9. Bieg Zająca

Strużańska, Legionowo, Polska
14.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Jacek - D5 / M40 POL Latchorzew

Zapłacone

2. Aksamitowski Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

3. Bąkowski Włodzimierz - D10 / M60 POL Warszawa KONSTYTUCJA

Zapłacone

4. Bakuła Wiesław - D10 / M50 POL Wach wampir

Zapłacone

5. Banok Robert - D5 / M30 POL Radzików

Zapłacone

6. Baranowski Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa
7. Barańska Justyna - D5 / K30 POL Sulejówek

Zapłacone

8. Bartczak Robert - D10 / M40 POL Warszawa Dalej w las

Zapłacone

9. Bartecka-Matuszewska Urszula - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki
10. Baszczyńska Katarzyna - D5 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

11. Baszczyński Tomasz - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

12. Bazhyk Svetlana - D5 / K40 BLR Brest irun_brest
13. Bednarczyk Karolina - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

14. Bendinger Krzysztof - D10 / M40 POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT

Zapłacone

15. Bera Adam - D10 / M50 POL Rzeszów

Zapłacone

16. Bera Małgorzata - NWD5 / K50 POL Rzeszów
17. Bereznowska Patrycja 1 D5 / K40 POL

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

19. Bielecka Karolina - D10 / K18 POL Żyrardów Power Baba

Zapłacone

20. Bielecki Henryk - D10 / M40 POL Ludwinów GKS DĄBRÓWKA

Zapłacone

21. Bieniek Wojciech - D10 / M30 POL Warszawa Trener24

Zapłacone

22. Bisowska Amelia - D5 / POL Kobyłka

Zapłacone

23. Bisowska Hanna - D5 / POL Kobyłka

Zapłacone

24. Bisowska Katarzyna - D5 / K40 POL Kobyłka

Zapłacone

25. Bisowski Mariusz - D10 / M40 POL Kobyłka

Zapłacone

26. Bisowski Szymon - D5 / POL Kobyłka

Zapłacone

27. Bloch Julita - D5 / K18 POL Ciechanów

Zapłacone

28. Błoniarz-Łuczak Jacek - D10 / M40 POL

Zapłacone

29. Bojar Paweł - D10 / M40 POL Warszawa
30. Bolesta Agnieszka - D5 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

31. Bołtromiejuk Grzegorz - D5 / M30 POL Wyszków
32. Borkowska Milena - D10 / K30 POL Chotomów

Zapłacone

33. Borkowski Mariusz - D5 / M30 POL Warszawa Robotivo

Zapłacone

34. Borządek Aleksandra - D5 / K18 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

35. Boszko Łukasz - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

36. Brogowiczstępniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Grójec

Zapłacone

37. Brzezińska Aleksandra - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

38. Brzozowski Tomasz - D5 / M18 POL Czarna Im Szybciej Tym Szybciej

Zapłacone

39. Bujalski Konrad - D5 / M18 POL Jakubiki

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Józefów

Zapłacone

41. Buś Grzegorz - D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

42. Butryn Anna - D5 / K30 POL Młodynin Curtis
43. Bystrzycka Monika - D10 / K40 POL Skubianka
44. Chmielewska Izabela - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

45. Chodziński Daniel - D10 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

46. Chodzyńska Małgorzata - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

47. Chruśliński Maciek - D10 / M40 POL Józefów

Zapłacone

48. Ciok Aleksandra - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

49. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Aleks i Ivo

Zapłacone

50. Czechowski Jerzy - D10 / M70 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

51. Czerwiński Janusz - D10 / M50 POL Zegrze Orange Polska

Zapłacone

52. Czubakowska Beata - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

53. Dalgiewicz Dariusz - D10 / M60 POL Łomianki
54. Daniluk Grzegorz - D10 / M40 POL Legionowo Bravehearts Legionowo
55. Decressac Stephane - D10 / M40 POL

Zapłacone

56. Dembińska Izabela - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

57. Dermańska Marta - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

58. Draszawka Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa Power training

Zapłacone

59. Dydak Dawid - D10 / M30 POL Zawiercie Team Deaf Running
60. Dymel Andrzej - D10 / M60 POL Warszawa MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

61. Dziel Agnieszka - D5 / K40 POL Warszawa Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka

Zapłacone

62. Ek Art - D10 / M50 POL Warszawa Sam

Zapłacone

63. Ender Małgorzata - D10 / K30 POL Warszawa Biegacze na 5

Zapłacone

64. Faberski Łukasz - D5 / M40 POL Radzymin

Zapłacone

65. Faberski Tymoteusz - D5 / M16 POL Radzymin

Zapłacone

66. Fafińska Elwira - D10 / K18 POL Olsztynek Dream Team 4ever

Zapłacone

67. Fałatowicz Radosław - D10 / M30 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

68. Frąckowski Sławomir - D10 / M40 POL Warszawa Mąkowarsko

Zapłacone

69. Fronczak Małgorzata - D5 / K30 POL Pomiechówek Husaria Race Team

Zapłacone

70. Fundacja Fundacja 10 D10 / K18 POL

Zapłacone

71. Fundacja Fundacja 9 D10 / POL

Zapłacone

72. Fundacja Fundacja 8 D5 / POL

Zapłacone

73. Fundacja Fundacja 7 D5 / POL

Zapłacone

74. Fundacja Fundacja 6 D10 / POL

Zapłacone

75. Fundacja Fundacja 4 D5 / POL

Zapłacone

76. Fundacja Fundacja 3 D10 / POL

Zapłacone

77. Uczestnik anonimowy 2 D5 / POL

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy 5 D5 / POL

Zapłacone

79. Gabarski Waldemar - D10 / M50 POL Warszawa Veolia

Zapłacone

80. Gach Krzysztof - D10 / M30 POL Kraków Jak dzik w szyszki

Zapłacone

81. Gąsiorowska Paulina - D5 / K30 POL Nasielsk

Zapłacone

82. Gaweł Dorota - D5 / K30 POL Łomianki

Zapłacone

83. Giaro Małgorzata - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

84. Gil Wojciech - NWD5 / M40 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM
85. Ginter Piotr - D10 / M30 POL Józefów

Zapłacone

86. Glegoła Monika - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

87. Głodek Agnieszka - D10 / K30 POL Garwolin
88. Głodny Hubert - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

89. Główka Beata - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

90. Godlewski Adam - D10 / M18 POL Białystok -

Zapłacone

91. Godlewski Paweł - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

92. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL Warszawa
93. Gołębiewska Łucja - D10 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

94. Górnaś Tomasz - D10 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Boxing Team NOSIR

Zapłacone

95. Górnaś Zofia - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

96. Górzyński Janusz - D5 / M40 POL Jabłonna BESTIE OCR LEGIONOWO
97. Goworek Piotr - D10 / M40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

98. Goździewski Mariusz - D5 / M40 POL Ciechanów Curtis
99. Grabias Aleksandra - D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

100. Grabowska Edyta - D10 / K40 POL Nowe Gulczewo

Zapłacone

101. Grabowska Marta - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

102. Grabowska-Mieciek Monika - D10 / K30 POL Chotomów

Zapłacone

103. Grabowski Krystian - D5 / M18 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

104. Grabowski Marcin - NWD5 / M40 POL Wola Mrokowska NW 4 EVER YOUNG

Zapłacone

105. Grabowski Zbigniew - D10 / M50 POL Nowe Gulczewo

Zapłacone

106. Grądzik Marcin - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

107. Gramann Andrzej - D10 / M70 POL Krubin Wieliszew Heron Team

Zapłacone

108. Grochowski Bartłomiej - D10 / M18 POL Radzymin Powerade

Zapłacone

109. Gromadka Małgorzata - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

110. Grubkajtys Andrzej - D5 / M18 POL Białystok

Zapłacone

111. Grubkajtys Henryk - D5 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

112. Gryz Ewa - NWD5 / K30 POL Janówek Pierwszy Bravehearts Legionowo

Zapłacone

113. Grzeszczuk Patryk - D10 / M18 POL Warszawa CS Group Runners Team

Zapłacone

114. Grzyb Jarosław - D10 / M30 POL Ciechanów 5MBOT
115. Grzywacz Kinga - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

116. Gwiazdowska Magdalena - D10 / K30 POL Kobyłka

Zapłacone

117. Helak Krzysztof - D10 / M18 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

118. Henzel Maciej - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

119. Hipp Robert - NWD5 / M60 POL Nadarzyn Smocze Łapy
120. Horeglad Marcin - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

121. Isasi-Kuran Agata - D10 / K40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

122. J-R Ewelina - D5 / K40 POL Warszawa Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

123. Jabłonka Radosław - D10 / M40 POL Wyszków DZIADY OCR
124. Jabłoński Maciej - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

125. Jachymek Bartłomiej - D10 / M40 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

126. Jakubowski Dariusz - D10 / M40 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

127. Jakubowski Rafał - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

128. Jankowski Rafał - D10 / M40 POL Policzna

Zapłacone

129. Januchowski Jacek - D10 / M70 POL Dosin

Zapłacone

130. Jarmużewska Teresa - D10 / K40 POL Warszawa TiA

Zapłacone

131. Jarmużewski Adam - D10 / M40 POL Warszawa TiA

Zapłacone

132. Jarocka Agata - D10 / K30 POL Legionowo Bestie Ocr Legionowo

Zapłacone

133. Jaworek Justka - D10 / K40 POL Trzciany Rebellion of Free Runners

Zapłacone

134. Jaworowicz Dobrochna - D10 / K40 POL Konstancin-Jeziorna KS Pegaz

Zapłacone

135. Jaworowicz Tomasz - D10 / M40 POL Konstancin-Jeziorna KS Pegaz

Zapłacone

136. Jędrzejczyk Adam - D10 / M18 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

137. Jędrzejewska Emilia - D5 / K30 POL Mława Curtis
138. Jesionek Julia - D10 / K18 POL Warszawa Lamy z Panamy

Zapłacone

139. Jodłowska Klaudia - D10 / K18 POL Przemyśl Brak

Zapłacone

140. Jóźwiak Teresa - NWD5 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

141. Jurzyk Irek - D10 / M18 POL Warszawa
142. Jus Paulina - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

143. Kaczkowski Jarogniew - D10 / M50 POL Komorów

Zapłacone

144. Uczestnik anonimowy - D10 / M18 POL Marki

Zapłacone

145. Kalista Beata - D5 / K50 POL Duchnów Team ZabieganeDni

Zapłacone

146. Kalista Paweł - D5 / M50 POL Duchnów Team ZabieganeDni

Zapłacone

147. Kamela Robert - D10 / M40 POL Warsaw

Zapłacone

148. Karasiewicz Paweł - D10 / M18 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

149. Kardyka Irena - D10 / K50 POL Legionowo
150. Kędzierski Jarosław - D10 / M30 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

151. Keeffe Arthur - D5 / M30 IRL Ballindangan

Zapłacone

152. Kisielewicz Elwira - D5 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

153. Kobylarczyk Justyna - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

154. Kocela Klaudia - D5 / K18 POL Pruszków
155. Kolasa Andrzej - D10 / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

156. Kolasa Barbara - D10 / K60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

157. Komorzycki Janusz - D5 / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

158. Komorzycki Robert - D5 / M30 POL Minsk Mazowiecki UNITED RUNERS

Zapłacone

159. Konca Beata - D10 / K40 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

160. Konca Mariusz - D10 / M40 POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

161. Kondracki Grzegorz - D5 / M16 POL Białystok

Zapłacone

162. Kopeć Emilia - D5 / K30 POL Legionowo
163. Koper Katarzyna - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

164. Kornacka Agnieszka - D5 / K18 POL Nieporęt

Zapłacone

165. Kornacki Dominik - D10 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

166. Kornacki Sławomir - D5 / M50 POL Marki

Zapłacone

167. Korzeniewski Janusz - D10 / M50 POL Ludwinów Metro Warszawskie

Zapłacone

168. Korzeniowski Marcin - D10 / M30 POL Warszawa TRILEVEL

Zapłacone

169. Kosewska Magdalena - NWD5 / K18 POL Legionowo Niepełnosprawna
170. Kosieradzki Eryk - D5 / M18 POL Warszawa Tofinkowo

Zapłacone

171. Kosmowska Aleksandra - D5 / K18 POL Zegrze Poludniowe

Zapłacone

172. Kosmowska Marzena - D5 / K40 POL Zegrze Poludniowe

Zapłacone

173. Kostrzewska Katarzyna - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

174. Kowalczyk Klaudia - D5 / K18 POL Zakroczym

Zapłacone

175. Kowalczyk Mateusz - D10 / M30 POL Warszawa
176. Kowalczyk Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

177. Kowalczyk Ryszard - D5 / M60 POL Warszawa Apostołowie TRX

Zapłacone

178. Kowalik Paweł - NWD5 / M18 POL Komarówka Podlaska Decathlon

Zapłacone

179. Kowalska Agnieszka - D10 / K30 POL Brwinów

Zapłacone

180. Kowalska Urszula - D10 / K40 POL Radom

Zapłacone

181. Kowalski Lech - NWD5 / M70 POL Nieporęt Team Nieporęt

Zapłacone

182. Kowalski Łukasz - D10 / M30 POL Ciechanów
183. Krajewski Przemysław - D10 / M40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

184. Kramer Rafał - D10 / M50 POL Radom
185. Krawczuk Magda - D10 / K40 POL Stanisławów Pierwszy We Run Clan
186. Krawczyk Konrad - D10 / M18 POL Warszawa CS Group Runners Team

Zapłacone

187. Krawczyk Magdalena - D10 / K30 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

188. Krawczyk Marlena - D10 / K18 POL Jabłonna
189. Krawczyk Paweł - D10 / M40 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

190. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

191. Król Katarzyna - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

192. Krysztofiak Katarzyna - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

193. Krysztowska Urszula - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

194. Krzywiec Przemysław - D10 / M30 POL Falenty

Zapłacone

195. Kucharski Konrad - D10 / M50 POL Zielonka konradkucharski.pl
196. Kulik Jarek - D5 / M40 POL Legionowo Bestie OCR Legionowo

Zapłacone

197. Kutek Michał - D10 / M30 POL Warszawa
198. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Pruszków

Zapłacone

199. Uczestnik anonimowy - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

200. Lachawiec Bogusław - D10 / M40 POL Legionowo Wieliszew Heron Team
201. Lachert Stryjkowska Ewa - D10 / K50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

202. Lalik Agnieszka - D10 / K40 POL Józefów LETE Biega

Zapłacone

203. Lech Monika - D5 / K30 POL Wołomin Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

204. Legat Dorota - D5 / K18 POL Mińsk Mazowiecki
205. Leskier Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa Reebok Run Crew Centrum

Zapłacone

206. Leszczyński Roman - D10 / M60 POL Ostrołęka so-biebie-gam

Zapłacone

207. Liśkiewicz Marzena - D10 / K30 POL Myszczyn

Zapłacone

208. Łozak-Sereda Barbara - D10 / K40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

209. Łuniewski Piotr - D10 / M40 POL Legionowo KOŁO WĘDKARSKIE PZW NR 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Zapłacone

210. Maciejko Magdalena - D10 / K30 POL Tarnobrzeg OstroBiec
211. Madejski Sławomir - D10 / M30 POL Radkowice Speleoklub Świętokrzyski Kielce

Zapłacone

212. Majewski Arkadiusz - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

213. Majewski Daniel - D10 / M40 PCN Warszawa

Zapłacone

214. Maksymowicz Marcin - D10 / M40 POL Góraszka Team ZabieganeDni
215. Malec Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa Dream Team 4ever

Zapłacone

216. Malimon Julia - D5 / POL Kobylka

Zapłacone

217. Malimon Monika - D5 / K40 POL Kobylka

Zapłacone

218. Malinowska Magdalena - D10 / K30 POL Jabłonna

Zapłacone

219. Marzantowicz Katarzyna - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

220. Maszkowski Jakub - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

221. Matiszewska Dominika - D5 / K16 POL Kobyłka
222. Matuszewski Paweł - D5 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team
223. Mazerant Karolina - D10 / K30 POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT

Zapłacone

224. Mazur Paweł - D10 / M18 POL Warszawa Pivonex Team

Zapłacone

225. Mazurek Rafał - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

226. Mazurkiewicz Jakub - D10 / M30 POL Legionowo Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
227. Melendez Fernando - D10 / M40 ESP Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

228. Michalak Magdalena - D5 / K30 POL Piaseczno WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

229. Michalski Robert - D10 / M30 POL Warszawa Zabiegany Wołomin

Zapłacone

230. Mieciek Michał - D10 / M30 POL Chotomów

Zapłacone

231. Mielczarski Bartosz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

232. Mikulska Agnieszka - D10 / K40 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

233. Mizielińska Anna - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

234. Moćko Daniel - D10 / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin
235. Moczulska Milena - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

236. Modrykamień Barbara - D10 / K40 POL Radom

Zapłacone

237. Modzelewski Dariusz - D10 / M60 POL Pawłowice Geodar

Zapłacone

238. Mokos Marietta - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

239. Mróz Konrad - D10 / M40 POL Warszawa T-Mobile Sport Team

Zapłacone

240. Mróz Mateusz - D5 / M16 POL Komorów

Zapłacone

241. Mróz Sebastian - D5 / M40 POL Komorów

Zapłacone

242. Nalazek Izabela - D10 / K40 POL Warszawa We Run Clan
243. Naskręt Mariusz - D10 / M40 POL Racot

Zapłacone

244. Nawrozidis Edyta - D5 / K40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

245. Neumann Monika - D5 / K18 POL Nowe Miasto Lubawskie

Zapłacone

246. Niedźwiedzka Edyta - D5 / K30 POL Legionowo Zdrowe jedzenie - zdrowsza ja

Zapłacone

247. Niemczyńska Dorota - D10 / K18 POL Józefów Pierogi Adamusa

Zapłacone

248. Niemiec Wojciech - D10 / M18 POL Katowice BCS Zawoja

Zapłacone

249. Niewiadomski Zdzislaw - D10 / M70 POL Warszawa

Zapłacone

250. Nowak Ania - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

251. Nowak Artur - D10 / M40 POL Józefów Bravehearts Legionowo

Zapłacone

252. Nowak Jan - D10 / M50 POL Tłuszcz
253. Nowak Paulina - D5 / K18 POL Legionowo Bestie ocr Legionowo

Zapłacone

254. Nowakowski Czeslaw - D10 / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

255. Nowicka Małgorzata - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

256. Nowicki Jarek - D10 / M40 POL Stanisławów Pierwszy Rowing Running Team
257. Obrubko Paulina - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

258. Odrzywolska Estera - D5 / K18 POL Jabłonna
259. Ogończyk Donata - D5 / K18 POL Legionowl

Zapłacone

260. Okniński Marcin - D5 / M30 POL Jabłonna Ylfings Herlid

Zapłacone

261. Okuniewski Grzegorz - D5 / M30 POL Mińsk Mazowiecki Spoceni Na Maxa
262. Olech Katarzyna - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

263. Olesiński Marcin - D10 / M40 POL Warszawa
264. Olszak Agnieszka - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiekci Husaria Race Team

Zapłacone

265. Olszewska-Nawara Aneta - D5 / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

266. Onisk Dorota - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

267. Orłowska Karolina - D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

268. Orłowski Krzysztof - D10 / M40 POL Warszawa WARSZWA PARKRUN BRÓDNO

Zapłacone

269. Orzechowska Milena - D10 / K18 POL Leoncin Obłuski Running Team

Zapłacone

270. Orzechowska Milena - D5 / K18 POL Leoncin Obłuski Running Team
271. Osińska Sylwia - D5 / K40 POL Warszawa
272. Ostrowski Dariusz - D10 / M50 POL Legionowo

Zapłacone

273. Osytek Sławomir - D10 / M50 POL Radzymin Tri Level

Zapłacone

274. Owczarzak Rafał - D5 / M40 POL Warszawa Microsoft Poland Running Team
275. Paczkowski Mateusz - D10 / M18 POL Legionowo

Zapłacone

276. Paprock Marcin - D10 / M40 POL Warszawa STM

Zapłacone

277. Paszkowski Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

278. Patalan Dariusz - D10 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

279. Pawełas Marta - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

280. Paź Paweł - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

281. Piekarski Paweł - D10 / M40 POL Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO

Zapłacone

282. Pierzak Olaf - D10 / M40 POL Warszawa Kabackie Dziki
283. Piętka Marzena - D10 / K40 POL Legionowo RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

284. Pietras Jolanta - D10 / K40 POL Piastów

Zapłacone

285. Pietras Piotr - NWD5 / M50 POL Piastów

Zapłacone

286. Pietraszek Marcin - D5 / M18 POL Warszawa Vege Runners
287. Pietrucha Krzysztof - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

288. Pietruszka Beata - D5 / K40 POL Sulejówek

Zapłacone

289. Pietrzak Agnieszka - D10 / K30 POL Pruszków

Zapłacone

290. Pietrzak Paweł - D10 / M40 POL Pruszków

Zapłacone

291. Piotrowski Dawid - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

292. Piotrowski Jerzy - D5 / M60 POL Warszawa DZIADY OCR

Zapłacone

293. Piwoński Piotr - D10 / M30 POL Warszawa Pivonex Team

Zapłacone

294. Płuciennik Joanna - NWD5 / K30 POL Pruszków NW Człapski Team
295. Płuciennik Marcin - NWD5 / M40 POL Pruszków NW CZŁAPSKI TEAM
296. Płuciś Małgorzata - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

297. Polo Maria - D5 / K30 POL Halinow

Zapłacone

298. Połeć Grzegorz - D10 / M18 POL Warszawa
299. Porębski Mariusz - D10 / M40 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

300. Prus Tomasz - D10 / M40 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

301. Przepióra Ryszard - D10 / M40 POL Gorlice BIEGAM BO LUBIĘ
302. Przybysz Sławomir - D5 / M40 POL

Zapłacone

303. Ptaszek Agnieszka - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki
304. Puczyńska Agnieszka - D5 / K30 POL Warszawa
305. Pyrzak Paweł - D10 / M30 POL Przemyśl Fort Jaksmanice
306. Pyśkiewicz Jan - D10 / M18 POL Stare Załubice Pierogi Adamusa

Zapłacone

307. Pytlos Marcin - D10 / M30 POL Warszawa GLKS Fałków/Naprzód Młociny

Zapłacone

308. Radek Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

309. Radomski Kazimierz - D10 / M50 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

310. Radomski Marcin - NWD5 / M40 POL Płock Biegam W Sfetsze
311. Rakowska Agnieszka - D10 / K30 POL Lipiny

Zapłacone

312. Rapacki Piotr - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

313. Rdzonek Dariusz - D5 / M30 POL Legionowo Biegajace Rodzynki

Zapłacone

314. Rek Iwona - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

315. Retmaniak Sylwia - D10 / K30 POL Warszawa DRUŻYNA TVN

Zapłacone

316. Rocka Gosia - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

317. Rodek Milena - D5 / K18 POL Pruszków

Zapłacone

318. Rogowski Tomasz - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

319. Rogsch Damian - D10 / M30 POL Radzymin Radzymin run team

Zapłacone

320. Rolewska Magdalena - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

321. Rosiński Mariusz - D10 / M40 POL Serock

Zapłacone

322. Rosłaniec Anna - D5 / K30 POL Stara Wieś Półmaraton Wiązowski
323. Rosłon Monika - D5 / K30 POL Międzyleś MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA

Zapłacone

324. Rososińska Magdalena - D5 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

325. Rospędowski Daniel - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

326. Roszkowski Tomasz - D5 / M30 POL Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów

Zapłacone

327. Różańska Elżbieta - D5 / K40 POL Wiązowna Półmaraton Wiązowski

Zapłacone

328. Rucka Aleksandra - D5 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

329. Rudnik Marzena - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

330. Rutkowski Sławomir - D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

331. Rzymowska Krystyna - D10 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

332. Sadowska Marzena - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

333. Sajda Igor - D10 / M18 POL Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

334. Salwin Sławomir - D10 / M50 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

335. Sarncka Joanna - D10 / K30 POL Kobyłka Podeszwa Team

Zapłacone

336. Sasin Andrzej - D10 / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

337. Ścibiorek Bartosz - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

338. Shumik Alena - D10 / K30 BLR Brest --
339. Siemieniuk Marta - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

340. Sierota Daniel - D10 / M30 POL Halinów

Zapłacone

341. Skowroński Bartosz - D5 / M18 POL Legionowo

Zapłacone

342. Skręta Krzysztof - D10 / M18 POL Skierniewice ParkRun Skierniewice

Zapłacone

343. Ślusarczyk Karolina - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

344. Sławiński Arek - D10 / M18 POL Piaseczno

Zapłacone

345. Smoczyński Daniel - D10 / M18 POL Kąty Węgierskie Madziar Nieporęt
346. Sobiech Paweł - D10 / M40 POL Legionowo Tri Level

Zapłacone

347. Sobieraj Maciej - D5 / M30 POL Warszawa Zwyrole ze Stolycy

Zapłacone

348. Sochocki Dariusz - D5 / M50 POL Legionowo

Zapłacone

349. Sośniak Iwona - D10 / K40 POL Tomice

Zapłacone

350. Soszyńska Aleksandra - D5 / K18 POL Kisielany-Żmichy Pierogi Adamusa

Zapłacone

351. Sowa Andrzej - D10 / M30 POL Garwolin

Zapłacone

352. Stachowicz Sylwia - D10 / K30 POL Płońsk Torpedy Race Team
353. Stachurski Mateusz - D10 / M18 POL Zwola

Zapłacone

354. Stańczyk Krzysztof - NWD5 / M70 POL Warszawa KB V-MAX Adamów

Zapłacone

355. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

356. Stasiw Artur - D10 / M30 POL Żyrardów

Zapłacone

357. Stawryłło Piotr - D10 / M40 POL Warszawa (L)

Zapłacone

358. Stepanajtys Dominika - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

359. Stępień Dorota - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

360. Stępień Magdalena - D5 / K30 POL

Zapłacone

361. Stępień Magdalena - D5 / K30 POL Warszawa
362. Stępniak Małgorzata - D10 / K18 POL Sochaczew

Zapłacone

363. Stępniak Piotr - D10 / M30 POL Nowe Mostki

Zapłacone

364. Stobińska Kamila - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

365. Strumnik Katarzyna - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

366. Strumnik Sebastian - D10 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór
367. Stryjkowska Ewa - D10 / K50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
368. Stryjkowski Marek - D10 / M50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

369. Strzelichowska Beata - D10 / K30 POL Pruszków

Zapłacone

370. Suszek Magdalena - D5 / K30 POL Orły

Zapłacone

371. Świderski Leszek - D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

372. Świderski Michał - D10 / M30 POL Legionowo TRI LEVEL

Zapłacone

373. Świerczewska Jolanta - D5 / K50 POL Błonie

Zapłacone

374. Szadura Małgorzata - D10 / K50 POL Skrzeszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

375. Szafrański Karol - D10 / M30 POL Kobyłka Podeszwa Team

Zapłacone

376. Szakuro Michał - D10 / M30 POL Warszawa KSAP Pomiechówek

Zapłacone

377. Szczeblowska Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

378. Szewczuk Jolanta - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

379. Szewczuk Wiesław - D10 / M18 POL Biała Podlaska

Zapłacone

380. Szot Maria - D10 / K40 POL Ujazd Jasielskie pioruny

Zapłacone

381. Szot Maria - D5 / K40 POL Ujazd Jasielskie pioruny
382. Szot Maria - D10 / K40 POL Ujazd
383. Szpanowski Marek - D10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

384. Szrejder Dorota - D5 / K40 POL Nadarzyn Smocze Łapy
385. Szydlik Paweł - D5 / M18 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

386. Szydłowski Waldemar - D10 / M60 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

387. Tarczyński Marcin - D10 / M40 POL Marki TARCZA BIEGA

Zapłacone

388. Tetkowski Michał - D5 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

389. Tkaczyk Piotr - D10 / M40 POL Ludwinowo Zegrzyńskie 9bdow

Zapłacone

390. Toczewska Anna - D10 / K50 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

391. Tomaszewicz Bogdan - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

392. Trawicki Patryk - D10 / M18 POL Stare Załubice Pierogi Adamusa

Zapłacone

393. Trochimowicz Artur - D10 / M50 POL Szczytno AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM

Zapłacone

394. Troszczyński Arkadiusz - D5 / M50 POL Michałów-Grabina FC OLESIN

Zapłacone

395. Troszczyński Patryk - D5 / M18 POL Michałów-Grabina MADZIAR NIEPORĘT

Zapłacone

396. Truszkowska Agnieszka - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

397. Tula Renata - D10 / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

398. Turczyńska Monika - D10 / K40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

399. Tyczyński Artur - D10 / M40 POL Białobrzegi COMP TEAM

Zapłacone

400. Umiński Jacek - D10 / M40 POL Rajszew

Zapłacone

401. Wa-Ger Piotr - D10 / M30 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

402. Wądołowski Marcin - D5 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

403. Wagner Mariusz - D10 / M30 POL Warszawa Bravehearts

Zapłacone

404. Walczak Rafał - D5 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

405. Walczak Sebastian - D10 / M40 POL Warszawa Nazwę klubu podam później

Zapłacone

406. Walendzik Anna - D5 / K30 POL Łomianki Dolne

Zapłacone

407. Wasiak Iwona - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

408. Wąsowski Piotr - D5 / M40 POL Pruszków

Zapłacone

409. Waszczuk Sławek - D10 / M40 POL Piastów heros2000

Zapłacone

410. Waszczyszyn Bożena - D5 / K40 POL Łosic I love Przylesie

Zapłacone

411. Ważny Mariusz - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

412. Wdowiarski Kamil - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

413. Werner Jakub - D10 / M30 POL Pruszków

Zapłacone

414. Werner Sebastian - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

415. Wiaderek Piotr - D10 / M30 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

416. Wiaderek Sławomir - NWD5 / M60 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

417. Więch Arek - D10 / M18 POL Marki

Zapłacone

418. Więch Łukasz - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

419. Więch Mariusz - D10 / M40 POL Sieraków POWERADE

Zapłacone

420. Więckowska Monika - NWD5 / K40 POL Wieliszew Heron Team Wieliszew

Zapłacone

421. Wieczorek Magdalena - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

422. Wierzbicka Paulina - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

423. Wietrzycka Monika - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

424. Wietrzycki Marcin - D10 / M30 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

425. Winiarczyk Bartek - D5 / M18 POL Warszawa Dyspozycja Dnia Team

Zapłacone

426. Wiśniewski Rafał - D5 / M40 POL Drzycim

Zapłacone

427. Wiśniewski Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

428. Witkowski Paweł - D10 / M40 POL Łajski Wieliszew Heron Team

Zapłacone

429. Własinowicz Sebastian - D10 / M18 POL Łomianki Obłuski Running Team

Zapłacone

430. Włosińska Wioletta - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

431. Wójcicka Iwona - D5 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

432. Wójcik Anna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

433. Wójcik Jowita - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

434. Wójcik Piotr - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

435. Wojtkowski Piotr - D5 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

436. Woszczyk Monika - D5 / K40 POL Legionowo
437. Woźniak Dorota - D10 / K30 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

438. Woźniczka Jolanta - D10 / K40 POL Warszawa SBRT Warszawa
439. Wróbel Tomasz - D10 / M40 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

440. Wróblewska Olga - D10 / K40 POL Wilcza Góra Vege Runners

Zapłacone

441. Wróblewski Dariusz - D5 / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

442. Wudarczyk Tomasz - D10 / M50 POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów
443. Wultańska Monika - D5 / K30 POL Wyszków
444. Wysocka Anna - D5 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

445. Wysocki Przemek - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

446. Zając Dorota - D10 / K50 POL Piaseczno

Zapłacone

447. Zając Monika - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

448. Zakowicz Paweł - D10 / M30 POL Warszawa Piechotą po schodach - Łódź

Zapłacone

449. Zalewska Aneta - D5 / K30 POL Warszawa
450. Załoga Karolina - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

451. Zbiciak Magdalena - D5 / K18 POL Lublin

Zapłacone

452. Uczestnik anonimowy - NWD5 / K60 POL Legionowo

Zapłacone

453. Zhasko Anton - D10 / M30 BLR Brest BREST KIDS RUN
454. Ziarko Joanna - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

455. Zielińska Ilona - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

456. Zielińska Renata - NWD5 / K60 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

457. Zieliński Maciej - D10 / M30 POL Piastów

Zapłacone

458. Ziętara Rajmund - D10 / M50 POL Inowrocław 2 RBLog Skład Zegrze

Zapłacone

459. Żuraniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Warszawa Nudne Piątki

Zapłacone

460. Żychowicz Rafał - D10 / M30 POL Jabłonna Żelazo nie klęka

Zapłacone

461. Żychowski Michał - D5 / M18 POL Piaseczno

Zapłacone

462. Żywek Teresa - D10 / K60 POL Konstancin-Jeziorna Tripower.pl

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU