Silesiaman Triathlon Katowice 1/2 IM

Katowice
27.08.2017

Wyniki

Triathlon 1/2 IM 90 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
HOWARD Jeremy
Way2Champ
24 USA 00:28:59.00 00:00:57.00 02:32:34.00 00:01:05.00 01:25:54.00 2:60 20.04 04:29:28.67
2
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
52 POL Siemianowice Śląskie 00:31:34.00 00:00:41.00 02:36:13.00 00:00:27.00 01:30:19.00 3:07 19.35 04:39:13.64
3
SZEMELOWSKI Lukasz
79 POL Gliwice 00:34:15.00 00:01:06.00 02:30:06.00 00:01:07.00 01:33:46.00 3:07 19.27 04:40:19.74
4
DE LA PARRA Inaki
Way2Champ
14 POL Katowice 00:30:38.00 00:01:09.00 02:32:34.00 00:00:47.00 01:35:27.00 3:08 19.23 04:40:34.00
5
KRAWCZYK Maciej
35 POL Biłgoraj 00:33:49.00 00:01:04.00 02:35:05.00 00:00:54.00 01:31:16.00 3:09 19.15 04:42:08.11
6
GARNOWSKI Maciej
Author Bicycles
332 POL Siemianowice Śląskie 00:35:38.00 00:01:21.00 02:33:19.00 00:00:34.00 01:31:58.00 3:09 19.11 04:42:48.97
7
DOMINIKOWSKI Krzysztof
Niezrzeszony
15 POL Świdnica 00:38:20.00 00:01:01.00 02:35:50.00 00:00:59.00 01:32:20.00 3:13 18.71 04:48:29.00
8
BUGAJSKI Arkadiusz
7 POL Trzebinia 00:34:52.00 00:00:55.00 02:43:49.00 00:00:43.00 01:35:38.00 3:18 18.26 04:55:57.00
9
MALISZEWSKI Mieszko
Chop Ze Żelaza Tri Team
43 POL Siemianowice Śląskie 00:38:33.00 00:01:30.00 02:42:03.00 00:01:03.00 01:33:31.00 3:18 18.22 04:56:40.97
10
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
46 POL Katowice 00:37:29.00 00:01:39.00 02:41:27.00 00:00:48.00 01:46:12.00 3:26 17.54 05:07:35.37
11
HALAGARDA Krzysztof
Pdk
23 POL Kraków 00:39:38.00 00:02:05.00 02:44:43.00 00:01:42.00 01:40:47.00 3:26 17.48 05:08:54.54
12
PIETRZAK Błażej
Gvt
61 POL Wrocław 00:33:31.00 00:00:48.00 02:52:14.00 00:00:37.00 01:44:12.00 3:28 17.34 05:11:23.34
13
ŻMUDZIEJEWSKI Jakub
89 POL Kraków 00:39:05.00 00:01:31.00 02:39:17.00 00:01:19.00 01:52:01.00 3:29 17.24 05:13:13.25
14
ORLIK Mateusz
Olivkovelove , Opp Katowice
53 POL Piekary Śląskie 00:39:35.00 00:01:42.00 02:47:37.00 00:01:23.00 01:43:17.00 3:30 17.21 05:13:34.07
15
LIGOCKI Michał
Chop Ze Żelaza Tri Team
38 POL Siemianowice Śląskie 00:43:08.00 00:01:35.00 02:37:43.00 00:00:41.00 01:51:38.00 3:30 17.14 05:14:45.00
16
CIUPKA Patryk
Trenuj Triathlon/hrmax Żory
10 Żory 00:34:09.00 00:01:00.00 02:43:42.00 00:00:41.00 01:56:26.00 3:31 17.08 05:15:57.72
17
JAROSZEWSKI Łukasz
Velocity Warszawa
26 POL Piastów 00:38:25.00 00:01:47.00 02:47:09.00 00:00:54.00 01:52:36.00 3:34 16.82 05:20:50.38
18
JĘDRAS Paweł
28 POL Sosnowiec 00:35:16.00 00:01:28.00 02:54:25.00 00:01:46.00 01:48:30.00 3:35 16.79 05:21:24.27
19
PAŁETKO Marek
Nysa Biega
55 POL Jasienica Dolna 00:37:49.00 00:01:59.00 02:52:28.00 00:00:46.00 01:49:00.00 3:35 16.76 05:22:02.23
20
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
22 POL Siemianowce Śląskie 00:40:35.00 00:01:14.00 02:45:29.00 00:01:13.00 01:54:23.00 3:36 16.73 05:22:54.45
21
REMBISZ Sebastian
68 POL Kraków 00:39:34.00 00:02:08.00 02:59:07.00 00:01:10.00 01:41:07.00 3:36 16.73 05:23:05.88
22
SIWY Sebastian
Centro
71 POL Mikołów 00:41:22.00 00:02:30.00 02:46:17.00 00:01:41.00 01:52:59.00 3:37 16.64 05:24:48.30
23
BRONICKI Grzegorz
6 POL Kraków 00:40:01.00 00:00:59.00 02:47:13.00 00:01:00.00 01:55:48.00 3:37 16.61 05:24:59.84
24
CRUZ Hugo
12 POR Krakow 00:41:17.00 00:04:18.00 02:50:20.00 00:02:04.00 01:47:12.00 3:37 16.61 05:25:09.93
25
KWIATKOWSKA Kaja
Tyczyński Triathlon Team
37 POL Kraków 00:31:37.00 00:00:47.00 02:56:55.00 00:00:51.00 01:58:37.00 3:40 16.42 05:28:47.68
26
DZIEWA Przemysław
Uniwheels
18 POL Stalowa Wola 00:41:39.00 00:01:10.00 02:53:34.00 00:02:00.00 01:51:19.00 3:40 16.39 05:29:41.82
27
MUSIAŁ Dawid
Hager
49 POL Kraków 00:41:15.00 00:04:14.00 02:51:25.00 00:01:59.00 01:51:30.00 3:41 16.33 05:30:23.24
28
PASUTO Grzegorz
Twomark Chorzów
57 POL Katowice 00:40:51.00 00:02:51.00 02:57:09.00 00:01:31.00 01:49:22.00 3:42 16.27 05:31:44.06
29
LUBINA Łukasz
39 POL Katowice 00:35:18.00 00:02:41.00 02:57:40.00 00:01:04.00 01:57:32.00 3:43 16.16 05:34:14.37
30
PRYGA Grzegorz
66 POL Nysa 00:35:04.00 00:03:20.00 03:13:59.00 00:02:33.00 01:41:44.00 3:45 16.04 05:36:40.40
31
SURWIŁO Sandro
Triass
76 POL Tychy 00:33:31.00 00:00:56.00 02:55:34.00 00:01:06.00 02:06:23.00 3:46 15.99 05:37:30.03
32
KARCZMIT Daniel
29 POL Nysa 00:41:08.00 00:01:44.00 02:50:59.00 00:01:25.00 02:02:32.00 3:46 15.99 05:37:46.72
33
DZIECIUCH Michał
17 POL Przeginia Duchowna 00:47:38.00 00:01:08.00 03:04:41.00 00:01:34.00 01:44:20.00 3:47 15.90 05:39:19.77
34
TOMASZEWSKI Mateusz
82 POL Wrocław 00:38:26.00 00:02:52.00 03:02:25.00 00:01:24.00 01:54:22.00 3:47 15.90 05:39:29.00
35
KISIEL Anita
Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
30 POL Częstochowa 00:40:48.00 00:01:43.00 03:04:49.00 00:01:03.00 01:51:52.00 3:47 15.87 05:40:14.64
36
FAJFER Grzegorz
Litwin Triathlon Team
19 POL Wrocław 00:34:26.00 00:01:51.00 02:55:46.00 00:02:29.00 02:05:51.00 3:47 15.87 05:40:23.63
37
POŚPIECH Paweł
64 POL Siemianowice Śląskie 00:41:41.00 00:02:29.00 03:14:34.00 00:01:02.00 01:41:48.00 3:48 15.82 05:41:33.84
38
WALUKIEWICZ Dariusz
84 POL 41-103 Siemianowice Śląskie 00:47:49.00 00:02:40.00 02:49:40.00 00:01:10.00 02:01:25.00 3:49 15.76 05:42:43.65
39
BARTECKA Sabina
Różowe Tri
2 POL Żory 00:40:42.00 00:01:45.00 03:06:24.00 00:00:51.00 01:53:50.00 3:50 15.71 05:43:32.00
40
PĘCEK Mariusz
60 POL Tokarnia 00:47:54.00 00:06:06.00 03:02:06.00 00:03:09.00 01:45:34.00 3:50 15.65 05:44:48.66
41
MROZEK Roman
329 POL Katowice 00:42:45.00 00:02:27.00 02:59:42.00 00:01:08.00 01:59:54.00 3:51 15.60 05:45:56.57
42
WRONICZ Paweł
88 POL Kraków 00:43:56.00 00:03:34.00 02:47:03.00 00:01:59.00 02:11:25.00 3:52 15.52 05:47:57.85
43
KLIMAS Adam
31 POL Gliwice 00:40:53.00 00:02:15.00 03:01:28.00 00:01:50.00 02:03:27.00 3:54 15.44 05:49:52.58
44
MAĆKOWSKI Marcin
-
41 POL Goczałkowice-Zdrój 00:44:20.00 00:01:27.00 02:54:45.00 00:00:49.00 02:08:34.00 3:54 15.44 05:49:55.00
45
CHORYŁEK Leszek
9 POL Częstochowa 00:43:03.00 00:01:26.00 02:49:45.00 00:01:46.00 02:14:36.00 3:54 15.41 05:50:35.72
46
MICHALSKI Tomasz
45 POL Skawina 00:38:30.00 00:02:02.00 03:03:32.00 00:01:12.00 02:07:53.00 3:56 15.28 05:53:08.31
47
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
3 POL Żory 00:52:36.00 00:01:39.00 03:04:31.00 00:01:22.00 01:53:11.00 3:56 15.28 05:53:19.57
48
KRÓL Łukasz
Rmf Fm
90 POL Kraków 00:38:13.00 00:01:38.00 02:59:08.00 00:01:36.00 02:18:16.00 3:60 15.05 05:58:51.20
49
BECKER Sylvestre
Team Grigaboume !
4 FRA Schwaebisch Gmuend 00:44:56.00 00:02:12.00 03:09:12.00 00:02:32.00 02:03:34.00 4:02 14.90 06:02:26.27
50
NIKIEL Marcin
Niezrzeszony
50 POL Bielsko-Biała 00:40:16.00 00:01:55.00 03:10:03.00 00:01:13.00 02:10:52.00 4:03 14.83 06:04:19.63
51
WARECKI Tomasz
86 POL Gorlice 00:41:23.00 00:02:36.00 03:11:08.00 00:01:57.00 02:07:57.00 4:04 14.80 06:05:01.00
52
MACIEJCZYK Marcin
40 POL Zabrze 00:43:07.00 00:01:33.00 03:04:06.00 00:01:09.00 02:15:56.00 4:04 14.75 06:05:52.11
53
PAŁKA Krzysztof
Hrmax Żory
56 POL Żory 00:49:45.00 00:03:42.00 03:04:01.00 00:02:38.00 02:05:48.00 4:04 14.75 06:05:54.63
54
OSTROWSKI Łukasz
Aqua Fit Osir Środa Śląska
54 POL Jarosław 00:50:07.00 00:03:03.00 03:16:38.00 00:02:03.00 01:54:44.00 4:05 14.73 06:06:36.01
55
RENKE Piotr
69 POL Rybnik 00:47:35.00 00:01:59.00 03:03:39.00 00:01:36.00 02:16:23.00 4:08 14.54 06:11:11.64
56
BEDŁA Grzegorz
5 POL Miedżno 00:48:56.00 00:03:24.00 03:12:57.00 00:01:41.00 02:05:54.00 4:09 14.49 06:12:51.73
57
PASZEK Przemysław
59 POL Tychy 00:38:17.00 00:01:57.00 03:13:52.00 00:02:12.00 02:16:46.00 4:09 14.47 06:13:04.97
58
MŁODZIK Daniel
47 POL Sosnowiec 00:41:25.00 00:02:01.00 03:12:28.00 00:01:58.00 02:15:39.00 4:10 14.45 06:13:31.49
59
PŁAZA Artur
63 POL Wrocław 00:44:13.00 00:03:45.00 03:05:49.00 00:03:20.00 02:17:42.00 4:10 14.40 06:14:49.00
60
ULFIK Jerzy
Długobiegacze
83 POL Zabrze 00:54:18.00 00:02:36.00 03:09:30.00 00:02:16.00 02:06:24.00 4:11 14.40 06:15:04.18
61
ADAMIK Mateusz
1 POL Nowy Żmigród 00:41:41.00 00:02:06.00 03:13:57.00 00:01:24.00 02:17:56.00 4:12 14.33 06:17:03.72
62
DUDEK Jan
Honorowi Dawcy Krwi
16 POL Zabrze 00:55:53.00 00:04:06.00 02:55:53.00 00:03:01.00 02:20:02.00 4:13 14.24 06:18:54.00
63
KOENIG Krzysztof
33 POL Katowice 00:43:30.00 00:01:52.00 03:10:36.00 00:01:33.00 02:22:30.00 4:14 14.22 06:20:00.00
64
PASZEK Joanna
58 POL Tychy 00:49:16.00 00:02:52.00 03:23:35.00 00:01:54.00 02:02:36.00 4:14 14.20 06:20:12.54
65
IWAN Michał
25 POL Wrocław 00:41:28.00 00:03:32.00 03:14:58.00 00:02:30.00 02:17:47.00 4:14 14.20 06:20:15.11
66
FAULHABER Szymon
Castorama One Team
20 POL Katowice 00:39:13.00 00:02:12.00 03:07:12.00 00:01:52.00 02:31:27.00 4:15 14.13 06:21:55.45
67
JASIÓWKA Bartłomiej
27 POL Polska Nowa Wieś 00:50:43.00 00:02:24.00 03:26:32.00 00:01:13.00 02:01:51.00 4:16 14.11 06:22:42.42
68
WOLNY Krzysztof
Foo
21 POL Kraków 00:43:12.00 00:02:21.00 03:24:10.00 00:02:10.00 02:12:22.00 4:17 14.06 06:24:14.44
69
NOWAK Wojciech
Wowo
51 Gliwice 00:42:10.00 00:03:07.00 03:22:16.00 00:02:17.00 02:15:54.00 4:18 14.00 06:25:44.19
70
ROMIK Grzegorz
;)
70 POL Bielsko-Biała 00:44:50.00 00:06:02.00 03:14:52.00 00:03:09.00 02:21:21.00 4:21 13.85 06:30:14.94
71
ĆMIEL Adam
Kocham To Robić
11 POL Siemianowice Śląskie 00:40:32.00 00:02:28.00 03:19:19.00 00:02:19.00 02:34:13.00 4:26 13.53 06:38:50.17
72
RECZKO Mariusz
67 POL Malinowice 00:41:06.00 00:03:22.00 03:04:53.00 00:02:22.00 02:49:59.00 4:28 13.43 06:41:42.00
73
SWIDERSKI Michal
77 POL Warszawa 00:39:30.00 00:02:46.00 03:14:34.00 00:01:15.00 02:44:05.00 4:29 13.43 06:42:10.03
74
TOMASIK Janusz
Dlamamyitaty
81 POL Pcim 01:00:09.00 00:03:53.00 03:37:57.00 00:01:44.00 02:01:12.00 4:30 13.33 06:44:55.79
75
GNIOT Katarzyna
Masters Zdzieszowice
296 POL Zdzieszowice 00:42:54.00 00:01:47.00 03:34:43.00 00:01:53.00 02:23:58.00 4:31 13.33 06:45:15.00
76
PŁASKOCIŃSKI Robert
Pro-Run Wrocław
62 POL Wrocław 00:43:28.00 00:04:17.00 03:43:54.00 00:02:01.00 02:14:31.00 4:33 13.24 06:48:11.05
77
KROKIEWICZ Marek
36 POL Katowice 00:42:12.00 00:04:16.00 03:41:48.00 00:02:27.00 02:19:05.00 4:34 13.18 06:49:47.97
78
SZWEDA Benjamin
80 POL Chorzów 00:36:22.00 00:02:24.00 03:22:22.00 00:01:33.00 02:53:11.00 4:38 12.99 06:55:52.09
79
SMACZNY Tomasz
Smaczny Sposób Na Życie
72 POL Kraków 00:49:22.00 00:02:38.00 03:29:30.00 00:01:43.00 02:35:16.00 4:39 12.91 06:58:29.20
80
SOTER Bartłomiej
73 POL Czeladź 00:59:30.00 00:03:10.00 03:17:42.00 00:03:20.00 02:45:44.00 4:47 12.57 07:09:25.56
81
MALINOWSKI Przemek
42 POL Rybnik 00:50:27.00 00:02:55.00 03:24:12.00 00:01:35.00 02:50:49.00 4:47 12.55 07:09:59.18
82
POWROŹNA Mariola
Night Runners Śląsk
65 POL Katowice 01:02:36.00 00:05:21.00 03:41:31.00 00:02:47.00 02:31:04.00 4:56 12.18 07:23:18.57
83
SZCZYPIÓR Marta
78 POL Oblęgorek 00:43:56.00 00:04:50.00 04:01:49.00 00:00:55.00 02:38:04.00 4:60 12.02 07:29:34.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU