9. Bieg Zająca – biegi dzieci

Strużańska, Legionowo, Polska
14.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aliakseyuk Aliaksandra - bt / K BLR Brest BREST KIDS RUN
2. Barański Dominik - bt / M POL Sulejówek

Zapłacone

3. Bartkowski Kacper - bt / M POL Legionowo Bravehearts Legionowo
4. Bendinger Dawid - bt / M POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT

Zapłacone

5. Bloch Zuzanna - bt / K POL Ciechanów Młock Biega

Zapłacone

6. Borkowski Mariusz - bt / M POL Warszawa Robotivo

Zapłacone

7. Uczestnik anonimowy - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

8. Chacińska Liliana - bt / K POL Warszawa Sp53

Zapłacone

9. Chaciński Damian - bt / M POL Warszawa Szkoła Podstawowa 53

Zapłacone

10. Chałupczyńska Patrycja - bt / K POL Legionowo

Zapłacone

11. Chałupczyński Patryk - bt / M POL Legionowo

Zapłacone

12. Chruślińska Marysia - bt / K POL Józefów

Zapłacone

13. Ciołek Nikola - bt / K POL Warszawa
14. Uczestnik anonimowy - bt / M POL Nowy Dwór Mazowiecki Aleks i Ivo

Zapłacone

15. Czaja Zosia - bt / K POL Michałów Reginów

Zapłacone

16. Dąbkowski Jarosław - bt / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

17. Dębska Alicja - bt / K POL Warszawa

Zapłacone

18. Duluk Oliwia - bt / K POL Legionowo MORSY Legionowo

Zapłacone

19. Fedyna Maja - bt / K POL Grodzisk Mazowiecki SP2

Zapłacone

20. Fijolek Nina - bt / K POL Warszawa
21. Gaweł Adam - bt / M POL Łomianki

Zapłacone

22. Gaweł Natalia - bt / K POL Łomianki

Zapłacone

23. Górnaś Alicja - bt / K POL Boża Wola

Zapłacone

24. Górnaś Amelia - bt / K POL Boża Wola

Zapłacone

25. Górnaś Ryszard - bt / M POL Boża Wola

Zapłacone

26. Harbarchuk Hanna - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
27. Hardziychuk Anastasiya - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
28. Ilkavets Hanna - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
29. Ilyuchyk Anastasia - bt / K BLR Brest BREST KIDS RUN
30. Ivanova Katsiaryna - bt / K POL Pinsk BREST KIDS RUN
31. Jarmoszko Rafał - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

32. Kakhavets Darya - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
33. Kisling Mikołaj - bt / M POL Warszawa Sp 53

Zapłacone

34. Klimek-Majewska Magdalena - bt / K POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

35. Klimiankova Maryia - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
36. Klimovich Aliaksandra - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
37. Kołpaczyńska Nikola - bt / K POL Ojrzeń

Zapłacone

38. Koperska Martyna - bt / K POL Stanisławów Pierwszy
39. Kruk Hleb - bt / M BLR Brest BREST KIDS RUN
40. Krysztofiak Alan - bt / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

41. Krysztofiak Ignacy - bt / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

42. Kubiński Oskar - bt / M POL Ojrzeń Młock Biega
43. Kunashuk Marya - bt / K BLR Brest BREST KIDS RUN
44. Kupchanka Makar - bt / M BLR Pinsk BREST KIDS RUN
45. Kwiatkowski Jakub - bt / M POL
46. Kwiatkowski Karol - bt / M POL
47. Kwiecień Antonina - bt / K POL Warszawa Młock Biega

Zapłacone

48. Laryionava Darya - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
49. Łączyńska Zofia - bt / K POL Legionowo
50. Łączyński Adam - bt / M POL Legionowo
51. Łuczyński Cyryl - bt / M POL Piastów Rozbiegany Piastów
52. Majewska Hania - bt / K POL Warszaww

Zapłacone

53. Malimon Julia - bt / K POL Wołomin

Zapłacone

54. Malinowski Wojciech - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

55. Maszkowski Tymon - bt / M POL Legionowo

Zapłacone

56. Mirowski Michał - bt / M POL Suchocin
57. Nowicka Julia - bt / K POL Skubianka
58. Okruh Aliona - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
59. Olejnik Filip - bt / M POL Łomianki BKS Wataha/RUN Oley
60. Olejnik Mikołaj - bt / M POL Łomianki UKS Filipides/RUN Oley
61. Patsouski Yahor - bt / M BLR Pinsk BREST KIDS RUN
62. Piotrowska Julia - bt / K POL Wilków Polski Obłuski Running Team

Zapłacone

63. Porębska Michalina - bt / K POL Warszawa

Zapłacone

64. Procner Franciszek - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

65. Procner Nina - bt / K POL Warszawa

Zapłacone

66. Ptaszek Jakub - bt / M POL Nowy Dwór Mazowiecki
67. Ptaszek Maria - bt / K POL Nowy Dwór Mazowiecki
68. Radomski Kamil - bt / M POL Jabłonna

Zapłacone

69. Radomski Konrad - bt / M POL Jabłonna

Zapłacone

70. Rakowska Agnieszka - bt / K POL Lipiny

Zapłacone

71. Romanowski Mateusz - bt / M POL Marki Wysportowani Racing Team
72. Rydzewska Lilianna - bt / K POL Ojrzeń Młock Biega

Zapłacone

73. Sauchanchyk Ihnat - bt / M BLR Pinsk BREST KIDS RUN
74. Stańczuk Jan - bt / M POL Kobyłka SP nr 1 w Kobyłce

Zapłacone

75. Strzelczyk Joanna - bt / K POL Warszawa
76. Świostek Alan - bt / M POL Radom RunAlan

Zapłacone

77. Tarnowska Zosia - bt / K POL Warszawa

Zapłacone

78. Tartanus Kinga - bt / K POL Nieborów ZPO NIEBORÓW

Zapłacone

79. Tkach Aliaksandr - bt / M POL Brest BREST KIDS RUN
80. Trepanowski Kacper - bt / M POL Warszawa KS Zielono - Czarni
81. Trepanowski Łukasz - bt / M POL Minsk Mazowiecki KS Zielono - Czarni
82. Trepanowski Szymon - bt / M POL Warszawa KS Zielono - Czarni
83. Truszkowska Lena - bt / K POL Legionowo

Zapłacone

84. Truszkowski Filip - bt / M POL Legionowo

Zapłacone

85. Tsinhaeu Anton - bt / M BLR Brest BREST KIDS RUN
86. Tudek Julian - bt / M POL Kąty Węgierskie

Zapłacone

87. Turyk Filip - bt / M POL Warszawa
88. Uryń Aleksander - bt / M POL Wieliszew
89. Uryń Maja - bt / K POL Wieliszew
90. Walczak Lidzia - bt / K POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

91. Walczak Oliwier - bt / M POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
92. Walczak Witek - bt / M POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

93. Wasiak Aleksander - bt / M POL Warszawa
94. Więch Łukasz - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

95. Uczestnik anonimowy - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

96. Woźniczka Jolanta - bt / K POL Warszawa

Zapłacone

97. Wróblewski Paweł - bt / M POL Sulejówek UKS HERKULES Sulejówek

Zapłacone

98. Yaroshka Viktar - bt / M BLR Pinsk BREST KIDS RUN
99. Zaleuski Kanstantsin - bt / M BLR Brest BREST KIDS RUN
100. Żelazowski Wiktor - bt / M POL Warszawa

Zapłacone

101. Zhaludkova Zlatsislava - bt / K BLR Pinsk BREST KIDS RUN
102. Zielińska Iga - bt / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

103. Zinovik Sofya - bt / K BLR Brest BREST KIDS RUN
104. Zyhmunt Danil - bt / M BLR Pinsk BREST KIDS RUN

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU