8. Bieg Zająca – biegi dzieci

plac Wolności 1, Nieporęt, Polska
21.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramek Michalina - BD200 / K POL Jabłonna

Zapłacone

2. Anders Damian - BD1000 / M POL Mysiadło Kondycja piaseczno

Zapłacone

3. Antczak Bartosz - BD200 / M POL Dosin

Zapłacone

4. Antczak Natalia - BD200 / K POL Dosin

Zapłacone

5. Badaoui Hugo - BD200 / M POL Warszawa

Niezapłacone

6. Bartik Zuzanna - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

7. Bartkowski Kacper - BD200 / M POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

8. Bartnik Karol - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

9. Bednarska Antonina - BD200 / K POL Warszawa

Niezapłacone

10. Brzozowska Antonina - BD200 / K POL

Zapłacone

11. Cal Kacper - BD1000 / M POL Legionowo

Zapłacone

12. Cal Zuzanna - BD200 / K POL Legionowo

Zapłacone

13. Chabiński Piotr - BD200 / M POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

14. Chałupczyńska Patrycja - BD1000 / K POL Legionowo

Zapłacone

15. Chałupczyński Patryk - BD1000 / M POL Legionowo

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Józefów

Zapłacone

17. Cybulska Katarzyna - BD200 / K POL Leszno

Zapłacone

18. Czaja Zosia - BD200 / K POL Michałów Reginów

Zapłacone

19. Dąbrowski Aleksander - BD200 / M POL Piastów Dąbki Family Team

Niezapłacone

20. Dąbrowski Maksymilian - BD200 / M POL Piastów Dąbki Family Team

Niezapłacone

21. Ebing Amelia - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

22. Ebing Arek - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

23. Filipek Wojciech - BD200 / M POL Warszawa KS FFA Warszawa

Zapłacone

24. Filipiuk Maja - BD200 / K POL Chotyłów

Zapłacone

25. Gajewska Liliana - BD1000 / K POL Brwinów

Niezapłacone

26. Gajewska Pola - BD1000 / K POL Brwinów

Niezapłacone

27. Glinka Wiktor - BD200 / M POL

Zapłacone

28. Gregulski Stefan - BD1000 / M POL Wyględy GREG TEAM

Zapłacone

29. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Rembelszczyzna

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy - BD1000 / K POL Rembelszczyzna

Niezapłacone

31. Uczestnik anonimowy - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

32. Hercog Hania - BD200 / K POL Zielonka

Zapłacone

33. Jankowska Marcelina - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

34. Jankowska Nikola - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

35. Kalamon Gabrysia - BD200 / K POL Władysławów

Zapłacone

36. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Józefów KrejzOlka

Zapłacone

37. Uczestnik anonimowy - BD1000 / M POL Józefów Mucio

Zapłacone

38. Kamińska Katarzyna - BD1000 / K POL Zielonka

Zapłacone

39. Kamińska Natalia - BD1000 / K POL Ostrołęka BBL Ostrołęka

Zapłacone

40. Kamiński Tymon - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

41. Karczewski Adam - BD200 / M POL Otrębusy

Zapłacone

42. Koć Maciej - BD1000 / M POL Warszawa SP3 Przymierza Rodzin Warszawa

Zapłacone

43. Komorzycka Julia - BD1000 / K POL Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim

Zapłacone

44. Komorzycka Laura - BD200 / K POL Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim

Zapłacone

45. Kondrowski Radosław - BD200 / M POL Ząbki

Zapłacone

46. Kosewski Michał - BD1000 / M POL Łajski

Zapłacone

47. Kowalska Weronika - BD1000 / K POL Warszawa

Zapłacone

48. Kowalski Kacper - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

49. Krajewski Kornel - BD200 / M POL Legionowo

Niezapłacone

50. Krasuska Maja - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

51. Krasuska Pola - BD200 / K POL Warszawa

Niezapłacone

52. Krawczyk Maksymilian - BD200 / M POL Góra Kalwaria Szkoła Podstawowa im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku

Zapłacone

53. Krawiec Maja - BD200 / K POL Warszawa

Niezapłacone

54. Krawiec Marta - BD200 / K POL Warszawa

Niezapłacone

55. Krzyśka Iga - BD200 / K POL Marki

Zapłacone

56. Kubajka Andrzej - BD1000 / M POL Warszawa

Niezapłacone

57. Kujawa Kornelia - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

58. Kuliberda Anna - BD1000 / K POL Warszawa

Zapłacone

59. Lewiński Mikołaj - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

60. Listkowska Aleksandra - BD200 / K POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów

Zapłacone

61. Maciejewski Filip - BD200 / M POL Chotomów niezrzeszony

Zapłacone

62. Majewska Hania - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

63. Malinowski Wojciech - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

64. Maryniak Ola - BD200 / K POL

Zapłacone

65. Matusik Lena - BD200 / K POL Ostrówek

Zapłacone

66. Mędrzycka Hania - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

67. Nowicka Julia - BD1000 / K POL Skubianka

Zapłacone

68. Ołtarzewski Franciszek - BD1000 / M POL Młodzieszyn

Zapłacone

69. Ołtarzewski Remigiusz - BD200 / M POL Młodzieszyn

Zapłacone

70. Pajko Antonina - BD200 / K POL Jabłonna

Zapłacone

71. Pękala Stefan - BD200 / M POL Michałów-Grabina

Niezapłacone

72. Pękala Tytus - BD1000 / M POL Michałów-Grabina

Niezapłacone

73. Piątkowska Oliwia - BD1000 / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

74. Pietrucha Julia - BD1000 / K POL Legionowo

Niezapłacone

75. Piotrowska Zofia - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

76. Powała Paweł - BD200 / K POL Nieporęt

Zapłacone

77. Pyśk Aleksandra - BD1000 / K POL Warszawa

Zapłacone

78. Pyśk Jakub - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

79. Rekus Zuzanna - BD200 / K POL Płock

Zapłacone

80. Romanowski Mateusz - BD1000 / M POL Marki Wysportowani Racing Team

Niezapłacone

81. Rygielska Kamila - BD1000 / K POL Legionowo

Niezapłacone

82. Rygielska Milena - BD1000 / K POL Legionowo

Niezapłacone

83. Rygielska Patrycja - BD1000 / K POL Legionowo

Niezapłacone

84. Sharko Adrian - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

85. Smosarski Karol - BD1000 / M POL Borowa Góra

Zapłacone

86. Smosarski Piotr - BD200 / M POL Borowa Góra

Zapłacone

87. Sośniak Martyna - BD200 / K POL Tomice

Niezapłacone

88. Stafiński Tymoteusz - BD200 / M POL Wołomin

Zapłacone

89. Stańczuk Jan - BD1000 / M POL Kobyłka SP nr 1 w Kobyłce

Zapłacone

90. Stryjek Klaudia - BD200 / K POL Ostrówek

Zapłacone

91. Stryjek Martyna - BD1000 / K POL Ostrówek

Zapłacone

92. Świostek Alan - BD200 / M POL Radom RunAlan

Zapłacone

93. Świtalska Małgorzata - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

94. Szajkowska Aleksandra - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

95. Sztejnert Jakub - BD1000 / M POL Skierdy

Zapłacone

96. Sztejnert Jakub - BD200 / M POL Skierdy

Zapłacone

97. Szyszka Szymon - BD1000 / M POL Kutno

Zapłacone

98. Targonska Alicja - BD200 / K POL Legionowo

Zapłacone

99. Tartanus Kinga - BD200 / K POL Nieborów ZPO NIEBORÓW

Zapłacone

100. Tarułka Igor - BD200 / M POL Stanisłwawów Drugi

Zapłacone

101. Terlecka Natalia - BD200 / K POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

102. Terlecki Aleksander - BD200 / M POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

103. Uczestnik anonimowy - BD200 / M POL Józefów

Zapłacone

104. Uler Alicja - BD1000 / K POL

Zapłacone

105. Uler Mikołaj - BD200 / M POL

Zapłacone

106. Uryń Aleksander - BD1000 / M POL Wieliszew

Niezapłacone

107. Uryń Maja - BD1000 / K POL Wieliszew

Niezapłacone

108. Wasik Aleksandra - BD1000 / K POL

Zapłacone

109. Wesołowski Jan - BD200 / M POL Nieporęt

Zapłacone

110. Wesołowski Stanisław - BD200 / M POL Nieporęt Nadzory Stanisław Wesołowski

Zapłacone

111. Włodkowska Nadia - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

112. Wojciechowska Pola - BD1000 / K POL Marki

Zapłacone

113. Wojtas Mieszko - BD1000 / M POL Warszawa Szkoła Podstawowa w Czersku

Zapłacone

114. Woźniczka Jolanta - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

115. Żak Adam - BD1000 / M POL Legionowo Legionowia

Zapłacone

116. Ziąbka Michał - BD1000 / M POL

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU