Diablak Beskid Extreme Triathlon 2017

Żywiec
17.06.2017

Wyniki

Triathlon 228 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie 3,8km T1 Rower split 90km Rower 180km T2 Bieg 45 km min/km km/h Czas końcowy
1
MAZURKIEWICZ Wojciech
Sport Innowacje Tri Klub / Aktywna Strona Zycia
25 Kraków 00:55:32.00 00:03:01.00 03:16:32.00 06:34:12.00 00:06:38.00 04:57:22.00 3:20 18.08 12:36:45.00
2
GÓRKA Marcin
Unlimited Triathlon Club
9 Kraków 00:47:12.00 00:04:28.00 03:11:35.00 06:36:32.00 00:02:01.00 05:45:22.00 3:30 17.19 13:15:35.00
3
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
27 POL Siemianowice Śląskie 00:57:52.00 00:02:18.00 03:19:53.00 07:01:40.00 00:04:31.00 05:42:21.00 3:39 16.51 13:48:42.00
4
OTRĘBA Maciej
14 Tychy 01:21:45.00 00:08:06.00 03:30:04.00 07:04:48.00 00:06:11.00 05:08:45.00 3:39 16.49 13:49:35.00
5
ZAWADZKI Maciej
Unlimited Triathlon Club
52 Kraków 00:51:37.00 00:03:48.00 03:30:29.00 07:19:40.00 00:03:49.00 05:31:28.00 3:39 16.47 13:50:22.00
6
KALA Jiri
Ck Pribram Fany Gastro
12 CZE Unhošť 00:58:00.00 00:03:03.00 03:07:50.00 06:40:40.00 00:03:40.00 06:31:27.00 3:46 15.97 14:16:50.00
7
KOPCEWICZ Tomasz
16 Stawiguda 01:04:57.00 00:06:15.00 03:41:45.00 07:44:00.00 00:05:02.00 05:42:54.00 3:53 15.49 14:43:08.00
8
OSTAPSKI Kamil
Triathlon Club / Vege Runners
29 Wroclaw 01:09:05.00 00:12:05.00 03:44:11.00 07:39:29.00 00:17:30.00 05:25:45.00 3:53 15.48 14:43:54.00
9
KRAWENDA Robert
19 Płaza 01:22:36.00 00:08:11.00 03:36:05.00 07:29:14.00 00:07:41.00 05:40:38.00 3:54 15.40 14:48:20.00
10
ANDRZEJEWSKI Lukasz
Kozal
1 Poznan 01:00:21.00 00:09:59.00 03:37:10.00 07:25:38.00 00:12:10.00 06:24:07.00 4:01 15.00 15:12:15.00
11
KLINIK Paweł
Rafako S.a.
13 Racibórz 01:08:41.00 00:11:39.00 03:40:50.00 07:31:59.00 00:08:08.00 06:15:11.00 4:01 14.94 15:15:38.00
12
URBAŚ Tomasz
45 Jasienica 01:04:51.00 00:05:06.00 03:35:56.00 07:29:02.00 00:07:40.00 06:29:27.00 4:02 14.93 15:16:06.00
13
WÓJCIK Mirosław
Time4Running
48 Tomaszów Mazowiecki 01:05:04.00 00:08:06.00 03:34:42.00 07:28:07.00 00:09:49.00 06:33:03.00 4:04 14.81 15:24:09.00
14
SUCHOWIECKI Wojtek
Niemaniemogę / #artneoteam / Tri Negu / Olsztyń...
44 Olsztyn 01:14:44.00 00:07:37.00 03:50:36.00 07:55:34.00 00:12:11.00 05:54:06.00 4:04 14.81 15:24:12.00
15
NOWICKI Piotr
Tricarbon.pl
26 Szczecin 01:04:25.00 00:06:00.00 03:34:06.00 07:14:31.00 00:08:05.00 06:57:39.00 4:05 14.70 15:30:40.00
16
RYBKOWSKI Grzegorz
Wtp
36 Pruszków 01:35:36.00 00:07:20.00 03:35:03.00 07:30:47.00 00:07:09.00 06:21:42.00 4:09 14.51 15:42:34.00
17
WISZNIEWSKI Bartosz
Km Sport Irt Zielona Góra
46 Zielona Góra 01:04:10.00 00:12:33.00 03:55:51.00 08:04:20.00 00:14:37.00 06:12:29.00 4:10 14.43 15:48:09.00
18
MAĆKOWSKI Marcin
-
22 Goczałkowice-Zdrój 01:17:48.00 00:05:23.00 03:52:35.00 07:48:11.00 00:12:53.00 06:38:06.00 4:14 14.21 16:02:21.00
19
PONIKWIA Rafał
Aktywna Strona Życia
33 Kraków 01:04:33.00 00:04:21.00 04:08:39.00 08:07:39.00 00:04:10.00 06:44:55.00 4:15 14.17 16:05:38.00
20
WOJCIECHOWSKI Sylwester
47 Warta 01:23:11.00 00:09:49.00 04:06:35.00 08:10:47.00 00:08:31.00 06:21:23.00 4:17 14.05 16:13:41.00
21
DERECZENIK Rafał
7 POL Szklary Górne 01:09:14.00 00:09:52.00 03:59:05.00 08:16:22.00 00:12:24.00 06:29:54.00 4:18 13.99 16:17:46.00
22
OKUNIEWSKI Marcin
Www.pomagamynatalii.pl
28 Gdańsk 01:05:36.00 00:07:52.00 03:49:10.00 08:05:49.00 00:11:48.00 06:48:32.00 4:18 13.96 16:19:37.00
23
SACHA Łukasz
Triwawa
38 Warszawa 01:13:21.00 00:10:57.00 03:49:05.00 07:56:56.00 00:08:48.00 07:04:04.00 4:22 13.76 16:34:06.00
24
KURNYTA Robert
Complexsports / Kwt
20 Gdynia 01:10:04.00 00:08:41.00 04:03:22.00 08:13:56.00 00:17:19.00 06:44:09.00 4:22 13.76 16:34:09.00
25
KOZOWICZ Paweł
Ks Kandahar / Gj Gopr
18 Katowice 01:04:42.00 00:12:26.00 03:55:08.00 08:17:44.00 00:12:31.00 06:52:02.00 4:24 13.69 16:39:25.00
26
SIKORSKI Piotr
4 Run Team Piła / Giro Di Zawada
41 Piła 01:25:28.00 00:10:52.00 04:24:54.00 08:38:14.00 00:10:29.00 06:26:28.00 4:27 13.52 16:51:31.00
27
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
43 Bieruń 00:57:36.00 00:07:14.00 04:35:22.00 08:46:55.00 00:10:29.00 07:03:36.00 4:30 13.33 17:05:50.00
28
CZYŻ Adam
Od-Dech.pl Tri-Sea Władysławowo
5 Władysławowo 01:16:16.00 00:10:28.00 04:04:20.00 08:54:38.00 00:10:18.00 06:35:21.00 4:31 13.32 17:07:01.00
29
SIKORSKI Jacek
Kb Goch Bytów
40 Piła 01:15:26.00 00:09:32.00 03:57:06.00 08:11:25.00 00:17:57.00 07:13:54.00 4:31 13.30 17:08:14.00
30
BARZYK Karol
2 Mogilany 01:22:40.00 00:12:14.00 04:17:24.00 08:47:25.00 00:21:51.00 06:31:16.00 4:33 13.21 17:15:26.00
31
RZĄSA Paweł
Triathlon Ymca Kraków
37 Kraków 01:15:54.00 00:13:40.00 04:26:37.00 09:20:04.00 00:12:51.00 06:26:36.00 4:37 13.04 17:29:05.00
32
ZAJĄC Filip
Coukrzysia.blogspot.com///
50 POL Kielce 01:23:28.00 00:11:59.00 04:20:48.00 08:54:44.00 00:22:13.00 07:45:36.00 4:55 12.24 18:38:00.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU