Silesiaman Triathlon Katowice 1/4 IM

Katowice
27.08.2017

Wyniki

Triathlon 1/4 IM 45 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
TYCZYŃSKI Jacek
Trinergy / U Jędrusia Triclub
312 POL Głogów 00:18:00.00 00:14:26.00 00:00:58.00 01:12:08.00 00:00:57.00 00:38:21.00 2:50 21.33 02:06:50.70
2
TOCHOWICZ Kasper
307 POL Goleszów 00:18:00.00 00:15:02.00 00:00:51.00 01:12:40.00 00:00:30.00 00:39:37.00 2:52 21.03 02:08:39.97
3
BRZYSKI Maciej
113 POL Kraków 00:30:00.00 00:15:39.00 00:00:47.00 01:13:36.00 00:00:40.00 00:42:50.00 2:59 20.18 02:13:31.74
4
DOMIRSKI Daniel
Labosport Team
132 POL Kobyłka 00:30:00.00 00:17:06.00 00:00:52.00 01:13:05.00 00:00:42.00 00:42:45.00 2:60 20.09 02:14:29.89
5
CHYŁEK Wojciech
Łuczanowice
120 POL Kraków 00:30:00.00 00:17:09.00 00:01:12.00 01:13:37.00 00:00:45.00 00:42:22.00 3:01 20.00 02:15:05.70
6
PRZEDZIŃSKI Konrad
Adwokatura
344 POL Częstochowa 00:30:00.00 00:16:53.00 00:01:10.00 01:12:58.00 00:00:39.00 00:43:37.00 3:01 20.00 02:15:17.49
7
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
334 POL Mikołów 00:30:00.00 00:20:00.00 00:00:53.00 01:12:28.00 00:00:41.00 00:41:25.00 3:01 19.91 02:15:26.19
8
MALACZEWSKI Łukasz
Gvt
217 POL Wrocław 00:30:00.00 00:15:29.00 00:01:05.00 01:14:27.00 00:00:40.00 00:44:01.00 3:01 19.91 02:15:40.99
9
BEREZA Łukasz
Triathlon Ymca Kraków
98 POL Krakow 00:18:00.00 00:16:27.00 00:00:40.00 01:16:37.00 00:00:33.00 00:41:32.00 3:02 19.91 02:15:49.36
10
MARKIEWICZ Marcin
Labosport Team
222 POL Świdnica 00:40:00.00 00:16:43.00 00:00:52.00 01:14:24.00 00:01:04.00 00:43:02.00 3:02 19.82 02:16:04.33
11
KLATKA Mariusz
Treningikungfu.pl
328 POL Katowice-Kostuchna 00:30:00.00 00:19:21.00 00:00:58.00 01:14:01.00 00:00:56.00 00:41:08.00 3:02 19.82 02:16:23.35
12
SMOCZYŃSKI Maciej
Saint-Gobain Squad
284 POL Mikołów 00:30:00.00 00:15:35.00 00:00:54.00 01:14:35.00 00:00:39.00 00:45:10.00 3:03 19.74 02:16:53.06
13
BRATEK Mariusz
109 POL Częstochowa 00:18:00.00 00:17:43.00 00:00:48.00 01:15:54.00 00:00:30.00 00:42:33.00 3:04 19.65 02:17:28.06
14
MADEJ Rafał
Bosir Brzesko
216 POL Brzesko 00:40:00.00 00:19:20.00 00:01:02.00 01:13:35.00 00:00:31.00 00:43:06.00 3:04 19.65 02:17:34.00
15
SZUREK Sławomir
Uks
301 POL Rydułtowy 00:40:00.00 00:17:02.00 00:00:44.00 01:17:48.00 00:00:30.00 00:43:04.00 3:06 19.40 02:19:09.00
16
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
252 POL Zabrze 00:18:00.00 00:15:28.00 00:00:39.00 01:16:30.00 00:00:42.00 00:46:44.00 3:07 19.31 02:20:03.84
17
PTAK Wojciech
Litwin Triathlon Team
260 POL Ząbkowice Sląskie 00:30:00.00 00:16:32.00 00:00:51.00 01:19:10.00 00:00:58.00 00:42:46.00 3:08 19.23 02:20:18.00
18
STRZELECKI Grzegorz
Gvt
291 POL Wrocław 00:30:00.00 00:18:13.00 00:00:50.00 01:15:16.00 00:01:00.00 00:47:09.00 3:10 18.99 02:22:27.57
19
BODORA Jacek
106 POL Tarnowskie Góry 00:30:00.00 00:20:47.00 00:01:29.00 01:19:07.00 00:00:55.00 00:41:08.00 3:12 18.83 02:23:26.47
20
CHAMBAVELLI Christian
Way2Champ
8 USA 00:40:00.00 00:16:36.00 00:00:35.00 01:19:22.00 00:00:30.00 00:46:30.00 3:12 18.83 02:23:32.91
21
KAPELA Mariusz
Chop Ze Żelaza Tri Team
175 POL Bytom 00:40:00.00 00:16:59.00 00:01:07.00 01:17:19.00 00:00:47.00 00:47:38.00 3:12 18.75 02:23:49.70
22
KILARSKI Marek
The North Face
179 POL Bielsko Biała 00:40:00.00 00:17:52.00 00:01:17.00 01:19:10.00 00:00:41.00 00:46:56.00 3:15 18.52 02:25:55.91
23
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
206 POL Siemianowice Śląskie 00:40:00.00 00:17:28.00 00:00:58.00 01:19:24.00 00:00:49.00 00:47:20.00 3:15 18.52 02:26:00.00
24
MAZUR Marek
227 POL Wrocław 00:30:00.00 00:19:24.00 00:01:33.00 01:20:22.00 00:00:54.00 00:43:50.00 3:15 18.52 02:26:03.45
25
MICHALEWICZ Marcin
It-Technlogies.pl
233 Mysłowice 00:30:00.00 00:17:20.00 00:01:03.00 01:18:53.00 00:00:28.00 00:48:29.00 3:15 18.44 02:26:12.99
26
ŁAKOMSKI Olek
Luft Tri Team
209 POL Warszawa 00:40:00.00 00:18:43.00 00:00:55.00 01:19:30.00 00:00:59.00 00:46:32.00 3:16 18.44 02:26:40.00
27
CHOŁDA Krzysztof
Ymca Kraków
118 POL Kraków 00:50:00.00 00:16:30.00 00:01:13.00 01:20:59.00 00:00:48.00 00:48:47.00 3:18 18.22 02:28:18.21
28
STRUK Maciej
Dream Run
290 POL Wrocław 00:30:00.00 00:21:06.00 00:01:42.00 01:18:00.00 00:01:00.00 00:47:07.00 3:19 18.15 02:28:55.00
29
AMBORSKI Rafał
133 POL Katowice 00:18:00.00 00:22:55.00 00:02:21.00 01:20:22.00 00:00:48.00 00:42:40.00 3:19 18.07 02:29:06.51
30
ZIOMKOWSKI Jan
324 POL Wadowice 00:18:00.00 00:20:23.00 00:01:49.00 01:19:01.00 00:00:45.00 00:47:15.00 3:19 18.07 02:29:13.34
31
RYPEL Natalia
Tri Division Triathlon Team
268 POL Kedzierzyn-Koźle 00:18:00.00 00:15:27.00 00:00:47.00 01:24:05.00 00:00:37.00 00:48:53.00 3:20 18.00 02:29:49.64
32
KRÓL Maciej
@krolwbiegu
193 POL Rdzawa 00:18:00.00 00:20:17.00 00:02:09.00 01:18:25.00 00:00:55.00 00:48:05.00 3:20 18.00 02:29:51.40
33
BRODA Tomasz
Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe
110 POL Nowe Chechło 00:30:00.00 00:20:37.00 00:01:51.00 01:22:28.00 00:01:11.00 00:44:29.00 3:21 17.93 02:30:34.79
34
KOZAK Dominika
Kuźnia Triathlonu
191 POL Siemianowice Śląskie 00:18:00.00 00:16:15.00 00:00:37.00 01:25:07.00 00:00:31.00 00:49:26.00 3:23 17.79 02:31:55.70
35
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
299 POL Mysłowice 00:30:00.00 00:21:56.00 00:01:22.00 01:24:34.00 00:01:11.00 00:43:01.00 3:23 17.79 02:32:03.98
36
PIOTROWSKI Aleksander
253 POL Katowice 00:18:00.00 00:21:09.00 00:00:58.00 01:18:01.00 00:00:46.00 00:51:21.00 3:23 17.72 02:32:14.67
37
NAJDER Marek
236 POL Mysłowice 00:30:00.00 00:18:45.00 00:01:51.00 01:23:29.00 00:01:02.00 00:47:19.00 3:24 17.72 02:32:25.87
38
NIEDBAL Łukasz
Gtt Inter Projekt
238 POL Gliwice 00:30:00.00 00:20:13.00 00:02:03.00 01:20:24.00 00:00:46.00 00:49:04.00 3:24 17.72 02:32:31.12
39
KIJAK Artur
178 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:00.00 00:17:49.00 00:01:29.00 01:23:56.00 00:00:48.00 00:48:33.00 3:24 17.72 02:32:34.73
40
LACH Sebastian
201 POL Grodków 00:40:00.00 00:22:30.00 00:00:59.00 01:22:15.00 00:00:58.00 00:46:48.00 3:25 17.58 02:33:29.94
41
CZERNIK Artur
130 POL Bieruń 00:30:00.00 00:20:17.00 00:01:00.00 01:21:33.00 00:00:44.00 00:50:12.00 3:26 17.58 02:33:45.39
42
SERZYSKO Bartosz
Aktywna Strona Życia
271 POL Cieszyn 00:18:00.00 00:21:56.00 00:02:32.00 01:22:03.00 00:01:48.00 00:45:38.00 3:26 17.51 02:33:56.12
43
BĄK-CESARZ Damian
94 POL Gliwice 00:40:00.00 00:20:06.00 00:01:32.00 01:25:32.00 00:00:57.00 00:45:53.00 3:26 17.51 02:33:59.34
44
MASIUK Jakub
Walraven/at Team
223 POL Pabianice 00:30:00.00 00:24:22.00 00:01:18.00 01:22:18.00 00:00:54.00 00:45:53.00 3:27 17.44 02:34:45.00
45
CZARNOZYNSKI Aleksander
Gtt Interprojekt
129 POL Gliwice 00:50:00.00 00:20:26.00 00:01:43.00 01:20:42.00 00:01:03.00 00:51:17.00 3:27 17.37 02:35:10.70
46
KŁOSOWSKI Michał
181 POL Kraków 00:30:00.00 00:23:38.00 00:01:36.00 01:21:28.00 00:01:05.00 00:47:48.00 3:28 17.37 02:35:35.85
47
SKRZYNKOWSKI Piotr
281 POL Opole 00:30:00.00 00:20:22.00 00:01:24.00 01:24:11.00 00:01:56.00 00:47:55.00 3:28 17.31 02:35:47.78
48
PRAWDZIC Michal
Tridivision
258 POL Katowice 00:40:00.00 00:22:40.00 00:01:18.00 01:21:37.00 00:01:07.00 00:49:07.00 3:28 17.31 02:35:49.59
49
JANISZEWSKI Wojciech
166 POL Kraków 00:18:00.00 00:19:36.00 00:02:15.00 01:26:44.00 00:01:05.00 00:46:13.00 3:28 17.31 02:35:52.24
50
KOĆWIN Marek
183 POL Katowice 00:18:00.00 00:24:19.00 00:01:55.00 01:20:18.00 00:00:48.00 00:48:40.00 3:29 17.31 02:36:00.18
51
GÓRSKI Robert
149 POL Tarnowskie Góry 00:18:00.00 00:16:35.00 00:01:04.00 01:28:39.00 00:00:55.00 00:48:50.00 3:29 17.31 02:36:02.23
52
WOJNAROWSKI Jacek
319 POL Nowy Sacz 00:40:00.00 00:22:07.00 00:01:06.00 01:27:24.00 00:00:40.00 00:44:59.00 3:29 17.31 02:36:16.35
53
GOMULEC Tomasz
Tactica Team
147 POL Kraków 00:40:00.00 00:19:55.00 00:01:42.00 01:23:44.00 00:01:15.00 00:49:56.00 3:29 17.24 02:36:32.70
54
TADEUSZ Mateusz
304 POL Grodzisk Wielkopolski 00:30:00.00 00:19:30.00 00:01:24.00 01:22:39.00 00:00:46.00 00:52:19.00 3:29 17.24 02:36:38.42
55
BORAL Piotr
108 POL Częstochowa 00:30:00.00 00:19:12.00 00:01:07.00 01:24:04.00 00:01:03.00 00:51:36.00 3:30 17.18 02:37:01.75
56
NOWICKI Tomasz
Porsche Rybnik
242 POL Jastrzębie-Zdrój 00:30:00.00 00:20:58.00 00:02:02.00 01:26:59.00 00:01:20.00 00:45:44.00 3:30 17.18 02:37:03.38
57
NOWOK Maciej
243 POL Chorzów 00:18:00.00 00:24:40.00 00:01:07.00 01:23:35.00 00:00:41.00 00:47:00.00 3:30 17.18 02:37:04.11
58
DUDEK Mirosław
Wataha Tri Team
134 POL Jaworzno 00:18:00.00 00:22:12.00 00:01:00.00 01:23:38.00 00:00:45.00 00:49:33.00 3:30 17.18 02:37:08.09
59
SAWCZYN Tomasz
Ti22Es
270 POL Brzękowice Dolne 00:30:00.00 00:19:10.00 00:01:05.00 01:25:25.00 00:01:41.00 00:49:51.00 3:30 17.18 02:37:11.48
60
MARZEC Łukasz
Triathlon X-Team
174 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:00.00 00:20:46.00 00:01:50.00 01:24:21.00 00:01:04.00 00:49:14.00 3:30 17.18 02:37:13.86
61
BIERNACKI Krystian
Gvt
101 POL Wrocław 00:30:00.00 00:19:29.00 00:01:05.00 01:22:24.00 00:00:57.00 00:53:46.00 3:31 17.11 02:37:41.30
62
PYSZ Grzegorz
Hrmax Żory
262 POL Żory 00:40:00.00 00:17:18.00 00:02:10.00 01:27:16.00 00:01:17.00 00:49:43.00 3:31 17.11 02:37:43.70
63
MROWIEC Kacper
234 POL Żywiec 00:18:00.00 00:21:47.00 00:02:01.00 01:23:27.00 00:01:41.00 00:48:54.00 3:31 17.11 02:37:51.45
64
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Leszek Skrudlik
279 POL Chorzów 00:30:00.00 00:21:07.00 00:01:31.00 01:23:09.00 00:01:20.00 00:50:59.00 3:31 17.05 02:38:06.25
65
GÓRNISIEWICZ Piotr
148 POL Kraków 00:40:00.00 00:23:22.00 00:01:30.00 01:24:32.00 00:00:54.00 00:48:17.00 3:32 17.05 02:38:34.86
66
ALBRECHT Arkadiusz
Gb Galopujące Ślimaki
92 POL Jastrzębie-Zdrój 00:40:00.00 00:24:09.00 00:01:22.00 01:26:12.00 00:01:08.00 00:45:48.00 3:32 17.05 02:38:38.98
67
KAŁUŻA Łukasz
Beskidy Tri Sport Team
172 POL Bielsko-Biała 00:30:00.00 00:22:08.00 00:02:25.00 01:22:32.00 00:00:57.00 00:51:03.00 3:33 16.98 02:39:05.20
68
GŁADYSZ Artur
Runhogs Tychy
143 POL Tychy 00:30:00.00 00:23:17.00 00:01:19.00 01:23:36.00 00:01:11.00 00:49:55.00 3:33 16.98 02:39:17.98
69
NIEDBAŁA Kamil
239 POL Warszawa 00:18:00.00 00:19:04.00 00:01:21.00 01:21:37.00 00:00:49.00 00:56:31.00 3:33 16.92 02:39:22.19
70
ŻELICHOWSKI Artur
Kęckie Harpagany
322 POL Kęty 00:40:00.00 00:23:03.00 00:01:20.00 01:25:42.00 00:00:51.00 00:48:43.00 3:33 16.92 02:39:39.10
71
BROEKERE Krzysztof
Mycenter Agd Rtv Multimedia
111 POL Zabrze 00:50:00.00 00:22:16.00 00:01:11.00 01:24:27.00 00:00:54.00 00:51:31.00 3:34 16.85 02:40:19.45
72
BORAL Hubert
Www.expression.pl
107 POL Częstochowa 00:30:00.00 00:21:45.00 00:00:58.00 01:21:52.00 00:01:07.00 00:54:54.00 3:35 16.79 02:40:37.05
73
BĄCZKIEWICZ Krzysztof
Triathlon Team Zdzieszowice
93 POL Zdzieszowice 00:40:00.00 00:21:42.00 00:01:38.00 01:19:55.00 00:00:59.00 00:56:35.00 3:35 16.79 02:40:49.51
74
WIERZBICKI Artur
316 POL Kędzierzyn-Koźle 00:50:00.00 00:20:52.00 00:02:16.00 01:23:55.00 00:01:32.00 00:52:32.00 3:35 16.73 02:41:07.40
75
SZNYDER Wojciech
300 POL Gliwice 00:40:00.00 00:22:33.00 00:01:38.00 01:25:09.00 00:01:02.00 00:51:29.00 3:36 16.67 02:41:51.69
76
SKRABEL Tomasz
278 POL Katowice 00:30:00.00 00:19:24.00 00:01:39.00 01:22:43.00 00:01:16.00 00:57:15.00 3:37 16.67 02:42:17.63
77
KORCZ Daniel
Triathlon X-Team
188 POL Jaworzno 00:30:00.00 00:19:18.00 00:01:14.00 01:22:42.00 00:00:47.00 00:58:27.00 3:37 16.61 02:42:26.48
78
ŁAKOMY Adam
210 POL Gliwice 00:40:00.00 00:18:39.00 00:00:57.00 01:26:01.00 00:01:17.00 00:55:35.00 3:37 16.61 02:42:28.46
79
ZACH Mariusz
87 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:00.00 00:30:47.00 00:00:39.00 01:22:54.00 00:00:33.00 00:47:36.00 3:37 16.61 02:42:29.11
80
SURMA Henryk
Kęckie Harpagany
293 POL Kęty 00:30:00.00 00:23:33.00 00:01:08.00 01:21:12.00 00:01:21.00 00:55:43.00 3:38 16.54 02:42:56.47
81
PUZOŃ Robert
Nutrend Team
261 POL Bielsko-Biała 00:30:00.00 00:24:17.00 00:02:08.00 01:20:24.00 00:01:16.00 00:55:05.00 3:38 16.54 02:43:09.71
82
MATYSIAK Robert
Training&motivation
225 POL Mazańcowice 00:40:00.00 00:26:38.00 00:01:39.00 01:22:02.00 00:01:00.00 00:52:05.00 3:38 16.54 02:43:23.70
83
TOPOLSKI Adrian
309 POL Mysłowice 00:40:00.00 00:20:29.00 00:01:29.00 01:27:44.00 00:01:25.00 00:52:20.00 3:38 16.54 02:43:27.33
84
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
317 Mikołów 00:30:00.00 00:21:50.00 00:01:41.00 01:26:28.00 00:00:51.00 00:52:49.00 3:39 16.48 02:43:38.44
85
SOKOŁOWSKI Grzegorz
Polaris
286 POL Brzeg 00:18:00.00 00:20:08.00 00:02:03.00 01:26:38.00 00:01:10.00 00:54:11.00 3:39 16.42 02:44:08.94
86
GRUNDYS Paweł
153 POL Kamieniec Wrocławski 00:30:00.00 00:21:28.00 00:01:09.00 01:28:00.00 00:01:18.00 00:52:19.00 3:39 16.42 02:44:13.35
87
THOMANN Jacek
Goultra.pl
306 POL Katowice 00:30:00.00 00:24:58.00 00:01:29.00 01:23:16.00 00:01:10.00 00:53:29.00 3:40 16.42 02:44:22.00
88
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
103 POL Jankowice 00:40:00.00 00:24:30.00 00:01:18.00 01:23:19.00 00:00:27.00 00:54:56.00 3:40 16.42 02:44:31.11
89
BATORYNA Alekksander
96 POL Będzin 00:30:00.00 00:22:59.00 00:01:39.00 01:31:07.00 00:01:03.00 00:49:14.00 3:42 16.25 02:46:02.21
90
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
313 POL Siemianowice Slaskie 00:40:00.00 00:24:43.00 00:01:48.00 01:23:27.00 00:01:15.00 00:54:53.00 3:42 16.25 02:46:05.63
91
KUBASA Krzysztof
196 POL Wodzisław Śląski 00:40:00.00 00:19:58.00 00:01:47.00 01:30:31.00 00:00:25.00 00:54:18.00 3:43 16.19 02:46:58.17
92
SIWCZUK Aleksandra
Mama Z Dystansem
273 POL Warszawa 00:30:00.00 00:18:55.00 00:01:20.00 01:31:35.00 00:00:36.00 00:54:38.00 3:43 16.19 02:47:03.28
93
MUSIOŁ Andrzej
Team Papry 20
235 POL Tychy 00:30:00.00 00:24:10.00 00:02:46.00 01:26:47.00 00:01:05.00 00:52:22.00 3:43 16.13 02:47:10.14
94
MARCZAK Krzysztof
Pko Bank Polski
221 POL Świętochłowice 00:40:00.00 00:25:00.00 00:03:17.00 01:26:01.00 00:00:55.00 00:51:58.00 3:43 16.13 02:47:10.94
95
PROŃ Adam
Ipronman
259 POL Katowice 00:40:00.00 00:22:57.00 00:01:28.00 01:25:50.00 00:01:38.00 00:55:21.00 3:43 16.13 02:47:14.00
96
RADOMSKI Mariusz
263 POL Jastrzębie Zdrój 00:40:00.00 00:27:27.00 00:01:17.00 01:27:44.00 00:00:55.00 00:50:31.00 3:44 16.07 02:47:53.53
97
SIKORA Rafał
Night Runners Zabrze
272 POL Zabrze 00:30:00.00 00:19:28.00 00:02:11.00 01:26:14.00 00:01:40.00 00:58:22.00 3:44 16.07 02:47:55.13
98
TERECH Tomasz
Toursport Running Team
305 POL Radzionków 00:40:00.00 00:19:32.00 00:01:51.00 01:32:54.00 00:01:13.00 00:52:32.00 3:45 16.07 02:48:02.27
99
DYDUCH Maciej
Dzikie Chomiki
135 POL Kanie 00:40:00.00 00:26:50.00 00:01:12.00 01:26:54.00 00:01:06.00 00:52:09.00 3:45 16.07 02:48:10.14
100
OBRAŁ Jolanta
244 POL Kraków 00:30:00.00 00:20:19.00 00:02:00.00 01:33:36.00 00:01:30.00 00:51:20.00 3:46 16.01 02:48:45.21
101
PAUL-SMOLIŃSKA Agnieszka
Kuźnia Triathlonu
248 POL Mysłowice 00:30:00.00 00:16:44.00 00:01:18.00 01:34:51.00 00:00:54.00 00:55:17.00 3:46 15.96 02:49:03.46
102
PODGÓRSKI Tomasz
257 POL Gliwice 00:30:00.00 00:22:34.00 00:02:45.00 01:28:27.00 00:01:38.00 00:53:50.00 3:46 15.96 02:49:14.25
103
KRZYK Jarosław
194 POL Tychy 00:40:00.00 00:22:51.00 00:01:42.00 01:29:40.00 00:01:31.00 00:53:39.00 3:46 15.96 02:49:22.73
104
SKRZYPEK Krzysztof
282 POL Katowice 00:40:00.00 00:21:21.00 00:01:37.00 01:31:05.00 00:00:56.00 00:54:24.00 3:46 15.96 02:49:23.15
105
PAWLAK Rafał
Triathlon Team Zdzieszowice
250 POL Zdzieszowice 00:18:00.00 00:21:29.00 00:01:53.00 01:29:08.00 00:00:57.00 00:56:15.00 3:47 15.90 02:49:41.59
106
SIWY Dominik
Mkg Bearings
274 POL Mikołów 00:30:00.00 00:23:27.00 00:03:05.00 01:25:55.00 00:02:14.00 00:55:05.00 3:47 15.90 02:49:44.74
107
KOZIOŁ Jakub
192 POL Radlin 00:18:00.00 00:19:05.00 00:02:55.00 01:29:04.00 00:01:23.00 00:57:22.00 3:47 15.90 02:49:49.31
108
MAZUREK Piotr
Tri_Jaworzno
230 POL Jaworzno 00:30:00.00 00:21:05.00 00:01:28.00 01:31:26.00 00:01:18.00 00:54:49.00 3:47 15.85 02:50:06.22
109
STAŃCZYK Tomasz
O Cobiega W Kaletach
287 POL Kalety 00:40:00.00 00:22:39.00 00:02:32.00 01:30:14.00 00:01:47.00 00:52:55.00 3:47 15.85 02:50:07.99
110
HELBIN Jakub
Www.macrologic.pl
158 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:00.00 00:23:34.00 00:01:18.00 01:22:57.00 00:00:55.00 01:01:27.00 3:47 15.85 02:50:11.83
111
SAMIN Przemek
Go Sport
269 POL Katowice 00:40:00.00 00:24:04.00 00:02:06.00 01:24:18.00 00:01:30.00 00:58:20.00 3:48 15.85 02:50:19.00
112
OKOŃ Tomasz
245 POL Tychy 00:18:00.00 00:19:38.00 00:02:18.00 01:27:49.00 00:01:26.00 00:59:22.00 3:48 15.85 02:50:33.66
113
KOZŁOWSKI Tomasz
Mii
338 POL Katowice 00:30:00.00 00:25:58.00 00:02:37.00 01:26:59.00 00:01:16.00 00:53:45.00 3:48 15.85 02:50:34.83
114
PIOTROWSKI Tomasz
Trnx Triathlon Team
254 POL Katowice 00:18:00.00 00:21:00.00 00:02:15.00 01:26:55.00 00:01:28.00 00:58:58.00 3:48 15.85 02:50:36.07
115
ADAMUS Łukasz
Kęckie Harpagany
326 POL Kęty 00:18:00.00 00:21:58.00 00:01:55.00 01:28:38.00 00:00:52.00 00:57:17.00 3:48 15.85 02:50:40.53
116
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
100 POL Jankowice 00:18:00.00 00:24:18.00 00:01:40.00 01:31:18.00 00:00:41.00 00:52:56.00 3:48 15.79 02:50:54.04
117
KUBACKI Tomasz
Investorius
195 POL Słupsk 00:18:00.00 00:25:27.00 00:01:35.00 01:32:18.00 00:01:50.00 00:50:05.00 3:49 15.79 02:51:15.89
118
GRZĘDA Tomasz
154 POL Marklowice Górne 00:30:00.00 00:24:33.00 00:01:29.00 01:28:55.00 00:00:49.00 00:55:34.00 3:49 15.73 02:51:19.66
119
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multibiuro
168 POL Tychy 00:40:00.00 00:24:44.00 00:01:50.00 01:27:22.00 00:00:55.00 00:56:35.00 3:49 15.73 02:51:25.00
120
SZYJKA Robert
303 POL Brzeszcze 00:40:00.00 00:19:43.00 00:01:45.00 01:32:11.00 00:02:03.00 00:55:47.00 3:49 15.73 02:51:28.77
121
ROMAŃSKI Maciej
T`
265 POL Tarnowskie Góry 00:30:00.00 00:22:53.00 00:02:36.00 01:23:50.00 00:01:10.00 01:01:35.00 3:50 15.68 02:52:04.09
122
LEDWOCH Przemek
Dn2N
204 POL Katowice 00:30:00.00 00:23:48.00 00:01:20.00 01:24:37.00 00:02:23.00 01:00:13.00 3:50 15.68 02:52:20.39
123
HAMELA Weronika
157 POL Chorzów 00:18:00.00 00:23:45.00 00:01:54.00 01:29:39.00 00:01:30.00 00:55:50.00 3:51 15.63 02:52:36.82
124
BANASIK Piotr
95 POL Katowice 00:30:00.00 00:20:04.00 00:01:15.00 01:27:22.00 00:01:35.00 01:03:10.00 3:52 15.57 02:53:26.48
125
ZOBER Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
325 POL Siemianowice Śląskie 00:30:00.00 00:20:28.00 00:01:34.00 01:32:56.00 00:01:08.00 00:57:25.00 3:52 15.57 02:53:31.00
126
TOMASZEWICZ Krzysztof
308 POL Tychy 00:30:00.00 00:28:30.00 00:02:23.00 01:29:25.00 00:01:37.00 00:51:49.00 3:52 15.52 02:53:44.34
127
WÓJCIK Bartosz
318 POL Katowice 00:30:00.00 00:19:00.00 00:01:58.00 01:34:31.00 00:01:10.00 00:57:06.00 3:52 15.52 02:53:45.63
128
KIEŁBASA Tomasz
*
177 POL Bielsko-Biała 00:30:00.00 00:20:32.00 00:03:25.00 01:23:19.00 00:01:24.00 01:05:19.00 3:52 15.52 02:53:59.43
129
HERMANSON Jacek
159 POL Tworóg 00:50:00.00 00:23:17.00 00:01:13.00 01:28:16.00 00:01:53.00 01:00:07.00 3:54 15.46 02:54:45.96
130
ZIĘBA Mieczysław
Zespół Dżem
323 POL Wodzisław Śląski 00:50:00.00 00:26:49.00 00:02:47.00 01:28:00.00 00:01:51.00 00:55:23.00 3:54 15.46 02:54:49.52
131
MAZUREK Mariusz
Kęckie Harpagany
229 POL Bielsko-Biała 00:30:00.00 00:25:26.00 00:01:17.00 01:27:59.00 00:01:27.00 00:58:46.00 3:54 15.41 02:54:55.04
132
BERGER Dariusz
99 POL Warszawa 00:30:00.00 00:24:47.00 00:01:57.00 01:30:14.00 00:01:15.00 00:56:55.00 3:54 15.41 02:55:07.16
133
KACZMAREK Łukasz
3Waters
170 POL Siewierz 00:18:00.00 00:21:55.00 00:01:41.00 01:31:29.00 00:00:55.00 00:59:34.00 3:55 15.36 02:55:34.99
134
NIŻANKOWSKI Tomasz
Kt Water Knights
240 POL Wielka Wieś 00:40:00.00 00:20:21.00 00:02:02.00 01:30:30.00 00:01:20.00 01:01:44.00 3:55 15.36 02:55:56.92
135
MAY-MAJEWSKI Michał
4M
226 POL Gliwice 00:30:00.00 00:21:35.00 00:01:40.00 01:24:50.00 00:01:19.00 01:06:36.00 3:55 15.36 02:56:00.02
136
PERZYŃSKI Filip
251 POL Warszawa 00:18:00.00 00:23:43.00 00:03:01.00 01:35:55.00 00:00:47.00 00:53:04.00 3:56 15.31 02:56:30.38
137
GOŁDA Szymon
146 POL Bielsko-Biała 00:30:00.00 00:22:34.00 00:01:43.00 01:37:15.00 00:00:53.00 00:54:17.00 3:56 15.31 02:56:41.64
138
SKOWRON Mateusz
Unlimited Triathlon Kraków
276 POL Bielsko Biała 00:18:00.00 00:24:31.00 00:02:33.00 01:28:37.00 00:01:02.00 01:00:01.00 3:56 15.25 02:56:45.14
139
LECH Wojciech
203 POL Jelenia Góra 00:40:00.00 00:26:52.00 00:03:00.00 01:30:29.00 00:02:01.00 00:54:34.00 3:56 15.25 02:56:54.65
140
FELKA Dariusz
137 POL Gwoździce 00:18:00.00 00:23:23.00 00:01:31.00 01:26:01.00 00:00:47.00 01:05:13.00 3:56 15.25 02:56:54.71
141
SKOWRON Marcin
275 POL Bytom 00:40:00.00 00:25:18.00 00:02:24.00 01:31:12.00 00:01:31.00 00:56:49.00 3:57 15.25 02:57:12.76
142
SZELĄG Marcin
Źuliki
114 POL Tychy 00:30:00.00 00:26:33.00 00:02:05.00 01:32:55.00 00:01:03.00 00:54:51.00 3:57 15.20 02:57:27.00
143
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
310 POL Katowice 00:30:00.00 00:19:14.00 00:01:36.00 01:28:28.00 00:01:03.00 01:07:10.00 3:57 15.20 02:57:30.48
144
FIREK Adrian
Firek Team
139 POL Bielsko—Biała 00:30:00.00 00:20:09.00 00:01:35.00 01:42:05.00 00:01:27.00 00:52:18.00 3:57 15.20 02:57:33.85
145
LACHOWSKI Grzegorz
202 POL Mysłowice 00:40:00.00 00:20:47.00 00:01:31.00 01:32:07.00 00:01:07.00 01:02:13.00 3:58 15.20 02:57:46.10
146
CZAJA Jarosław
Future Processing Running Team
128 POL Bytom 00:30:00.00 00:24:46.00 00:02:50.00 01:36:01.00 00:02:23.00 00:51:53.00 3:58 15.20 02:57:53.19
147
ĆWIK Paweł
126 POL Tychy 00:40:00.00 00:21:49.00 00:02:27.00 01:31:41.00 00:01:25.00 01:00:33.00 3:58 15.15 02:57:54.89
148
UCKA Wojciech
314 POL Mikołów 00:18:00.00 00:21:24.00 00:01:46.00 01:30:37.00 00:01:00.00 01:03:13.00 3:58 15.15 02:57:59.91
149
GUMIŃSKI Michał
Treningikungfu.pl
156 POL Ruda Śląska 00:30:00.00 00:22:26.00 00:01:47.00 01:33:56.00 00:00:57.00 00:59:23.00 3:58 15.15 02:58:28.54
150
ROKITA Paweł
Skylock
264 POL Gorlice 00:30:00.00 00:23:38.00 00:01:52.00 01:33:05.00 00:01:28.00 00:58:26.00 3:58 15.15 02:58:28.87
151
GAWENDA Dariusz
141 POL Kobiór 00:40:00.00 00:25:43.00 00:03:37.00 01:31:48.00 00:00:52.00 00:56:39.00 3:59 15.10 02:58:38.60
152
GRUCA Kornel
152 POL Bielsko-Biała 00:18:00.00 00:21:04.00 00:01:36.00 01:29:13.00 00:00:59.00 01:06:06.00 3:59 15.10 02:58:58.62
153
SKUPIEŃ Bartosz
283 POL Kraków 00:18:00.00 00:26:56.00 00:02:43.00 01:30:37.00 00:01:26.00 00:57:35.00 3:60 15.05 02:59:17.56
154
KONCKI Andrzej
186 POL Rybnik 00:30:00.00 00:22:32.00 00:02:27.00 01:34:30.00 00:01:29.00 00:58:20.00 3:60 15.05 02:59:18.54
155
RYDEL Dominika
267 POL Kraków 00:18:00.00 00:24:18.00 00:01:57.00 01:33:27.00 00:00:59.00 00:58:38.00 3:60 15.05 02:59:19.22
156
KOZAK Adam
Kuźnia Triathlonu
190 POL Siemianowice 00:50:00.00 00:19:40.00 00:01:00.00 01:35:24.00 00:00:48.00 01:03:57.00 4:02 14.95 03:00:48.89
157
MASŁOWSKI Maciej
Vulgar Display Of Power
224 POL Czeladź 00:30:00.00 00:23:32.00 00:03:08.00 01:35:29.00 00:02:31.00 00:56:46.00 4:02 14.90 03:01:26.63
158
KUBICA Paweł
Los Emeritos
197 POL Katowice 00:30:00.00 00:22:54.00 00:02:22.00 01:32:00.00 00:01:16.00 01:03:01.00 4:03 14.85 03:01:32.93
159
GRABOWSKI Piotr
Sig Active
150 POL Tarnowskie Góry 00:40:00.00 00:23:14.00 00:02:14.00 01:40:02.00 00:01:45.00 00:54:39.00 4:03 14.85 03:01:53.77
160
TWARUSZKA Marcin
311 POL Ruda Śląska 00:30:00.00 00:23:29.00 00:01:44.00 01:32:28.00 00:01:06.00 01:03:23.00 4:03 14.80 03:02:09.10
161
CIASTO Sebastian
122 POL Przezchlebie 00:30:00.00 00:17:25.00 00:01:41.00 01:31:29.00 00:01:50.00 01:09:58.00 4:04 14.80 03:02:22.46
162
CIACIURA-JARNO Magdalena
121 POL Ruda Śląska 00:30:00.00 00:23:16.00 00:02:10.00 01:40:10.00 00:02:26.00 00:54:23.00 4:04 14.80 03:02:26.18
163
PŁACZEK Andrzej
Niezrzeszony
256 POL Żory 00:40:00.00 00:21:47.00 00:02:39.00 01:33:16.00 00:01:31.00 01:04:12.00 4:05 14.71 03:03:25.88
164
NĘCEK Rafał
Kärcher Team
237 POL Masłomiąca 00:30:00.00 00:22:43.00 00:02:59.00 01:33:20.00 00:02:00.00 01:02:43.00 4:05 14.71 03:03:45.00
165
ADASZEWSKA Wiktoria
91 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:00.00 00:23:28.00 00:01:51.00 01:39:47.00 00:01:11.00 00:57:47.00 4:06 14.66 03:04:03.29
166
MICHALCZYK Karolina
Mirazraceteam
232 POL Katowice 00:30:00.00 00:20:30.00 00:02:29.00 01:36:28.00 00:01:28.00 01:04:10.00 4:07 14.61 03:05:05.12
167
GAWROŃSKA Dorota
Team Papry 20
142 POL Katowice 00:40:00.00 00:27:57.00 00:01:22.00 01:38:39.00 00:01:14.00 00:55:54.00 4:07 14.56 03:05:06.09
168
HORNIK Artur
160 POL Katowice 00:30:00.00 00:22:56.00 00:01:28.00 01:28:48.00 00:01:48.00 01:10:40.00 4:08 14.56 03:05:40.43
169
MALARA Anna
Kuźnia Triathlonu
218 POL Katowice 00:30:00.00 00:23:40.00 00:02:23.00 01:41:02.00 00:01:39.00 00:57:42.00 4:09 14.47 03:06:26.37
170
MAZUREK Maciej
228 POL Opole 00:18:00.00 00:18:48.00 00:01:12.00 01:30:40.00 00:01:22.00 01:15:24.00 4:10 14.42 03:07:26.86
171
KUNIKOWSKI Paweł
199 POL Chorzów 00:40:00.00 00:23:20.00 00:02:48.00 01:43:37.00 00:00:38.00 00:57:58.00 4:12 14.33 03:08:21.95
172
JARAWKA Natalia
167 POL Sosnowiec 00:30:00.00 00:24:49.00 00:01:36.00 01:38:53.00 00:00:44.00 01:02:23.00 4:12 14.33 03:08:25.00
173
PISAREK Kuba
Trucht
255 POL Bielsko-Biała 00:40:00.00 00:28:03.00 00:03:36.00 01:32:02.00 00:02:11.00 01:02:41.00 4:12 14.33 03:08:33.77
174
MAŃCZAK Maciej
219 POL Katowice 00:30:00.00 00:20:16.00 00:01:27.00 01:38:43.00 00:00:49.00 01:07:26.00 4:12 14.33 03:08:39.72
175
KONIECZNY Arkadiusz
187 POL Pszczyna 00:18:00.00 00:25:29.00 00:01:59.00 01:35:14.00 00:01:00.00 01:05:01.00 4:12 14.29 03:08:42.69
176
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
102 POL Hecznarowice 00:40:00.00 00:24:03.00 00:03:14.00 01:41:37.00 00:01:57.00 00:58:01.00 4:12 14.29 03:08:52.00
177
JAŁOWIECKI Dawid
164 POL Mysłowice 00:18:00.00 00:28:25.00 00:03:01.00 01:30:42.00 00:02:06.00 01:05:27.00 4:13 14.24 03:09:40.00
178
GOLEC Przemysław
144 POL Gliwice 00:40:00.00 00:22:29.00 00:03:32.00 01:46:07.00 00:01:08.00 00:56:34.00 4:14 14.24 03:09:50.00
179
HYRA Ewa
161 POL Miedźno 00:18:00.00 00:28:19.00 00:02:08.00 01:35:49.00 00:01:35.00 01:02:02.00 4:14 14.24 03:09:52.20
180
KACAŁA Tomasz
169 POL Rybnik 00:40:00.00 00:24:48.00 00:02:34.00 01:35:54.00 00:01:50.00 01:04:58.00 4:14 14.20 03:10:03.67
181
SZCZEPAŃSKI Dariusz
294 POL Mikołów 00:50:00.00 00:23:06.00 00:02:31.00 01:37:23.00 00:01:06.00 01:06:58.00 4:15 14.15 03:11:05.00
182
ILNICKA-LOZA Aleksandra
Grupa Nomax
162 POL Bytom 00:40:00.00 00:28:18.00 00:03:04.00 01:40:27.00 00:02:00.00 00:57:17.00 4:15 14.15 03:11:05.70
183
MROZEK Mikołaj
330 POL Katowice 00:18:00.00 00:22:25.00 00:02:39.00 01:39:32.00 00:03:08.00 01:03:53.00 4:16 14.11 03:11:36.96
184
GRĄDALSKI Tomasz
Ca Aktywni/ca Broker
151 POL Pszczyna 00:40:00.00 00:23:56.00 00:02:15.00 01:36:59.00 00:01:36.00 01:07:14.00 4:17 14.06 03:12:00.25
185
CHWISTEK Katarzyna
119 POL Zabrze 00:30:00.00 00:25:37.00 00:02:59.00 01:38:40.00 00:02:00.00 01:03:11.00 4:17 14.02 03:12:27.00
186
ŁUCKA Jarosław
213 POL Zaborze-Oświęcim 00:40:00.00 00:24:53.00 00:03:00.00 01:33:25.00 00:01:35.00 01:09:39.00 4:17 14.02 03:12:31.22
187
ZAMĘCKA Agnieszka
231 POL Słupsk 00:18:00.00 00:26:54.00 00:02:25.00 01:42:51.00 00:00:45.00 01:00:07.00 4:18 13.98 03:13:01.26
188
PAWIŃSKI Adam
249 POL Zabrze 00:18:00.00 00:22:08.00 00:03:47.00 01:43:28.00 00:01:41.00 01:01:59.00 4:18 13.98 03:13:03.61
189
SUDER Sławomir
Kt Water Knights
292 POL Zabierzów 00:30:00.00 00:25:39.00 00:02:27.00 01:40:47.00 00:01:37.00 01:03:46.00 4:20 13.89 03:14:15.24
190
DOMIN Piotr
131 POL Siemianowice Śląskie 00:30:00.00 00:24:36.00 00:01:52.00 01:47:55.00 00:01:03.00 00:58:51.00 4:20 13.89 03:14:16.30
191
CIOSEK Beata
Augusteam
124 POL Chorzów 00:40:00.00 00:26:17.00 00:02:59.00 01:48:46.00 00:00:52.00 00:55:21.00 4:20 13.89 03:14:16.41
192
KAMIŃSKI Piotr
Fracht Fwo
173 POL Sosnowiec 00:30:00.00 00:27:51.00 00:03:04.00 01:49:32.00 00:01:13.00 00:52:50.00 4:20 13.89 03:14:31.45
193
FEDORÓW Karolina
136 POL Siemianowice Śląskie 00:30:00.00 00:22:02.00 00:02:22.00 01:40:31.00 00:01:30.00 01:08:34.00 4:20 13.85 03:15:00.00
194
SKRABEL Magdalena
277 POL Katowice 00:30:00.00 00:27:29.00 00:01:25.00 01:44:53.00 00:01:50.00 00:59:56.00 4:21 13.80 03:15:33.90
195
BROLL Rafał
112 POL Chorzów 00:40:00.00 00:29:05.00 00:04:56.00 01:36:50.00 00:03:11.00 01:02:22.00 4:22 13.76 03:16:23.42
196
MICHALAK Patryk
171 POL Zabrze 00:18:00.00 00:22:21.00 00:05:04.00 01:43:02.00 00:01:37.00 01:04:51.00 4:23 13.72 03:16:55.52
197
GOLKOWSKI Radoslaw
145 POL Zawiercie 00:30:00.00 00:30:22.00 00:02:09.00 01:45:26.00 00:00:55.00 00:58:25.00 4:24 13.68 03:17:17.02
198
CIEŚLAR Piotr
123 POL Ustroń 00:30:00.00 00:26:35.00 00:01:47.00 01:43:37.00 00:00:54.00 01:04:34.00 4:24 13.68 03:17:26.28
199
KOCUR Tomasz
182 POL Piekary Śląśkie 00:50:00.00 00:31:34.00 00:03:06.00 01:44:00.00 00:00:48.00 00:59:26.00 4:26 13.60 03:18:53.72
200
MACIEJEWSKI Rafał
Fenix Tychy
215 POL Tychy 00:18:00.00 00:25:24.00 00:02:50.00 01:39:34.00 00:01:22.00 01:10:56.00 4:27 13.47 03:20:06.39
201
ROMAŃSKI Piotr
Infusion
266 POL Chrzanów 00:18:00.00 00:26:16.00 00:02:33.00 01:38:43.00 00:01:31.00 01:11:20.00 4:28 13.47 03:20:23.12
202
CHOLEWA Sebastian
117 POL Świętochłowice 00:30:00.00 00:30:35.00 00:03:03.00 01:36:08.00 00:01:19.00 01:10:03.00 4:29 13.43 03:21:08.42
203
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Niezrzeszony
295 POL Będzin 00:30:00.00 00:27:24.00 00:03:25.00 01:42:09.00 00:01:02.00 01:07:22.00 4:29 13.39 03:21:21.59
204
CIOSK Grzegorz
Vulgar Display Of Power
125 POL Tychy 00:40:00.00 00:28:12.00 00:02:18.00 01:44:22.00 00:01:23.00 01:05:13.00 4:29 13.39 03:21:26.90
205
LIBERA Grzegorz
205 POL Ostrów Wielkopolski 00:18:00.00 00:24:07.00 00:03:25.00 01:52:12.00 00:01:13.00 01:00:32.00 4:29 13.39 03:21:28.83
206
BLOCHER Konrad
104 IRL Milford 00:30:00.00 00:22:24.00 00:01:46.00 01:40:12.00 00:00:37.00 01:16:44.00 4:29 13.39 03:21:44.00
207
FLAK Radosław
140 POL Łazy 00:30:00.00 00:21:55.00 00:02:19.00 01:46:40.00 00:02:24.00 01:08:46.00 4:30 13.35 03:22:03.56
208
KUŚ Michał
337 POL Gliwice 00:30:00.00 00:22:41.00 00:01:20.00 01:46:20.00 00:01:20.00 01:11:35.00 4:32 13.27 03:23:16.85
209
IMOSA Jakub
Kotrak Team
163 POL Katowice 00:40:00.00 00:26:04.00 00:02:20.00 01:39:02.00 00:01:54.00 01:14:42.00 4:33 13.24 03:24:02.00
210
PACAN Krzysztof
246 POL Bytom 00:30:00.00 00:25:06.00 00:01:42.00 01:34:46.00 00:00:48.00 01:22:04.00 4:33 13.20 03:24:26.00
211
SKRZYNKOWSKA Joanna
280 POL Opole 00:30:00.00 00:30:07.00 00:04:37.00 01:57:09.00 00:02:10.00 00:53:02.00 4:37 13.04 03:27:04.27
212
BUJA Błażej
Mzuim Biega
115 POL Chorzów 00:18:00.00 00:28:20.00 00:04:22.00 01:53:07.00 00:03:26.00 01:00:41.00 4:40 12.86 03:29:56.45
213
PACAN Tomasz
247 POL Bytom 00:40:00.00 00:25:10.00 00:03:13.00 01:47:00.00 00:01:11.00 01:14:49.00 4:42 12.78 03:31:22.49
214
BOCIAN Jarosław
105 POL Malinowice 00:50:00.00 00:25:51.00 00:03:11.00 01:37:30.00 00:01:49.00 01:24:19.00 4:44 12.71 03:32:40.00
215
NOWAKOWSKI Mateusz
241 POL Katowice 00:18:00.00 00:22:39.00 00:02:39.00 01:48:04.00 00:01:05.00 01:19:16.00 4:45 12.64 03:33:42.83
216
KURTYKA Agnieszka
200 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:00.00 00:27:07.00 00:01:11.00 01:53:50.00 00:01:17.00 01:15:47.00 4:53 12.33 03:39:11.08
217
CETNAR Grzegorz
116 POL Katowice 00:40:00.00 00:27:15.00 00:01:59.00 02:05:48.00 00:00:33.00 01:04:37.00 4:54 12.26 03:40:12.41
218
KOWALSKI Marcin
3Flow Triathlon Team
189 POL Sosnowiec 00:30:00.00 00:24:06.00 00:02:48.00 01:47:40.00 00:01:45.00 01:25:44.00 4:57 12.16 03:42:03.47
219
KOCZY-ŁUSIAK Sylwia
Wataha
184 POL Gliwice 00:30:00.00 00:27:54.00 00:01:37.00 01:57:43.00 00:01:01.00 01:14:16.00 4:57 12.13 03:42:32.00
220
KAWA Piotr
176 POL Kamień Śląski 00:30:00.00 00:24:22.00 00:03:51.00 02:03:15.00 00:02:13.00 01:16:58.00 5:08 11.72 03:50:39.78
221
WALUGA Tadeusz
Mzuim Chorzów Biega
315 POL Chorzów 00:40:00.00 00:36:39.00 00:03:31.00 01:49:57.00 00:02:41.00 01:22:30.00 5:14 11.48 03:55:18.87
222
SZWEDA Dorota
302 POL Chorzów 00:40:00.00 00:33:57.00 00:02:18.00 02:06:17.00 00:01:04.00 01:14:47.00 5:18 11.34 03:58:22.68
223
ŁOPATKA Paweł
211 POL Kraków 00:40:00.00 00:32:24.00 00:07:26.00 02:00:54.00 00:02:20.00 01:25:44.00 5:32 10.84 04:08:48.22
224
SZEWCZYK Katarzyna
297 POL Krakow 00:40:00.00 00:34:58.00 00:04:12.00 02:08:13.00 00:05:16.00 01:41:41.00 6:06 9.85 04:34:18.90

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU