Biegi dzieci i młodzieży - 41 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA

Parzymiechy, Polska
22.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adamska Zuza - 1000m / K POL Lipie SP Lipie
2. Balińska Faustyna - 1000m / POL Szkucin BALAX TEAM
3. Balińska Róża - 200m / K POL Szkucin BALAX TEAM
4. Baliński Jan - 400m / M POL Szkucin BALAX TEAM
5. Bęben Mateusz - 200m / M POL Parzymiechy Osoba Prywatna
6. Bęben Tymoteusz - 200m / M POL Parzymiechy Osoba Prywatna
7. Borecka Angelika - 800m / K POL Wapiennik
8. Borecki Dawid - 50m / M POL Wapiennik
9. Uczestnik anonimowy - 200m / K POL Natolin
10. Budziński Jan - 50m / M POL Zabrze
11. Bula Dawid - 400m / M POL Brzózki
12. Buła Kamil - 1000m / M POL Brzózki
13. Chyrzyński Mikołaj - 50m / M POL Częstochowa Fiszbinka
14. Czaińska Wiktoria - 50m / K POL Suchowola
15. Debowska Laura - 50m / K POL Wapiennik
16. Dobosz Wiktoria - 200m / K POL Lipie
17. Drab Jakub - 200m / M POL Grabarze
18. Drab Piotr - 50m / M POL Grabarze
19. Dudek Filip - 50m / M POL Szczepany
20. Dudek Hubert - 50m / M POL Szczepany
21. Uczestnik anonimowy - 50m / K POL Troniny
22. Uczestnik anonimowy - 400m / M POL Troniny
23. Dziubała Natalia - 400m / K POL Lindów
24. Ferdyn Madzia - 200m / K POL Rębielice Szlacheckie
25. Uczestnik anonimowy - 200m / K POL Rębielice Szlacheckie
26. Ferdyn Piotr - 800m / M POL Rębielice Szlacheckie
27. Firsowicz Igor - 50m / M POL Praszka
28. Firsowicz Krystian - 400m / M POL Praszka
29. Gancarek Szymon - 400m / M POL Zbrojewsko ZS-P LIPIE , DELFIN KŁOBUCK
30. Gątkiewicz Anna - 200m / K POL Częstochowa
31. Głowa Anna - 1000m / K POL Albertów
32. Gołdyn Laura - 400m / K POL Praszka
33. Grądys Jagoda - 200m / K POL Grabarze
34. Grądys Stanisław - 50m / M POL Grabarze
35. Grajoszek Szymon - 200m / M POL Albertow
36. Grzesiak Roksana - 200m / K POL Stanisławów
37. Grzyb Patryk - 1000m / M POL Kleśniska
38. Grzyb Tobiasz - 200m / M POL Kleśniska
39. Hyra Maja - 800m / K POL Lindów
40. Jabłonka Marcin - 1000m / M POL Lipie SP Lipie
41. Janecka Ewa - 400m / K POL Kraków Dziewczyny Górą
42. Janecka Laura - 50m / K POL Parzymiechy
43. Janecka Weronika - 50m / K POL Kraków Dziewczyny Górą
44. Jarząb Antonia - 50m / K POL Kleśniska
45. Jarząb Wiktor - 200m / M POL Kleśniska
46. Uczestnik anonimowy - 50m / M POL Bobrowa
47. Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Bobrowa
48. Juszkiewicz Sebastian - 50m / K POL Lipie Joanna Juszkiewicz
49. Juszkiewicz Sebastian - 200m / M POL Lipie
50. Kalemba Eryk - 400m / M POL Pątnów
51. Kalus Ola - 800m / K POL Parzymiechy
52. Kałat Magdalena - 400m / K POL Lipie
53. Kałat Mikołaj - 50m / M POL Lipie
54. Knop Adam - 50m / M POL Rębielice Szlacheckie
55. Knop Amelia - 50m / K POL Rębielice Szlacheckie
56. Knop Matuesz - 800m / M POL Rębielice Szlacheckie
57. Komorowska Roksana - 400m / K POL Stanisławów
58. Komorowski Błażej - 50m / M POL Stanisławów
59. Kotala Lena - 50m / K POL Natolin
60. Kotala Zuzanna - 800m / K POL Natolin
61. Kowalik Bartosz - 200m / M POL Lindów
62. Kowalik Kamil - 200m / M POL Kłobuck NGB Kłobuck
63. Kowalski Miłosz - 50m / M POL Lipie
64. Kozak Adam - 200m / M POL Zimnowoda
65. Kozlowski Filip - 400m / M POL Wapiennik
66. Krajewski Filip - 800m / M POL Danków Zsp w Lipiu
67. Krajewski Ksawery - 200m / M POL Danków Zsp w Lipiu
68. Krajewski Tobiasz - 400m / M POL Kleśniska
69. Krotla Antoni - 50m / M POL Giętkowizna
70. Uczestnik anonimowy - 50m / M POL Danków
71. Krotla Szymon - 200m / M POL Giętkowizna
72. Uczestnik anonimowy - 800m / M POL Parzymiechy ZS-P Parzymiechy
73. Krzejszczak Amanda - 200m / K POL Stanisławów
74. Kubicki Mateusz - 50m / M POL Krzepice Przedszkole Samorządowe nr 1 Krzepice
75. Ladra Judyta - 800m / K POL Zbrojewsko SP Lipie
76. Ladra Maria - 1000m / K POL Zbrojewsko SP Lipie
77. Ladra Mikołaj - 200m / M POL Parzymiechy
78. Lenart Marta - 400m / K POL Skrzydlów SP Skrzydlów
79. Leszczyna Maja - 800m / K POL Olesno
80. Leszczyna Natalia - 50m / K POL Krzepice
81. Leszczyna Oliwia - 1000m / K POL Danków SP Lipie
82. Leszczyński Kamil - 800m / M POL Rębielice Królewskie
83. Lewandowski Piotr - 50m / M POL Szyszków
84. Ligenza Piotr - 200m / M POL Kłobuck
85. Lipartowska Aleksandra - 400m / K POL Lipie SP LIPIE
86. Lipartowska Natalia - 200m / K POL Lipie SP LIPIE
87. Łacny Sylwia - 800m / K POL Lipie
88. Łosik Hanna - 50m / K POL Lipie PRZEDSZKOLE W LIPIU
89. Łosik Katarzyna - 200m / K POL Wapiennik
90. Łosik Natalia - 200m / K POL Wapiennik S.P. LINDÓW
91. Machudera Zuzanna - 200m / K POL Parzymiechy
92. Maciejewski Rafał - 200m / M POL Kleśniska
93. Majdzik Julia - 400m / K POL Kamyk
94. Majdzik Lena - 200m / K POL Kamyk
95. Uczestnik anonimowy - 800m / M POL Lipie
96. Malec Marek - 1000m / M POL Stanisławów
97. Marchewka Zofia - 50m / K POL Wapiennik
98. Masztafiak Jakub - 50m / M POL Katowice
99. Matuszczyk Łucja - 1000m / K POL Piotrków Trybunalski Polanik
100. Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Kłobuck
101. Mikołajczyk Alicja - 50m / K POL Wapiennik
102. Mikołajczyk Tomasz - 400m / M POL Zimnowoda
103. Monia Monika - 50m / M POL Lipie
104. Monia Monika - 400m / M POL Lipie
105. Mońka Filip - 400m / M POL Lipie ZSP w Lipiu
106. Mońka Julia - 200m / K POL Zimnowoda
107. Mrugacz Paulina - 400m / K POL Lipie
108. Uczestnik anonimowy - 1000m / K POL Parzymiechy
109. Niezgoda Łukasz - 200m / M POL Parzymiechy
110. Nowak Magdalena - 50m / K POL Zawady -
111. Orzełek Barbara - 50m / K POL Parzymiechy Parzymiechy
112. Orzełek Dominik - 400m / M POL Parzymiechy Parzymiechy
113. Osadnik Emilia - 400m / K POL Hutka KKP Delfin
114. Osiewacz Szymon - 400m / M POL Zbrojewsko ZS-P w Lipiu, ZRYW Parzymiechy
115. Pąklak Beata - 200m / K POL Miedźno
116. Pąklak Michał - 50m / M POL Miedźno
117. Piech Adam - 200m / M POL Częstochowa Sportowa Częstochowa
118. Prudlak Adrian - 1000m / M POL Wrocław
119. Prudlak Mateusz - 50m / M POL Wrocław
120. Przybylski Aleksander - 200m / M POL Kłobuck
121. Ptak Adam - 50m / M POL Grabarze
122. Ptak Agnieszka - 200m / M POL Grabarze
123. Ptak Michał - 200m / M POL Grabarze
124. Pulka Maja - 800m / K POL Wapiennik
125. Radło Oliwia - 1000m / K POL Skrzydlów SP Skrzydlów
126. Raganiewicz Aleks - 400m / M POL Kłobuck Znicz Kłobuck
127. Remin Adam - 200m / M POL Kleśniska
128. Uczestnik anonimowy - 800m / K POL Kleśniska
129. Robakowska Zuzanna - 200m / K POL Częstochowa
130. Rutka Piotr - 800m / M POL Kleśniska SP w Parzymiechach
131. Uczestnik anonimowy - 400m / K POL Częstochowa
132. Uczestnik anonimowy - 50m / M POL Częstochowa
133. Serafin Jakub - 400m / M POL Lubliniec Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lublińcu
134. Skowronek Oskar - 400m / M POL Kleśniska
135. Smoliński Sławek - 50m / M POL Opole
136. Stelmaszczyk Michał - 400m / M POL Częstochowa
137. Stradomska Maria - 200m / K POL Częstochowa
138. Stradomski Franek - 50m / M POL Częstochowa
139. Stradomski Szymon - 800m / M POL Częstochowa
140. Stradomski Tomasz - 1000m / M POL Częstochowa
141. Strzelczak Bartosz - 200m / M POL Załęcze Wielkie
142. Strzelczak Oliwier - 400m / M POL Załęcze Wielkie
143. Sykulski Franciszek - 50m / M POL Krzepice
144. Sykuła Amelia - 800m / K POL Zimnowoda
145. Szczepaniak Szymon - 800m / M POL Lipie
146. Szczepaniak Wiktor - 200m / M POL Lipie
147. Uczestnik anonimowy - 50m / M POL Stanisławów
148. Troczka Anna - 200m / K POL Lipie
149. Troczka Michalina - 50m / K POL Lipie
150. Uznańska Anna - 200m / K POL Praszka
151. Uznańska Julia - 800m / K POL Praszka
152. Wacowski Antoni - 200m / M POL Kłobuck Delfin Kłobuck
153. Wacowski Maksymilian - 400m / M POL Kłobuck DELFIN KŁOBUCK
154. Wąsińska Iga - 50m / K POL Opatów
155. Wąsiński Cyprian - 400m / M POL Opatów
156. Wilk Hanna - 50m / K POL Starokrzepice
157. Włoch Adam - 200m / M POL Parzymiechy
158. Wróblewska Emilia - 50m / K POL Zimnowoda
159. Wroblewska Maja - 200m / K POL Zimnowoda
160. Wychowska Justyna - 800m / K POL Zbory
161. Wydmuch Dawid - 400m / M POL Zbrojewsko
162. Wydmuch Kornelia - 50m / K POL Zbrojewsko
163. Wydmuch Michał - 400m / M POL Zbrojewsko
164. Wydmuch Zuzanna - 50m / K POL Zbrojewsko

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU