JBL Triathlon Opole 2019

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Piastowska, Opole, Polska
23.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiec Artur 269 D1/8 / M30 POL Bełk

Zapłacone

2. Adamski Piotr 2 D1/4 / M30 POL Opole ADAMS TEAM

Zapłacone

3. Aleksanderek Michał 3 D1/4 / M30 POL Gliwice 6 Batalion Powietrzno Desantowy Gliwice

Zapłacone

4. Amborski Rafał 4 D1/4 / M30 POL Katowice Ratel Tri Team

Zapłacone

5. Antoniak Mieszko 5 D1/4 / M18 POL Opole Eurovent Athletics

Zapłacone

6. Augustyn Adam 270 D1/8 / M30 POL Strzelin

Zapłacone

7. Bagiński Andrzej 6 D1/4 / M30 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

8. Baj Aleksander 7 D1/4 / M30 POL Gliwice Gentelmenelski Survaivire

Zapłacone

9. Baj Tomasz 8 D1/4 / M30 POL Gliwice Gentelmenelski Survaivire

Zapłacone

10. Bajsarowicz Tomasz 271 D1/8 / M40 POL Jelcz-Laskowice JELCZ TRIATHLON PROJECT

Zapłacone

11. Bąk Piotr - D1/4 / M18 POL Żywiec Janusze Polskiego Triathlonu

Niezapłacone

12. Baldy Arnold 272 D1/8 / M18 POL Opole

Zapłacone

13. Baluch Dawid 9 D1/4 / M18 POL Radlin

Zapłacone

14. Banasik Wojciech 10 D1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

15. Banczarek Krzysztof 11 D1/4 / M30 POL Bytom, Pow. Bytom STREFA BYKÓW ENCIERRO

Zapłacone

16. Barańska Agnieszka 273 D1/8 / K30 POL Popielów -

Zapłacone

17. Barczyk Karol 274 D1/8 / M18 POL Wolbrom

Zapłacone

18. Barowska Agnieszka 275 D1/8 / K18 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

19. Bartecka Sabina - D1/4 / K40 POL Żory Różowe Tri/HRmax Żory

Niezapłacone

20. Batoryna Aleksander - D1/4 / M30 POL Będzin

Niezapłacone

21. Bedkowski Kamil 12 D1/4 / M30 POL Opole Adwokatura Opole

Zapłacone

22. Berbelicki Adam 13 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

23. Berezowski Sławomir 276 D1/8 / M50 POL Opole

Zapłacone

24. Biela Grzegorz 277 D1/8 / M30 POL Zawada GIBKE GIZDY / NIGHT RUNNERS PYSKOWICE

Zapłacone

25. Bieniaszewska Marta 278 D1/8 / K30 POL Brzeg Kotasport

Zapłacone

26. Bieńkowski Piotr 14 D1/4 / M30 POL Gliwice Gentelmenelski Survaivire

Zapłacone

27. Biernacki Krystian - D1/8 / M40 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

28. Biolik Wojciech 15 D1/4 / M30 POL Tychy Biolik Team

Zapłacone

29. Birecki Michał 279 D1/8 / M18 POL Opole Gt Kona

Zapłacone

30. Bobrowska Małgosia 280 D1/8 / K40 POL Krapkowice Run4fun

Zapłacone

31. Bochniak Andrzej 16 D1/4 / M60 POL Opole

Zapłacone

32. Bodora Jacek 17 D1/4 / M30 POL Tarnowskie Góry Polbruk

Zapłacone

33. Bógdoł Grzegorz 18 D1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

34. Bogus Rafał 19 D1/4 / M50 POL Częstochowa Kalas Helman-Sport Team

Zapłacone

35. Boral Hubert 20 D1/4 / M30 POL Częstochowa www.expression.pl www.pol-papier.pl

Zapłacone

36. Boral Piotr 21 D1/4 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

37. Borodacz Artur 22 D1/4 / M50 POL Legnica Twoja Stara

Zapłacone

38. Borucki Witold 23 D1/4 / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

39. Bosowski Tomasz 24 D1/4 / M40 POL Paniówki

Zapłacone

40. Bratek Mariusz 25 D1/4 / M30 POL Częstochowa CUPRA DYNAMICA

Zapłacone

41. Brauntsch Marek - D1/4 / M18 POL Goczałkowice-Zdrój

Niezapłacone

42. Broj Natalia 281 D1/8 / K30 POL Źlinice

Zapłacone

43. Brychcy Karol 282 D1/8 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

44. Brychcy Paweł 283 D1/8 / M30 POL Przecza

Zapłacone

45. Brysz Robert 284 D1/8 / M30 POL Opole GT KONA

Zapłacone

46. Buczko Michał 285 D1/8 / M30 POL Namysłów

Zapłacone

47. Bujko Tomasz 286 D1/8 / M18 POL Nowa Sól

Zapłacone

48. Buk Marcin 287 D1/8 / M30 POL Gliwice TriDivision

Zapłacone

49. Buliński Mateusz 288 D1/8 / M18 POL Sosnowiec

Zapłacone

50. Bura Dominika - D1/8 / K18 POL Wrocław MKS Juvenia Wrocław

Niezapłacone

51. Burda Grzegorz 26 D1/4 / M40 POL Opole Cyklofan Opole

Zapłacone

52. Burdelak Agnieszka 289 D1/8 / K18 POL Oława Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

53. Cedro Damian 27 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

54. Ceglarek Łukasz 28 D1/4 / M18 POL Żędowice TriForm

Zapłacone

55. Chwałek Andrzej 290 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

56. Ciasto Sebastian 29 D1/4 / M30 POL Przezchlebie

Zapłacone

57. Cichocki Tomasz 291 D1/8 / M40 POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

58. Cichos Konrad 30 D1/4 / M30 POL Chorzów Ratel Tri Team

Zapłacone

59. Ćmiel Adam 31 D1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie ProfiAutoTeam

Zapłacone

60. Combik Marcin - D1/8 / M18 POL Kraków 1994

Niezapłacone

61. Ćwiertnia Tomasz 32 D1/4 / M40 POL Opole Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Opolu

Zapłacone

62. Ćwikła Kamil 33 D1/4 / M30 POL Gliwice Harpagany

Zapłacone

63. Cybulski Bartłomiej 292 D1/8 / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Wellfit

Zapłacone

64. Czado Artur 34 D1/4 / M18 POL Sosnowiec Bolero team

Zapłacone

65. Czajka Krzysztof 293 D1/8 / M30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

66. Czarnecki Filip 294 D1/8 / M18 POL Myszków

Zapłacone

67. Czarnecki Piotr 295 D1/8 / M30 POL Rzeszow

Zapłacone

68. Czekan Wojtek 296 D1/8 / M30 POL Opole Bongo Opole

Zapłacone

69. Czerner Krzysztof 35 D1/4 / M30 POL Libertów

Zapłacone

70. Czerniak Adam - D1/4 / M40 POL Myszków

Niezapłacone

71. Czernik Artur - D1/4 / M30 POL Bieruń Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

72. Czernik Dawid 297 D1/8 / M18 POL Świerklaniec

Zapłacone

73. Czochara Robert 36 D1/4 / M40 POL Opole Wkurw Team

Zapłacone

74. Czubała Sebastian 1 D1/4 / M50 POL Katowice

Zapłacone

75. Czuluk Filip 37 D1/4 / M30 POL Gliwice Gentelmenelski Survaivire

Zapłacone

76. Czyrnia Andrzej 38 D1/4 / M30 POL Turawa Rajsport Active

Zapłacone

77. Dąbrowski Ireneusz 298 D1/8 / M40 POL Opole Hovawart Opole

Zapłacone

78. Danielczyk Michał 39 D1/4 / M18 POL Tychy

Zapłacone

79. Danków Krzysztof 40 D1/4 / M40 POL Opole Masz JAJA idź na BADNIA

Zapłacone

80. Danylchenko Yuriy 41 D1/4 / M30 POL Latchorzew

Zapłacone

81. Dawidowicz Marcin 42 D1/4 / M30 POL Oława Tri Mission

Zapłacone

82. Dembiński Łukasz - D1/4 / M30 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

83. Dendys Waldemar 299 D1/8 / M30 POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

84. Derbis Tomasz 300 D1/8 / M18 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

85. Derek Piotr 43 D1/4 / M40 POL Opole Za Lepszą Linią Pogoń

Zapłacone

86. Dobkowski Martin 44 D1/4 / M18 POL Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU

Zapłacone

87. Dobrenko Daniel 45 D1/4 / M40 POL Blachownia Team Blachownia

Zapłacone

88. Doliński Łukasz - D1/8 / M30 POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

89. Domagalski Adam - D1/4 / M30 POL Opole NaKole

Niezapłacone

90. Drewniak Tomasz - D1/8 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

91. Drygała Anna 301 D1/8 / K30 POL Prószków GT RAT

Zapłacone

92. Dudek Alfred 302 D1/8 / M60 POL Opole GT KONA

Zapłacone

93. Dudek Maciek 303 D1/8 / M18 POL Kraków Valeo

Zapłacone

94. Dudek Mateusz 46 D1/4 / M30 POL Wrocław Planytreningowe.com

Zapłacone

95. Dużyński Dawid 47 D1/4 / M30 POL Opole Sparta

Zapłacone

96. Dyr Krzysztof 48 D1/4 / M40 POL Bytom Timtirimtimteam

Zapłacone

97. Dzierwa Adam 49 D1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

98. Falkowska Martyna 304 D1/8 / K18 POL Białystok Nadaktywni

Zapłacone

99. Felka Dariusz 50 D1/4 / M30 POL Gwoździce

Zapłacone

100. Feret Tomasz 51 D1/4 / M18 POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

101. Fesser Alicja 305 D1/8 / K18 POL Kamionek Multifit

Zapłacone

102. Fijałkowski Tomasz 306 D1/8 / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

103. Filiński Tomasz 307 D1/8 / M40 POL Dziekaństwo Titanium Dziekaństwo

Zapłacone

104. Flak-Wancerz Anna 308 D1/8 / K30 POL Katowice

Zapłacone

105. Folkert Kamil 309 D1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

106. Frąsiak Krzysztof 310 D1/8 / M18 POL Opole

Zapłacone

107. Frydel Tomasz 311 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

108. Futoma Rafał 52 D1/4 / M40 POL Radków FUTEREK TEAM

Zapłacone

109. Gabrielczyk Michał 312 D1/8 / M18 POL Komprachcice

Zapłacone

110. Gabruk Andrzej 313 D1/8 / M50 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

111. Gaca Ewa 314 D1/8 / K40 POL Opole GT Kona

Zapłacone

112. Uczestnik anonimowy - D1/8 / M30 POL Opole

Niezapłacone

113. Gaczkowski Adam 315 D1/8 / M18 POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

114. Gadaj Grzegorz 316 D1/8 / M30 POL Radlin Radlinioki W Biegu/ślask kolarsko

Zapłacone

115. Gaj-Jurczyk Renata 53 D1/4 / K40 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

116. Gałek Anna 54 D1/4 / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

117. Gamza Bogna 317 D1/8 / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

118. Garbera Janusz - D1/4 / M40 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

119. Garnowski Maciej 55 D1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie Author Bicycles

Zapłacone

120. Gierak Wojciech 56 D1/4 / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triatlon PROJECT

Zapłacone

121. Gieroń Kamil 318 D1/8 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

122. Giet Magdalena 319 D1/8 / K18 POL Dziergowice

Zapłacone

123. Gladysz Leszek - D1/4 / M40 POL Paniówki Osiedle Leśne Paniówki

Niezapłacone

124. Głośnicka Adrianna 57 D1/4 / K18 POL Opole

Zapłacone

125. Główka Paweł 58 D1/4 / M18 POL Żary Europa Ubezpieczenia / TMTeam

Zapłacone

126. Gniot Katarzyna 59 D1/4 / K30 POL Zdzieszowice KAPIJA

Zapłacone

127. Goczoł Tymoteusz 60 D1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

128. Gołubowski Jerzy 320 D1/8 / M50 POL Skoczów niezrzeszony

Zapłacone

129. Gomolka Maciej 61 D1/4 / M30 POL Tarnow

Zapłacone

130. Gondek Mirosław 62 D1/4 / M50 POL Bytom TimtirimtimTeam

Zapłacone

131. Gonera Piotr 321 D1/8 / M30 POL Częstochowa ESSA Mykanów

Zapłacone

132. Gontar Rafał 63 D1/4 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

133. Gorysz Piotr - D1/8 / M40 POL Opole Linknet

Niezapłacone

134. Gradowski Łukasz 64 D1/4 / M40 POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

135. Grodzinska Ania 322 D1/8 / K30 POL Opole Kulka team

Zapłacone

136. Gruchalska Marta 323 D1/8 / K30 POL Opole

Zapłacone

137. Grudziński Radosław 324 D1/8 / M30 POL Zabrze I Nie Ma Mocni Tri Team

Zapłacone

138. Gruszka Michał 65 D1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

139. Grycz Witold 325 D1/8 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

140. Gryczka Tomasz - D1/8 / M30 POL Opole

Niezapłacone

141. Uczestnik anonimowy 66 D1/4 / K30 POL Kraków

Zapłacone

142. Gucman Bartłomiej 67 D1/4 / M40 POL Dobrzeń Wielki TOR DOBRZEŃ WIELKI

Zapłacone

143. Gutmański Kacper 326 D1/8 / M18 POL Lubliniec Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

144. Guz Grzegorz 327 D1/8 / M30 POL Opole Guzik

Zapłacone

145. Gwiazda Katarzyna 328 D1/8 / K30 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

146. Hadasz Ewa - D1/4 / K40 POL Zabrze

Niezapłacone

147. Hajduga Rafał 68 D1/4 / M40 POL Zabrze

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy 69 D1/4 / K30 POL Cieszyn ENDURE TEAM

Zapłacone

149. Haładus Dominik 70 D1/4 / M30 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem

Zapłacone

150. Harbaruk Maksym 71 D1/4 / M18 POL Lublin Sportswear

Zapłacone

151. Uczestnik anonimowy - D1/4 / M18 UKR Lutsk Sportswear.Lutsk

Niezapłacone

152. Harmansa Piotr 329 D1/8 / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

153. Hawrot Sylwester - D1/4 / M50 POL Goleniów NTS CROWN Goleniów

Niezapłacone

154. Herda Bartłomiej 330 D1/8 / M30 POL Bytom Tri DIVISION

Zapłacone

155. Hoczek Arkadiusz 72 D1/4 / M40 POL Kolanowice Kiedy się zmęczysz - jutro

Zapłacone

156. Hoffman Natalia 331 D1/8 / K18 POL Wałbrzych KS Rekin Świebodzice

Zapłacone

157. Hojnor Piotr - D1/4 / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

158. Hołda Piotr 73 D1/4 / M40 POL Oleśnica www.goralka.com.pl

Zapłacone

159. Horszczaruk Jacek 332 D1/8 / M50 POL Warszawa Jożin Z Bażin

Zapłacone

160. Hrycaj Marcin 74 D1/4 / M40 POL Opole Odra Opole

Zapłacone

161. Hyhs Jan 75 D1/4 / M18 POL Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM

Zapłacone

162. Idzik Małgorzata 333 D1/8 / K30 POL Świętochłowice

Zapłacone

163. Ignac Paweł 334 D1/8 / M30 POL Racibórz Inżynieria Biegania

Zapłacone

164. Inglot Filip 76 D1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

165. Iskierko Michał 77 D1/4 / M30 POL Warszawa Tridea

Zapłacone

166. Izart Bartosz 335 D1/8 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

167. Jackowiak Piotr 78 D1/4 / M30 POL Brzeg Gvt / Surowy Projekt

Zapłacone

168. Jagiello Malgorzata 336 D1/8 / K50 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

169. Janas Katarzyna 337 D1/8 / K30 POL Opole

Zapłacone

170. Janicka-Jawor Joanna 338 D1/8 / K40 POL Mysłowice emjot tri team

Zapłacone

171. Janik Marcin - D1/4 / M40 POL Opole

Niezapłacone

172. Janik Piotr 339 D1/8 / M40 POL Łódź

Zapłacone

173. Janiszewski Wojciech 79 D1/4 / M30 POL Kraków TriWise

Zapłacone

174. Janowska Magda - D1/4 / K40 POL Katowice Tridivision

Niezapłacone

175. Jarczok Tomasz 340 D1/8 / M30 POL Opole Zdrowy Piątek

Zapłacone

176. Jasiczek Radek 341 D1/8 / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

177. Jasiński Mirek 80 D1/4 / M30 POL Opol

Zapłacone

178. Jasiówka Bartłomiej 342 D1/8 / M30 POL Polska Nowa Wieś OSiR Komprachcice

Zapłacone

179. Jaśkowiec Mateusz 81 D1/4 / M30 POL Skorogoszcz Lewin Biega

Zapłacone

180. Jaśkowiec Michał - D1/8 / M18 POL Prudnik

Niezapłacone

181. Jaworek Henryk 343 D1/8 / M50 POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

182. Jaworski Piotr 344 D1/8 / M50 POL Opole

Zapłacone

183. Jędrzejczak Mariusz 345 D1/8 / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

184. Jelonek Łukasz 346 D1/8 / M30 POL Tarnowskie Góry ET Tapes Triathlon Team

Zapłacone

185. Jończy Radosław 82 D1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

186. Juszczyk Mateusz 83 D1/4 / M18 POL Zabrze

Zapłacone

187. Kaczkowski Damian 84 D1/4 / M30 POL Opole #KiteTurawa

Zapłacone

188. Kalinowski Paweł 85 D1/4 / M50 POL Ostrów Wlkp OSW TRI TEAM

Zapłacone

189. Kałuski Łukasz 86 D1/4 / M40 POL Opole Cyklofan Opole

Zapłacone

190. Kałuża Michał 87 D1/4 / M18 POL Głuchołazy

Zapłacone

191. Kałużny Bartosz - D1/4 / M40 POL Krotoszyn LANGE TRI COACH

Niezapłacone

192. Kania Adam 347 D1/8 / M30 POL Opole -

Zapłacone

193. Kapela Mariusz - D1/8 / M40 POL Bytom Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

194. Kapica Marek 88 D1/4 / M30 POL Bytom NGK Running Team

Zapłacone

195. Kaprol-Glinka Aneta 89 D1/4 / K30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

196. Karbowiak Paweł 348 D1/8 / M18 POL Opole

Zapłacone

197. Kasperski Remigiusz 349 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

198. Kawiak Katarzyna - D1/8 / K40 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Niezapłacone

199. Kędzior Piotr 90 D1/4 / M40 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

200. Kępiński Adam 91 D1/4 / M30 POL Częstochowa Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

201. Kęska Arkadiusz - D1/8 / M30 POL Katowce

Niezapłacone

202. Kies Damian 350 D1/8 / M40 POL Rzeszów

Zapłacone

203. Kisiel Anita - D1/4 / K40 POL Częstochowa Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa

Niezapłacone

204. Klimas Bart 351 D1/8 / M30 POL Dzięgielów

Zapłacone

205. Klimek Antoni 92 D1/4 / M30 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

206. Klinik Paweł 93 D1/4 / M30 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

207. Klyszcz Michał - D1/4 / M18 POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

208. Kmita Tomasz 352 D1/8 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

209. Knapik Mariusz 94 D1/4 / M40 POL Częstochowa SPORTOWA CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

210. Knara Ada 95 D1/4 / K30 POL Oława Tri Mission

Zapłacone

211. Knaś Maciek 353 D1/8 / M30 POL Głubczyce

Zapłacone

212. Knura Karol 354 D1/8 / M18 POL Kobyla

Zapłacone

213. Kochanowski Rafał 96 D1/4 / M40 POL Opole Trans Ekspert

Zapłacone

214. Koczy-Łusiak Sylwia 355 D1/8 / K30 POL Gliwice

Zapłacone

215. Koenig Krzysztof 97 D1/4 / M30 POL Katowice ProfiAutoTeam

Zapłacone

216. Kogut Bartek 98 D1/4 / M30 POL Stanowice Tri Mission

Zapłacone

217. Koj Krzysztof 356 D1/8 / M30 POL Gliwice PPP Gliwice

Zapłacone

218. Koj Rafał - D1/8 / M40 POL Gliwice Zso nr4 Ruda Śląska

Niezapłacone

219. Kolender Rafael - D1/8 / M18 POL Raszowa OSP Raszowa

Niezapłacone

220. Kolonko Adrian 99 D1/4 / M30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

221. Kołaczyk Katarzyna 100 D1/4 / K30 POL Konopiska Triathlon Training Center

Zapłacone

222. Kołodziejczyk Barbara 357 D1/8 / K40 POL Aleksandria Pierwsza Triathlon Training Center

Zapłacone

223. Kołtko Łukasz 358 D1/8 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

224. Konarski Marcin 101 D1/4 / M40 POL Nysa ARN Triathlon Nysa

Zapłacone

225. Konica Karina 102 D1/4 / K18 POL Zdzieszowice

Zapłacone

226. Konik Lukasz 359 D1/8 / M30 POL Glubczyce

Zapłacone

227. Konik Wiktor 360 D1/8 / M30 POL Głubczyce

Zapłacone

228. Kornes Janusz 361 D1/8 / M40 POL Sosnowiec Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

229. Korzeń Artur 103 D1/4 / M40 POL Oława JELCZ TRIATHLON PROJECT

Zapłacone

230. Kościółkiewicz Piotr 104 D1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

231. Kosicki Bartłomiej - D1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

232. Kośniewski Adam 105 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

233. Kosobudzki Sebastian 106 D1/4 / M40 POL Sosnowiec Wikoss-Sport

Zapłacone

234. Kostka Filip 107 D1/4 / M18 POL Wroclaw Twoja Stara

Zapłacone

235. Kotas Adam 362 D1/8 / M50 POL Rybnik Kotasport

Zapłacone

236. Kotas Adam - D1/8 / M50 POL Rybnik Kotasport

Niezapłacone

237. Kotas Maciek 363 D1/8 / M18 POL Rybnik KOTASPORT

Zapłacone

238. Kotas Marek 364 D1/8 / M18 POL Rybnik Kotasport

Zapłacone

239. Kotas Paweł 365 D1/8 / M30 POL Wrocław GREATMAN

Zapłacone

240. Kotra Jacek 108 D1/4 / M30 POL Smolnica Watacha

Zapłacone

241. Kotula Joachim 109 D1/4 / M50 POL Ozimek

Zapłacone

242. Kotygin Mateusz 366 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

243. Uczestnik anonimowy 367 D1/8 / M40 POL Opole Opole

Zapłacone

244. Kowalczyk Jordan 368 D1/8 / M30 POL Zabrze

Zapłacone

245. Kowalczyk Katarzyna 369 D1/8 / K40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

246. Kowalczyk Tomasz 370 D1/8 / M50 POL Opole GT KONA

Zapłacone

247. Kowalski Piotr 110 D1/4 / M18 POL Nowy Dwór Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

248. Kozera Łukasz 111 D1/4 / M30 POL Opole Sparta

Zapłacone

249. Koziak Agnieszka 371 D1/8 / K30 POL Opole Opole

Zapłacone

250. Krause Szymon 372 D1/8 / M30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

251. Krawczyk Sylwester - D1/4 / M40 POL Kantorowice Kraw-bud

Niezapłacone

252. Krawczyk Zbigniew - D1/4 / M40 POL Polska Nowa Wieś Kraw-bud

Niezapłacone

253. Krent Maciej 373 D1/8 / M40 POL Pokój Brak

Zapłacone

254. Król Adam 112 D1/4 / M50 POL Opole Spartanie Dzieciom

Zapłacone

255. Kruk Jarosław 374 D1/8 / M40 POL Michałowice

Zapłacone

256. Krupa Adam 113 D1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

257. Krupicki Jacek 375 D1/8 / M30 POL Kalety

Zapłacone

258. Krzesaj Mariusz 114 D1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Multifit

Zapłacone

259. Krzyk Tomasz 376 D1/8 / M40 POL Proszowice

Zapłacone

260. Krzyzanowski Marek 377 D1/8 / M50 POL Wrocław Marek

Zapłacone

261. Księżarek Łukasz 115 D1/4 / M30 POL Olesno

Zapłacone

262. Uczestnik anonimowy - D1/4 / M30 POL Opole

Niezapłacone

263. Kubasik Tomasz 116 D1/4 / M30 POL Lubliniec

Zapłacone

264. Kubaszek Bartłomiej 117 D1/4 / M18 POL Węgierska Górka MBC Team

Zapłacone

265. Kubiak Wojciech 378 D1/8 / M30 POL Swarzędz Polaris

Zapłacone

266. Kubiczek Andrzej 379 D1/8 / M30 POL Nowa Kuźnia DrinkTeam

Zapłacone

267. Kubis Jasiek 118 D1/4 / M18 POL Dobrzeń Wielki -

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy 380 D1/8 / M30 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

269. Kulesza Jakub 119 D1/4 / M30 POL Jelenia Góra Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

270. Kulik Mateusz 381 D1/8 / M18 POL Domecko

Zapłacone

271. Kulików Sławomir 382 D1/8 / M40 POL Mysłowice Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

272. Kuliś Jakub 120 D1/4 / M18 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

273. Kurek Adam 383 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

274. Kurtyka Agnieszka 384 D1/8 / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

275. Kurzawa Marcin 121 D1/4 / M40 POL Trzcinica Spartaultrateam

Zapłacone

276. Lajtner Miroslaw 122 D1/4 / M30 POL Raciborz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

277. Laxy Rafał 385 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

278. Lebioda Adam 123 D1/4 / M40 POL Katowice Wujek Biega Katowice

Zapłacone

279. Legieć Michał 386 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

280. Lewandowski Adam 387 D1/8 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

281. Lewandowski Maciej 388 D1/8 / M30 POL Wrocław #DASHRADE TMTeam

Zapłacone

282. Lewandowski Marek 124 D1/4 / M30 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

283. Lewandowski Wojciech 125 D1/4 / M30 POL Żerniki Wrocławskie TMTeam

Zapłacone

284. Lewczak Darek 126 D1/4 / M50 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

285. Ligęza Tomasz 389 D1/8 / M30 POL Kraków Szymanowski Triathlon Team

Zapłacone

286. Lis Łukasz 390 D1/8 / M30 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

287. Lisik Anna 391 D1/8 / K30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

288. Lisinski Tomasz 127 D1/4 / M30 POL Opole Urząd Miasta Opola

Zapłacone

289. Lissy Janusz 128 D1/4 / M40 POL Dobrodzień bez klubu

Zapłacone

290. Liswski Kamil 392 D1/8 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

291. Lucka Judyta - D1/8 / K40 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

292. Lukoszek Samuel - D1/8 / M30 POL Opole

Niezapłacone

293. Łaba Daniel - D1/4 / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

294. Łącki Tomasz 129 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

295. Uczestnik anonimowy 393 D1/8 / K18 POL Opole

Zapłacone

296. Łopianiak Tomasz - D1/4 / M40 POL Opole START Opole

Niezapłacone

297. Łozowski Marcin 130 D1/4 / M40 POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

298. Łukaszyński Marek 131 D1/4 / M18 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

299. Łusiak Mariusz 132 D1/4 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

300. Mach Kornel 133 D1/4 / M30 POL Niepołomice triMACHine

Zapłacone

301. Machata Jacek 134 D1/4 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

302. Maciejasz Marcin 135 D1/4 / M30 POL Wrocław Brak

Zapłacone

303. Maciuszek Łukasz 136 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

304. Maćkowiak Karol 394 D1/8 / M30 POL Poznań Buszewko

Zapłacone

305. Madej Rafał 137 D1/4 / M40 POL Brzesko Psp Nr 1 Jadowniki/bosir Brzesko

Zapłacone

306. Mądry Tomasz 395 D1/8 / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

307. Majchrzak Dariusz - D1/4 / M40 POL Blachownia

Niezapłacone

308. Majer Marta 396 D1/8 / K30 POL Opole

Zapłacone

309. Majkut Wojciech 397 D1/8 / M18 POL Kluczbork Kupszose.pl

Zapłacone

310. Malaczewski Łukasz - D1/8 / M40 POL Wrocław GVT FTT

Niezapłacone

311. Malamis Karolina 138 D1/4 / K30 POL Wrocław Tri Mission

Zapłacone

312. Malinowski Łukasz - D1/8 / M40 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

313. Malinowski Przemek 398 D1/8 / M40 POL Rybnik

Zapłacone

314. Małek Kamil 139 D1/4 / M18 POL Opole

Zapłacone

315. Małota Damian 140 D1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Blokersi / Laboratorium Sportu

Zapłacone

316. Mańczyński Marcin 141 D1/4 / M40 POL Opole Gang Dzikich Wieprzy

Zapłacone

317. Marczewski Bartosz 142 D1/4 / M30 POL Wrocław Tri Mission

Zapłacone

318. Marczewski Damian 143 D1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

319. Marek Ewa 144 D1/4 / K18 POL Kraków Niesamowici Sportowcy

Zapłacone

320. Marek Ewa - D1/4 / K18 POL Kraków NIESAMOWICI SPORTOWCY

Niezapłacone

321. Markowski Maciej 145 D1/4 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

322. Martin Aurelie 399 D1/8 / K18 POL Pietrzykowice

Zapłacone

323. Maryniak Piotr - D1/4 / M40 POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

324. Matusz Rafał 146 D1/4 / M40 POL Blachownia Team Blachownia

Zapłacone

325. Matysiok Dominik 400 D1/8 / M18 POL Zawada

Zapłacone

326. Matysiok Rafał 147 D1/4 / M18 POL Chudoba

Zapłacone

327. Mazloum Amir 148 D1/4 / M30 POL Piastów Kuźnia Triathlonu / YojasTriathlonTeam

Zapłacone

328. Mazur Bartłomiej 149 D1/4 / M18 POL Kielce I tak mnie nie dogonisz!

Zapłacone

329. Mazur Maciej 401 D1/8 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

330. Mazur Magdalena 402 D1/8 / K40 POL Katowice niniwateam

Zapłacone

331. Mazurek Maciej 403 D1/8 / M18 POL Opole GT KONA

Zapłacone

332. Mazurkiewicz Dariusz 150 D1/4 / M40 POL Smolec

Zapłacone

333. Messyasz Krzysztof 151 D1/4 / M30 POL Gać BimarkoWeldaGali Team

Zapłacone

334. Miagkyj Artem 152 D1/4 / M30 POL Jaworze

Zapłacone

335. Michalewski Dariusz 404 D1/8 / M30 POL Gogolin KAPIJA

Zapłacone

336. Michalewski Paweł 153 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

337. Michulec Kuba 154 D1/4 / M30 POL Bytom PBSU07

Zapłacone

338. Migała Łukasz 405 D1/8 / M18 POL Siemianowice Śląskie Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

339. Mikołajski Damian 155 D1/4 / M30 POL Dąbrowa Górnicza Team Damiko/Triathlon X Team

Zapłacone

340. Mikoś Marcin 156 D1/4 / M40 POL Katowice Wujek Biega

Zapłacone

341. Mikoszek Krystian 157 D1/4 / M30 POL Dobrzeń Wielki Champion Klub Karate Kyokushin Opole

Zapłacone

342. Miler-Walczak Monika 158 D1/4 / K40 POL Miedzyrzecze Dolne

Zapłacone

343. Minkina Maciej - D1/8 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

344. Miskiewicz Piotr - D1/8 / M30 POL Mykanów ESSA Mykanów

Niezapłacone

345. Uczestnik anonimowy 406 D1/8 / M18 POL Osiek Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

346. Młodzik Daniel 407 D1/8 / M40 POL Sosnowiec trenujtriathlon.pl

Zapłacone

347. Moc Wojciech 408 D1/8 / M18 POL Nowe Chechło

Zapłacone

348. Moc Wojtek - D1/8 / M18 POL Nowe Chechło Brak

Niezapłacone

349. Możdżeń Łukasz 409 D1/8 / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

350. Mroczek Marcin 159 D1/4 / M40 POL Opole Cyklofan

Zapłacone

351. Mroczkowski Karol 410 D1/8 / M18 POL Wrocław #DASHRADE TEAM

Zapłacone

352. Mróz Stefan 411 D1/8 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

353. Muraszko Tomasz 412 D1/8 / M30 POL Dębska Kuźnia

Zapłacone

354. Musiał Dawid 160 D1/4 / M30 POL Kraków Hager Sport Team

Zapłacone

355. Musioł Krzysztof 413 D1/8 / M30 POL Opole DANCE TEAM

Zapłacone

356. Mylek Piotr 414 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

357. Myśkow Elżbieta 161 D1/4 / K40 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

358. Myśkow Leszek 162 D1/4 / M40 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

359. Najgebauer Łukasz 415 D1/8 / M30 POL Opole GT Kona

Zapłacone

360. Nawrat Mirosław 163 D1/4 / M40 POL Zabrze

Zapłacone

361. Nawrocka Agnieszka 416 D1/8 / K40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

362. Neisch Agnieszka 164 D1/4 / K30 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia / TMTeam

Zapłacone

363. Niechciał Robert 417 D1/8 / M18 POL Luboszyce

Zapłacone

364. Uczestnik anonimowy 165 D1/4 / K30 POL Racibórz

Zapłacone

365. Uczestnik anonimowy 166 D1/4 / M30 POL Racibórz

Zapłacone

366. Niewiadomski Artur 418 D1/8 / M40 POL Radzionków Eko-Tech Tri Team

Zapłacone

367. Nowak Adam 419 D1/8 / M30 POL Lewin Brzeski Sztuka ruchu / quick-mix

Zapłacone

368. Nowak Adam - D1/4 / M30 POL Lewin Brzeski

Niezapłacone

369. Nowak Adam 167 D1/4 / M40 POL Gliwice Tab2

Zapłacone

370. Nowakowski Jacek 420 D1/8 / M40 POL Brzeg

Zapłacone

371. Nowotny Piotr 421 D1/8 / M18 POL Zimnice Wielkie DRINKTEAM

Zapłacone

372. Ochota Andrzej 422 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

373. Oczko Dominik 168 D1/4 / M40 POL Katowice

Zapłacone

374. Olender Grzegorz 169 D1/4 / M40 POL Opole Gt Rat

Zapłacone

375. Olma Dariusz 170 D1/4 / M40 POL Jawiszowice Triathlon Training Center

Zapłacone

376. Opala Jacek 423 D1/8 / M30 POL Wierzchowisko Exact Systems

Zapłacone

377. Osak Małgorzata - D1/8 / K30 POL Zawadzkie

Niezapłacone

378. Osiński Robert 171 D1/4 / M30 POL Zabrze Imperium Sportu

Zapłacone

379. Otoliński Tomasz - D1/4 / M30 POL Wrocław Twoja stara

Niezapłacone

380. Owczarek Krzysztof 424 D1/8 / M18 POL Częstochowa

Zapłacone

381. Ozaist Piotr 172 D1/4 / M30 POL Krapkowice Gogolin Biega

Zapłacone

382. Ozdoba Krzysztof 173 D1/4 / M40 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

383. Pacana Krzysztof 425 D1/8 / M30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

384. Pacholak Marcin 426 D1/8 / M30 POL Wrocław LUFT TRI TEAM

Zapłacone

385. Pajdak Bartosz 174 D1/4 / M18 POL Sosonowiec Zagłębiowski Klub Oyama Karate

Zapłacone

386. Paleta Elżbieta 427 D1/8 / K18 POL Katowice

Zapłacone

387. Panek Paweł 175 D1/4 / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

388. Pasuto Grzegorz - D1/4 / M40 POL Katowice ParisAdventure

Niezapłacone

389. Paszek Joanna 176 D1/4 / K30 POL Tychy

Zapłacone

390. Pawelec Marcin - D1/4 / M30 POL Sowczyce

Niezapłacone

391. Paweł Paweł - D1/8 / M18 POL Niemodlin

Niezapłacone

392. Perka Michał 428 D1/8 / M18 POL Prószków AWL Wrocław

Zapłacone

393. Perz Agata - D1/8 / K18 POL Tychy Banana Team

Niezapłacone

394. Piątek Anita 177 D1/4 / K30 POL Wrocław FRONTREAR

Zapłacone

395. Piechota Przemysław 429 D1/8 / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

396. Piechowiak Mateusz 430 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

397. Piela Michał 431 D1/8 / M18 POL Chorzów Janusze Polskiego Triathlon

Zapłacone

398. Pieniążek Artur 178 D1/4 / M40 POL Miłakowo

Zapłacone

399. Pietyszuk Dariusz 179 D1/4 / M40 POL Gliwice Pietyszuk Extreme Team

Zapłacone

400. Pilarski Kamil 180 D1/4 / M18 POL Koszęcin Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

401. Piotrowski Adam 181 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

402. Piotrowski Jacek 182 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

403. Piotrowski Łukasz 432 D1/8 / M30 POL Opole Say No! to cancer!

Zapłacone

404. Planetorz Marek 183 D1/4 / M50 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

405. Płatek Michał 184 D1/4 / M18 POL Myślenice Nokia Kraków

Zapłacone

406. Podgórski Bartosz - D1/4 / M40 POL Katowice PZU Sport Team

Niezapłacone

407. Podsiadlik Katarzyna 433 D1/8 / K30 POL Konopiska Triathlon Training Centre

Zapłacone

408. Polak Piotr 185 D1/4 / M30 POL Kluczbork

Zapłacone

409. Połoński Marcin 434 D1/8 / M30 POL Kołobrzeg SZTORM KOŁOBRZEG

Zapłacone

410. Poparda Sebastian 186 D1/4 / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

411. Popardowski Jacek 187 D1/4 / M30 POL Opole Turbo Ekipa

Zapłacone

412. Potyrała Grzegorz 435 D1/8 / M30 POL Opole PZU SPORT TEAM

Zapłacone

413. Proksa Łukasz 436 D1/8 / M18 POL Katowice Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

414. Puchalska Marta 437 D1/8 / K30 POL Poznań

Zapłacone

415. Pukocz Paweł 438 D1/8 / M30 POL Orzesze

Zapłacone

416. Radlok Michał 439 D1/8 / M30 POL Gotartów

Zapłacone

417. Radomski Kamil - D1/4 / M30 POL Szarlejka TTC

Niezapłacone

418. Raj Paweł - D1/8 / M40 POL Opole

Niezapłacone

419. Rataj Agnieszka - D1/4 / K18 POL Katowice

Niezapłacone

420. Ratajczak Bartłomiej 440 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

421. Ratajczak Paulina - D1/8 / K18 POL Chróścina

Niezapłacone

422. Rawski Aleksander 441 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

423. Rębecki Jerzy 442 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

424. Reczuch Tomek 188 D1/4 / M40 POL Oława

Zapłacone

425. Rejmandowski Adam 443 D1/8 / M18 POL Mikołów

Zapłacone

426. Rękas Jan 189 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

427. Rekus Magdalena 444 D1/8 / K30 POL Wielowieś

Zapłacone

428. Renke Piotr 190 D1/4 / M40 POL Rybnik Ewa Bugdoł Team

Zapłacone

429. Uczestnik anonimowy - D1/8 / M18 POL Wrocław Sklep basenowy PoolPool.pl

Niezapłacone

430. Rodak Paweł 191 D1/4 / M18 POL Gliwice

Zapłacone

431. Róg Grzegorz 445 D1/8 / M40 POL Tychy Karnijsię

Zapłacone

432. Roskosz Adrian 446 D1/8 / M40 POL Jemielnica

Zapłacone

433. Roskosz Bartosz 192 D1/4 / M30 POL Miłoszyce Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

434. Roślicki Jarosław - D1/8 / M30 POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych

Niezapłacone

435. Rożek Mirosław 193 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

436. Rozłucka Agnieszka 194 D1/4 / K40 POL Opole Cyklofan

Zapłacone

437. Ruszczyk Marek 195 D1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

438. Ryndak Piotr 196 D1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

439. Rzepecka Anna 197 D1/4 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

440. Rzepecki Dariusz 447 D1/8 / M30 POL Sosnowiec No Limit / fit team

Zapłacone

441. Rzepka Marek 198 D1/4 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

442. Sabat Tomasz 448 D1/8 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

443. Sabela Janusz 199 D1/4 / M40 CZE Trinec BESKYDY GODULA BIKE

Zapłacone

444. Sakowska Monika 200 D1/4 / K30 POL Nowa Jamka Lewin Biega

Zapłacone

445. Sanchez-Martinez Juan 201 D1/4 / M30 ESP Vigo

Zapłacone

446. Sap Karolina 202 D1/4 / K18 POL Gliwice Pro Run Wroclaw

Zapłacone

447. Sarzyński Wiktor 203 D1/4 / M30 POL Nysa

Zapłacone

448. Uczestnik anonimowy - D1/8 / M30 POL Nysa

Niezapłacone

449. Sawiak Przemysław 449 D1/8 / M30 POL Landek

Zapłacone

450. Serafin Robert 204 D1/4 / M40 POL Opole Amator

Zapłacone

451. Sikora Agnieszka 450 D1/8 / K30 POL Zabrze IniemaMocni TRI TEAM

Zapłacone

452. Sikora Rafał 451 D1/8 / M40 POL Zabrze IniemaMocni TRI TEAM

Zapłacone

453. Sitek Szymon 205 D1/4 / M30 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

454. Sitkowska Joanna 452 D1/8 / K30 POL Opole GT KONA

Zapłacone

455. Sitkowski Krzysztof 453 D1/8 / M40 POL Opole GT KONA OPOLE

Zapłacone

456. Siwiaszczyk Arkadiusz 206 D1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

457. Skoczynski Szymon 207 D1/4 / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

458. Skonieczny Andrzej 454 D1/8 / M30 POL Włochy Velux

Zapłacone

459. Uczestnik anonimowy 455 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

460. Skorupski Szymon 208 D1/4 / M30 POL Biedrzychów/strzelin/wrocław KURACJUSZE

Zapłacone

461. Skowron Wojciech 209 D1/4 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

462. Skrzynkowska Joanna 210 D1/4 / K40 POL Opole Skrzynkowski Team

Zapłacone

463. Skrzynkowski Piotr 456 D1/8 / M40 POL Opole Skrzynkowski Team

Zapłacone

464. Skrzypczyk Marek 457 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

465. Skrzypek Krzysztof 211 D1/4 / M40 POL Katowice

Zapłacone

466. Śleziak Tomasz 212 D1/4 / M40 POL Opole Tęcza

Zapłacone

467. Sluzalek Małgorzata 213 D1/4 / K40 POL Gliwice

Zapłacone

468. Słomczyński Bartosz 458 D1/8 / M40 POL Opole Gt Kona

Zapłacone

469. Smagała Wojciech 214 D1/4 / M30 POL Wrocław SMAGI TRI TEAM

Zapłacone

470. Smak Katarzyna 215 D1/4 / K40 POL Opole Bbl

Zapłacone

471. Śmietana Marcin 216 D1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

472. Śmigielski Michal - D1/4 / M30 POL Tychy Team Papry

Niezapłacone

473. Sobel Łukasz 459 D1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

474. Sobolewski Jakub 460 D1/8 / M40 POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

475. Sobolewski Maciej 217 D1/4 / M40 POL Zabrze Szymanowski Triathlon Team

Zapłacone

476. Socha Michał 218 D1/4 / M30 POL Iwiny Litwin Triathlon Team

Zapłacone

477. Sokół Łukasz 219 D1/4 / M30 POL Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

478. Sokołowski Grzegorz 220 D1/4 / M30 POL Brzeg Polaris

Zapłacone

479. Sosada Anna 461 D1/8 / K30 POL Zbrosławice

Zapłacone

480. Soszyński Tomasz 462 D1/8 / M30 POL Łubniany Polaris

Zapłacone

481. Sowa Michał 221 D1/4 / M30 POL Łomża Albatrosy

Zapłacone

482. Sporysz Dariusz 222 D1/4 / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

483. Średziński Łukasz 223 D1/4 / M40 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

484. Sroga Maciej 463 D1/8 / M30 POL Namysłów

Zapłacone

485. Sta Mateusz - D1/8 / M18 POL Zabrze Iniemamocni TRI team

Niezapłacone

486. Stachera Agnieszka 224 D1/4 / K40 POL Chełmek

Zapłacone

487. Stachowski Wojciech 225 D1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

488. Stajniak Bartłomiej 226 D1/4 / M18 POL Namysłów Triada/ ActivRun Namysłów

Zapłacone

489. Stańczyk Marcin 227 D1/4 / M40 POL Katowice Katowice dla odmiany

Zapłacone

490. Stańczyk Tomasz - D1/4 / M40 POL Kalety O Cobiega W Kaletach

Niezapłacone

491. Starczewska Aleksandra 464 D1/8 / K30 POL Opole Szkoła Pływania Wesołek

Zapłacone

492. Starczewski Wojciech - D1/8 / M60 POL Opole

Niezapłacone

493. Stefański Mateusz 465 D1/8 / M30 POL Opole Basen Nwk

Zapłacone

494. Stelmachowicz Daniel 466 D1/8 / M18 POL Komprachcice ANTONTEAM

Zapłacone

495. Stelmachowicz Jarosław 467 D1/8 / M40 POL Komprachcice Jarek St

Zapłacone

496. Stępień Leszek 468 D1/8 / M50 POL Opole nie zrzeszony

Zapłacone

497. Uczestnik anonimowy - D1/8 / M30 POL Opole DT4E

Niezapłacone

498. Stodulski Michał 228 D1/4 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

499. Stokłosa Kacper 469 D1/8 / M18 POL Żywocice GarageGym Krapkowice

Zapłacone

500. Strącała Paweł 229 D1/4 / M18 POL Gliwice Stroxware

Zapłacone

501. Uczestnik anonimowy 470 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

502. Strózik Tomasz 230 D1/4 / M40 POL Blachownia Team Blachownia

Zapłacone

503. Struzik Grzegorz 231 D1/4 / M40 POL Poznań Jeżyce

Zapłacone

504. Strycharz Bogdan 232 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

505. Stykała Janina 471 D1/8 / K50 POL Opole bez klubu

Zapłacone

506. Świeboda Marek 233 D1/4 / M30 POL Sokolowice Gvt

Zapłacone

507. Świerzewski Damian 472 D1/8 / M18 POL Wrocław LITWIN TRIATHLON TEAM

Zapłacone

508. Świerzy Adam 473 D1/8 / M18 POL Nowe Chechło

Zapłacone

509. Świętek Jarosław 234 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

510. Świstuń Grzegorz 235 D1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

511. Świstuń Michał 236 D1/4 / M18 POL Opole

Zapłacone

512. Świstuń Tomasz 237 D1/4 / M50 POL Katowice

Zapłacone

513. Swoboda Sebastian - D1/4 / M30 POL Kraków Wm Triself

Niezapłacone

514. Syguła Mateusz - D1/8 / M40 POL Michalowice Kolarski.eu Team

Niezapłacone

515. Szczepański Dariusz - D1/4 / M50 POL Mikołów

Niezapłacone

516. Szczepański Krzysztof 474 D1/8 / M40 POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

517. Szczygielski Bartłomiej 238 D1/4 / M40 POL Wrocław Amator

Zapłacone

518. Szendzielorz Marek 475 D1/8 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

519. Szmajduch Mariusz 476 D1/8 / M30 POL Mysłowice Adient Team

Zapłacone

520. Szpiter Tomasz 239 D1/4 / M50 POL Złotoryja OLAWS Złotoryja

Zapłacone

521. Sztonder Marcin 240 D1/4 / M30 POL Częstochowa swim-team Częstochowa

Zapłacone

522. Szuścik Marcin 241 D1/4 / M18 POL Gliwice Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

523. Szuścik Michał 242 D1/4 / M18 POL Gliwice Janusze Polskiego Triathlonu

Zapłacone

524. Szweda Benjamin 477 D1/8 / M18 POL Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

525. Szweda Dorota 243 D1/4 / K40 POL Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

526. Szydlowski Marcin 244 D1/4 / M40 POL Myślenice Cross Spot/Dotfizjo

Zapłacone

527. Szymański Krzysztof 245 D1/4 / M40 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

528. Szymczak Ariel 478 D1/8 / M18 POL Żory

Zapłacone

529. Szyszka Natalia 479 D1/8 / K30 POL Poznań

Zapłacone

530. Szywalski Alan 246 D1/4 / M30 POL Gogolin MultiFit

Zapłacone

531. Tarnowski Michał - D1/8 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

532. Terech Tomasz 247 D1/4 / M40 POL Radzionków Toursport Running Team

Zapłacone

533. Tomaszek Dorota - D1/8 / K30 POL Poręba

Niezapłacone

534. Tomaszewska Ewa 480 D1/8 / K40 POL Opole

Zapłacone

535. Tomaszewska Joanna 481 D1/8 / K30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

536. Tomaszewski Marcin 482 D1/8 / M30 POL Jelcz Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

537. Tomczak Piotr 248 D1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

538. Tracz Wojciech 483 D1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

539. Trzaskoś Liliana 249 D1/4 / K30 POL Opole Adwokatura Opole

Zapłacone

540. Trzeciak Piotr 250 D1/4 / M30 POL Sieradz

Zapłacone

541. Turek Łukasz 251 D1/4 / M30 POL Opole Materia Łukasz Turek

Zapłacone

542. Uchnast Sebastian 252 D1/4 / M40 POL Siemianowice Slaskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

543. Uciechowski Karol 484 D1/8 / M30 POL Nowe Skalmierzyce

Zapłacone

544. Urbaniak Jacek 485 D1/8 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

545. Wagemann Łukasz 486 D1/8 / M40 POL Kobierzyce gvt bmc

Zapłacone

546. Walukiewicz Dariusz 253 D1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie Przełajka rules :)

Zapłacone

547. Waniowski Jan Jakub 487 D1/8 / M30 POL Krapkowice

Zapłacone

548. Waniowski Jerzy 488 D1/8 / M50 POL Krapkowice

Zapłacone

549. Wąsiak Tomek 489 D1/8 / M40 POL Opole Restauracja Radiowa

Zapłacone

550. Welzer Dariusz 254 D1/4 / M40 POL Oława BimarkoWeldaGali Team

Zapłacone

551. Wieczorek Katarzyna - D1/8 / K30 POL Pleszew Pryzmat Team

Niezapłacone

552. Wisniewska Aldona 255 D1/4 / K40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

553. Wiśniewski Mateusz 256 D1/4 / M18 POL Cienin Kościelny @wisnia_m_aktywnie365

Zapłacone

554. Wiśniewski Szymon - D1/4 / M40 POL Rudziczka

Niezapłacone

555. Wiśniewski Tomasz 490 D1/8 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

556. Witzlack-Makarevich Kai 491 D1/8 / M40 CZE Ostrava SC DHfK Leipzig

Zapłacone

557. Włochowicz Krystian - D1/4 / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

558. Włodarczyk Bartosz 257 D1/4 / M18 POL Czeladź

Zapłacone

559. Włodarski Karol 492 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

560. Wnęk Jarosław 258 D1/4 / M30 POL Wrocław Kupszose.pl

Zapłacone

561. Wnęk-Majkut Katarzyna 259 D1/4 / K18 POL Kluczbork Kupszose.pl

Zapłacone

562. Wodarczyk Marcin - D1/4 / M30 POL Poczołków

Niezapłacone

563. Wodecka Marta 493 D1/8 / K30 POL Opole GT Kona Opole

Zapłacone

564. Wodecki Bartosz 494 D1/8 / M30 POL Opole Gt kona

Zapłacone

565. Wojcieszko Piotr 495 D1/8 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

566. Wójcik Marek 496 D1/8 / M40 POL Wierzbno Wójcik biega team.

Zapłacone

567. Wójcik Rafał 497 D1/8 / M30 POL Źlinice DrinkTeam

Zapłacone

568. Wójtowicz Michał - D1/4 / M30 POL Opole Laboratorium Sportu

Niezapłacone

569. Woskowska Magdalena 260 D1/4 / K30 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

570. Wruk Remigiusz 498 D1/8 / M40 POL Opole BBL Opole

Zapłacone

571. Wyparło Anna - D1/4 / K18 POL Będzin

Niezapłacone

572. Zając Łukasz 499 D1/8 / M30 POL Bytom

Zapłacone

573. Zając Wojciech 500 D1/8 / M30 POL Radzionków ET Tapes Triathlon Team

Zapłacone

574. Zaklinska Kasia 501 D1/8 / K40 POL Gliwice TMTeam

Zapłacone

575. Zalewski Łukasz - D1/8 / M30 POL Opole Zen

Niezapłacone

576. Załubski Jacek 261 D1/4 / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

577. Zamróz Zbigniew - D1/8 / M60 POL Tarnowiec niezrzeszony

Niezapłacone

578. Zapalski Marek - D1/4 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

579. Zastawny Janusz 262 D1/4 / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

580. Zastawny Tomasz 502 D1/8 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

581. Zawitowska Izabela 503 D1/8 / K30 POL Gdynia

Zapłacone

582. Zelek Dawid 263 D1/4 / M18 POL Skorogoszcz MeMyselfandI

Zapłacone

583. Żerek Piotr 504 D1/8 / M18 POL Opole

Zapłacone

584. Ziental Dariusz - D1/8 / M50 POL Zagrody Rock Rower

Niezapłacone

585. Zimerman Adrian 264 D1/4 / M30 POL Zdzieszowice Ks Zdzieszowice-Biketeam / Antonteam

Zapłacone

586. Złoty Jacek 505 D1/8 / M30 POL Opole

Zapłacone

587. Zwierz Krzysztof 265 D1/4 / M30 POL Opole Profireha Sport

Zapłacone

588. Żyła Marek 506 D1/8 / M50 POL Katowice Katowice

Zapłacone

589. Żyłka Paweł 266 D1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

590. Żyłka Piotrek 267 D1/4 / M30 POL Bielawa BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA

Zapłacone

591. Żyłowski Dawid 507 D1/8 / M18 POL Gdańsk Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU