Silesiaman Triathlon Katowice

Dolina Trzech Stawów, Trzech Stawów, Katowice, Polska
26.08.2018

Wyniki

Dystans 1/8 IM 27 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto SWIM T 1 BIKE T 2 RUN SWIM T 1 BIKE T 2 RUN min/km km/h Czas końcowy
1
UHL Andrzej
Dotfizoo
39 POLSKA --:--:--.-- 00:08:18.00 00:00:57.00 00:38:36.00 00:00:38.00 00:18:44.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:30 24.11 01:07:13.43
2
MALACZEWSKI Łukasz
Gvt
434 POL Wrocław --:--:--.-- 00:07:33.00 00:00:54.00 00:38:10.00 00:00:41.00 00:20:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:31 23.89 01:07:38.65
3
MACH Kornel
433 POL Niepołomice --:--:--.-- 00:08:28.00 00:00:59.00 00:39:31.00 00:00:32.00 00:19:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:34 23.48 01:09:11.18
4
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
483 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:09:19.00 00:00:50.00 00:41:21.00 00:00:35.00 00:19:14.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:39 22.69 01:11:19.87
5
PYKA Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
453 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:08:36.00 00:00:43.00 00:40:13.00 00:01:10.00 00:20:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:40 22.69 01:11:36.87
6
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
430 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:08:18.00 00:00:44.00 00:40:25.00 00:00:33.00 00:21:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:40 22.50 01:11:52.50
7
ZIOMKOWSKI Jan
GVT
505 POL Wadowice --:--:--.-- 00:09:41.00 00:00:44.00 00:39:51.00 00:00:40.00 00:22:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:43 22.13 01:13:05.90
8
SŁOMCZYŃSKI Bartosz
Gt Kona
470 POL Opole --:--:--.-- 00:09:51.00 00:00:37.00 00:42:37.00 00:00:34.00 00:22:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:49 21.26 01:16:00.12
9
BATORYNA Aleksander
513 POL Będzin --:--:--.-- 00:10:20.00 00:01:55.00 00:42:50.00 00:01:11.00 00:21:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:54 20.77 01:18:02.35
10
BIRECKI Michał
Gt Kona
364 POL Opole --:--:--.-- 00:09:49.00 00:00:42.00 00:42:27.00 00:00:40.00 00:24:33.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:54 20.77 01:18:11.34
11
PRZEBINDA Łukasz
MyLED Power TEAM
451 POL Kraków --:--:--.-- 00:09:55.00 00:00:59.00 00:44:15.00 00:01:00.00 00:22:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:54 20.77 01:18:14.40
12
KOTAS Maciej
Kotasport
288 P --:--:--.-- 00:10:45.00 00:00:43.00 00:44:42.00 00:00:53.00 00:22:36.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:57 20.30 01:19:38.66
13
SZTECHMILER Grzegorz
The Arnolds
489 POL Rudy --:--:--.-- 00:11:08.00 00:01:33.00 00:43:15.00 00:00:35.00 00:23:39.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.15 01:20:08.40
14
SZYBILSKI Daniel
DareDevils Triathlon Team
490 POL Kraków --:--:--.-- 00:12:06.00 00:01:48.00 00:43:30.00 00:01:15.00 00:21:42.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.15 01:20:20.73
15
ZAJĄC Wojciech
501 POL Radzionków --:--:--.-- 00:10:38.00 00:02:01.00 00:42:32.00 00:00:49.00 00:24:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.15 01:20:23.32
16
JASIÓWKA Bartłomiej
399 POL Polska Nowa Wieś --:--:--.-- 00:11:42.00 00:01:14.00 00:43:46.00 00:01:10.00 00:22:33.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.15 01:20:24.07
17
STUCHLIK Tadeusz
Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
482 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:08:02.00 00:01:20.00 00:46:22.00 00:00:43.00 00:24:03.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 2:59 20.15 01:20:29.04
18
KASTELNIK Mieszko
Way2Champ
409 POL Katowice --:--:--.-- 00:10:00.00 00:01:31.00 00:45:46.00 00:01:00.00 00:23:49.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:03 19.71 01:22:05.75
19
KRÓL Adam
KING TEAM
420 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:12:43.00 00:01:45.00 00:44:08.00 00:01:19.00 00:22:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.71 01:22:25.66
20
BIRECKI Wacław
Gt Kona
365 POL Opole --:--:--.-- 00:10:42.00 00:01:09.00 00:43:28.00 00:01:05.00 00:26:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:04 19.71 01:22:28.92
21
SZNYDER Wojciech
488 POL Gliwice --:--:--.-- 00:10:38.00 00:01:55.00 00:45:33.00 00:01:12.00 00:23:43.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.57 01:23:00.21
22
NAJGEBAUER Łukasz
GT Kona
441 POL Opole --:--:--.-- 00:10:36.00 00:02:24.00 00:45:24.00 00:01:08.00 00:24:00.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:06 19.42 01:23:32.47
23
NIEWIADOMSKI Artur
443 POL Radzionków --:--:--.-- 00:10:30.00 00:02:08.00 00:45:06.00 00:01:47.00 00:24:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:07 19.29 01:23:46.93
24
MAY-MAJEWSKI Michał
4M
249 POL Gliwice --:--:--.-- 00:10:58.00 00:01:36.00 00:46:37.00 00:00:41.00 00:24:19.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:08 19.29 01:24:11.46
25
MAZUREK Maciej
GT KONA
435 POL Opole --:--:--.-- 00:09:09.00 00:00:49.00 00:46:29.00 00:01:11.00 00:26:41.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:08 19.15 01:24:19.54
26
JAWOR Marcin
emjot tri team
400 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:09:29.00 00:01:16.00 00:47:08.00 00:00:57.00 00:25:47.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.15 01:24:37.01
27
WŁOCHOWICZ Krystian
496 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:10:11.00 00:01:26.00 00:47:46.00 00:01:06.00 00:24:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.15 01:24:45.54
28
GRABOWSKI Bogusław
Techsterowniki
391 POL Andrychów --:--:--.-- 00:10:23.00 00:02:31.00 00:48:17.00 00:00:51.00 00:22:53.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:09 19.01 01:24:54.95
29
WODECKI Bartosz
GT Kona
497 POL Opole --:--:--.-- 00:10:47.00 00:01:39.00 00:43:37.00 00:01:08.00 00:27:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:10 19.01 01:25:04.98
30
KRUCZEK Jacek
422 POL Opole --:--:--.-- 00:10:42.00 00:01:17.00 00:46:04.00 00:01:37.00 00:25:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:10 19.01 01:25:25.27
31
POŁOŃSKI Marcin
SZTORM KOŁOBRZEG
450 POL Kołobrzeg --:--:--.-- 00:10:54.00 00:01:06.00 00:48:34.00 00:00:51.00 00:24:41.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:12 18.88 01:26:05.90
32
GABRIELCZYK Michał
380 POL Komprachcice --:--:--.-- 00:12:14.00 00:01:48.00 00:46:00.00 00:00:58.00 00:25:28.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.75 01:26:27.43
33
BANASIK Mariola
357 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:11:54.00 00:01:37.00 00:46:48.00 00:01:49.00 00:24:18.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.75 01:26:27.63
34
LOSA Wojciech
431 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:10:15.00 00:02:27.00 00:47:25.00 00:01:37.00 00:24:58.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.75 01:26:41.87
35
SAŃKA Artur
464 POL Tychy --:--:--.-- 00:09:09.00 00:01:20.00 00:51:23.00 00:00:30.00 00:24:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:13 18.62 01:26:44.73
36
JARAWKA Natalia
397 POL Katowice --:--:--.-- 00:11:53.00 00:01:38.00 00:49:51.00 00:00:47.00 00:22:54.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.62 01:27:03.93
37
GIEL Wojciech
Californication Team
514 POL Katowice --:--:--.-- 00:11:40.00 00:03:10.00 00:47:19.00 00:01:25.00 00:23:38.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.62 01:27:12.51
38
JĘDRUSIK Mateusz
BŁĘKITNI
402 POL Sarnów --:--:--.-- 00:11:20.00 00:02:27.00 00:48:59.00 00:00:51.00 00:23:38.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.62 01:27:13.93
39
SOTER Bartłomiej
Kotrak Team
475 POL Czeladź --:--:--.-- 00:14:24.00 00:02:07.00 00:45:10.00 00:01:12.00 00:24:22.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:14 18.62 01:27:14.37
40
NOS Łukasz
Rotunda Rozwoju
369 POL Siemianowice --:--:--.-- 00:14:32.00 00:03:06.00 00:47:04.00 00:00:25.00 00:22:15.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:15 18.49 01:27:21.63
41
JANICKA-JAWOR Joanna
Emjot Tri Team
396 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:11:39.00 00:00:58.00 00:49:26.00 00:01:15.00 00:24:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:15 18.49 01:27:28.66
42
ADAMUS Patryk
356 POL Kraków --:--:--.-- 00:10:51.00 00:02:07.00 00:49:17.00 00:00:58.00 00:24:31.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:15 18.49 01:27:44.75
43
JELONEK Łukasz
ET Triathlon
403 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:10:17.00 00:02:18.00 00:46:57.00 00:00:56.00 00:27:23.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:16 18.49 01:27:50.93
44
ROCH Marcin
458 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:10:54.00 00:02:24.00 00:48:30.00 00:01:26.00 00:24:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:16 18.37 01:27:54.22
45
KOZIEŁ Andrzej
419 POL Strzyżowice --:--:--.-- 00:13:13.00 00:02:31.00 00:44:14.00 00:02:14.00 00:25:43.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:16 18.37 01:27:55.00
46
BIENIASZEWSKI Marcin
KOTASPORT
362 POL Brzeg --:--:--.-- 00:11:44.00 00:01:23.00 00:48:47.00 00:01:28.00 00:25:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:17 18.24 01:28:37.73
47
GACA Ewa
GT KONA
381 POL Opole --:--:--.-- 00:11:52.00 00:01:45.00 00:48:24.00 00:01:49.00 00:24:53.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:18 18.24 01:28:42.37
48
WARCHOLIK Adam
492 POL Bytom --:--:--.-- 00:14:27.00 00:02:01.00 00:47:11.00 00:01:13.00 00:23:59.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:18 18.24 01:28:51.36
49
CISOWSKI Michal
368 POL Bytom --:--:--.-- 00:13:06.00 00:01:56.00 00:47:17.00 00:01:02.00 00:25:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:18 18.24 01:29:05.52
50
LIGĘZA Adam
The Arnolds
429 POL Katowice --:--:--.-- 00:14:04.00 00:01:36.00 00:46:54.00 00:01:04.00 00:25:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.12 01:29:09.26
51
BAŃCZYK Marcin
1 Liga Tri Team
358 POL Mikołów --:--:--.-- 00:11:48.00 00:02:40.00 00:47:39.00 00:01:13.00 00:25:58.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.12 01:29:17.92
52
SEKITA Łukasz
465 POL Warszawa --:--:--.-- 00:13:01.00 00:02:29.00 00:47:18.00 00:02:04.00 00:24:27.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.12 01:29:20.74
53
KRÓL Kamil
KING TEAM
421 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:12:41.00 00:01:19.00 00:52:08.00 00:01:03.00 00:22:20.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.12 01:29:30.15
54
PERNES Paweł
Saint Gobain Squad
445 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:11:38.00 00:01:50.00 00:47:16.00 00:01:29.00 00:27:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:19 18.12 01:29:30.67
55
GRZYBOWICZ Łukasz
393 POL Błażejowice --:--:--.-- 00:13:15.00 00:02:23.00 00:49:08.00 00:01:50.00 00:22:59.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:20 18.12 01:29:36.10
56
SIKORA Tomasz
466 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:12:42.00 00:03:04.00 00:46:55.00 00:02:09.00 00:24:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:20 18.00 01:29:43.26
57
ZAWITOWSKA Izabela
502 POL Gdynia --:--:--.-- 00:12:09.00 00:01:20.00 00:52:06.00 00:00:37.00 00:24:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:21 17.88 01:30:26.75
58
MIGOCKI Konrad
436 POL Racibórz --:--:--.-- 00:11:10.00 00:01:09.00 00:47:19.00 00:01:29.00 00:29:24.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:22 17.88 01:30:31.45
59
SOPYŁA Karolina
474 POL Racibórz --:--:--.-- 00:08:36.00 00:01:11.00 00:50:22.00 00:00:57.00 00:29:26.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:22 17.88 01:30:31.81
60
DZIUBEK Marcin
Sekcja Piaski
375 POL Czeladź --:--:--.-- 00:13:44.00 00:03:03.00 00:46:24.00 00:01:28.00 00:26:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:22 17.88 01:30:45.38
61
STACHOWSKI Wojciech
478 POL Gliwice --:--:--.-- 00:10:52.00 00:02:13.00 00:50:16.00 00:01:19.00 00:26:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:22 17.88 01:30:50.86
62
MIKOŁAJCZYK Justyna
Goultra.pl
437 POL Katowice --:--:--.-- 00:11:22.00 00:03:31.00 00:49:03.00 00:01:40.00 00:25:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:23 17.76 01:31:05.89
63
KONCKI Andrzej
414 POL Rybnik --:--:--.-- 00:12:09.00 00:02:50.00 00:48:30.00 00:02:11.00 00:25:32.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:23 17.76 01:31:11.91
64
KŁOSOWICZ Alinka Ferginka
WellDone
410 POL Tarnów --:--:--.-- 00:09:42.00 00:01:22.00 00:50:21.00 00:01:06.00 00:28:56.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.76 01:31:26.49
65
SLUSARCZYK Maciek
469 POL Kraków --:--:--.-- 00:09:15.00 00:02:42.00 00:52:21.00 00:01:29.00 00:25:42.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.76 01:31:29.68
66
KOPAŃSKA Kasia
Triathlon Siedlce Club
418 POL Pruszyn --:--:--.-- 00:11:56.00 00:02:02.00 00:50:39.00 00:01:29.00 00:25:25.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.65 01:31:30.58
67
GŁADYSZ Dariusz
388 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:14:33.00 00:02:53.00 00:49:04.00 00:01:27.00 00:23:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.65 01:31:44.60
68
PIECHOTA Przemysław
Pg Inwestycje Opole
447 POL Opole --:--:--.-- 00:08:38.00 00:02:37.00 00:49:22.00 00:01:59.00 00:29:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:24 17.65 01:31:44.95
69
IMOSA Jakub
Kotrak Team
395 POL Katowice --:--:--.-- 00:12:20.00 00:01:49.00 00:49:09.00 00:01:31.00 00:27:02.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:25 17.65 01:31:50.48
70
KOPAŃSKA Kinga
Triathlon Siedlce Club
417 POL Bieruń --:--:--.-- 00:12:28.00 00:01:56.00 00:50:55.00 00:01:34.00 00:25:35.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:26 17.53 01:32:28.62
71
SZEWCZYK Jacek
Sosnowiec
487 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:11:53.00 00:03:27.00 00:47:39.00 00:00:58.00 00:28:35.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:26 17.53 01:32:31.59
72
WESOŁOWSKI Adam
Night Runners Śląsk
493 POL Katowice --:--:--.-- 00:12:22.00 00:04:26.00 00:47:53.00 00:01:53.00 00:26:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:27 17.42 01:32:44.17
73
WRZESZCZ Krzysztof
500 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:13:50.00 00:02:00.00 00:49:04.00 00:01:00.00 00:26:58.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:27 17.42 01:32:52.06
74
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
427 POL Pszczyna --:--:--.-- 00:12:24.00 00:03:10.00 00:46:32.00 00:00:56.00 00:30:09.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:28 17.42 01:33:11.23
75
RUSZCZYK Marek
459 POL Gliwice --:--:--.-- 00:10:44.00 00:03:04.00 00:52:43.00 00:01:06.00 00:26:05.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:29 17.31 01:33:41.45
76
DUBIEL Kamil
372 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:16:09.00 00:01:31.00 00:48:05.00 00:00:52.00 00:27:05.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:29 17.31 01:33:41.84
77
PELEC Paula
516 POLSKA --:--:--.-- 00:11:48.00 00:01:15.00 00:51:59.00 00:00:51.00 00:28:08.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:29 17.20 01:34:01.74
78
SAKWA Marcin
Chachor Club
463 POL Katowice --:--:--.-- 00:14:26.00 00:03:35.00 00:50:52.00 00:01:11.00 00:24:13.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:30 17.20 01:34:17.63
79
SOWA Grzegorz
Sowa
476 POL Kraków --:--:--.-- 00:12:16.00 00:01:51.00 00:52:43.00 00:01:08.00 00:26:36.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.09 01:34:33.41
80
PYSZNY Mirosław
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
455 POL Rybnik --:--:--.-- 00:14:48.00 00:02:22.00 00:49:38.00 00:01:58.00 00:25:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:31 17.09 01:34:38.21
81
Uczestnik anonimowy
495 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- 00:10:44.00 00:02:33.00 00:53:42.00 00:00:43.00 00:27:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:32 17.09 01:34:59.08
82
GAJ Radosław
26 POL Katowice --:--:--.-- 00:11:05.00 00:04:19.00 00:51:08.00 00:02:07.00 00:26:55.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:33 16.98 01:35:34.90
83
LANKAMER Piotr
Bez klubu
425 POL Złotoryja --:--:--.-- 00:16:57.00 00:03:15.00 00:50:09.00 00:00:41.00 00:24:54.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:34 16.88 01:35:56.18
84
Uczestnik anonimowy
494 POL Katowice --:--:--.-- 00:14:32.00 00:02:00.00 00:54:41.00 00:01:00.00 00:24:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:35 16.77 01:36:19.41
85
SABAT Tomasz
462 POL Gliwice --:--:--.-- 00:13:02.00 00:02:17.00 00:50:31.00 00:01:54.00 00:28:43.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:35 16.77 01:36:27.13
86
TUREK Tomasz
LKS ISKRA Jaszkowa
491 POL Kłodzko --:--:--.-- 00:12:10.00 00:02:19.00 00:54:23.00 00:01:19.00 00:26:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:35 16.77 01:36:28.53
87
PYRCIOCH Piotr
Spartan Knurów
454 POL Knurów --:--:--.-- 00:13:56.00 00:03:52.00 00:53:39.00 00:01:43.00 00:23:21.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:35 16.77 01:36:32.39
88
KMITA Bartosz
412 POL Katowice --:--:--.-- 00:11:55.00 00:03:00.00 00:51:44.00 00:00:59.00 00:29:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:36 16.77 01:36:47.54
89
KACZMAREK Łukasz
3Waters
405 POL Siewierz --:--:--.-- 00:15:40.00 00:04:02.00 00:49:31.00 00:03:06.00 00:25:59.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:39 16.46 01:38:17.49
90
GĄBKA Adam
TEAM LUNIQUE
379 POL Żernica --:--:--.-- 00:12:59.00 00:02:34.00 00:53:31.00 00:01:30.00 00:28:06.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:40 16.46 01:38:39.23
91
JAWOREK Henryk
Night Runners Pyskowice
401 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:12:26.00 00:02:58.00 00:50:41.00 00:01:34.00 00:31:01.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:40 16.46 01:38:40.11
92
STEFAŃSKA Aleksandra
www.treningdlakobiet.pl
480 POL Katowice --:--:--.-- 00:11:15.00 00:02:49.00 00:56:01.00 00:01:40.00 00:26:56.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:40 16.46 01:38:40.80
93
Uczestnik anonimowy
363 POL Łaziska --:--:--.-- 00:11:41.00 00:03:32.00 00:58:28.00 00:01:26.00 00:23:49.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:40 16.36 01:38:55.11
94
KOWALSKI Marcin
Mdr Team
416 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:12:41.00 00:01:30.00 00:53:25.00 00:01:42.00 00:30:17.00 --:--:--.-- 00:12:41.00 00:01:30.00 00:53:25.00 00:01:42.00 00:30:17.00 3:42 16.27 01:39:33.81
95
KAPROL-GLINKA Aneta
408 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:12:41.00 00:02:00.00 00:53:27.00 00:01:29.00 00:30:29.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:43 16.17 01:40:05.46
96
PIECZABA Patryk
Crossboxevolution
448 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:14:44.00 00:03:52.00 00:52:27.00 00:01:30.00 00:27:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:43 16.17 01:40:18.45
97
GAWLE Kinga
DareDevils Triathlonteam
384 POL Skawina --:--:--.-- 00:12:39.00 00:01:26.00 00:52:37.00 00:01:34.00 00:32:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:44 16.07 01:40:46.32
98
SIKORSKI Marcin
UKS Brzeszcze
467 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:11:47.00 00:04:36.00 00:54:39.00 00:01:35.00 00:29:20.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:47 15.88 01:41:57.64
99
GAMZA Bogna
383 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:12:38.00 00:01:52.00 00:56:40.00 00:01:29.00 00:29:20.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:47 15.88 01:41:58.33
100
SIWIEC Agnieszka
468 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:14:00.00 00:04:04.00 00:53:17.00 00:01:30.00 00:29:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:47 15.88 01:42:07.59
101
DUDEK Alfred
Gt Kona
374 POL Opole --:--:--.-- 00:12:44.00 00:02:11.00 00:55:47.00 00:01:05.00 00:30:46.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:48 15.79 01:42:33.09
102
KUDŁACIOK Adam
424 POL Chorzów --:--:--.-- 00:12:29.00 00:02:52.00 01:00:17.00 00:01:00.00 00:26:50.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:50 15.70 01:43:28.35
103
RADŁOWSKI Karol
456 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:11:02.00 00:02:53.00 00:58:23.00 00:01:19.00 00:30:17.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:51 15.61 01:43:54.53
104
POLOCZEK Kasia
449 POL Kraków --:--:--.-- 00:18:30.00 00:02:01.00 00:53:00.00 00:02:16.00 00:28:19.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:52 15.52 01:44:06.40
105
WOJTKOWIAK Mateusz
498 POL Zielona Góra --:--:--.-- 00:18:34.00 00:01:49.00 00:53:45.00 00:02:10.00 00:28:10.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:53 15.52 01:44:28.62
106
SURÓWKA Maciej
485 POL Wilków --:--:--.-- 00:12:54.00 00:02:33.00 01:00:15.00 00:01:01.00 00:27:50.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:53 15.52 01:44:32.28
107
KACZMAREK Dagmara
404 POL Katowice --:--:--.-- 00:18:12.00 00:02:42.00 00:56:54.00 00:00:52.00 00:25:52.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:53 15.52 01:44:32.33
108
GLADYSZ Leszek
387 POL Paniówki --:--:--.-- 00:14:21.00 00:03:21.00 00:55:50.00 00:02:48.00 00:28:15.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:53 15.52 01:44:34.89
109
GÓRA Anna
389 POL Kraków --:--:--.-- 00:12:08.00 00:01:49.00 01:00:36.00 00:01:47.00 00:28:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:54 15.43 01:45:00.26
110
KONIECZNY Ryszard
AMATOR
415 POL Racibórz --:--:--.-- 00:16:22.00 00:02:31.00 00:53:48.00 00:01:25.00 00:31:24.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:55 15.34 01:45:31.41
111
BUCZKO Michał
367 POL Namysłów --:--:--.-- 00:15:08.00 00:02:05.00 00:54:57.00 00:02:04.00 00:31:45.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:56 15.25 01:45:58.93
112
Uczestnik anonimowy
499 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:11:18.00 00:02:59.00 00:53:57.00 00:03:44.00 00:34:07.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:56 15.25 01:46:04.02
113
GÓROWSKI Ireneusz
390 POL Kraków --:--:--.-- 00:12:48.00 00:03:00.00 00:59:42.00 00:01:18.00 00:29:56.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:58 15.17 01:46:44.49
114
RATKA Artur
Orlęta Częstochowa
457 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:14:33.00 00:03:05.00 01:00:39.00 00:03:02.00 00:26:30.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 3:60 15.00 01:47:48.93
115
SZENDZIELORZ Marek
486 POL Gliwice --:--:--.-- 00:14:51.00 00:02:32.00 00:57:02.00 00:02:15.00 00:36:03.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:11 14.36 01:52:43.46
116
KOJ Rafał
Zso nr4 Ruda Śląska
413 POL Gliwice --:--:--.-- 00:13:11.00 00:03:39.00 00:57:17.00 00:02:34.00 00:36:03.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:11 14.36 01:52:43.52
117
GAWRON Marcel
Marcel Gawron
385 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:12:58.00 00:02:56.00 01:02:25.00 00:00:51.00 00:34:41.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:14 14.21 01:53:51.54
118
GIEC Magdalena
386 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:15:37.00 00:03:18.00 01:05:51.00 00:01:43.00 00:28:25.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:16 14.06 01:54:54.61
119
Uczestnik anonimowy
503 POL Będzin --:--:--.-- 00:13:04.00 00:03:21.00 01:01:12.00 00:02:13.00 00:35:14.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:16 14.06 01:55:04.76
120
NAWROCKA Agnieszka
442 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 00:14:40.00 00:02:23.00 01:00:07.00 00:01:49.00 00:36:16.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:17 14.06 01:55:14.48
121
SMOLAK Przemysław
472 POL Katowice --:--:--.-- 00:13:48.00 00:03:02.00 01:02:40.00 00:01:12.00 00:35:13.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:18 13.99 01:55:55.97
122
GUZEK Tomasz
Osiedle Leśne Paniówki
394 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:18:33.00 00:03:15.00 01:00:59.00 00:01:44.00 00:36:40.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:30 13.37 02:01:10.57
123
ŁYSKO Piotr
Ekipa Rubina
432 POL Katowice --:--:--.-- 00:13:41.00 00:04:42.00 01:06:51.00 00:04:21.00 00:34:27.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:36 13.04 02:04:02.98
124
SPORYSZ Dariusz
477 POL Świętochłowice --:--:--.-- 00:16:30.00 00:03:27.00 01:14:16.00 00:00:50.00 00:36:53.00 --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- --:--:--:-- 4:54 12.27 02:11:56.16

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU