8. Bieg Zająca

plac Wolności 1, Nieporęt, Polska
21.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andrychiewicz Monika - NWD5 / K30 POL Zielonka

Zapłacone

2. Astrachancew Maksymilian - D5 / M16 POL Nieporęt

Zapłacone

3. Astrachancew Mateusz - D5 / M16 POL Nieporęt

Zapłacone

4. Bajkiewicz Beata - D5 / K18 POL Piaseczno

Zapłacone

5. Bartecka-Matuszewska Urszula - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Holi GymFitness

Zapłacone

6. Bartkowska Andżelika - D5 / K30 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

7. Bartosik Krystyna - NWD5 / K60 POL Zgierz

Zapłacone

8. Bednarczyk Edyta - D10 / K18 POL Chełm

Niezapłacone

9. Bielawska Elwira - NWD5 / K40 POL Okuniew SonsiedziTeam

Zapłacone

10. Bielawski Leszek - NWD5 / M40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

11. Bojar Paweł - D10 / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

12. Borządek Aleksandra - D5 / K18 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

13. Brogowiczstępniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Grójec

Zapłacone

14. Buczek Dorota - D10 / K40 POL Czersk Szkolny klub wolontariatu Czersk

Zapłacone

15. Budniak Aleksandra - NWD5 / K30 POL

Zapłacone

16. Chajęcka Angelika - D5 / POL Szkolny klub wolontariatu Czersk

Zapłacone

17. Chodkowski Michał - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

18. Chruśliński Maciek - D10 / M40 POL Józefów

Zapłacone

19. Cybulski Andrzej - D10 / M40 POL Leszno

Zapłacone

20. Czechowski Jerzy - D10 / M70 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

21. Czerwiński Janusz - D10 / M50 POL Zegrze Orange Polska

Zapłacone

22. Dąbrowski Adrian - D5 / M18 POL

Zapłacone

23. Dąbrowski Wojciech - D10 / M30 POL Wola Aleksandra

Zapłacone

24. Doktór Dobromiła - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

25. Draszawka Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa Power training

Zapłacone

26. Dziel Andrzej - D5 / M40 POL Długosiodlo SUB Długosiodlo

Zapłacone

27. Ebing Mariusz - D5 / M40 POL Warszawa Bródno

Zapłacone

28. Ek Art - D10 / M50 POL Warszawa Sam

Niezapłacone

29. Faberski Łukasz - D5 / M40 POL Radzymin

Zapłacone

30. Faberski Tymoteusz - D5 / M16 POL Radzymin

Zapłacone

31. Filipiuk Izabela - D10 / K30 POL Chotyłów

Zapłacone

32. Filipiuk Przemek - D10 / M40 POL Chotyłów

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - NWD5 / K50 POL Warszawa NW Człapski Team

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy - NWD5 / K16 POL Warszawa NW Człapski Team

Zapłacone

35. Fronczak Małgorzata - D10 / K30 POL Pomiechówek Husaria Race Team

Zapłacone

36. Gąsiorowska Paulina - D5 / K30 POL Nasielsk

Zapłacone

37. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Leoncin

Zapłacone

38. Grabińska Gizela - D10 / K50 POL Warszawa Azs Uw

Zapłacone

39. Grabińska Gizela - D10 / K50 POL Warszawa AZS UW/Dream Run

Niezapłacone

40. Grabowski Krystian - D5 / M18 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

41. Gramann Andrzej - D10 / M70 POL Krubin Wieliszew Heron Team

Zapłacone

42. Gregulska Aga - D5 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

43. Gregulski Robert - D10 / M40 POL Wyględy GREG TEAM

Zapłacone

44. Grosse Paweł - D10 / M40 POL

Zapłacone

45. Groszfeld Danuta - NWD5 / K60 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

46. Groszfeld Dorota - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

47. Gryz Ewa - NWD5 / K30 POL Janowek Pierwszy Bravehearts Legionowo

Zapłacone

48. Grzelak Monika - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

49. Grzeszczuk Patryk - D10 / M18 POL Warszawa CS Group Runners Team

Zapłacone

50. Izraelska Katarzyna - NWD5 / K50 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

51. J-R Ewelina - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

52. Jankowska Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

53. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

54. Jastrzębska Joanna - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

55. Jastrzębski Sławomir - D10 / M40 POL Bestie Legionowo

Zapłacone

56. Juś Paulina - D5 / K30 POL Warszawa Ruda 1BPanc

Niezapłacone

57. Ka Monika - D10 / K30 POL Dęblin Potrenujemy?

Niezapłacone

58. Kalinowski Arkadiusz - D10 / M50 POL Słupsk

Zapłacone

59. Kamińska Ewa - NWD5 / K30 POL Zabiele Piliki

Zapłacone

60. Kamińska Patrycja - D5 / K16 POL Zabiele Piliki bbl Ostrołęka

Zapłacone

61. Karczewski Karol - D10 / M30 POL Otrębusy

Zapłacone

62. Kawalec Marcin - NWD5 / M40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

63. Klimiuk Katarzyna - D5 / K30 POL Leoncin

Zapłacone

64. Kluj Bogusław - D10 / M60 POL Zakręt Biegnę dla Sandry i Roberta

Niezapłacone

65. Koć Marcin - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

66. Kolasa Andrzej - D10 / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

67. Kolasa Barbara - D10 / K60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

68. Komorzycki Janusz - D5 / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

69. Kopec Emilia - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj siebie

Zapłacone

70. Kornacka Agnieszka - D5 / K18 POL Nieporęt

Zapłacone

71. Kornacki Dominik - D10 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

72. Kornacki Sławomir - D5 / M50 POL Marki

Zapłacone

73. Koziatek Mariusz - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

74. Kozłowski Sławomir - D10 / M50 POL Gzy

Zapłacone

75. Krasińska Monika - D5 / K30 POL Warszawa Energy People

Niezapłacone

76. Krasuska Agata - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

77. Krasuski Jacek - D10 / M40 POL Wstaw

Zapłacone

78. Krawczyk Bartłomiej - D5 / POL Szkolny klub wolontariatu Czersk

Zapłacone

79. Krawczyk Konrad - D10 / M18 POL Warszawa CS Group Runners Team

Zapłacone

80. Krawczyk Marlena - D10 / K18 POL Jabłonna

Niezapłacone

81. Kruszewski Piotr - D5 / M30 POL Mińsk Mazowiecki Myślę, że dam radę

Zapłacone

82. Książek Justyna - NWD5 / K30 POL Młodzieszyn

Zapłacone

83. Kucharski Dariusz - D10 / M40 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

84. Kuliberda Dariusz - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

85. Kulik Jarek - D5 / M40 POL Legionowo Bestie OCR Legionowo

Zapłacone

86. Kusy Marcin - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

87. Lachawiec Boguslaw - D10 / M40 POL Legionowo Wieliszew Heron Team

Zapłacone

88. Lachert Stryjkowska Ewa - D10 / K50 POL Sulejówek Piękni i zdrowi od pokoleń

Zapłacone

89. Lewarska Wioleta - D5 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

90. Lis Dariusz - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

91. Łazicka Iwona - D5 / K30 POL Kuligów

Zapłacone

92. Łukijańczuk Gabriela - D10 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

93. Łukijańczuk Jacek - D10 / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

94. Maciąg Kinga - D5 / POL Czersk Szkolny klub wolontariatu Czersk

Zapłacone

95. Maciążek Tadeusz - D10 / M60 POL Wołomin Nasza Paka Biega

Zapłacone

96. Maciejewski Tadeusz - D10 / M60 POL Chotomów niezrzeszony

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy - D5 / K18 POL Nowy Dwór Mazowiecki Bastion

Zapłacone

98. Magdziarz Beata - NWD5 / K40 POL Okuniew SONSIEDZI TEAM

Zapłacone

99. Majchrzyk Agnieszka - NWD5 / K40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

100. Majchrzyk Paweł - D10 / M50 POL Wanda Panfil Team

Zapłacone

101. Majewski Daniel - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

102. Maksymowicz Kasia - D5 / K30 POL Team ZabieganeDni

Zapłacone

103. Maksymowicz Marcin - D5 / M40 POL Góraszka Team ZabieganeDni

Zapłacone

104. Maryniak Łukasz - D5 / M30 POL

Zapłacone

105. Marzantowicz Katarzyna - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

106. Mastalerek Arkadiusz - D10 / M40 POL Warszawa MASTALEREK TEAM

Zapłacone

107. Mastalerek Joanna - D5 / K40 POL Warszawa MASTALEREK TEAM

Zapłacone

108. Matras Dorota - D5 / K40 POL Zegrze

Zapłacone

109. Matusik Katarzyna - NWD5 / K40 POL Ostrówek Włóczykije

Zapłacone

110. Matuszewski Paweł - D5 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Holi GymFitness

Zapłacone

111. Mędrzycki Mirosław - D10 / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

112. Melion Izabela - D5 / K18 POL Łączka

Zapłacone

113. Miazek Marcin - D10 / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

114. Mielczarski Bartosz - D10 / M30 POL Warszawa Pomijalni

Niezapłacone

115. Milewska Magdalena - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

116. Modzelewski Dariusz - D10 / M60 POL Pawłowice Geodar

Zapłacone

117. Mróz Konrad - D10 / M40 POL Warszawa T-MOBILE SPORT TEAM

Zapłacone

118. Mroziak Ignac - D5 / POL Czersk Szkolny klub wolontariatu Czersk

Zapłacone

119. Mućk Kamil - D5 / M30 POL Radzymin Fundacja Morsy Wołomin Kobyła

Niezapłacone

120. Mulik Piotr - D10 / M40 POL Łacha Serock Biega z Hotelem Narvil

Zapłacone

121. Musiałek Oliwia - D5 / POL Czersk Szkolny klub wolontariatu Czersk

Zapłacone

122. Nasiadko Ewelina - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

123. Uczestnik anonimowy - D10 / M50 POL Wołomin

Niezapłacone

124. Nikołajów Adam - D10 / M40 POL Warszawa Oddział Zabezpieczenia

Zapłacone

125. Nowak Ania - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

126. Nowakowski Czeslaw - D10 / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

127. Nowicka Magdalena - D10 / K40 POL Kąty

Zapłacone

128. Nowicka Małgorzata - D5 / K40 POL Warszawa No

Niezapłacone

129. Olszak Agnieszka - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

130. Olszewski Jacek - NWD5 / M40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

131. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

132. Parzyszek Anna - D5 / K40 POL Ząbki

Zapłacone

133. Pasanik Agnieszka - NWD5 / K40 POL Ostrówek Włóczykije Ostrówek

Zapłacone

134. Pasanik Marek - NWD5 / M40 POL Ostrówek Włóczykije Ostrówek

Zapłacone

135. Pasanik Marek - NWD5 / M40 POL Ostrówek Włóczykije Ostrówek

Niezapłacone

136. Pasanik Rafał - D5 / M18 POL Ostrówek

Zapłacone

137. Pasanik Rafał - D5 / M18 POL Ostrówek

Niezapłacone

138. Pawluk Norbert - D5 / M40 POL Hrubieszów

Niezapłacone

139. Pekacka Weronika - NWD5 / K40 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

140. Pesta Marek - NWD5 / M50 POL Płock NW chodzimy po Płocku

Zapłacone

141. Piekarski Paweł - D10 / M40 POL Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Legionowo RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

143. Pietras Jolanta - D10 / K40 POL Piastów

Zapłacone

144. Pietras Piotr - NWD5 / M50 POL Piastów

Zapłacone

145. Pietrucha Krzysztof - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

146. Piotrowska-Bieńczak Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

147. Piotrowski Kamil - D10 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

148. Piszke Jarosław - D10 / M30 POL Drożyska Wielkie

Niezapłacone

149. Płuciś Małgorzata - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

150. Ptaszek Agnieszka - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

151. Radomski Kazimierz - D10 / M50 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

152. Rapacki Piotr - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

153. Reczka Wiktor - D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

154. Rejmentowska Sylwia - NWD5 / K40 POL Warszawa-Wesoła

Zapłacone

155. Rocka Gosia - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

156. Rogsch Damian - D10 / M30 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

157. Roszkowski Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów

Zapłacone

158. Sadowski Bartłomiej - D10 / M40 POL Legionowo zawsze gOTowi zawsze blisko

Zapłacone

159. Sajewska Karolina - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

160. Sakwa Alina - D5 / K50 POL Warszawa

Niezapłacone

161. Salwin Sławomir - D10 / M50 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

162. Sałkiewicz Paulina - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

163. Skowysz Ola - NWD5 / K30 POL Legionowo Człapski Tean

Zapłacone

164. Smoczyk Mirosława - NWD5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

165. Sobieraj Maciej - D10 / M30 POL Warszawa Zwyrole ze Stolycy

Zapłacone

166. Sokół Mariusz - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

167. Sośniak Iwona - D10 / K40 POL Tomice

Zapłacone

168. Sośniak Jacek - D10 / M40 POL Tomice

Zapłacone

169. Starczewska Małgorzata - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

170. Stępień Magdalena - D5 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

171. Stęplikowski Krystian - D5 / M30 POL Białobrzegi

Zapłacone

172. Strupiechowska Marlena - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

173. Strupiechowski Maciej - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

174. Stryjek Alicja - NWD5 / K30 POL Ostrówek Włóczykije Ostrówek

Zapłacone

175. Suwald Andrzej - D10 / M50 POL Warszawa JacekBiega Tunning Team

Niezapłacone

176. Świerczewska Jolanta - D5 / K50 POL Błonie

Zapłacone

177. Świrgoń Adam - D5 / M18 POL

Zapłacone

178. Szadura Małgorzata - D5 / K50 POL Skrzeszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

179. Szafraniec Marcin - D10 / M40 POL Legionowo Wieliszew Heron Team

Zapłacone

180. Szczeblowska Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

181. Szpanowski Marek - D10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

182. Sztejnert Jakub - D5 / M40 POL Skierdy

Zapłacone

183. Szyszka Michał - D5 / M30 POL Kutno

Zapłacone

184. Tomaszkiewicz Karolina - NWD5 / K18 POL Warszawa-Wesoła Sonsiedzi Team

Niezapłacone

185. Tomaszkiewicz Karolina - D5 / K18 POL Warszawa-Wesoła Sonsiedzi Team

Niezapłacone

186. Trzcińska Magda - D5 / K18 POL Legionowo

Niezapłacone

187. Uler Maciej - D5 / M30 POL

Zapłacone

188. Wacławiak Marcin - D10 / M18 POL Wola Gosławska

Zapłacone

189. Walendzik Anna - D5 / K30 POL Łomianki Dolne

Zapłacone

190. Wasiak Iwona - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

191. Wasik Hubert - D5 / M30 POL

Zapłacone

192. Wasilewski Sławomir - NWD5 / M70 POL Warszawa PASJA Nordic Walking

Zapłacone

193. Wąsowski Piotr - D5 / M40 POL Pruszków

Zapłacone

194. Wieczorek Dariusz - D10 / M50 POL Warszawa Przegląd Sportowy/czasnabieganie.pl

Niezapłacone

195. Wieczorek Michał - D5 / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

196. Włodarczyk Paweł - D10 / M30 POL Kałuszyn Bravehearts Legionowo

Zapłacone

197. Włosińska Wioletta - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

198. Wójcicka Iwona - D10 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

199. Wojciechowski Kamil - D5 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

200. Wójcik Jowita - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

201. Woszczyk Monika - D5 / K40 POL Legionowo

Niezapłacone

202. Woźniczka Jolanta - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

203. Wudarczyk Tomasz - D10 / M50 POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów

Niezapłacone

204. Zabłocki Karol - NWD5 / M30 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM

Zapłacone

205. Zagórska Iwona - NWD5 / K30 POL Zegrze

Niezapłacone

206. Zakowicz Paweł - D10 / M30 POL Warszawa Piechotą po Schodach - Łódź

Zapłacone

207. Zalewski Marcin - D5 / M30 POL Warszawa Inobe

Zapłacone

208. Załoga Karolina - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

209. Zawadka Krzysztof - NWD5 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

210. Zawadka Magda - NWD5 / K60 POL Warszawa

Zapłacone

211. Zawadka Marta - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

212. Zawidzka Kasia - D5 / K18 POL Nowy Dwór Mazowiecki Bastion

Zapłacone

213. Ziąbka Karolina - D5 / K30 POL

Zapłacone

214. Ziarko Joanna - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

215. Ziętara Rajmund - D5 / M50 POL Inowrocław 2 RBLog

Zapłacone

216. Żmijewski Maciek - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

217. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Warszawa Brevehards Legionowo

Niezapłacone

218. Żuławnik Mateusz - D10 / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

219. Żuraniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Warszawa Nudne Piątki

Zapłacone

220. Żywień Marek - D10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU