Silesiaman Triathlon Katowice

Dolina Trzech Stawów, Trzech Stawów, Katowice, Polska
26.08.2018

Wyniki

Dystans 1/4 IM 56 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto SWIM T 1 BIKE T 2 RUN SWIM T 1 BIKE T 2 RUN min/km km/h Czas końcowy
1
TYCZYŃSKI Jacek
Trinergy / U Jędrusia Triclub
327 POL Głogów --:--:--.-- 00:13:30.00 00:00:38.00 01:13:30.00 00:01:18.00 00:38:35.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:17 26.29 02:07:31.37
2
WOŹNICKI Piotr
UKP Unia Oświęcim
340 POL Oświęcim-Zaborze --:--:--.-- 00:14:04.00 00:01:17.00 01:14:44.00 00:01:05.00 00:41:04.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:22 25.45 02:12:15.43
3
RYCYK Maciej
Silesiaman Triathlon Team
289 POL Katowice --:--:--.-- 00:15:53.00 00:00:54.00 01:15:53.00 00:00:53.00 00:40:05.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:24 25.11 02:13:37.60
4
GARNOWSKI Maciej
Author Bicycles
156 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:15:23.00 00:01:35.00 01:15:43.00 00:00:42.00 00:40:15.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:24 25.11 02:13:38.25
5
BRATEK Mariusz
Seat Dynamica
125 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:16:03.00 00:00:54.00 01:16:19.00 00:01:17.00 00:40:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:25 24.89 02:14:52.82
6
ŚMIGIELSKI Michal
Team Papry
302 POL Tychy --:--:--.-- 00:15:36.00 00:01:15.00 01:17:13.00 00:00:38.00 00:43:50.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:29 24.24 02:18:32.73
7
STAJNIAK Bartłomiej
ActivRun Namysłów / AZS PO
308 POL Namysłów --:--:--.-- 00:17:02.00 00:01:20.00 01:21:08.00 00:01:25.00 00:37:47.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:29 24.24 02:18:42.22
8
WOJCIECHOWSKI Bartosz
335 POL Lubin --:--:--.-- 00:15:10.00 00:00:59.00 01:19:55.00 00:00:58.00 00:46:37.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:34 23.43 02:23:38.85
9
MICHALEWICZ Marcin
www.ITmasters.com.pl
254 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:15:07.00 00:00:59.00 01:22:18.00 00:00:35.00 00:44:42.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:34 23.43 02:23:41.08
10
GURDAK Mateusz
172 POL Kraków --:--:--.-- 00:17:53.00 00:01:41.00 01:20:46.00 00:00:59.00 00:42:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:35 23.33 02:23:48.11
11
Uczestnik anonimowy
250 POL Katowice --:--:--.-- 00:15:15.00 00:00:42.00 01:21:13.00 00:00:56.00 00:46:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:35 23.24 02:24:22.17
12
DANIEL Piotr
142 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:15:28.00 00:00:41.00 01:26:35.00 00:00:53.00 00:41:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:36 23.24 02:24:42.87
13
LIGOCKI Michał
Chop Ze Żelaza Tri Team
227 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:19:16.00 00:01:41.00 01:20:14.00 00:00:45.00 00:44:44.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:38 22.95 02:26:40.18
14
SOCH Paweł
Bth Import Stal
306 POL Kraków --:--:--.-- 00:17:22.00 00:01:23.00 01:23:50.00 00:01:20.00 00:43:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:39 22.76 02:27:48.00
15
BĄK-CESARZ Damian
Trenuje Sam
111 POL Gliwice --:--:--.-- 00:16:30.00 00:01:32.00 01:23:22.00 00:01:28.00 00:45:44.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:40 22.58 02:28:36.55
16
CICHOS Konrad
Ratel Tri Team
136 POL Chorzów --:--:--.-- 00:21:21.00 00:02:01.00 01:20:49.00 00:01:39.00 00:44:07.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:41 22.40 02:29:57.73
17
PASUTO Grzegorz
Twomark Chorzów
271 POL Katowice --:--:--.-- 00:17:04.00 00:01:56.00 01:20:18.00 00:01:17.00 00:49:49.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:42 22.31 02:30:24.39
18
ROSŁOŃSKI Grzegorz
286 POL Szymbark --:--:--.-- 00:20:17.00 00:02:31.00 01:25:44.00 00:01:45.00 00:40:11.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:42 22.31 02:30:27.87
19
FLIEGER Patryk
Master-Bruk Team
154 POL Oswięcim --:--:--.-- 00:16:21.00 00:02:55.00 01:24:26.00 00:01:29.00 00:45:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:42 22.22 02:31:02.78
20
LEDWOCH Przemek
Dn2N
224 POL Katowice --:--:--.-- 00:19:40.00 00:01:52.00 01:21:10.00 00:01:11.00 00:47:18.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:42 22.22 02:31:11.00
21
BORKOWY Michał
Niezrzeszony
124 POL Bojszowy --:--:--.-- 00:19:59.00 00:01:52.00 01:24:41.00 00:01:42.00 00:43:19.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 02:31:33.19
22
MICHNIEWICZ Maciej
UKP GOL OPOLE
256 POL Opole --:--:--.-- 00:15:11.00 00:01:31.00 01:31:15.00 00:01:17.00 00:42:22.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 02:31:36.71
23
LACH Sebastian
221 POL Grodków --:--:--.-- 00:19:29.00 00:01:09.00 01:23:05.00 00:02:32.00 00:45:24.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 02:31:39.41
24
BIJAK Mariusz
Harpagan Sosnowiec
120 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:16:26.00 00:02:15.00 01:28:01.00 00:01:02.00 00:43:58.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 02:31:42.40
25
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
333 POL Mikołów --:--:--.-- 00:17:30.00 00:01:44.00 01:24:31.00 00:01:28.00 00:46:33.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 02:31:45.94
26
JANISZEWSKI Wojciech
TriWise
182 POL Kraków --:--:--.-- 00:17:18.00 00:02:09.00 01:26:46.00 00:01:05.00 00:44:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 02:32:03.76
27
CZERNIK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
140 POL Bieruń --:--:--.-- 00:18:31.00 00:00:56.00 01:22:58.00 00:00:56.00 00:49:00.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:44 22.05 02:32:19.68
28
SKRUDLIK Leszek
FEBYS
297 POL Chorzów --:--:--.-- 00:17:24.00 00:02:13.00 01:26:10.00 00:01:39.00 00:45:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:45 21.88 02:33:21.37
29
GÓRSKI Robert
169 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:14:59.00 00:02:39.00 01:28:14.00 00:01:10.00 00:46:28.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:45 21.88 02:33:29.99
30
KARCZEWSKI Marcin
190 POL Gdańsk --:--:--.-- 00:15:29.00 00:02:26.00 01:27:57.00 00:01:03.00 00:46:38.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:45 21.88 02:33:33.93
31
DRABEK Jarosław
146 POL Kraków --:--:--.-- 00:15:25.00 00:01:13.00 01:27:09.00 00:01:03.00 00:48:49.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:45 21.88 02:33:39.30
32
PAPROCKI Przemek
Decathlon Team
270 POL Wysoka --:--:--.-- 00:20:12.00 00:01:31.00 01:23:06.00 00:01:37.00 00:48:00.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:46 21.79 02:34:25.75
33
BIOLIK Wojciech
121 POL Tychy --:--:--.-- 00:19:00.00 00:01:18.00 01:25:10.00 00:01:15.00 00:47:48.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:46 21.71 02:34:32.39
34
ŚWIĘS Łukasz
312 POL Tarnów --:--:--.-- 00:19:05.00 00:02:01.00 01:26:39.00 00:01:23.00 00:45:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:47 21.71 02:35:03.76
35
TOPA Sławomir
324 POL Libiąż --:--:--.-- 00:17:40.00 00:01:57.00 01:26:34.00 00:01:43.00 00:47:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:47 21.62 02:35:39.47
36
SIWEK Jacek
TriWise
295 POL Łuczyce --:--:--.-- 00:18:21.00 00:02:24.00 01:24:28.00 00:02:40.00 00:47:47.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:47 21.62 02:35:40.56
37
PAPROCKI Jaroslaw
269 POL Radlin --:--:--.-- 00:21:10.00 00:01:22.00 01:28:15.00 00:00:53.00 00:44:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:48 21.54 02:36:12.01
38
TERECH Tomasz
Toursport Running Team
320 POL Radzionków --:--:--.-- 00:16:51.00 00:02:18.00 01:28:35.00 00:01:03.00 00:47:27.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:48 21.54 02:36:12.73
39
MIAGKYJ Artem
251 POL Jaworze --:--:--.-- 00:16:35.00 00:02:56.00 01:30:41.00 00:00:33.00 00:45:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:48 21.54 02:36:15.55
40
CHOJNOWSKI Jakub
133 POL Nowy Sącz --:--:--.-- 00:17:38.00 00:00:59.00 01:23:28.00 00:00:46.00 00:53:26.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:48 21.54 02:36:17.82
41
PODGÓRSKI Bartosz
Pzu Sport Team
276 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:11.00 00:02:00.00 01:28:11.00 00:01:00.00 00:47:24.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:48 21.46 02:36:45.76
42
CIASTO Sebastian
135 POL Przezchlebie --:--:--.-- 00:15:50.00 00:01:35.00 01:26:09.00 00:01:31.00 00:52:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:50 21.29 02:37:51.68
43
FAMUŁA Tomasz
Tri Division Triathlon Team, Future Processing ...
280 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:02.00 00:02:00.00 01:27:04.00 00:01:00.00 00:47:05.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:50 21.21 02:38:10.60
44
KRAUSE Szymon
203 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:19:08.00 00:01:46.00 01:27:54.00 00:02:04.00 00:48:04.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:51 21.13 02:38:56.23
45
SINKA Damian
Pszczyna Biega
294 POL Pszczyna --:--:--.-- 00:20:07.00 00:01:54.00 01:26:30.00 00:01:42.00 00:48:57.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:51 21.13 02:39:08.93
46
WEBER Tomasz
331 POL Gliwice --:--:--.-- 00:20:20.00 00:01:53.00 01:28:36.00 00:01:06.00 00:47:24.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:51 21.05 02:39:18.96
47
OBNISKI Marek
263 POL Krakow --:--:--.-- 00:16:09.00 00:02:23.00 01:27:58.00 00:00:59.00 00:52:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:52 21.05 02:39:37.63
48
ZACZYK Andrzej
342 POL Paniówki --:--:--.-- 00:19:22.00 00:03:33.00 01:33:26.00 00:02:17.00 00:41:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:52 21.05 02:39:47.51
49
ALEKSANDEREK Michał
Gtt-Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe
99 POL Gliwice --:--:--.-- 00:19:31.00 00:02:03.00 01:28:12.00 00:01:50.00 00:48:18.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:52 21.05 02:39:53.73
50
CZUK Aleksander
141 POL Zabrzeg --:--:--.-- 00:15:36.00 00:01:35.00 01:33:29.00 00:00:34.00 00:48:43.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:52 20.97 02:39:55.93
51
KOTRA Jacek
Watacha
199 POL Smolnica --:--:--.-- 00:16:24.00 00:02:09.00 01:31:42.00 00:01:37.00 00:48:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:52 20.97 02:40:01.93
52
RÓG Grzegorz
283 POL Tychy --:--:--.-- 00:16:18.00 00:02:35.00 01:29:17.00 00:01:11.00 00:50:44.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:52 20.97 02:40:04.45
53
KUCZYŃSKA Kinga
Tribike/KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
213 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:19:24.00 00:01:33.00 01:27:52.00 00:00:45.00 00:51:03.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:53 20.90 02:40:37.49
54
LUBOS Michał
Habasit
231 POL Tychy --:--:--.-- 00:20:08.00 00:02:28.00 01:28:09.00 00:01:10.00 00:48:57.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:53 20.90 02:40:52.72
55
SYSKA Wojciech
Seekrakow
313 POL Kraków --:--:--.-- 00:17:59.00 00:01:48.00 01:29:39.00 00:02:01.00 00:49:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:53 20.90 02:40:58.23
56
MAŁOTA Damian
241 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:19:06.00 00:01:57.00 01:32:57.00 00:02:03.00 00:46:07.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:54 20.74 02:42:10.26
57
MARCZAK Krzysztof
PKO Bank Polski
243 POL Świętochłowice --:--:--.-- 00:22:09.00 00:02:56.00 01:25:54.00 00:01:44.00 00:49:28.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:54 20.74 02:42:10.75
58
MICHALCZYK Konrad
After-Work
253 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:49.00 00:02:46.00 01:27:27.00 00:02:03.00 00:48:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:55 20.66 02:42:27.49
59
KRZESAJ Mariusz
MultiFit
208 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:19:18.00 00:01:22.00 01:29:58.00 00:00:59.00 00:50:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:55 20.66 02:42:28.97
60
KOZIOŁ Jakub
201 POL Radlin --:--:--.-- 00:16:05.00 00:02:52.00 01:32:09.00 00:01:15.00 00:50:09.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:55 20.66 02:42:29.14
61
LIZURA Sławomir
13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej
230 POL Biskupice --:--:--.-- 00:17:28.00 00:02:06.00 01:31:03.00 00:01:12.00 00:51:12.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:55 20.59 02:43:01.65
62
SEWERYN Krzysztof
292 POL Bielsko-Biala --:--:--.-- 00:16:14.00 00:03:21.00 01:31:05.00 00:01:29.00 00:51:04.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:55 20.59 02:43:13.65
63
KANDZIA Krzysztof
Tworogowska Dycha Po Trowie.
189 POL Tworóg --:--:--.-- 00:22:23.00 00:03:16.00 01:29:14.00 00:00:56.00 00:47:33.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:56 20.59 02:43:22.16
64
KUCIA Kamil
212 POL Tychy --:--:--.-- 00:21:26.00 00:01:57.00 01:27:42.00 00:00:56.00 00:51:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:56 20.51 02:43:32.16
65
MAŃKA Sławomir
Biegamy Z Sercem
242 POL Mikołów --:--:--.-- 00:21:04.00 00:03:35.00 01:28:36.00 00:01:00.00 00:49:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:56 20.51 02:43:38.51
66
KIEŁBASA Tomasz
Tom
192 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:18:16.00 00:04:01.00 01:25:48.00 00:01:56.00 00:53:48.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:56 20.51 02:43:49.36
67
KRUCZEK Tomasz
205 POL Łazy --:--:--.-- 00:19:55.00 00:04:23.00 01:26:35.00 00:03:22.00 00:50:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:57 20.44 02:44:36.09
68
LECH Wojciech
223 POL Jelenia Góra --:--:--.-- 00:23:34.00 00:03:12.00 01:28:34.00 00:02:17.00 00:47:25.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:57 20.36 02:45:03.85
69
LACH Rafał
Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
220 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:18:56.00 00:01:47.00 01:29:24.00 00:01:24.00 00:53:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:57 20.36 02:45:11.71
70
BARTECKA Sabina
Różowe Tri/HRmax Żory
115 POL Żory --:--:--.-- 00:18:41.00 00:02:01.00 01:32:47.00 00:01:25.00 00:50:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:58 20.29 02:45:24.84
71
DANIELCZYK Michał
143 POL Tychy --:--:--.-- 00:20:11.00 00:02:04.00 01:26:02.00 00:01:26.00 00:55:51.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:58 20.29 02:45:33.77
72
PODGÓRSKI Tomasz
277 POL Gliwice --:--:--.-- 00:18:46.00 00:03:51.00 01:30:54.00 00:02:52.00 00:49:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:58 20.29 02:45:46.42
73
BERKE Rafał
Pan
116 POL Chorzów --:--:--.-- 00:20:39.00 00:02:29.00 01:31:54.00 00:01:47.00 00:49:15.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:58 20.22 02:46:04.47
74
PEPE Kaue
274 BRA Katowice --:--:--.-- 00:26:27.00 00:02:45.00 01:30:39.00 00:01:17.00 00:45:01.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.22 02:46:08.60
75
KRÓL Łukasz
RMF FM
204 POL Kraków --:--:--.-- 00:17:49.00 00:02:12.00 01:29:35.00 00:01:16.00 00:55:18.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.22 02:46:10.89
76
KASZA Andrzej
191 POL Katowice --:--:--.-- 00:17:53.00 00:02:48.00 01:29:21.00 00:01:09.00 00:55:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.14 02:46:34.38
77
LITWIŃSKI Wojciech
Kuźnia Triathlonu
229 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 00:21:12.00 00:01:57.00 01:28:24.00 00:01:08.00 00:54:03.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.14 02:46:43.46
78
STAŃCZYK Tomasz
O Cobiega W Kaletach
309 POL Kalety --:--:--.-- 00:20:54.00 00:03:04.00 01:31:20.00 00:01:44.00 00:49:51.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.14 02:46:52.70
79
WENDA Jakub
332 POL Andrychów --:--:--.-- 00:23:16.00 00:02:54.00 01:30:08.00 00:01:54.00 00:49:26.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:60 20.07 02:47:37.54
80
MATYJA Andrzej
248 POL Kłobuck --:--:--.-- 00:19:58.00 00:02:09.00 01:38:24.00 00:02:13.00 00:44:58.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:60 20.07 02:47:41.70
81
PRAŻMOWSKI Mateusz
281 POL Kokotów --:--:--.-- 00:22:16.00 00:03:08.00 01:34:19.00 00:01:08.00 00:47:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:01 20.00 02:48:12.64
82
ROJEK Robert
Viking Training Center
284 POL Tychy --:--:--.-- 00:21:51.00 00:02:47.00 01:30:36.00 00:02:22.00 00:51:42.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:02 19.86 02:49:17.76
83
SKRZYPEK Krzysztof
298 POL Katowice --:--:--.-- 00:17:07.00 00:02:41.00 01:35:18.00 00:01:18.00 00:52:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:02 19.86 02:49:19.23
84
GŁADYSZ Robert
162 POL Tychy --:--:--.-- 00:21:46.00 00:02:10.00 01:32:43.00 00:01:12.00 00:51:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:02 19.86 02:49:19.67
85
IGNAC Paweł
Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku
177 POL Racibórz --:--:--.-- 00:21:47.00 00:02:17.00 01:36:39.00 00:02:12.00 00:46:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:02 19.86 02:49:26.28
86
SKWAREK Tomasz
Carbon OCR Racing Team
299 POL Katowice --:--:--.-- 00:16:16.00 00:02:07.00 01:33:19.00 00:01:02.00 00:57:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:03 19.79 02:50:04.93
87
KWIATKOWSKI Jacek
Trenuj Triathlon
219 POL Niegowonice --:--:--.-- 00:18:44.00 00:02:29.00 01:34:18.00 00:01:45.00 00:53:02.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:03 19.72 02:50:18.65
88
ŚLAWSKI Mariusz
300 POL Lędziny --:--:--.-- 00:19:18.00 00:01:43.00 01:34:34.00 00:01:23.00 00:53:22.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:03 19.72 02:50:19.62
89
PAUL Agnieszka
Kuźnia Triathlonu
273 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:15:38.00 00:01:31.00 01:38:46.00 00:01:49.00 00:52:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:03 19.72 02:50:23.93
90
CZERNER Krzysztof
139 POL Libertów --:--:--.-- 00:18:56.00 00:02:43.00 01:34:04.00 00:01:54.00 00:52:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:03 19.72 02:50:28.97
91
GRADOWSKI Łukasz
PG Inwestycje
41 POL Opole --:--:--.-- 00:19:29.00 00:01:49.00 01:30:58.00 00:01:47.00 00:56:50.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.65 02:50:53.98
92
DOBKOWSKI Martin
Lubie Burpees'y
144 POL Chorzów --:--:--.-- 00:18:13.00 00:02:21.00 01:35:33.00 00:02:13.00 00:52:39.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.65 02:50:58.44
93
ZAKRZEWSKI Ryszard
346 POL Tychy --:--:--.-- 00:21:17.00 00:03:38.00 01:36:38.00 00:02:49.00 00:46:47.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.65 02:51:08.80
94
MADEJCZYK Tomasz
Inżynieria Biegania Team
235 POL Gliwice --:--:--.-- 00:21:19.00 00:04:45.00 01:38:03.00 00:02:23.00 00:44:44.00 --:--:--.-- 00:21:19.00 00:04:45.00 01:38:03.00 00:02:23.00 00:44:44.00 3:04 19.65 02:51:13.90
95
OSIŃSKI Robert
265 POL Zabrze --:--:--.-- 00:23:08.00 00:01:24.00 01:34:03.00 00:01:55.00 00:50:48.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.58 02:51:18.44
96
GWARA Łukasz
Litwin Triathlon Team
173 POL Wrocław --:--:--.-- 00:24:05.00 00:02:26.00 01:29:10.00 00:01:41.00 00:54:14.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.58 02:51:35.17
97
KRUPOWIES Maciej
206 POL Katowice --:--:--.-- 00:20:16.00 00:02:19.00 01:37:51.00 00:01:23.00 00:50:01.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.58 02:51:49.81
98
JARNOT Bartłomiej
Ciepłe Bambosze
183 POL Oświęcim --:--:--.-- 00:19:11.00 00:03:42.00 01:35:39.00 00:02:17.00 00:51:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.51 02:51:58.09
99
DOBRENKO Daniel
Morsy Blachownia
145 POL Blachownia --:--:--.-- 00:21:01.00 00:02:12.00 01:35:09.00 00:01:14.00 00:52:44.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.51 02:52:20.55
100
STRÓZIK Tomasz
Blachownia
311 POL Blachownia --:--:--.-- 00:19:12.00 00:02:52.00 01:36:08.00 00:01:31.00 00:52:38.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.51 02:52:20.76
101
TKACZUK Dariusz
321 POL Zabrze --:--:--.-- 00:20:35.00 00:03:04.00 01:30:36.00 00:01:22.00 00:56:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.51 02:52:24.21
102
SŁOMIAN Tomasz
301 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:57.00 00:03:59.00 01:39:12.00 00:03:27.00 00:47:26.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:06 19.44 02:53:00.60
103
MASŁOWSKI Maciej
Vulgar Display Of Power
246 POL Czeladź --:--:--.-- 00:21:03.00 00:03:21.00 01:37:01.00 00:02:12.00 00:49:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:06 19.38 02:53:09.55
104
MAJCHRZAK Dariusz
blachownia
236 POL Blachownia --:--:--.-- 00:18:55.00 00:01:22.00 01:31:43.00 00:01:32.00 00:59:50.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:06 19.38 02:53:22.47
105
CETNAR Grzegorz
131 POL Katowice --:--:--.-- 00:22:15.00 00:03:00.00 01:33:03.00 00:01:26.00 00:53:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:06 19.38 02:53:29.79
106
MATUSZ Rafał
247 POL Blachownia --:--:--.-- 00:23:01.00 00:01:46.00 01:33:56.00 00:01:25.00 00:53:37.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:07 19.31 02:53:44.78
107
DYDUCH Maciej
Dzikie Chomiki
149 POL Kanie --:--:--.-- 00:24:54.00 00:01:28.00 01:37:21.00 00:01:07.00 00:49:25.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:07 19.31 02:54:14.92
108
ZAWADZKI Krystian
Krychateam
349 POL Tychy --:--:--.-- 00:21:05.00 00:03:03.00 01:36:40.00 00:01:16.00 00:52:12.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:07 19.31 02:54:15.70
109
MALCHAREK Adam
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
238 POL Mikołów --:--:--.-- 00:21:08.00 00:03:05.00 01:34:15.00 00:02:37.00 00:53:11.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:07 19.31 02:54:16.15
110
PŁACZEK Andrzej
Niezrzeszony
275 POL Żory --:--:--.-- 00:18:47.00 00:03:16.00 01:35:00.00 00:01:41.00 00:55:53.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:08 19.24 02:54:38.87
111
GOMOLKA Maciej
166 POL Tarnów --:--:--.-- 00:18:58.00 00:02:32.00 01:37:08.00 00:00:43.00 00:55:22.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:08 19.24 02:54:42.79
112
KIŚLEWSKI Wojciech
194 POL Libiąż --:--:--.-- 00:19:00.00 00:02:49.00 01:36:46.00 00:01:29.00 00:54:53.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:08 19.18 02:54:56.17
113
BLICHARSKI Maciej
123 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:24:14.00 00:01:48.00 01:35:10.00 00:01:48.00 00:52:22.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:08 19.18 02:55:21.92
114
CAPELLI Silvia
129 BRA Katowice --:--:--.-- 00:21:00.00 00:03:49.00 01:35:55.00 00:00:44.00 00:54:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.11 02:55:33.79
115
JASTRZEMBSKI Mateusz
HAWK
186 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:19:55.00 00:05:44.00 01:34:03.00 00:01:56.00 00:54:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.11 02:55:54.27
116
KUDZIOR Piotr
PRO366
215 POL Poznań --:--:--.-- 00:20:21.00 00:01:37.00 01:38:51.00 00:01:37.00 00:53:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.11 02:55:57.11
117
KRUPOWIES Wojciech
Hel Triathlon Center
207 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:15.00 00:01:49.00 01:43:57.00 00:02:06.00 00:49:54.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.11 02:56:00.64
118
WÓJCIK Bartosz
336 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:43.00 00:01:46.00 01:40:16.00 00:01:33.00 00:53:48.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.05 02:56:06.59
119
GWÓŹDŹ Piotr
Tworogowska Dycha Po Trowie
174 POL Tworóg --:--:--.-- 00:21:29.00 00:02:39.00 01:39:56.00 00:00:52.00 00:51:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.05 02:56:11.50
120
SOBOLEWSKI Maciej
Wataha Team
305 POL Zabrze --:--:--.-- 00:23:11.00 00:02:06.00 01:32:09.00 00:02:00.00 00:56:54.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.05 02:56:19.61
121
GAWENDA Dariusz
157 POL Kobiór --:--:--.-- 00:23:33.00 00:02:00.00 01:39:41.00 00:01:00.00 00:50:07.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.05 02:56:21.16
122
HOCZEK Arkadiusz
175 POL Kolanowice --:--:--.-- 00:19:37.00 00:01:24.00 01:37:52.00 00:01:13.00 00:57:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:11 18.92 02:57:46.27
123
ZELEK Dawid
350 POL Skorogoszcz --:--:--.-- 00:19:49.00 00:02:59.00 01:32:47.00 00:02:52.00 00:59:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:11 18.86 02:57:57.33
124
MIESZCZAK Anna
509 POLSKA , --:--:--.-- 00:22:19.00 00:02:54.00 01:35:23.00 00:01:57.00 00:55:25.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:11 18.86 02:57:58.39
125
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
197 POL Katowice --:--:--.-- 00:19:56.00 00:02:31.00 01:38:12.00 00:01:40.00 00:55:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:11 18.86 02:58:11.42
126
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
119 POL Hecznarowice --:--:--.-- 00:21:53.00 00:03:05.00 01:36:56.00 00:01:49.00 00:55:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:12 18.79 02:58:58.63
127
SOBCZUK Kacper
Grupa Max
303 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:21:28.00 00:02:00.00 01:34:01.00 00:01:00.00 01:00:34.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:12 18.79 02:59:02.79
128
FIK Jakub
152 POL Kraków --:--:--.-- 00:23:14.00 00:02:11.00 01:38:08.00 00:01:30.00 00:54:08.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:12 18.73 02:59:11.10
129
GOLKOWSKI Radoslaw
164 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:23:12.00 00:02:48.00 01:40:28.00 00:02:41.00 00:50:33.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.73 02:59:41.99
130
SARZYNA Wojtek
SarzynSKI
291 POL Krakow --:--:--.-- 00:18:37.00 00:03:42.00 01:42:44.00 00:03:21.00 00:51:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.67 02:59:55.75
131
SOBCZYK Piotr
Athletics Team Prusice
304 POL Wrocław --:--:--.-- 00:20:29.00 00:04:01.00 01:41:02.00 00:02:58.00 00:51:34.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.67 03:00:03.76
132
LISSY Janusz
228 POL Dobrodzień --:--:--.-- 00:20:10.00 00:03:28.00 01:39:13.00 00:01:22.00 00:56:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.60 03:00:33.85
133
GRABEUS Patryk
170 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:21:36.00 00:02:30.00 01:40:59.00 00:01:22.00 00:54:19.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.60 03:00:45.96
134
TOMASIEWICZ Krzysztof
322 POL Kraków --:--:--.-- 00:21:44.00 00:02:16.00 01:37:28.00 00:01:46.00 00:57:36.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.60 03:00:49.45
135
MICHALCZYK Karolina
tomkatotrening.pl
252 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:37.00 00:02:24.00 01:36:58.00 00:02:22.00 01:00:38.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.54 03:00:58.92
136
BUK Marcin
128 POL Gliwice --:--:--.-- 00:23:18.00 00:03:08.00 01:37:02.00 00:01:36.00 00:56:13.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:15 18.54 03:01:17.32
137
ZACZYK Marcin
343 POL Chorzów --:--:--.-- 00:20:55.00 00:04:25.00 01:45:12.00 00:03:22.00 00:48:00.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:15 18.48 03:01:53.94
138
PÓŁTORAK Marcin
Jurapl
278 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:21:25.00 00:03:26.00 01:39:38.00 00:01:21.00 00:56:34.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:16 18.42 03:02:23.60
139
BAŁAZIŃSKI Maciej
OIRP KRAKÓW
112 POL Tychy --:--:--.-- 00:20:41.00 00:02:51.00 01:36:44.00 00:02:08.00 00:59:59.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:16 18.42 03:02:23.60
140
SKIERSKI Adam
Millers Stary Młyn
296 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:07.00 00:04:51.00 01:38:36.00 00:03:13.00 00:55:01.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:16 18.36 03:02:48.15
141
ŁYSUNIEC Marcin
TMTeam
159 POL Wroclaw --:--:--.-- 00:22:52.00 00:02:10.00 01:37:06.00 00:02:09.00 00:58:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.36 03:02:56.88
142
FLAK Radosław
153 POL Łazy --:--:--.-- 00:18:52.00 00:04:26.00 01:35:33.00 00:02:50.00 01:01:22.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.36 03:03:03.02
143
JACKIEWICZ Mirosław
179 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:20:59.00 00:03:57.00 01:44:13.00 00:01:32.00 00:52:36.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.36 03:03:17.43
144
GŁĄB August
161 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:08.00 00:02:12.00 01:39:29.00 00:01:21.00 00:59:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.30 03:03:41.49
145
KŁAK Waldemar
195 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:18:53.00 00:04:08.00 01:43:00.00 00:02:55.00 00:54:50.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.30 03:03:45.53
146
GRUSZKA Grzegorz
Którędy na Giewont?
171 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:39.00 00:04:07.00 01:43:31.00 00:02:36.00 00:51:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.30 03:03:47.26
147
ŻELIŃSKI Michał
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
351 POL Chorzów --:--:--.-- 00:23:09.00 00:03:09.00 01:47:53.00 00:02:11.00 00:47:48.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:18 18.24 03:04:10.08
148
MILER-WALCZAK Monika
257 POL Miedzyrzecze Dolne --:--:--.-- 00:20:57.00 00:02:19.00 01:44:35.00 00:01:36.00 00:55:28.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.18 03:04:55.36
149
RATAJ Agnieszka
282 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:25.00 00:02:38.00 01:42:05.00 00:02:30.00 00:56:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.18 03:04:55.37
150
POWROŹNA Mariola
Night Runners Śląsk
518 POL Katowice --:--:--.-- 00:24:09.00 00:04:52.00 01:39:31.00 00:02:52.00 00:53:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.18 03:05:03.84
151
JANICKI Andrzej
LEWIN BIEGA
181 POL Lewin Brzeski --:--:--.-- 00:27:09.00 00:03:30.00 01:38:54.00 00:01:38.00 00:54:15.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.12 03:05:25.43
152
LYSON Piotr
232 POL Chocznia --:--:--.-- 00:21:01.00 00:02:16.00 01:39:36.00 00:02:02.00 01:02:26.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:21 17.95 03:07:20.27
153
STRĄCAŁA Paweł
310 POL Gliwice --:--:--.-- 00:18:44.00 00:03:21.00 01:41:30.00 00:01:30.00 01:03:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:22 17.83 03:08:28.11
154
CEREMUGA Marcin
130 POL Maków Podhalański --:--:--.-- 00:24:03.00 00:02:11.00 01:45:48.00 00:01:38.00 00:55:44.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:23 17.72 03:09:24.75
155
RUSEK Robert
287 POL Świętochłowice --:--:--.-- 00:24:25.00 00:03:33.00 01:46:12.00 00:01:42.00 00:53:48.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.72 03:09:39.95
156
JANECKI Adam
Abm S.a. Wyposażenie Sklepów
180 POL Kraków --:--:--.-- 00:23:14.00 00:04:09.00 01:40:05.00 00:02:13.00 01:00:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.67 03:10:11.94
157
MISIARCZYK Piotr
258 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:23:04.00 00:02:00.00 01:45:13.00 00:01:00.00 00:59:20.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:25 17.61 03:10:36.70
158
DUDA Tomasz
147 POL Gostyń --:--:--.-- 00:24:26.00 00:03:23.00 01:44:55.00 00:00:33.00 00:58:02.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:25 17.55 03:11:19.82
159
TWARDOWSKI Maciek
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
326 POL Kraków --:--:--.-- 00:23:03.00 00:05:05.00 01:40:47.00 00:02:04.00 01:00:49.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:26 17.50 03:11:47.92
160
KRAL Mateusz
Parkrun Katowice
202 POL Katowice --:--:--.-- 00:22:33.00 00:04:44.00 01:44:09.00 00:03:38.00 00:57:09.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:26 17.50 03:12:11.81
161
GOŁEK Mateusz
Kęckie Harpagany
165 POL Kęty --:--:--.-- 00:22:14.00 00:03:34.00 01:41:26.00 00:01:24.00 01:03:39.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:27 17.50 03:12:16.26
162
TEOFILAK Edward
Ino Ja
319 POL Trzebinia --:--:--.-- 00:26:19.00 00:04:54.00 01:42:30.00 00:01:58.00 00:57:01.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:27 17.45 03:12:42.18
163
ILNICKA-ŁOZA Aleksandra
Nomax Group
178 POL Bytom --:--:--.-- 00:24:16.00 00:04:09.00 01:46:32.00 00:02:53.00 00:55:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:27 17.39 03:13:06.17
164
ŁOZA Wojciech
Grupa Nomax
233 POL Bytom --:--:--.-- 00:24:04.00 00:03:37.00 01:44:17.00 00:02:25.00 00:58:43.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:27 17.39 03:13:06.46
165
TOMCZAK Jacek
Itpunkt Active Team
323 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:20:29.00 00:04:53.00 01:41:49.00 00:03:47.00 01:02:29.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:28 17.39 03:13:27.61
166
FOSTIAK Ihor
155 UKR Horodok --:--:--.-- 00:17:09.00 00:02:06.00 01:35:13.00 00:02:58.00 01:17:41.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:30 17.23 03:15:07.48
167
MICHALIK Małgorzata
255 POL Gliwice --:--:--.-- 00:23:20.00 00:02:30.00 01:49:31.00 00:02:01.00 00:57:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:30 17.23 03:15:14.21
168
BISKUP Milena
122 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:34.00 00:02:35.00 01:51:22.00 00:01:19.00 01:02:01.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:30 17.18 03:15:50.31
169
SZCZEPAŃSKI Dariusz
314 POL Mikołów --:--:--.-- 00:21:28.00 00:04:38.00 01:43:24.00 00:01:39.00 01:04:42.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:30 17.18 03:15:51.80
170
JASIŃSKA Patrycja
185 POL Tychy --:--:--.-- 00:21:53.00 00:01:58.00 01:48:52.00 00:01:55.00 01:01:14.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:30 17.18 03:15:51.87
171
NAJUCH Paweł
262 POL Katowice --:--:--.-- 00:21:55.00 00:04:32.00 01:41:40.00 00:02:24.00 01:05:47.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.13 03:16:18.14
172
GŁOŚNICKA Adrianna
163 POL Opole --:--:--.-- 00:24:26.00 00:02:06.00 01:43:40.00 00:00:49.00 01:05:18.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.13 03:16:19.46
173
ANDRUSZKO Jan
Saint-Gobain Squad
148 POL Kraków --:--:--.-- 00:29:12.00 00:01:52.00 01:50:59.00 00:01:09.00 00:53:24.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.07 03:16:36.70
174
BIEŃKOWSKI Paweł
118 POL Rybnik --:--:--.-- 00:21:09.00 00:02:20.00 01:50:45.00 00:03:38.00 00:58:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.07 03:16:36.89
175
WUDAROWICZ Adam
341 POL Katowice --:--:--.-- 00:20:05.00 00:02:13.00 01:43:41.00 00:01:39.00 01:08:59.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.07 03:16:37.90
176
MUSIALSKI Wojciech
Asseco Active Team
260 POL Gliwice --:--:--.-- 00:24:40.00 00:03:31.00 01:40:25.00 00:04:46.00 01:04:25.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:32 16.97 03:17:46.21
177
CHUDAŃSKI Jakub
134 POL Knurów --:--:--.-- 00:21:27.00 00:03:50.00 01:46:04.00 00:02:09.00 01:06:54.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:35 16.77 03:20:24.36
178
SZPRYCHA Wojciech
317 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:21:38.00 00:04:21.00 01:50:16.00 00:01:36.00 01:03:18.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:36 16.72 03:21:08.47
179
ZAISZ Rafał
344 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:18:43.00 00:01:34.00 01:56:24.00 00:01:00.00 01:03:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:36 16.72 03:21:12.60
180
KUCERA Łukasz
210 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:29:55.00 00:05:57.00 01:45:50.00 00:03:36.00 00:56:00.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:36 16.72 03:21:17.61
181
ŁYSCARZ Józef
234 POL Katowice --:--:--.-- 00:25:42.00 00:03:59.00 01:53:58.00 00:02:42.00 00:55:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:37 16.62 03:22:06.71
182
JASIK Agata
184 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:18.00 00:04:42.00 01:53:04.00 00:01:17.00 01:04:51.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:37 16.62 03:22:11.30
183
KRZYWOŃ Jakub
209 POL Cieszyn --:--:--.-- 00:30:56.00 00:05:21.00 01:45:22.00 00:02:17.00 01:02:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:41 16.28 03:26:12.43
184
BAŁOS Liliana
Love Story
113 POL Pszów --:--:--.-- 00:24:38.00 00:02:07.00 01:57:41.00 00:01:10.00 01:01:37.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:43 16.23 03:27:13.40
185
MALINOWSKI Przemek
240 POL Rybnik --:--:--.-- 00:23:39.00 00:03:31.00 01:45:18.00 00:01:52.00 01:12:58.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:43 16.23 03:27:17.78
186
MAJCHRZAK Magdalena
Cross Trening Racibórz
237 POL Kornice --:--:--.-- 00:26:09.00 00:03:31.00 01:50:54.00 00:02:45.00 01:04:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:43 16.18 03:27:42.09
187
ABREU Breno
Brazil
106 BRA Belo Horizonte --:--:--.-- 00:29:37.00 00:03:26.00 01:50:05.00 00:01:19.00 01:08:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:49 15.77 03:32:57.63
188
LIETZ Joanna
226 POL Chorzów --:--:--.-- 00:21:55.00 00:04:07.00 01:54:16.00 00:02:00.00 01:10:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:49 15.77 03:33:02.41
189
ATMAŃSKI Adam
109 POL Tychy --:--:--.-- 00:26:28.00 00:05:11.00 01:59:19.00 00:01:54.00 01:00:36.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:49 15.73 03:33:28.63
190
KURTYKA Agnieszka
217 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:23:33.00 00:01:05.00 01:54:10.00 00:01:26.00 01:13:39.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:50 15.73 03:33:53.21
191
BARAŃCZYK Jan
114 POL Kielce --:--:--.-- 00:33:37.00 00:03:09.00 01:54:06.00 00:02:30.00 01:03:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:53 15.51 03:36:38.49
192
ZASTAWNY Janusz
348 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:21:18.00 00:03:52.00 01:56:50.00 00:04:01.00 01:11:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:54 15.43 03:37:52.66
193
KAMIŃSKI Marcin
188 POL Kato --:--:--.-- 00:20:33.00 00:05:51.00 02:10:29.00 00:03:57.00 01:00:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:58 15.18 03:41:13.90
194
Uczestnik anonimowy
315 POL Katowice --:--:--.-- 00:23:59.00 00:02:17.00 02:16:46.00 00:01:10.00 01:05:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:07 14.62 03:49:42.05
195
ZUB Przemysław
Siemce
354 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:26:29.00 00:03:13.00 02:13:46.00 00:02:51.00 01:11:20.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:15 14.14 03:57:39.01
196
SZWEDA Dorota
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
318 POL Chorzów --:--:--.-- 00:36:51.00 00:02:57.00 02:09:11.00 00:01:14.00 01:14:27.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:23 13.73 04:04:41.35

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU