monika - D5 / K30 POL Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW

Zapłacone

36. Bury Jadwiga - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

37. Chałupczyński Bartek - D5 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

38. Chruśliński Maciek - D10 / M40 POL Józefów

Zapłacone

39. Chudzińska Dorota - D10 / K18 POL Warszawa Arval Run Team

Zapłacone

40. Chylak Wojtek - D10 / M50 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

41. Cicholski Piotr - D5 / M30 POL Targonie MazoviaProactive Ciechanów

Zapłacone

42. Czaplicki Robert - D10 / M50 POL Nieporęt

Zapłacone

43. Czarnecki Karol - D10 / M30 POL Warszawa POWERADE

Zapłacone

44. Czarnota Dorota - D10 / K30 POL Legio Bravehearts

Zapłacone

45. Czerniawski Romuald - D5 / M50 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

46. Czyż Justyna - D5 / K30 POL Warszawa Yogi team - wściekłe jamniory

Niezapłacone

47. Dąbrowski Dariusz - D10 / M40 POL Ciechanów Mazovia Proactiv Ciechanów

Niezapłacone

48. Dąbrowski Paweł - D10 / M18 POL Toruń

Zapłacone

49. Dąbrowski Wojciech - D10 / M30 POL Wola Aleksandra

Zapłacone

50. Dachniewska Maja - D5 / K18 POL Arciechów

Zapłacone

51. Dachniewski Marek - D5 / M50 POL Arciechów AKS ARCIECHÓW

Zapłacone

52. Daniluk Mateusz - D10 / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

53. Draszawka Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa Power training

Zapłacone

54. Uczestnik anonimowy - D5 / M40 POL Warszawa Nasza Paka Biega

Zapłacone

55. Duszak Anna - D5 / K30 POL Stanisławów Drugi

Zapłacone

56. Dygas Krystian - D5 / M18 POL Wieliszew

Zapłacone

57. Dziaczkowska Monika - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

58. Dziel Agnieszka - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

59. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka

Zapłacone

60. Faberski Łukasz - D5 / M40 POL Radzymin

Zapłacone

61. Uczestnik anonimowy - D5 / M16 POL Radzymin

Zapłacone

62. Fabisiak Andrzej - D5 / M50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Niezapłacone

63. Fabisiak Karolina - D10 / K18 POL Legionowo Cel- 50 km

Zapłacone

64. Fabisiak Michał - D10 / M30 POL Pomiechówek Cel- 50km

Zapłacone

65. Fabisiak Monika - D10 / K18 POL Pomiechówek Cel- 50km

Zapłacone

66. Falak Krzysztof - D10 / M30 POL Pomiechówek Cel- 50 km

Zapłacone

67. Fido Jerzy - D10 / M70 POL Marki Lechici ZielonkaLechici Zielonka

Zapłacone

68. Fiedoruk Piotr - D5 / M50 POL Warszawa AZS WAT

Zapłacone

69. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Chotyłów

Zapłacone

70. Foremnik Julia - D10 / K18 POL Zielonki-Parcela

Niezapłacone

71. Foszner Katarzyna - D10 / K30 POL Legionowo Fit Line Fitness Legionowo

Zapłacone

72. Furman Michal - D10 / M40 POL Nieporęt Tri Level

Zapłacone

73. Gajek Ireneusz - D10 / M40 POL Ciechanów

Zapłacone

74. Gajewski Mariusz - D10 / M40 POL Pułtusk

Zapłacone

75. Galimski Marcin - D5 / M18 POL Ząbki

Zapłacone

76. Gałuszka Barbara - D5 / K40 POL Jasło Mors Space Jasielski Klub Endorfin

Niezapłacone

77. Gąsiorowska Paulina - D5 / K30 POL Nasielsk

Zapłacone

78. Gąsowska Marysia - D5 / K40 POL Sulejówek

Niezapłacone

79. Gazeta Powiatowa - D5 / POL

Zapłacone

80. Gazeta Powiatowa2 - D5 / POL

Zapłacone

81. Glabisz Adam - D10 / M18 POL Warszawa Arval Run Team

Zapłacone

82. Glegoła Monika - D5 / K30 POL Warszawa Husaria Race Team Warszawa

Niezapłacone

83. Glinka Agnieszka - D10 / K40 POL Legionowo Bravehearts

Zapłacone

84. Głód Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa Powerade

Niezapłacone

85. Gniadek Elżbieta - D10 / K30 POL Wieliszew Wybiegaj Siebie

Zapłacone

86. Gniadek Łukasz - D10 / M30 POL Wieliszew Bravehearts Legionowo

Zapłacone

87. Golacka-Piotrowska Beata - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

88. Gollnik Daria - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwor

Zapłacone

89. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Stasi Las

Zapłacone

90. Gołębiewska Łucja - D10 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

91. Gontarz Mateusz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

92. Górczynska Marta - D10 / K30 POL Skrzeszew Wybiegaj Siebie

Zapłacone

93. Górecka Katarzyna - D10 / K40 POL Warszawa Żórawski Team, PKO Bank Polski

Niezapłacone

94. Górka Radosław - D10 / M30 POL Milanówek Warchoły Łajld Tim Ranning Krew

Niezapłacone

95. Górnaś Tomasz - D5 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

96. Górnaś Zofia - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

97. Górski Piotr - D5 / M40 POL Otwock Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

98. Gostyńska Weronika - D10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

99. Goździewski Mariusz - D5 / M40 POL Ciechanów MazoviaProactive Ciechanów

Zapłacone

100. Grabarska Lidia - D10 / K30 POL Warszawa Uciekam więc biegne

Zapłacone

101. Grądzik Marcin - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

102. Gramann Andrzej - D10 / M70 POL Krubin Wieliszew Heron Team

Zapłacone

103. Grodek Krzysztof - D10 / M30 POL Łajski

Zapłacone

104. Grubkajtys Henryk - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

105. Gruszecki Marek - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

106. Grygoruk Mirosław - D10 / M30 POL Hajnówka Hajnowka biega

Zapłacone

107. Grzegrzółka Szymon - D5 / M18 POL Błonie UKS Młodzik

Niezapłacone

108. Uczestnik anonimowy - D5 / M18 POL Ostrowiec Świętokrzyski KSZO Ostrowiec Św.

Zapłacone

109. Uczestnik anonimowy - D5 / K18 POL Ostrowiec Swietokrzyski KSZO

Zapłacone

110. Hadam Ewa - D10 / K50 POL Dynów Spartan Race Training Group Rzeszów

Niezapłacone

111. Helak Krzysztof - D10 / M18 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

112. Hipp Robert - NWD5 / M60 POL Nadarzyn Smocze Łapy

Zapłacone

113. Iwańczyk Grzegorz - D10 / M30 POL Marki

Zapłacone

114. Izraelska Katarzyna - NWD5 / K50 POL Okuniew SONSIEDZI TEAM

Zapłacone

115. Uczestnik anonimowy - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

116. Jakubowski Krzysztof - D10 / M40 POL Legionowo LUXTORPEDA72

Niezapłacone

117. Jańczak Anna - D10 / K18 POL Powerade

Zapłacone

118. Janiec Karol - D10 / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

119. Jankowska Marta - D10 / K30 POL Radzymin Powerade

Zapłacone

120. Jarczewski Mariusz - D10 / M30 POL Płońsk

Zapłacone

121. Jarocka Wioleta - D5 / K30 POL Legionowo TRI LEVEL

Zapłacone

122. Jaskot Roman - D10 / M60 POL Pułtusk Irmark

Zapłacone

123. Jastrzębski Sławomir - D5 / M40 POL Bravehearts Legionowo

Zapłacone

124. Jaszczuk Mateusz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

125. Jedynak Kamil - D10 / M30 POL Kobyłka

Zapłacone

126. Jonik Justyna - D10 / K18 POL Warszawa AZS WAT

Zapłacone

127. Ka Monika - D10 / K30 POL Dęblin Potrenujemy?

Niezapłacone

128. Kamińska Weronika - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

129. Kamińska Nowakowska Ewa - NWD5 / K30 POL Zabiele-Piliki

Zapłacone

130. Kania Anna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

131. Kaniak Zbigniew - NWD5 / M60 POL Płońsk NW Płońsk

Zapłacone

132. Karasiewicz Katarzyna - D10 / K40 POL Kuligów

Zapłacone

133. Katner-Pękul Karolina - D5 / K30 POL Wyszków

Zapłacone

134. Kawka Ida - D5 / K40 POL Grodzisk Mazowiecki Dobrze Nam Idzie

Niezapłacone

135. Kaźmierczak Robert - D10 / M40 POL Legionowo BRAVEHERTS

Zapłacone

136. Każuch Olaf - D5 / POL Otwock

Zapłacone

137. Każuch Sławomir - D5 / M40 POL Otwock

Zapłacone

138. Kisiel Mariusz - D5 / M40 POL Chotomów

Zapłacone

139. Kisielewicz Elwira - D5 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

140. Uczestnik anonimowy 55 D10 / M40 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

141. Klimek-Majewska Madzia - D10 / K30 POL Nowy Dwór Maz RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

142. Kniaziołucki Marcin - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

143. Koc Krzysztof - D10 / M50 POL Kobyłka Nasza Paka Biega

Zapłacone

144. Kolasa Andrzej - D10 / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

145. Kornacka Agnieszka - D5 / K18 POL Nieporęt

Zapłacone

146. Kornacki Dominik - D10 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

147. Kornacki Sławomir - D10 / M50 POL Marki

Zapłacone

148. Korzeniewski Janusz - D5 / M50 POL Ludwinów Metro Warszawskie

Zapłacone

149. Korzeniewski Tomasz - D5 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

150. Korzeniowska Maja - D5 / POL

Zapłacone

151. Korzeniowski Szymon - D10 / M40 POL Stanisławów Pierwszy Nieporęt Biega

Zapłacone

152. Kosewska Monika 17 D10 / K40 POL Bravehearts Legionowo

Zapłacone

153. Kosewski Krzysztof 16 D10 / M30 POL

Zapłacone

154. Kossakowska Dorota - D5 / K40 POL Węgrów Morsy Węgrów

Zapłacone

155. Kossakowski Damian - D10 / M18 POL Radzymin Powerade

Zapłacone

156. Kowalczuk Cezary - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

157. Kowalczyk Andrzej - D10 / M60 POL Rembelszczyzna Blood sweat and beers

Zapłacone

158. Kowalczyk Danuta - NWD5 / K60 POL Rembelszczyzna

Zapłacone

159. Kowalski Łukasz - D10 / M30 POL Ciechanów

Zapłacone

160. Krajewska Milena - D5 / K40 POL Nieporęt

Niezapłacone

161. Krasuska Agata - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

162. Krawczuk Magda - D10 / K40 POL Stanisławów Pierwszy

Niezapłacone

163. Krawczyk Marlena - D5 / K18 POL Jabłonna

Zapłacone

164. Krochmalska Agnieszka - D5 / K40 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

165. Uczestnik anonimowy - D5 / K60 POL Warszawa

Zapłacone

166. Król Marta - D5 / K18 POL Dąbrówka

Zapłacone

167. Królik Anna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

168. Krzysiak Aneczka - D10 / K40 POL Owczarnia

Niezapłacone

169. Kubasiewicz Patrycja - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

170. Kubasiewicz Wojciech - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

171. Kulczycki Jan - NWD5 / M60 POL Gdańsk

Zapłacone

172. Kulik Jarek - D5 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

173. Kurcińska Lidia - D10 / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

174. Kurek Gustaw - D10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

175. Kurek Izabela - D10 / K30 POL Warszawa BIEGAM PO WOLI

Zapłacone

176. Kurek Jacek - D10 / M40 POL Ostrówek BIEGAM PO WOLI

Zapłacone

177. Kurek Krzysztof - D10 / M40 POL Płock Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

178. Kwiatkowska Maja - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

179. Kwiatkowski Sławomir - D10 / K40 POL Radzymin

Zapłacone

180. Ladno Marcin - D10 / M40 POL

Zapłacone

181. Lalik Agnieszka - D10 / K40 POL Józefów LETE Biega

Zapłacone

182. Lebuda Ewa - D5 / K40 POL Olsztyn

Zapłacone

183. Leszczyński Roman - D10 / M60 POL Ostrołęka so-biebie-gam

Zapłacone

184. Lewandowska Anna - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

185. Lipiszko Agnieszka - D5 / K30 POL Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE

Zapłacone

186. Łaski Łukasz - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

187. Łatkowska Monika - D10 / K40 POL Chotomów Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

188. Łatkowski Łukasz - D10 / M40 POL Chotomów Grupa Biegowa CHTMO

Zapłacone

189. Machnacki Michał - D5 / M40 POL Legionowo Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

190. Maciąg Kinga - D5 / POL Czersk

Zapłacone

191. Uczestnik anonimowy - D5 / M60 POL Wołomin Nasza Paka Biega

Zapłacone

192. Macugowski Mariusz - D10 / M40 POL Mława KB TKKF Promyk Ciechanów

Zapłacone

193. Majchrzyk Agnieszka - NWD5 / K40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

194. Majchrzyk Wojciech - NWD5 / M50 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Niezapłacone

195. Majewska Edyta - D5 / K40 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

196. Majewski Daniel - D10 / M40 PCN Warszawa

Zapłacone

197. Majewski Łukasz - D10 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

198. Major Sandra - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

199. Marcinkiewicz Katarzyna - D10 / K50 POL Kobyłka BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

200. Maryniak Katarzyna - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj siebie

Zapłacone

201. Marzantowicz Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

202. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Piaseczno BIEGAJĄCY KUCHARZ

Niezapłacone

203. Mastalerek Arkadiusz - D5 / M40 POL Warszawa MASTALEREK TEAM

Zapłacone

204. Mastalerek Joanna - D5 / K40 POL Warszawa MASTALEREK TEAM

Zapłacone

205. Mastalerz Katarzyna - D10 / K40 POL Karnice Drużyna TVN

Zapłacone

206. Mastalerz Marcin - D10 / M50 POL Karnice Słoniówka

Zapłacone

207. Mateńka Piotr - D5 / M40 POL Warszawa FANGA FIGHT CLUB

Zapłacone

208. Uczestnik anonimowy - D10 / K50 POL Marki Lechici Zielonka

Zapłacone

209. Matuszewski Paweł - D5 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Holi GymFitness

Zapłacone

210. Mazur Sebastian - D10 / M18 POL Kozienice

Zapłacone

211. Michalczewska Weronika - D5 / K18 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

212. Michalski Robert - D10 / M30 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

213. Miernicki Tomasz - D10 / M50 POL Jablonna Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

214. Mikołajczyk Arkadiusz - D10 / M18 POL Łąck

Zapłacone

215. Miniak Lidia - D5 / K30 POL Jabłonna Wybiegaj Siebie

Zapłacone

216. Miniak Marek - D5 / M40 POL Jabłonna Brevharts Legionowo

Zapłacone

217. Modzelewski Dariusz - D10 / M60 POL Włocławek Geodar

Zapłacone

218. Mokrzanowska Anna - D5 / K18 POL Warszawa

Niezapłacone

219. Mróz Sebastian - D5 / M40 POL Komorów

Zapłacone

220. Mucha Robert - NWD5 / M40 POL Kroczewo Bestie ocr Legionowo

Zapłacone

221. Murat Krzysztof - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

222. Murmyło Marcin - D10 / M30 POL Warszawa Mokroiwieje.pl

Zapłacone

223. Musiałek Oliwia - D5 / POL Czersk

Zapłacone

224. Myśliwiec Mariusz - D10 / M30 POL Emilianów Fast Furious

Niezapłacone

225. Naciążek Bianka - D10 / K40 POL Józefów TS REGLE

Zapłacone

226. Nalazek Izabela - D10 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

227. Uczestnik anonimowy - D10 / M50 POL Wołomin

Zapłacone

228. Niedźwiedź Barbara - D5 / K40 POL Węgrów Morsy Węgrów

Zapłacone

229. Nowak Ania - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

230. Nowak Anna - D10 / K40 POL Nieporęt

Zapłacone

231. Nowak Diana - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

232. Nowak Paweł - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

233. Nowak Sebastian - D10 / M30 POL Ciechanów 5 MBOT

Zapłacone

234. Nowakowska Małgorzata - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

235. Nowakowski Czeslaw - D10 / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

236. Nowicka Magdalena - D10 / K40 POL Kąty

Zapłacone

237. Nowicka Małgorzata - D5 / K40 POL Warszawa No

Niezapłacone

238. Ogończyk Donata - D5 / K18 POL Legionowl

Zapłacone

239. Oliwa Edward - D5 / M50 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

240. Olszewska Iwona - NWD5 / K40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

241. Olszewska Malwina - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

242. Olszewski Jacek - NWD5 / M40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

243. Paczkowski Mateusz - D10 / M18 POL Legionowo

Zapłacone

244. Paluch Dorota - D5 / K30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

245. Pawełas Marta - D10 / K30 POL Warszawa Pomijalni

Niezapłacone

246. Pawlak Rafał - D10 / M18 POL Soboklęszcz

Zapłacone

247. Pawłowska Agnieszka - D5 / K40 POL Marki Powerade

Niezapłacone

248. Pekacka Weronika - NWD5 / K40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

249. Pekacki Krzysztof - NWD5 / M40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

250. Pękalska Anna - D10 / K40 POL Nieporęt

Zapłacone

251. Perzanowska Anna - D10 / K18 POL Pomiechówek Cel- 50 km

Zapłacone

252. Pesta Marek - NWD5 / M50 POL Płock

Zapłacone

253. Piątek Magdalena - D10 / K30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

254. Piekarski Paweł - D5 / M40 POL Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO

Zapłacone

255. Pietras Jolanta - D10 / K40 POL Piastów

Zapłacone

256. Pietrucha Krzysztof - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

257. Pilarska-Pogoda Aleksandra - D5 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

258. Pilewska Anita - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

259. Piłat Renata - D10 / K50 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

260. Płuciś Małgorzata - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

261. Pokwicka Janina - NWD5 / K60 POL Płońsk NW Płońsk

Zapłacone

262. Uczestnik anonimowy - NWD5 / K60 POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

263. Uczestnik anonimowy - D10 / M50 POL Warszawa Warszawa-Mokotów

Niezapłacone

264. Polewaczyk Tomasz - D5 / M18 POL Łyse brak

Niezapłacone

265. Popiołek Katarzyna - D10 / K40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

266. Popiołek Norbert - D10 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

267. Powała Anna - D10 / K30 POL Nieporęt Powerade

Zapłacone

268. Przygoda Ula - D10 / K30 POL Łowicz JUST HERO Team

Zapłacone

269. Ptaszek Agnieszka - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

270. Radomski Kazimierz - D10 / M50 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

271. Uczestnik anonimowy - D5 / M50 POL Chotomow

Zapłacone

272. Rapacka Iwona - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

273. Rapacki Jakub - D5 / M16 POL Legionowo

Zapłacone

274. Rapacki Piotr - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

275. Reda Kinga - D5 / K18 POL Wieliszew Team Kopeć

Zapłacone

276. Reisch Bożena - NWD5 / K50 POL Żbiki Nordic Walking

Zapłacone

277. Reisch Janusz - NWD5 / M60 POL Pruszków Żbiki Nordic Walking

Zapłacone

278. Rejmentowska Sylwia - NWD5 / K40 POL Warszawa-Wesoła

Zapłacone

279. Rejmentowska Sylwia - NWD5 / K40 POL Warszawa-Wesoła

Niezapłacone

280. Remisz Anna - D10 / K18 POL Wólka Radzymińska

Niezapłacone

281. Rocka Gosia - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

282. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL Węgrów Morsy Węgrów

Zapłacone

283. Roik Katarzyna - D5 / K30 POL Szczucin

Zapłacone

284. Roik Tomasz - D5 / M60 POL Szczucin biegam dla basi

Zapłacone

285. Romańczuk Michał - D5 / M40 POL Legionowo

Niezapłacone

286. Rosłaniec Anna - D5 / K30 POL Stara Wieś Półmaraton Wiązowski

Zapłacone

287. Roszak Wiktor - D10 / M18 POL Warszawa AZS WAT

Zapłacone

288. Różańska Elżbieta - D5 / K40 POL Wiązowna Półmaraton Wiązowski

Zapłacone

289. Ruciński Grzegorz - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

290. Ruszkowska Anna - D5 / K40 POL Pruszków Pruszków

Zapłacone

291. Ruszkowski Jacek - D5 / M40 POL Pruszków Pruszków

Zapłacone

292. Rusztecki Rafał - D10 / M40 POL Warszawa TasmanianDevil

Zapłacone

293. Sadowski Bartłomiej - D10 / M40 POL Legionowo zawsze gOTowi zawsze blisko

Zapłacone

294. Sakowicz Magdalena - D5 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

295. Salwin Sławomir - D10 / M50 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

296. Samborska Magdalena - NWD5 / K30 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

297. Sasin Andrzej - D5 / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

298. Scheffner Agata - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

299. Scheffner Zygmunt - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

300. Ściwiarska Małgorzata - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

301. Sepioło Marcin - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

302. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL Skierdy

Zapłacone

303. Siemińska Anita - NWD5 / K30 POL Olszewnica Stara KCHR OSiR Serock

Zapłacone

304. Sienkiewicz Ernest - D5 / M30 POL Wyszków

Zapłacone

305. Sienkiewicz Jakub - D10 / M30 POL Białystok

Zapłacone

306. Sikorska Wioleta - D5 / K30 POL Aleksandrów

Zapłacone

307. Skibniewski Grzegorz - D5 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

308. Skowroński Bartosz - D10 / M18 POL Legionowo

Zapłacone

309. Skr Paulina - D10 / K30 POL Białystok

Zapłacone

310. Sobczyk Basia - D10 / K40 POL Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór

Zapłacone

311. Sobieraj Maciej - D5 / M30 POL Warszawa Zwyrole ze Stolycy

Zapłacone

312. Sochocki Dariusz - D5 / M50 POL Legionowo

Zapłacone

313. Stańczyk Krzysztof - NWD5 / M70 POL Warszawa KB V-MAX Adamów

Zapłacone

314. Stankiewicz Maciej - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

315. Stasiorczyk Iza - D10 / K30 POL Wieliszew Wybiegaj Siebie

Zapłacone

316. Stasiorczyk Marek - D10 / M40 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

317. Stawinoga Jakub - D10 / M18 POL Wieliszew

Niezapłacone

318. Stempel Tomasz - D10 / M40 POL Warszawa Marysin Wawerski Biega

Niezapłacone

319. Stępień Dorota - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

320. Stępień Magdalena - D5 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

321. Subocz Piotr - D10 / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

322. Uczestnik anonimowy - D5 / M30 POL Legionowo

Niezapłacone

323. Świdzikowski Michał - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

324. Świętoń Grzegorz - D10 / M40 POL Strachów fast furious

Zapłacone

325. Świstek Dariusz - NWD5 / M40 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

326. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

327. Szczeblowska Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

328. Szczepanik Robert - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

329. Sznjefus Beata - D10 / K30 POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Niezapłacone

330. Szrejder Dorota - D5 / K40 POL Nadarzyn Smocze Łapy

Zapłacone

331. Uczestnik anonimowy - D5 / M40 POL Skierdy

Zapłacone

332. Szuba Aneta - D5 / K30 POL Sielc Team Długosiodło

Zapłacone

333. Szulkowski Marek - D5 / M40 POL Józefów -

Zapłacone

334. Szymańska Anna - NWD5 / K40 POL Wiązowna

Zapłacone

335. Szymańska Laura - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

336. Szymańska Luiza - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

337. Szymański Jacek - D5 / M50 POL Wiązowna

Zapłacone

338. Szymborski Krzysztof - NWD5 / M18 POL Góra BKS Wataha Warszawa

Niezapłacone

339. Uczestnik anonimowy - D10 / M18 POL Wieliszew

Niezapłacone

340. Tomaszewski Bartek - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

341. Tomaszkiewicz Łukasz - D10 / M30 POL Łowicz Just Hero Team

Zapłacone

342. Trześniewska Kaśka - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

343. Turczyński Jan - D5 / K18 POL

Zapłacone

344. Tyczkowski Jakub - NWD5 / M40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

345. Tyczyński Artur - D5 / M40 POL Białobrzegi Comp Team

Zapłacone

346. Tyczyński Marek - D10 / M30 POL Sieraków Radzymin Run Team

Niezapłacone

347. Tymosiewicz-Dymek Ewa - D10 / K40 POL Legionowo Bestie

Zapłacone

348. Uchwał Marcin - D10 / M40 POL Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza

Zapłacone

349. Walendzik Anna - D5 / K30 POL Łomianki Dolne

Zapłacone

350. Walkowski Konrad - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

351. Wanowski Andrzej - D10 / M60 POL Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór

Zapłacone

352. Warchol Joanna - D5 / K40 POL Warszawa Biuro Tłumaczeń Esej

Zapłacone

353. Wasiak Iwona - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

354. Wąsowski Piotr - D5 / M40 POL Pruszków

Zapłacone

355. Widz Łukasz - D10 / M30 POL Ryki

Zapłacone

356. Więch Arek - D10 / M18 POL Marki

Zapłacone

357. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

358. Wileński Zbigniew - D10 / M50 POL Dąbrowa Chotomowska GRUPA BIEGOWA CHTMO

Zapłacone

359. Witkowski Robert - D5 / M40 POL Borowa Góra

Zapłacone

360. Włodarczyk Paweł - D10 / M30 POL Kałuszyn Bravehearts Legionowo

Zapłacone

361. Włosińska Wioletta - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

362. Wodzyńska Agata - D5 / K40 POL Nieporęt

Zapłacone

363. Wójcicka Iwona - D5 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

364. Wójcik Jowita - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

365. Wojtkowski Piotr - D5 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

366. Woroszyło Agnieszka - D5 / K18 POL Warszawa

Niezapłacone

367. Woszczyk Monika - D5 / K40 POL Legionowo

Niezapłacone

368. Woynowski Łukasz - D5 / M18 POL

Zapłacone

369. Woźniczka Jolanta - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

370. Wróbel Tomasz - D10 / M40 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

371. Wroczyński Adam - D10 / M40 POL Słupno Powerade

Zapłacone

372. Wrzosek Jarosław - D10 / M40 POL Czarna Cyganowo

Zapłacone

373. Wrzosek Konrad - D5 / M30 POL Nieporęt

Zapłacone

374. Wultańska Monika - D5 / K30 POL Wyszków

Zapłacone

375. Wysocka Anna - D5 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

376. Zając Dorota - D10 / K50 POL Piaseczno

Zapłacone

377. Zając Katarzyna - D5 / K40 POL Warszawa Biuro Tłumaczeń Esej

Zapłacone

378. Zając Monika - D10 / K18 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

379. Zajdel Jakub - D10 / M30 POL Krosno

Zapłacone

380. Zajdenc Mateusz - D10 / M18 POL Pomiechówek

Zapłacone

381. Zakowicz Paweł - D10 / M30 POL Warszawa Piechotą po Schodach - Łódź

Zapłacone

382. Zarzycki Piotr - D5 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

383. Ziarko Joanna - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

384. Zouabi Dorota - D5 / K40 POL Warszawa Total fitnes

Zapłacone

385. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

386. Zych Łukasz - D5 / M30 POL Marki Grzybki Team

Zapłacone

387. Żywek Teresa - D10 / K60 POL Konstancin-Jeziorna Tripower.pl

Zapłacone

388. Żywień Marek - D10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU