Silesiaman Triathlon Katowice

Dolina Trzech Stawów, Trzech Stawów, Katowice, Polska
26.08.2018

Wyniki

Dystans 1/2 IM 103 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto SWIM T 1 BIKE T 2 RUN min/km km/h Czas końcowy
1
WITZLACK-MAKAREVICH Kai
Sc Dhfk Leipzig
511 CZE Ostrava-Poruba --:--:--.-- 00:30:23.00 00:02:27.00 02:32:29.00 00:00:57.00 01:25:34.00 2:39 22.74 04:31:51.27
2
ODRÓBKA Stanisław
Chop ze Żelaza
64 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:30:29.00 00:00:51.00 02:38:46.00 00:00:42.00 01:29:02.00 2:44 22.10 04:39:51.60
3
DELAPARRA Inaki
Way2Champ.com
20 MEX Katowice --:--:--.-- 00:29:44.00 00:02:24.00 02:45:34.00 00:01:31.00 01:24:11.00 2:46 21.82 04:43:24.08
4
PIOTROWSKI Aleksander
Goodlood
70 POL Katowice --:--:--.-- 00:34:26.00 00:01:40.00 02:38:12.00 00:01:28.00 01:35:30.00 2:50 21.24 04:51:16.35
5
NIEDBAŁ Łukasz
GTT - Inter Projekt
62 POL Gliwice --:--:--.-- 00:34:30.00 00:01:45.00 02:39:57.00 00:01:26.00 01:37:48.00 2:53 20.93 04:55:26.40
6
MRÓZ Piotr
KM PSP JAWORZNO
60 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:29:27.00 00:02:21.00 02:41:49.00 00:01:23.00 01:42:22.00 2:54 20.77 04:57:22.37
7
CHYLIŃSKI Adam
Anal Cunt 1-Os. Team
17 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:29:14.00 00:01:47.00 02:47:12.00 00:01:33.00 01:37:55.00 2:54 20.77 04:57:40.02
8
ŻUREK Jacek
104 POL Kraków --:--:--.-- 00:28:15.00 00:01:09.00 02:47:33.00 00:01:09.00 01:40:50.00 2:55 20.68 04:58:56.69
9
GOCZOŁ Tymoteusz
29 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:34:39.00 00:02:08.00 02:44:03.00 00:02:18.00 01:35:58.00 2:55 20.64 04:59:07.16
10
SAMEK Adrian
Brak
78 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:39:10.00 00:02:43.00 02:40:35.00 00:02:06.00 01:38:26.00 2:57 20.40 05:02:59.76
11
KRAWENDA Robert
46 POL Płaza --:--:--.-- 00:40:47.00 00:02:24.00 02:48:22.00 00:02:07.00 01:31:44.00 2:58 20.24 05:05:23.75
12
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
58 POL Katowice --:--:--.-- 00:36:17.00 00:02:42.00 02:43:31.00 00:01:54.00 01:41:28.00 2:59 20.20 05:05:51.73
13
SIWY Sebastian
Centro
506 POL Mikołów --:--:--.-- 00:36:52.00 00:03:11.00 02:37:27.00 00:02:36.00 01:46:25.00 2:59 20.16 05:06:29.47
14
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
30 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:35:28.00 00:01:47.00 02:46:23.00 00:01:52.00 01:44:05.00 3:01 19.96 05:09:36.06
15
KUCZYK Szymon
Chop Ze Żelaza Tri Team
508 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:36:27.00 00:01:48.00 02:49:43.00 00:01:37.00 01:40:59.00 3:01 19.88 05:10:32.74
16
WALUKIEWICZ Dariusz
Kuźnia Triathlonu
95 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:41:05.00 00:03:01.00 02:46:32.00 00:01:50.00 01:40:07.00 3:03 19.77 05:12:34.62
17
JANKOWSKI Łukasz
Schibsted Runners
33 POL Kraków --:--:--.-- 00:34:35.00 00:02:00.00 02:56:22.00 00:01:00.00 01:40:07.00 3:03 19.69 05:14:04.19
18
WOJCIESZKO Piotr
100 POL Wrocław --:--:--.-- 00:37:34.00 00:02:01.00 02:54:19.00 00:01:09.00 01:39:06.00 3:04 19.66 05:14:09.03
19
DOMAGAŁA Piotr
Tsunami Team
22 POL Jaroszowiec --:--:--.-- 00:37:09.00 00:02:08.00 02:49:35.00 00:02:57.00 01:44:25.00 3:05 19.54 05:16:14.58
20
BRONICKI Grzegorz
13 POL Kraków --:--:--.-- 00:39:11.00 00:02:27.00 02:50:55.00 00:01:49.00 01:42:38.00 3:05 19.51 05:16:58.89
21
WIDAWSKI Paweł
Widavski
97 POL Katowice --:--:--.-- 00:43:12.00 00:02:18.00 02:47:26.00 00:02:21.00 01:41:51.00 3:05 19.47 05:17:08.36
22
PRZEŹDZIAK Zygmunt
Kronospan Strzelce Opolskie
74 POL Strzelce Opolskie --:--:--.-- 00:40:24.00 00:02:26.00 02:54:32.00 00:01:29.00 01:39:18.00 3:06 19.43 05:18:08.37
23
CIUPKA Patryk
Trenuj Triathlon
19 POL Żory --:--:--.-- 00:31:49.00 00:01:36.00 02:52:12.00 00:01:22.00 01:51:28.00 3:06 19.40 05:18:26.78
24
WĘGRZYK Stefan
KS TKKF " Karlik" Wodzisław Śl.
96 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 00:35:48.00 00:01:23.00 02:49:03.00 00:01:35.00 01:56:49.00 3:10 19.04 05:24:37.85
25
PUZOŃ Robert
Nutrend Team
515 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:37:25.00 00:02:11.00 02:37:24.00 00:02:39.00 02:05:10.00 3:10 19.04 05:24:47.79
26
PAPIERSKI Tomasz
68 POL Karwiany --:--:--.-- 00:37:04.00 00:02:27.00 02:53:27.00 00:02:02.00 01:50:02.00 3:10 19.00 05:25:02.91
27
WYDMUCH Marek
SGR Specialized
101 POL Wrocław --:--:--.-- 00:34:56.00 00:01:53.00 02:51:27.00 00:03:01.00 01:56:57.00 3:12 18.83 05:28:14.26
28
KLUZA Dawid
22kbpg
43 POL Gniazdów --:--:--.-- 00:38:45.00 00:01:38.00 03:01:59.00 00:00:47.00 01:45:54.00 3:12 18.80 05:29:02.11
29
MADEJSKI Sylwester
Imperium Sportu / Rapid
53 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:42:51.00 00:03:19.00 02:59:41.00 00:03:02.00 01:40:10.00 3:12 18.80 05:29:02.34
30
SIWY Dominik
Mkg Bearings
507 POL Mikołów --:--:--.-- 00:36:37.00 00:02:56.00 02:51:02.00 00:02:38.00 01:56:25.00 3:13 18.76 05:29:37.10
31
PANDEL Paweł
67 POL Luszowice --:--:--.-- 00:38:17.00 00:01:54.00 02:59:28.00 00:00:53.00 01:49:09.00 3:13 18.76 05:29:40.90
32
SZMIDT Janusz
Tri Division Triathlon Team
89 POL Katowice --:--:--.-- 00:37:38.00 00:04:13.00 03:04:44.00 00:02:07.00 01:41:03.00 3:13 18.73 05:29:44.48
33
DZIEWA Przemysław
Anzio Wheels
24 POL Brandwica --:--:--.-- 00:39:02.00 00:02:48.00 03:00:04.00 00:02:25.00 01:45:44.00 3:13 18.73 05:30:02.79
34
BOJARSKI Rafał
10 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:41:34.00 00:02:00.00 03:11:20.00 00:01:00.00 01:40:53.00 3:17 18.36 05:36:47.06
35
WALDON Marcin
HRmax Żory
94 POL Żory --:--:--.-- 00:38:01.00 00:02:56.00 03:04:59.00 00:02:18.00 01:48:46.00 3:17 18.33 05:37:00.41
36
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
103 POL Halemba --:--:--.-- 00:40:52.00 00:02:50.00 02:57:34.00 00:01:45.00 01:54:03.00 3:17 18.33 05:37:02.81
37
KLIMA Dariusz
Jadymy durś
42 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:45:48.00 00:05:17.00 03:02:35.00 00:02:24.00 01:41:07.00 3:17 18.33 05:37:09.96
38
PODGÓRNY Maciej
MyLED TRIPower Team
72 POL Kraków --:--:--.-- 00:41:03.00 00:01:44.00 03:05:47.00 00:02:34.00 01:47:37.00 3:18 18.23 05:38:44.67
39
BUTKIEWICZ Wojciech
519 POL Kielce --:--:--.-- 00:43:42.00 00:02:47.00 03:04:35.00 00:02:39.00 01:46:14.00 3:19 18.17 05:39:56.37
40
LITWIŃSKI Tomasz
Lecymy Durś
50 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 00:41:00.00 00:03:26.00 02:56:32.00 00:03:40.00 01:55:38.00 3:19 18.17 05:40:15.87
41
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
92 POL Siemianowice Slaskie --:--:--.-- 00:44:13.00 00:02:34.00 02:57:10.00 00:02:32.00 01:54:42.00 3:19 18.10 05:41:09.57
42
ŚWIERC Karol
POST MEDICAL
86 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:34:38.00 00:03:37.00 03:07:33.00 00:02:43.00 01:54:55.00 3:21 18.01 05:43:26.11
43
MASARCZYK Szymon
55 POL Knurów --:--:--.-- 00:37:28.00 00:04:14.00 03:09:32.00 00:02:38.00 01:49:52.00 3:21 17.98 05:43:44.62
44
LUBINA Łukasz
51 POL Katowice --:--:--.-- 00:35:14.00 00:04:14.00 03:11:03.00 00:02:32.00 01:50:52.00 3:21 17.98 05:43:54.91
45
GLENC Rafal
Love Story
28 POL Pszow --:--:--.-- 00:44:03.00 00:02:00.00 03:05:56.00 00:01:00.00 01:51:55.00 3:21 17.91 05:44:54.59
46
OKAJ Krzysztof
Runaways
65 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:42:10.00 00:03:34.00 03:03:32.00 00:02:08.00 01:53:45.00 3:22 17.91 05:45:09.17
47
MACIEJCZYK Marcin
52 POL Zabrze --:--:--.-- 00:39:36.00 00:02:25.00 03:07:39.00 00:02:06.00 01:57:07.00 3:24 17.73 05:48:52.28
48
JĘCZMIONKA Szymon
38 POL Pszów --:--:--.-- 00:40:44.00 00:04:20.00 03:05:16.00 00:02:30.00 01:57:27.00 3:25 17.64 05:50:16.56
49
CHORYŁEK Leszek
16 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:41:08.00 00:01:49.00 02:54:24.00 00:01:35.00 02:12:41.00 3:25 17.58 05:51:37.21
50
BILSKI Radek
7 POL Kraków --:--:--.-- 00:39:27.00 00:02:54.00 03:00:07.00 00:01:30.00 02:10:26.00 3:27 17.43 05:54:24.27
51
PROŃ Adam
Ipronman
73 POL Katowice --:--:--.-- 00:40:48.00 00:03:10.00 03:13:48.00 00:02:40.00 01:54:56.00 3:28 17.40 05:55:22.96
52
WAJDA Grzegorz
Klub Wysokogórski Gliwice
93 POL Gliwice --:--:--.-- 00:46:23.00 00:04:09.00 03:04:41.00 00:04:30.00 01:57:26.00 3:29 17.31 05:57:07.86
53
WIESNER Tomek
Twomark
98 POL Katowice --:--:--.-- 00:42:12.00 00:02:39.00 03:12:31.00 00:02:30.00 01:57:59.00 3:29 17.28 05:57:51.47
54
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
6 POL Jankowice --:--:--.-- 00:40:57.00 00:02:47.00 03:29:54.00 00:02:12.00 01:42:56.00 3:29 17.22 05:58:46.07
55
ADAMCZYK Piotr
1 POL Toporowice --:--:--.-- 00:40:37.00 00:02:41.00 03:12:28.00 00:02:22.00 02:00:42.00 3:30 17.22 05:58:48.66
56
MARTYNOWSKI Łukasz
54 POL Opole --:--:--.-- 00:32:17.00 00:01:33.00 03:10:29.00 00:02:01.00 02:12:56.00 3:30 17.20 05:59:15.59
57
KULA Arkadiusz
48 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:28:17.00 00:02:51.00 03:11:49.00 00:03:14.00 02:13:33.00 3:30 17.17 05:59:42.64
58
CICHOWICZ Łukasz
18 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:46:42.00 00:03:27.00 03:13:17.00 00:02:28.00 01:55:19.00 3:31 17.11 06:01:12.97
59
STACIWA Michał
Truchtacz Mysłowice
84 POL Katowice --:--:--.-- 00:41:00.00 00:05:43.00 03:25:36.00 00:03:21.00 01:46:12.00 3:31 17.08 06:01:52.15
60
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multi biuro
36 POL Tychy --:--:--.-- 00:40:59.00 00:04:29.00 03:22:58.00 00:02:15.00 01:52:00.00 3:32 17.05 06:02:41.28
61
BARANCZYK Piotr
4 POL Kielce --:--:--.-- 00:44:26.00 00:05:17.00 03:23:24.00 00:03:47.00 01:46:26.00 3:32 17.00 06:03:20.31
62
JARECKI Paweł
35 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:38:14.00 00:03:54.00 03:16:49.00 00:02:31.00 02:02:21.00 3:32 17.00 06:03:49.15
63
FAULHABER Szymon
25 POL Katowice --:--:--.-- 00:39:21.00 00:02:00.00 03:22:52.00 00:01:00.00 01:59:00.00 3:33 16.97 06:04:13.51
64
GAJEWSKI Konrad
Aktywni Kamieńsk
27 POL Radomsko --:--:--.-- 01:02:19.00 00:03:01.00 03:16:18.00 00:01:59.00 01:42:17.00 3:34 16.89 06:05:53.83
65
KRUPA Jacek
ATS wheels
47 POL Stalowa Wola --:--:--.-- 00:46:58.00 00:04:02.00 03:12:55.00 00:02:54.00 01:59:26.00 3:34 16.89 06:06:14.81
66
KOZŁOWSKI Tomasz
Mii
512 POL Katowice --:--:--.-- 00:39:25.00 00:05:08.00 03:24:41.00 00:04:37.00 01:52:44.00 3:34 16.86 06:06:33.92
67
RENKE Piotr
Ewa Bugdoł Team
75 POL Rybnik --:--:--.-- 00:42:52.00 00:02:25.00 03:08:52.00 00:01:58.00 02:12:49.00 3:35 16.75 06:08:56.32
68
MICHALIK Grzegorz
Zmorsowani Częstochowa
57 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:58.00 00:03:25.00 03:18:34.00 00:03:26.00 01:51:13.00 3:36 16.67 06:10:35.58
69
JANOWSKA Magda
Slimak Bytków
34 POL Katowice --:--:--.-- 00:44:19.00 00:02:37.00 03:40:02.00 00:01:29.00 01:42:21.00 3:36 16.67 06:10:47.86
70
JAMROZIK Michał
Ks Tęgie Tabalugi
32 POL Jaworzno 00:38:06.00 00:03:03.00 03:15:44.00 00:04:43.00 02:09:57.00 --:--:--:-- 3:37 16.64 06:11:33.42
71
JASIK Mateusz
37 POL Katowice --:--:--.-- 00:35:34.00 00:07:18.00 03:19:09.00 00:06:44.00 02:06:41.00 3:39 16.45 06:15:26.64
72
SWIDERSKI Michal
85 POL Warszawa --:--:--.-- 00:40:55.00 00:03:26.00 03:15:00.00 00:02:18.00 02:17:28.00 3:41 16.30 06:19:07.23
73
KWAŚNIEWSKI Tomasz
CISOWIANKA TEAM
49 POL Zabrze --:--:--.-- 00:38:24.00 00:03:16.00 03:29:42.00 00:02:00.00 02:06:38.00 3:42 16.27 06:20:01.58
74
KONIECZNY Arkadiusz
45 POL Studzionka --:--:--.-- 00:44:21.00 00:03:02.00 03:13:57.00 00:02:32.00 02:16:13.00 3:42 16.27 06:20:03.43
75
PIETRZYK Krzysztof
69 POL Chorzów --:--:--.-- 00:45:15.00 00:02:58.00 03:25:04.00 00:03:52.00 02:04:22.00 3:43 16.19 06:21:30.62
76
ŚMIGLA Krzysztof
Brzyski Tri Team
82 POL Kraków --:--:--.-- 00:37:19.00 00:05:16.00 03:25:57.00 00:05:53.00 02:07:26.00 3:43 16.19 06:21:51.25
77
NANIEWICZ Rafał
Dzikie Szyszki
61 POL Wrocław --:--:--.-- 00:48:57.00 00:04:58.00 03:16:53.00 00:04:56.00 02:07:07.00 3:44 16.14 06:22:51.00
78
SADŁO Tomasz
Bud-Mark Siemkowice
77 POL Zabrze --:--:--.-- 00:44:18.00 00:04:44.00 03:37:47.00 00:01:18.00 01:55:10.00 3:44 16.12 06:23:16.51
79
DOMAGAŁA Adam
21 POL Katowice --:--:--.-- 00:42:26.00 00:04:50.00 03:11:39.00 00:02:58.00 02:22:30.00 3:44 16.07 06:24:23.51
80
ZYBOWSKI Marcin
105 POL Tychy --:--:--.-- 00:37:10.00 00:05:28.00 03:40:05.00 00:01:19.00 02:03:44.00 3:46 15.94 06:27:45.61
81
Uczestnik anonimowy
40 POL Nysa --:--:--.-- 00:54:06.00 00:04:45.00 03:36:47.00 00:01:32.00 01:54:35.00 3:49 15.77 06:31:44.61
82
SARKOWICZ Adam
79 POL Gliwice --:--:--.-- 00:41:33.00 00:12:18.00 03:29:06.00 00:01:54.00 02:09:53.00 3:50 15.65 06:34:43.43
83
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Niezrzeszony
88 POL Będzin --:--:--.-- 00:47:18.00 00:06:48.00 03:31:03.00 00:07:07.00 02:04:44.00 3:52 15.56 06:36:59.18
84
PISAREK Kuba
Trucht
520 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:50:38.00 00:03:02.00 03:20:32.00 00:03:25.00 02:23:03.00 3:54 15.42 06:40:39.49
85
SKULIK Piotr
81 POL Łaziska Górne --:--:--.-- 00:42:02.00 00:04:21.00 03:22:40.00 00:05:37.00 02:38:52.00 4:01 14.95 06:53:30.30
86
Uczestnik anonimowy
87 POL Kraków --:--:--.-- 00:51:15.00 00:03:32.00 03:46:45.00 00:03:43.00 02:23:55.00 4:10 14.41 07:09:09.43

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU