Moje pierwsze zawody

Wojkowice
21.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Banaś Jan 43 D10 / M16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
2. Baran Paweł 49 D10 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
3. Bartczak Agata 36 D5 / K40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
4. Bednarczyk Marcin 15 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
5. Bednarz Renata 68 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
6. Bogusz Andrzej 22 D5 / M40 Wola Krzysztoporska
7. Cieślak Jolanta 70 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
8. Czech Piotr 24 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
9. Czech Piotr 47 D10 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
10. Domagała Sławomir 23 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
11. Drozd Patrycja 67 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
12. Dudek Rafał 42 D10 / M16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
13. Dziedzic Justyna 56 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
14. Frąckowiak Janusz 19 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
15. Góra Paweł 50 D10 / M40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
16. Grzelak Marcin 14 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
17. Janiak Anna 61 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
18. Janiak Ewa 39 D5 / K40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
19. Kaczmarczyk Marcin 13 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
20. Kłos Jadwiga 37 D5 / K40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
21. Kołodziejczyk Damian 9 D5 / M16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
22. Konopka Iwona 35 D5 / K40 Wola Krzysztoporska
23. Kopeć Wiesław 17 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
24. Kostrzewa Daniel 46 D10 / M16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
25. Kozioł Aleksandra 74 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
26. Kulik Aleksandra 40 D5 / K40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
27. Lech Natalia 33 D5 / K40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
28. Łuczak Kazimierz 3 D5 / M16 Wola Krzysztoporska KS Sprint
29. Madej Ewa 66 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
30. Majchrzak Jadwiga 63 D10 / K16 Wola Krzysztoporska
31. Marciniak Łukasz 8 D5 / M16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
32. Markiewicz Jacek 52 D10 / M40 Wola Krzysztoporska
33. Markiewicz Tadeusz 1 D5 / M16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
34. Markiewicz Teresa 76 D10 / K40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
35. Matusiak Edward 12 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
36. Matusiak Marta 72 D10 / K40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
37. Nowak Marzena 60 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
38. Olejnik Tadeusz 21 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
39. Owczarek Michał 20 D5 / M40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
40. Pająk Aneta 31 D5 / K40 Wola Krzysztoporska
41. Paluch Jerzy 6 D5 / M16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
42. Paluch Józef 11 D5 / M16 Wola Krzysztoporska KS Sprint
43. Paluch Tomasz 45 D10 / M16 Wola Krzysztoporska
44. Pawlak Artur 4 D5 / M16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
45. Piątek Józef 41 D10 / M16 Wola Krzysztoporska KS Sprint
46. Piątek Władysław 53 D10 / M40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
47. Pietrzyk Adam 2 D5 / M16 Wola Krzysztoporska
48. Pietrzyk Wiesława 27 D5 / K16 Wola Krzysztoporska
49. Pluta Grażyna 32 D5 / K40 Wola Krzysztoporska
50. Ptak Wojciech 48 D10 / M40 Wola Krzysztoporska
51. Serafin Wiesława 26 D5 / K16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
52. Sienkiewicz Tomasz 44 D10 / M16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
53. Skiba Marzena 64 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
54. Skiba Wiesława 59 D10 / K16 Wola Krzysztoporska KS Sprint
55. Skowron Michał 54 D10 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
56. Śliwa Danuta 73 D10 / K40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
57. Słowik Leszek 51 D10 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
58. Socha Tadeusz 10 D5 / M16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
59. Sowa Wiesława 29 D5 / K16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
60. Stachowiak Ewa 55 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
61. Stankiewicz Bożena 25 D5 / K16 Wola Krzysztoporska KS Sprint
62. Student Agata - D5 / K16 POL Siemianowice Śląskie
63. Szczygieł Danuta 58 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
64. Szulc Grażyna 71 D10 / K40 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
65. Szulc Kamil 7 D5 / M16 Wola Krzysztoporska
66. Szymczak Kazimiera 57 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
67. Szymczyk Wanda 38 D5 / K40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
68. Urban Justyna 34 D5 / K40 Wola Krzysztoporska
69. Walczak Patrycja 62 D10 / K16 Wola Krzysztoporska Revel Runs
70. Wilk Józef 18 D5 / M40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
71. Wójcik Dorota 65 D10 / K40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
72. Wróbel Dorota 30 D5 / K16 Wola Krzysztoporska Klub Sportowy Runners
73. Wróbel Janina 28 D5 / K16 Wola Krzysztoporska KS Sprint
74. Wrona Waldemar 16 D5 / M40 Wola Krzysztoporska Revel Runs
75. Żak Teresa 75 D10 / K40 Wola Krzysztoporska KS Sprint
76. Zaremba Anna 69 D10 / K40 Wola Krzysztoporska
77. Zięba Dawid 5 D5 / M16 Wola Krzysztoporska

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU