Silesiaman Triathlon Katowice

Dolina Trzech Stawów, Trzech Stawów, Katowice, Polska
25.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowski Zbigniew - STK1/8 / M40 POL Myszków Start Bielsko-Biała

Zapłacone

2. Aleksanderek Michał - STK1/4 / M30 POL Gliwice 6 Batalion Powietrzno Desantowy Gliwice

Zapłacone

3. Alves Carolina - STK1/8 / K30 BRA Brasilia

Zapłacone

4. Amborski Rafał - STK1/4 / M30 POL Katowice Ratel Tri Team

Zapłacone

5. Andruszko Jan - STK1/4 / M30 POL Kraków Saint-Gobain Squad

Zapłacone

6. Andrzejewski Bartosz - STK1/2 / M 40-49 POL Sosnowiec Zesztywniaki Sosnowiec

Niezapłacone

7. Antos Mateusz - STK1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

8. Antowski Tomasz - STK1/4 / M50 POL Poznań

Niezapłacone

9. Atmański Adam - STK1/2 / M 50-99 POL Tychy

Zapłacone

10. Bąk-Cesarz Damian - STK1/4 / M40 POL Gliwice Idę na maxa

Zapłacone

11. Banasik Mariola - STK1/4 / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

12. Banasik Piotr - STK1/2 / M 30-39 POL Katowice

Zapłacone

13. Banczarek Krzysztof - STK1/2 / M 30-39 POL Bytom, Pow. Bytom STREFA BYKÓW ENCIERRO

Zapłacone

14. Bańka Dominik - STK1/4 / M16 POL Kraków

Niezapłacone

15. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / K40 POL Zawiercie

Zapłacone

16. Batoryna Aleksander - STK1/8 / M30 POL Będzin Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Zapłacone

17. Bednarczyk Arkadiusz - STK1/2 / M 40-49 POL Radomsko Radomsko

Zapłacone

18. Berbelicki Adam - STK1/4 / M30 POL Ozimek Pomologia Prószków

Zapłacone

19. Berke Rafał - STK1/4 / M40 POL Chorzów -

Zapłacone

20. Bianche Filip - STK1/4 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

21. Biedroń Jarosław - STK1/4 / M30 POL Kraków Sportwise

Zapłacone

22. Biela Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Zawada Gibke Gizdy

Zapłacone

23. Bielański Tyberiusz - STK1/2 / M 40-49 POL Katowice Asseco Active Team

Zapłacone

24. Bienioszek Dariusz - STK1/2 / M 18-29 POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

25. Bieńko Tomasz - STK1/4 / M30 POL Cieszyn

Zapłacone

26. Bies Tomasz - STK1/4 / M40 POL Hecznarowice Kęckie Harpagany

Niezapłacone

27. Bijak Mariusz - STK1/4 / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec/Triathlon X-Team

Zapłacone

28. Biolik Wojciech - STK1/2 / M 30-39 POL Tychy Biolik Team

Zapłacone

29. Blacha Marek - STK1/2 / M 40-49 POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

30. Blocher Konrad - STK1/4 / M30 IRL Dublin

Zapłacone

31. Błędowski Bogdan - STK1/4 / M40 POL Rogów

Zapłacone

32. Bógdoł Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

33. Bogus Rafał - STK1/4 / M50 POL Częstochowa Kalas Helman-Sport Team

Niezapłacone

34. Bolda Marcin - STK1/8 / M30 POL Świętochłowice ?

Zapłacone

35. Bomba Marcin - STK1/4 / M16 POL Siemianowice Slaskie

Niezapłacone

36. Boral Piotr - STK1/8 / M30 POL Czestochowa

Zapłacone

37. Borszcz Jakub - STK1/4 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

38. Bosowski Tomasz - STK1/2 / M 40-49 POL Paniówki

Zapłacone

39. Branny Jacek - STK1/4 / M50 POL Cieszyn

Zapłacone

40. Bratek Mariusz - STK1/4 / M30 POL Częstochowa CUPRA DYNAMICA

Niezapłacone

41. Bryniarski Marcin - STK1/4 / M40 POL Katowice Watra Team

Zapłacone

42. Brzezina Karolina - STK1/8 / K30 POL Lędziny Concept Swimming

Zapłacone

43. Brzezina Rafał - STK1/4 / M40 POL Lędziny Bohema

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy - STK1/4 / M16 POL Chorzów Solo

Zapłacone

45. Buchalik Arkadiusz - STK1/2 / M 40-49 POL Czeladz

Zapłacone

46. Buczek Mateusz - STK1/4 / M30 POL Mikołów Twomark / Bajtel-Point.pl

Niezapłacone

47. Bugaj Grzegorz - STK1/4 / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

48. Buk Marcin - STK1/4 / M30 POL Gliwice Tridivision

Zapłacone

49. Buliński Mateusz - STK1/2 / M 18-29 POL Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC

Zapłacone

50. Cabaj Jarosław - STK1/8 / M40 POL Chorzów

Niezapłacone

51. Cabaj Tomasz - STK1/8 / M30 POL Kraków

Zapłacone

52. Cabała Adam - STK1/8 / M16 POL Marklowice

Niezapłacone

53. Capelli Silvia - STK1/4 / K16 BRA Katowice Canarinhos

Zapłacone

54. Cenowski Marcin - STK1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

55. Cetnar Grzegorz - STK1/4 / M40 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

56. Chlebda Łukasz - STK1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

57. Chojnowski Jakub - STK1/4 / M30 POL Nowy Sącz

Zapłacone

58. Chrobasik Monika - STK1/8 / K40 POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

59. Chyliński Adam - STK1/2 / M 40-49 POL Siemianowice Śląskie Anal Cunt 1-Os. Team

Zapłacone

60. Ciaciura-Jarno Magdalena - STK1/4 / K16 POL Ruda Śląska TMTeam

Zapłacone

61. Ciasto Sebastian - STK1/2 / M 30-39 POL Przezchlebie

Zapłacone

62. Cichocki Tomasz - STK1/8 / M40 POL Dobrzeń Wielki

Niezapłacone

63. Cichos Konrad - STK1/4 / M30 POL Chorzów Ratel Tri Team

Zapłacone

64. Cichuta Dawid - STK1/4 / M30 POL Kraków WM Triself

Zapłacone

65. Cisowski Michal - STK1/2 / M 40-49 POL Bytom

Zapłacone

66. Ćmiel Adam - STK1/2 / M 40-49 POL Siemianowice Śląskie Profi Auto Team

Zapłacone

67. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M30 POL Myszków

Zapłacone

68. Czajka Krzysztof - STK1/8 / M30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

69. Czapek Marek - STK1/4 / M40 POL Gliwice Night runners gliwice

Zapłacone

70. Czapla Łukasz - STK1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

71. Czarnecki Sylwester - STK1/4 / M40 POL Oława

Zapłacone

72. Czarnozynski Aleksander - STK1/4 / M50 POL Gliwice Gtt Interprojekt

Niezapłacone

73. Czoch Adam - STK1/4 / M16 POL Kraków

Zapłacone

74. Czubala Andrzej - STK1/8 / M50 POL Katowicee

Zapłacone

75. Czubała Sebastian - STK1/8 / M50 POL Katowice

Zapłacone

76. Czuk Aleksander - STK1/8 / M16 POL Zabrzeg

Zapłacone

77. Danielczyk Michał - STK1/2 / M 18-29 POL Tychy

Zapłacone

78. Darmoń Przemysław - STK1/8 / M16 POL Zabrze ZTT - Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe

Niezapłacone

79. Dębińska Kinga - STK1/4 / K40 POL Częstochowa

Zapłacone

80. Dittmann Grzegorz - STK1/4 / M16 POL Chorzów Twomark Chorzów

Niezapłacone

81. Dobkowski Martin - STK1/4 / M16 POL Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU

Zapłacone

82. Dominikowski Krzysztof - STK1/4 / M30 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

83. Dowiat Szymon - STK1/8 / M30 POL Tychy Suerte

Zapłacone

84. Drewnicki Sebastian - STK1/2 / M 30-39 POL Groblice

Zapłacone

85. Drozdek Łukasz - STK1/8 / M40 POL Tychy Moto360

Zapłacone

86. Duda Mariusz - STK1/8 / M30 POL Tychy

Niezapłacone

87. Dudek Arkadiusz - STK1/4 / M30 POL Bedzin 2-koła sklep i serwis rowerowy

Niezapłacone

88. Dudek Bartosz - STK1/4 / M16 POL Katowice STATSCORE TEAM

Zapłacone

89. Dudek Maciek - STK1/8 / M16 POL Kraków

Zapłacone

90. Dudek Michał - STK1/4 / M40 POL Sosnowiec 2-Koła Sklep i Serwis Rowerowy

Niezapłacone

91. Dudziak Tomasz - STK1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

92. Dulęba Bartosz - STK1/4 / M30 POL Ustroń Uzdrowsikowy Team Ustroń

Niezapłacone

93. Dykszak Filip - STK1/2 / M 30-39 POL Kraków WM Triself

Niezapłacone

94. Dzierwa Adam - STK1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

95. Dziubek Marcin - STK1/8 / M30 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

96. Famuła Anna - STK1/8 / K30 POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

97. Famuła Tomasz - STK1/4 / M30 POL Katowice Future Processing Running Team, Tridivision

Zapłacone

98. Felka Dariusz - STK1/2 / M 30-39 POL Gwoździce

Zapłacone

99. Fijałkowski Tomasz - STK1/8 / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

100. Filipczyk Anna - STK1/8 / K30 POL Katowice

Zapłacone

101. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M30 POL Katowice Ratownik Górniczy Team

Zapłacone

102. Uczestnik anonimowy - STK1/4 / M40 POL Katowice

Zapłacone

103. Filuś Stanisław - STK1/2 / M 50-99 POL Mysłowice KRS TRIATHLON Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

104. Flak Radosław - STK1/4 / M30 POL Łazy

Niezapłacone

105. Flieger Patryk - STK1/8 / M30 POL Oświęcim Master-Bruk Team

Zapłacone

106. Folkert Kamil - STK1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

107. Foltyn Jakub - STK1/4 / M16 POL Gliwice way2champ.pl

Niezapłacone

108. Fostiak Ihor - STK1/4 / M16 UKR Horodok

Zapłacone

109. Furgoł Michał - STK1/4 / M40 CZE Praga LTT

Zapłacone

110. Fus Wojciech - STK1/2 / M 40-49 POL Rzeszów Asseco Active Team

Zapłacone

111. Gabrielczyk Michał - STK1/8 / M16 POL Komprachcice

Zapłacone

112. Gałązka Adrian - STK1/8 / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

113. Gamza Bogna - STK1/8 / K40 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

114. Garnowski Maciej - STK1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie Author Bicycles

Niezapłacone

115. Garstecki Michał - STK1/8 / M40 POL Skawina SkawinaBiega

Zapłacone

116. Gawlik Adrian - STK1/4 / M16 POL Imielin

Zapłacone

117. Gawryś Bartłomiej - STK1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

118. Giba Grzegorz - STK1/8 / M40 POL Jastrzebie-Zdrój Galopujące Ślimaki

Niezapłacone

119. Giemra Ariel - STK1/2 / M 18-29 POL Żory

Zapłacone

120. Giet Magdalena - STK1/4 / K16 POL Dziergowice

Niezapłacone

121. Gluszyk Asia - STK1/2 / K 40-49 POL Szczecin Way2champ

Zapłacone

122. Głąb August - STK1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

123. Gładkowski Marcin - STK1/8 / M30 POL Myslowice marcingladkowski.pl

Zapłacone

124. Główka Artur - STK1/8 / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

125. Gniot Katarzyna - STK1/2 / K 30-39 POL Zdzieszowice KAPIJA

Niezapłacone

126. Golec Przemysław - STK1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

127. Goławski Krzysztof - STK1/2 / M 30-39 POL Siewierz Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

128. Gołek Mateusz - STK1/4 / M30 POL Kęty Beskid Tri

Zapłacone

129. Gołubowski Jerzy - STK1/2 / M 50-99 POL Skoczów Niezrzeszony

Niezapłacone

130. Gołyś Grzegorz - STK1/8 / M16 POL Knurów

Zapłacone

131. Gorajek Mikołaj - STK1/8 / M16 POL Zabrze trenujtriathlon.pl

Zapłacone

132. Gorajek Robert - STK1/2 / M 50-99 POL Zabrze

Zapłacone

133. Górny Wojciech - STK1/8 / M30 POL Grojec Beskid TRI

Niezapłacone

134. Górski Krzysztof - STK1/4 / M30 POL Tychy Asseco Active Team

Zapłacone

135. Grabeus Patryk - STK1/4 / M16 POL Pyskowice

Zapłacone

136. Gruczelak Seweryn - STK1/2 / M 40-49 POL Rybnik archimateria

Zapłacone

137. Gruszka Michał - STK1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

138. Grygier Michał - STK1/4 / M30 POL Pszczyna Mg Sport

Zapłacone

139. Grzegorczyk Tomasz - STK1/4 / M40 POL Katowice AKADEMIA TOMIRON

Zapłacone

140. Grzegorczyk Tomasz - STK1/4 / M40 POL Katowice AKADEMIA TOMIRON

Niezapłacone

141. Grzesik Ewa - STK1/8 / K30 POL Katowice

Zapłacone

142. Grzywalska Dominika - STK1/4 / K16 POL Katowice

Zapłacone

143. Gurbisz-Woźniak Magdalena - STK1/8 / K30 POL Czarków

Niezapłacone

144. Gurdak Mateusz - STK1/4 / M16 POL Kraków WM Triself

Zapłacone

145. Hajda Krzysztof - STK1/8 / M30 POL Katowice

Niezapłacone

146. Haładus Dominik - STK1/2 / M 30-39 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem

Zapłacone

147. Hombek Maciej - STK1/4 / M50 POL Ustroń Uzdrowiskowy Team

Niezapłacone

148. Hornik Artur - STK1/4 / M30 POL Katowice Silesian mesto

Niezapłacone

149. Hrynkiewicz Przemysław - STK1/4 / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

150. Huć Aron - STK1/2 / M 30-39 POL Katowice Eticod

Zapłacone

151. Idzik Małgorzata - STK1/8 / K30 POL Świętochłowice

Zapłacone

152. Ignasiak Jakub - STK1/4 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

153. Ilnicka-Łoza Aleksandra - STK1/4 / K40 POL Bytom Grupa Nomax

Zapłacone

154. Imosa Jakub - STK1/8 / M40 POL Katowice Kotrak Team

Zapłacone

155. Izart Bartosz - STK1/4 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

156. Jagieła Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Tychy Adient Team

Niezapłacone

157. Janicka-Jawor Joanna - STK1/8 / K40 POL Mysłowice emjot tri team

Niezapłacone

158. Janowska Magda - STK1/2 / K 40-49 POL Katowice Tridivision

Niezapłacone

159. Jarawka Natalia - STK1/8 / K30 POL Katowice

Niezapłacone

160. Jarlaczyński Łukasz - STK1/2 / M 40-49 POL Tychy Multi biuro

Zapłacone

161. Jaroch Kamil - STK1/4 / M16 POL Kraków

Zapłacone

162. Jasiówka Bartłomiej - STK1/8 / M30 POL Polska Nowa Wieś PSP PNW

Zapłacone

163. Jawor Marcin - STK1/8 / M40 POL Mysłowice emjot tri team

Niezapłacone

164. Jaworek Dariusz - STK1/8 / M40 POL Gliwice Extremalne OTK na Relaksie

Niezapłacone

165. Jaworek Henryk - STK1/8 / M50 POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

166. Uczestnik anonimowy - STK1/2 / M 40-49 POL Sosnowiec

Niezapłacone

167. Jędrocha Karolina - STK1/2 / K 18-29 POL Klucze

Zapłacone

168. Jędrzejczyk Łukasz - STK1/2 / M 30-39 POL Mikołów Coca Cola Runners

Zapłacone

169. Jedziniak Damian - STK1/8 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

170. Jelonek Łukasz - STK1/4 / M30 POL Tarnowskie Góry ET Tapes Triathlon Team

Niezapłacone

171. Jesionek Krzysztof - STK1/4 / M30 POL Imielin

Zapłacone

172. Józefowski Piotr - STK1/4 / M30 POL Częstochowa SW AŚ Częstochowa

Zapłacone

173. Jugo Janusz - STK1/4 / M40 POL Myslowice TriDivision

Niezapłacone

174. Jurkiewicz Paweł - STK1/4 / M40 POL Krakow Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

175. Juzof Sebastian - STK1/4 / M16 POL Cieszyn

Zapłacone

176. Kaczmar Mikołaj - STK1/4 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

177. Kamrowski Łukasz - STK1/8 / M40 POL Katowice PAE Goggle Team

Zapłacone

178. Kaprol-Glinka Aneta - STK1/8 / K30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

179. Karawacki Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

180. Kasprzak Martyna - STK1/8 / K30 POL Chorzów Night Runners Śląsk

Niezapłacone

181. Kęsicki Robert - STK1/8 / M30 POL Katowice Co Ja Biegne

Zapłacone

182. Kęska Arkadiusz - STK1/8 / M30 POL Katowce

Zapłacone

183. Kielczyk Marcin - STK1/8 / M16 POL Legionowo

Niezapłacone

184. Kiełbasa Tomasz - STK1/4 / M30 POL Bielsko-Biała *

Zapłacone

185. Klepadło Piotr - STK1/4 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

186. Klich Łukasz - STK1/4 / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

187. Klima Dariusz - STK1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie Jadymy durś

Zapłacone

188. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

189. Klimowicz Grzegorz - STK1/4 / M40 POL Katowice

Zapłacone

190. Klinik Paweł - STK1/2 / M 30-39 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

191. Kluszczyk Adam - STK1/8 / M30 POL Bytom

Zapłacone

192. Kłak Waldemar - STK1/4 / M50 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

193. Kłosok Wojciech - STK1/4 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

194. Kłosowicz Alinka - STK1/4 / K16 POL Tarnów welldane

Zapłacone

195. Kmak Jarek - STK1/8 / M30 POL Gliwice EUROMATEL

Zapłacone

196. Kobak Marcin - STK1/2 / M 40-49 POL Czarna Jedlicze Team

Zapłacone

197. Koj Krzysztof - STK1/8 / M30 POL Gliwice PPP Gliwice

Niezapłacone

198. Kołaciński Michał - STK1/4 / M30 POL Kalisz ERAE Zabrze

Zapłacone

199. Kołodziejczyk Jakub - STK1/4 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

200. Kołodziejczyk Łukasz - STK1/4 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

201. Konieczny Ryszard - STK1/8 / M50 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

202. Konik Wiktor - STK1/8 / M30 POL Głubczyce Głubczyce

Zapłacone

203. Konior Wojtek - STK1/4 / M40 POL Bulowice Beskid Tri

Zapłacone

204. Kopańska Kinga - STK1/4 / K16 POL Bieruń Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

205. Kopańska Kinga - STK1/8 / K30 POL Bieruń Triathlon Siedlce Club

Niezapłacone

206. Kopplinger Grzegorz - STK1/4 / M40 POL Rzeszów Asseco Active Team

Zapłacone

207. Kościelna Dorota - STK1/8 / K30 POL Częstochowa

Zapłacone

208. Kościółkiewicz Piotr - STK1/2 / M 30-39 POL Katowice

Zapłacone

209. Kosińska Hanna - STK1/8 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

210. Kosiński Jacek - STK1/8 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

211. Kostyra Patryk - STK1/8 / M30 POL Katowice Unikat

Zapłacone

212. Kostyra Patryk - STK1/8 / M30 POL Katowice

Niezapłacone

213. Kotula Weronika - STK1/8 / K30 POL Katowice

Zapłacone

214. Kowalski Marcin - STK1/8 / M30 POL Sosnowiec MDR Team

Niezapłacone

215. Kozłowicz Mateusz - STK1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

216. Kral Mateusz - STK1/2 / M 18-29 POL Katowice TRI KATOWICE

Niezapłacone

217. Kraśniewski Daniel - STK1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

218. Krążyński Adam - STK1/2 / M 18-29 POL Bytom

Niezapłacone

219. Krokiewicz Marek - STK1/2 / M 40-49 POL Katowice

Zapłacone

220. Król Adam - STK1/2 / M 30-39 POL Mysłowice KING TEAM

Niezapłacone

221. Król Kamil - STK1/2 / M 18-29 POL Mysłowic King Team

Niezapłacone

222. Kruczek Tomasz - STK1/2 / M 18-29 POL Łazy

Zapłacone

223. Kruk Michał - STK1/4 / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

224. Krupiński Maciej - STK1/4 / M40 POL Mogilany

Zapłacone

225. Krupowies Wojciech - STK1/4 / M16 POL Katowice

Zapłacone

226. Krysta Damian - STK1/4 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

227. Krzyk Tomasz - STK1/8 / M40 POL Proszowice Tri Scream Team

Zapłacone

228. Krzyk Tomasz - STK1/4 / M40 POL Proszowice Scream Tri Team

Niezapłacone

229. Kubica Paweł - STK1/4 / M30 POL Katowice Los Emeritos

Zapłacone

230. Kubowicz Piotr - STK1/4 / M30 POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

231. Kuca Rafał - STK1/4 / M30 POL Starachowice Haarslev

Zapłacone

232. Kucia Kamil - STK1/4 / M30 POL Tychy Warsztat Formy

Niezapłacone

233. Kuczek Krzysztof - STK1/8 / M50 POL Mikołów Momnatocałeżycie

Zapłacone

234. Kuczyk Szymon - STK1/2 / M 40-49 POL Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM

Niezapłacone

235. Kuczyńska Kinga - STK1/4 / K16 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

236. Kudłaciok Adam - STK1/8 / M30 POL Chorzów

Niezapłacone

237. Kukla Maciej - STK1/4 / M30 POL Chorzów

Zapłacone

238. Kukurba Mikołaj - STK1/8 / M30 POL Gliwice Romet Factory Team

Niezapłacone

239. Kula Damian - STK1/4 / M40 POL Kraków TriWise Triathlon Club

Zapłacone

240. Kunikowski Paweł - STK1/4 / M40 POL Chorzów

Niezapłacone

241. Kurtyka Agnieszka - STK1/8 / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

242. Uczestnik anonimowy - STK1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

243. Kwasniewski Kamil - STK1/8 / M40 POL Jaworzno brak

Zapłacone

244. Kwiecień Filip - STK1/4 / M30 POL Proszowice

Niezapłacone

245. Kyzioł Magdalena - STK1/8 / K16 POL Chorzów

Niezapłacone

246. Lach Sebastian - STK1/4 / M40 POL Grodków UKS Znicz triathlon

Zapłacone

247. Lange Paweł - STK1/4 / M16 POL Katowice

Zapłacone

248. Lasek Łukasz - STK1/4 / M30 POL Rybnik

Zapłacone

249. Latacz Tadeusz - STK1/4 / M30 POL Katowice

Niezapłacone

250. Lewald Marcin - STK1/8 / M40 POL Mikołów

Zapłacone

251. Ligęza Adam - STK1/8 / M30 POL Katowice The Arnolds

Zapłacone

252. Ligocki Tomasz - STK1/8 / M50 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Triathlon Team

Niezapłacone

253. Lipiński Dawid - STK1/4 / M30 POL Zabrze Rwr Gliwice

Niezapłacone

254. Uczestnik anonimowy - STK1/4 / M30 POL Zabrze

Niezapłacone

255. Lipniak Szymon - STK1/8 / M16 POL Katowice

Zapłacone

256. Liskiewicz Piotr - STK1/8 / M40 POL Skawina

Niezapłacone

257. Litwiński Tomasz - STK1/2 / M 30-39 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

258. Litwiński Wojciech - STK1/4 / M30 POL Piekary Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

259. Lizura Sławomir - STK1/4 / M30 POL Biskupice 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej

Zapłacone

260. Lubos Michał - STK1/4 / M30 POL Tychy Habasit

Zapłacone

261. Lucka Judyta - STK1/8 / K40 POL Bielsko-Biała BeskidTri

Zapłacone

262. Ładziński Jakub - STK1/4 / M30 POL Katowice Coca-Cola Runners

Zapłacone

263. Łagosz Paweł - STK1/2 / M 30-39 POL Harmęże

Zapłacone

264. Łakomy Piotr - STK1/8 / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

265. Łokociejewska-Wasik Ina - STK1/8 / K40 POL Skoczów

Zapłacone

266. Łoza Wojciech - STK1/4 / M40 POL Bytom Grupa Nomax

Zapłacone

267. Łyczak Lucjan - STK1/8 / M30 POL Siemianowice Śląskie TriDIVISION

Zapłacone

268. Łyscarz Józef - STK1/2 / M 30-39 POL Katowice

Zapłacone

269. Łysoń Marcin - STK1/8 / M16 POL Kęty Power of Science-Training Centre

Niezapłacone

270. Mach Kornel - STK1/8 / M30 POL Skawina triMACHine

Zapłacone

271. Maciejczyk Marcin - STK1/2 / M 30-39 POL Zabrze

Niezapłacone

272. Maciejowska-Bączek Katarzyna - STK1/2 / K 40-49 POL Międzyrzecze Górne

Zapłacone

273. Madejski Sylwester - STK1/4 / M40 POL Czechowice-Dziedzice Imperium Sportu / Rapid

Zapłacone

274. Majchrzak Magdalena - STK1/2 / K 30-39 POL Kornice

Zapłacone

275. Majka Waldemar - STK1/2 / M 40-49 POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

276. Malinowski Łukasz - STK1/8 / M40 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

277. Malinowski Przemek - STK1/4 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

278. Malinowski Radek - STK1/4 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

279. Mamok Krzysztof - STK1/8 / M30 POL Katowice ŚKSA

Zapłacone

280. Uczestnik anonimowy - STK1/2 / M 30-39 POL Katowice

Zapłacone

281. Mańka Sławomir - STK1/4 / M40 POL Mikołów Biegamy Z Sercem

Zapłacone

282. Marczak Krzysztof - STK1/4 / M40 POL Świętochłowice PKO Bank Polski

Niezapłacone

283. Martynowski Łukasz - STK1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

284. Marzec Łukasz - STK1/8 / M30 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Niezapłacone

285. Marzec Michał - STK1/8 / M30 POL Siemianowice Sl

Zapłacone

286. Masio Przemysław - STK1/8 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

287. Matyja Andrzej - STK1/4 / M40 POL Kłobuck

Zapłacone

288. May-Majewski Michał - STK1/8 / M30 POL Gliwice 4M

Zapłacone

289. Mazurek Mariusz - STK1/4 / M30 POL Bielsko-Biała Kęckie Harpagany

Niezapłacone

290. Melo Christian - STK1/4 / M40 POL Katowice

Zapłacone

291. Mi Zgonia - STK1/4 / K16 POL Gliwice

Zapłacone

292. Michalak Sandra - STK1/8 / K30 POL Sosnowiec Triathlon X Team

Zapłacone

293. Michalewicz Marcin - STK1/4 / M30 POL Mysłowice www.ITmasters.com.pl / Tridivision Triathlon Team

Niezapłacone

294. Michalewski Dariusz - STK1/2 / M 30-39 POL Gogolin Grupa KAPIJA

Niezapłacone

295. Michalik Krzysztof - STK1/4 / M16 POL Żory

Zapłacone

296. Michalik Krzysztof - STK1/2 / M 18-29 POL Żory

Niezapłacone

297. Michalik Małgorzata - STK1/4 / K16 POL Gliwice

Niezapłacone

298. Michalski Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie Saint-Gobain Squad

Zapłacone

299. Michalski Grzegorz - STK1/8 / M40 POL Piotrków Trybunalski Brak

Zapłacone

300. Michniewicz Maciej - STK1/4 / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

301. Michułka Bartłomiej - STK1/8 / M30 POL Kraków

Zapłacone

302. Mietelska Ewelina - STK1/4 / K16 POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

303. Mikołajczyk Justyna - STK1/8 / K30 POL Katowice JCommerce SA

Zapłacone

304. Mikołajski Damian - STK1/4 / M30 POL Dąbrowa Górnicza Team Damiko/Triathlon X Team

Zapłacone

305. Mikoś Marcin - STK1/2 / M 40-49 POL Katowice Wujek Biega

Zapłacone

306. Mirek Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Krzeszowice

Zapłacone

307. Misiarczyk Piotrek - STK1/2 / M 30-39 POL Mysłowice

Zapłacone

308. Młodzik Daniel - STK1/2 / M 40-49 POL Sosnowiec trenujtriathlon.pl

Zapłacone

309. Moczała Andrzej - STK1/8 / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

310. Moczała Andrzej - STK1/4 / M30 POL Pszczyna

Niezapłacone

311. Morawiec Grzegorz - STK1/8 / M40 POL Katowice

Niezapłacone

312. Morawski Hubert - STK1/4 / M30 POL Kraków NKS

Zapłacone

313. Morawski Piotr - STK1/8 / M30 POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Niezapłacone

314. Morkisz Aleksandra - STK1/8 / K40 POL Lędziny Concept Swimming

Zapłacone

315. Morkisz Krystian - STK1/8 / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

316. Morkisz Krystian - STK1/4 / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

317. Motyl Artur - STK1/8 / M30 POL Olkusz KS Olkusz

Niezapłacone

318. Możdżeń Łukasz - STK1/8 / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

319. Muscat Stephen - STK1/2 / M 30-39 MLT Zurrieq TeamSaliba

Zapłacone

320. Musialski Wojciech - STK1/4 / M30 POL Gliwce Asseco Active Team

Zapłacone

321. Musiał Marcin - STK1/8 / M40 POL Czeladz

Zapłacone

322. Uczestnik anonimowy - STK1/2 / M 30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

323. Najgebauer Łukasz - STK1/4 / M30 POL Opole GT Kona

Niezapłacone

324. Naniewicz Rafał - STK1/2 / M 18-29 POL Wrocław

Zapłacone

325. Nawrocka Agnieszka - STK1/8 / K40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

326. Nęcek Rafał - STK1/4 / M40 POL Kraków

Zapłacone

327. Niewiadomski Artur - STK1/4 / M40 POL Radzionków ET Tapes Triathlon Team

Zapłacone

328. Nocek Filip - STK1/8 / M16 POL Katowice

Zapłacone

329. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M30 POL Bytom

Zapłacone

330. Nos Łukasz - STK1/8 / M30 POL Siemianowice

Niezapłacone

331. Nowicki Mirosław - STK1/8 / M50 POL Prudnik

Niezapłacone

332. Nowok Michał - STK1/2 / M 30-39 POL Kobielice Jafi Sport Bike Team

Niezapłacone

333. Nycz Artur - STK1/4 / M40 POL Kęty Beskid Tri

Zapłacone

334. Oczko Dominik - STK1/2 / M 40-49 POL Katowice

Niezapłacone

335. Ogierman Grzegorz - STK1/2 / M 40-49 POL Cieszyn Morsy Brenna

Zapłacone

336. Olender Grzegorz - STK1/8 / M50 POL Proszowice 3 REI

Zapłacone

337. Olma Dariusz - STK1/4 / M40 POL Jawiszowice Go Aptiv! / Triathlon Training Center

Zapłacone

338. Osak Maciej - STK1/2 / M 40-49 POL Kraków SPORTWISE

Niezapłacone

339. Oślak Marcin - STK1/2 / M 30-39 POL Kobiernice BeskidTri

Zapłacone

340. Ostrowski Daniel - STK1/8 / M40 POL Tychy Team Papry / RUN TYCHY

Niezapłacone

341. Owczarek Krzysztof - STK1/4 / M16 POL Częstochowa

Niezapłacone

342. Ozog Krzysztof - STK1/2 / M 40-49 POL Kraków KRV

Zapłacone

343. Ożóg Tomasz - STK1/4 / M30 CZE Prague LTT

Zapłacone

344. Pachla Adam - STK1/4 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

345. Paleta Elżbieta - STK1/4 / K16 POL Katowice

Zapłacone

346. Pandel Paweł - STK1/4 / M40 POL Luszowice

Zapłacone

347. Pandel Paweł - STK1/2 / M 40-49 POL Luszowice

Niezapłacone

348. Papierski Tomasz - STK1/2 / M 40-49 POL Karwiany

Zapłacone

349. Papuga Dariusz - STK1/4 / M50 POL Jawiszowice Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

350. Pastuszka Aleksandra - STK1/8 / K30 POL Pszczyna Fit Stacja

Zapłacone

351. Pastuszka Tomasz - STK1/4 / M30 POL Katowice

Zapłacone

352. Paszek Joanna - STK1/2 / K 30-39 POL Tychy

Zapłacone

353. Paszek Przemek - STK1/2 / M 30-39 POL Bieruń

Niezapłacone

354. Paterek Leszek - STK1/4 / M40 POL Tychy Trenuj Triathlon

Niezapłacone

355. Patura Kamil - STK1/4 / M16 POL Proszowice

Zapłacone

356. Pawlok Anna - STK1/8 / K30 POL Katowice

Zapłacone

357. Pepe Kaue - STK1/4 / M30 BRA Katowice

Zapłacone

358. Perz Agata - STK1/8 / K16 POL Tychy Banana Team

Zapłacone

359. Piątek Anita - STK1/4 / K16 POL Wrocław FRONTREAR

Niezapłacone

360. Pietrzak Krzysztof - STK1/8 / M16 POL Katowice

Zapłacone

361. Pijanowski Leszek - STK1/8 / M50 POL Katowice

Niezapłacone

362. Piotrowski Aleksander - STK1/2 / M 18-29 POL Katowice Good Lood

Zapłacone

363. Piszczek Tomasz - STK1/4 / M40 POL Szarów Niepołomice Biegają

Zapłacone

364. Uczestnik anonimowy - STK1/2 / M 30-39 POL Bytom

Niezapłacone

365. Płaczek Andrzej - STK1/4 / M50 POL Żory Niezrzeszony

Zapłacone

366. Pochwała Dariusz - STK1/4 / M30 POL Gliwice 6 bpd

Zapłacone

367. Pogrzeba Anna - STK1/4 / K16 POL Katowice The Recyckings

Zapłacone

368. Pokora Marta - STK1/8 / K16 POL Bytom

Zapłacone

369. Polanin Michał - STK1/4 / M16 POL Katowice

Zapłacone

370. Polc Adam - STK1/4 / M40 POL Łaziska Górne

Zapłacone

371. Poloczek Katarzyna - STK1/4 / K16 POL Kraków

Zapłacone

372. Połoński Marcin - STK1/8 / M30 POL Kołobrzeg SZTORM KOŁOBRZEG

Zapłacone

373. Popardowski Jacek - STK1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

374. Potoczny Bartosz - STK1/8 / M30 POL Bytom

Zapłacone

375. Poturała Paweł - STK1/8 / M40 POL Turek

Zapłacone

376. Powroźna Mariola - STK1/4 / K16 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

377. Probierz Paweł - STK1/8 / M40 POL Dąbrowa Górnicza 1Ligatriteam

Zapłacone

378. Prochwicz Marcin - STK1/2 / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

379. Prokop Łukasz - STK1/4 / M30 POL Dębowiec

Zapłacone

380. Przeździęk Adam - STK1/4 / M30 POL Katowice Mediafeed.pl / Way2Champ

Niezapłacone

381. Przybyłka Agnieszka - STK1/8 / K30 POL Mysłowice

Niezapłacone

382. Przywara Arkadiusz - STK1/2 / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

383. Pudło Arkadiusz - STK1/8 / M40 POL Ziemięcice

Zapłacone

384. Pukocz Paweł - STK1/4 / M30 POL Orzesze

Zapłacone

385. Pyka Daniel - STK1/4 / M16 POL Piekary Slaskie Lecymy durś

Niezapłacone

386. Pyka Marek - STK1/8 / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

387. Radłowski Karol - STK1/8 / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

388. Radoń Marcin - STK1/8 / M40 POL Bytom

Zapłacone

389. Rak Bartek - STK1/2 / M 30-39 POL Kielce Eaton

Zapłacone

390. Rakowska Marta - STK1/8 / K16 POL Jaworze

Zapłacone

391. Rakowski Mateusz - STK1/8 / M16 POL Jaworze

Zapłacone

392. Rataj Agnieszka - STK1/4 / K16 POL Katowice

Niezapłacone

393. Ratajek Dawid - STK1/2 / M 30-39 POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

394. Rejmandowski Adam - STK1/8 / M16 POL Mikołów

Zapłacone

395. Rekus Magdalena - STK1/8 / K30 POL Wielowieś

Zapłacone

396. Renke Piotr - STK1/2 / M 40-49 POL Rybnik Ewa Bugdoł Team

Zapłacone

397. Rospond Grzegorz - STK1/8 / M30 POL Kraków CLICO

Zapłacone

398. Roszuk Jakub - STK1/2 / M 40-49 POL Biestrzynnik Kriss Coaching

Zapłacone

399. Roszuk Kuba - STK1/2 / M 40-49 POL Biestrzynnik Krisscoaching Team

Niezapłacone

400. Różanowski Mateusz - STK1/8 / M16 POL Olkusz

Zapłacone

401. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M30 POL Jasienica

Zapłacone

402. Ruszczyk Marek - STK1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

403. Rybak Paweł - STK1/8 / M40 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

404. Rybczyński Michał - STK1/4 / M40 POL Szałsza Asseco Active Team

Zapłacone

405. Rycyk Maciej - STK1/4 / M40 POL Katowice Silesiaman Triathlon Team

Niezapłacone

406. Rypel Natalia - STK1/8 / K16 POL Kędzierzyn-Koźle tridivision triathlon team

Zapłacone

407. Rzeszótko Tomasz - STK1/4 / M30 POL Poręba Żegoty Water Team

Niezapłacone

408. Sabat Tomasz - STK1/8 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

409. Sambak Tadeusz - STK1/4 / M50 POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

410. Samek Adrian - STK1/2 / M 18-29 POL Czechowice-Dziedzice Power of Science-Training Centre

Zapłacone

411. Siakowski Mateusz - STK1/8 / M16 POL Tychy Banana Team

Zapłacone

412. Siekan Grzegorz - STK1/4 / M30 POL Tychy

Niezapłacone

413. Sikora Tomasz - STK1/4 / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

414. Sinka Damian - STK1/2 / M 50-99 POL Pszczyna MG Sport

Zapłacone

415. Siwak Ryszard - STK1/8 / M40 POL Kraków

Zapłacone

416. Siwek Marcin - STK1/8 / M40 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

417. Siwek Tomasz - STK1/8 / M40 POL Czeladź Triathlon X-Team

Zapłacone

418. Siwy Sebastian - STK1/2 / M 40-49 POL Mikołów Centro

Niezapłacone

419. Skibiński Tomasz - STK1/4 / M40 POL Częstochowa Częstochówka

Zapłacone

420. Skierski Adam - STK1/2 / M 40-49 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

421. Skrabel Tomasz - STK1/8 / M30 POL Katowice

Zapłacone

422. Skrudlik Leszek - STK1/2 / M 30-39 POL Chorzów Way2Champ/FEBYS

Zapłacone

423. Skrzydelski Tomasz - STK1/4 / M30 POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

424. Skrzyniarz Marcin - STK1/8 / M30 POL Kraków

Zapłacone

425. Skrzynkowski Piotr - STK1/4 / M40 POL Opole Skrzynkowski Team

Niezapłacone

426. Skrzypek Krzysztof - STK1/4 / M40 POL Katowice

Niezapłacone

427. Śliwińska Joanna - STK1/4 / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

428. Sluzalek Małgorzata - STK1/8 / K40 POL Gliwice

Zapłacone

429. Sładek Dawid - STK1/8 / M30 POL Rydułtowy

Zapłacone

430. Słomka Andrzej - STK1/8 / M50 POL Mikolow tkkf hades

Niezapłacone

431. Śmigielski Michal - STK1/4 / M30 POL Tychy Team Papry

Niezapłacone

432. Smoczyński Maciej - STK1/8 / M30 POL Mikołów

Zapłacone

433. Smołka Bartosz - STK1/8 / M40 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

434. Sobańska Izabela - STK1/4 / K16 POL Drużbice trIZAthlon

Zapłacone

435. Sobczuk Kacper - STK1/4 / M16 POL Pyskowice FitStyle Team

Niezapłacone

436. Sobel Kamila - STK1/8 / K30 POL Tychy

Zapłacone

437. Sobel Łukasz - STK1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

438. Sobik Andrzej - STK1/8 / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

439. Sobolewski Krzysztof - STK1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

440. Sojka Joanna - STK1/8 / K40 POL Siemianowice Śląskie @rodzicsportowca

Niezapłacone

441. Sojka Paweł - STK1/8 / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

442. Soremski Marek - STK1/4 / M30 POL Katowice TheSorWbiegu.pl

Zapłacone

443. Śpiewak Oskar - STK1/8 / M16 POL Nowe Chechło

Niezapłacone

444. Stachowski Wojciech - STK1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

445. Stafarczyk Dawid - STK1/4 / M16 POL Rybnik

Zapłacone

446. Stalica Wojciech - STK1/4 / M50 POL Częstochowa IzoErg

Niezapłacone

447. Stańczyk Tomasz - STK1/4 / M40 POL Kalety O Cobiega W Kaletach

Zapłacone

448. Stelmachowicz Jarosław - STK1/8 / M40 POL Komprachcice Jarek St

Niezapłacone

449. Stępień Adam - STK1/4 / M16 POL Chorzów

Niezapłacone

450. Stermach Irek - STK1/4 / M50 POL Wrocław

Niezapłacone

451. Stolarski Sławomir - STK1/4 / M40 POL Kraków WM TRISELF

Zapłacone

452. Stosz Bartosz - STK1/4 / M40 POL Chorzów

Zapłacone

453. Strącała Paweł - STK1/4 / M16 POL Gliwice

Zapłacone

454. Strenziok Dariusz - STK1/8 / M50 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

455. Strenziok Dariusz - STK1/4 / M50 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Niezapłacone

456. Strumińska Sara - STK1/8 / K16 POL Sosnowiec Imperium Sportu

Zapłacone

457. Suchy Denis - STK1/8 / M16 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

458. Uczestnik anonimowy - STK1/2 / K 30-39 POL Rzeszow Swimtri

Niezapłacone

459. Surówka Maciej - STK1/8 / M30 POL Wilków

Niezapłacone

460. Świątek Marcin - STK1/8 / M40 POL Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

461. Swiderski Michal - STK1/2 / M 40-49 POL Warszawa

Zapłacone

462. Święs Łukasz - STK1/4 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

463. Świstuń Grzegorz - STK1/8 / M40 POL Opole RISE Opole

Zapłacone

464. Świstuń Michał - STK1/8 / M16 POL Opole RISE Opole

Zapłacone

465. Świstuń Rafał - STK1/8 / M40 POL Opole

Zapłacone

466. Świstuń Tomasz - STK1/8 / M50 POL Katowice

Zapłacone

467. Świstuń Wojciech - STK1/8 / M16 POL Katowice

Zapłacone

468. Świsulski Michał - STK1/8 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

469. Świta Jarosław - STK1/2 / M 40-49 POL Wodzisław Śląski Ks Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

470. Swoboda Sebastian - STK1/4 / M30 POL Kraków WM TRISELF

Niezapłacone

471. Sygut Grzegorz - STK1/8 / M30 POL Siemianowice Śląskie Gym For You Katowice

Niezapłacone

472. Szczęch Adam - STK1/8 / M40 POL Czyżowice ERIGO

Zapłacone

473. Szczęch Marcin - STK1/8 / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

474. Szczepański Dariusz - STK1/2 / M 50-99 POL Mikołów

Niezapłacone

475. Szendzielorz Marek - STK1/8 / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

476. Szewczyk Jacek - STK1/8 / M40 POL Sosnowiec Sosnowiec

Zapłacone

477. Szlósarczyk Łukasz - STK1/8 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

478. Sznyder Wojciech - STK1/4 / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

479. Sztechmiler Grzegorz - STK1/8 / M30 POL Rudy The Arnolds

Zapłacone

480. Sztonder Marcin - STK1/4 / M30 POL Częstochowa swim-team Częstochowa

Zapłacone

481. Szweda Benjamin - STK1/4 / M16 POL Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

482. Szweda Dorota - STK1/4 / K40 POL Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

483. Szydłowski Paweł - STK1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

484. Szymański Krzysztof - STK1/4 / M40 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

485. Szymański Krzysztof - STK1/2 / M 40-49 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

486. Szywalski Alan - STK1/8 / M30 POL Gogolin Multifif

Niezapłacone

487. Terech Tomasz - STK1/2 / M 40-49 POL Radzionków Toursport Running Team

Zapłacone

488. Thamm Mariusz - STK1/8 / M40 POL Bytom

Niezapłacone

489. Thomann Jacek - STK1/8 / M30 POL Katowice GOULTRA.PL

Zapłacone

490. Tkaczuk Dariusz - STK1/2 / M 18-29 POL Gliwice

Niezapłacone

491. Tochowicz Kasper - STK1/8 / M16 POL Goleszów Triwise

Zapłacone

492. Tokarz Jacek - STK1/2 / M 30-39 POL Katowice

Zapłacone

493. Tomczak Jacek - STK1/4 / M40 POL Ruda Śląska przyGOdowo

Zapłacone

494. Tomczak Jacek - STK1/8 / M30 POL Tarnowskie Góry Negu

Niezapłacone

495. Tomczyk Paweł - STK1/4 / M40 POL Piła Kościelecka

Zapłacone

496. Trefon Michalina - STK1/4 / K16 POL Rogoźnik

Zapłacone

497. Truszewski Grzegorz - STK1/8 / M30 POL Brenna Enjoysport.pl

Zapłacone

498. Trzcionka Dawid - STK1/8 / M30 POL Tychy

Zapłacone

499. Trzeja-Zdanowska Dorota - STK1/4 / K40 POL Będzin Imperium Sportu Team

Zapłacone

500. Tucki Cyprian - STK1/4 / M30 POL Pszczyna Orły Pszczyna

Zapłacone

501. Turek Tomasz - STK1/8 / M40 POL Kłodzko LKS ISKRA Jaszkowa

Zapłacone

502. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M30 POL Opole

Niezapłacone

503. Uczestnik anonimowy - STK1/4 / M16 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

504. Wasik Dariusz - STK1/4 / M40 POL Skoczów

Zapłacone

505. Wdowiarz Sebastian - STK1/4 / M16 POL Katowice Crossfit Hussars

Zapłacone

506. Wesołowski Adam - STK1/4 / M40 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

507. Widawski Paweł - STK1/2 / M 18-29 POL Katowice Widavski

Niezapłacone

508. Więczkowski Piotr - STK1/8 / M40 POL Katowice W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

509. Wieczorek Angelika - STK1/4 / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

510. Wiesner Tomek - STK1/8 / M30 POL Katowice 4Spine / Twomark

Zapłacone

511. Wiśniewski Szymon - STK1/8 / M40 POL Rudziczka Niezrzeszony

Niezapłacone

512. Witzlack-Makarevich Kai - STK1/8 / M40 CZE Ostrava SC DHfK Leipzig

Niezapłacone

513. Wodecki Łukasz - STK1/8 / M30 POL Skrbeńsko Brak

Zapłacone

514. Wojciechowski Bartosz - STK1/4 / M16 POL Lubin Way2Champ.com

Niezapłacone

515. Wojcieszko Piotr - STK1/2 / M 30-39 POL Wrocław GVT

Zapłacone

516. Wojcik Aleksander - STK1/4 / M30 POL Kraków TriWise

Zapłacone

517. Wójcik Ewa - STK1/4 / K40 POL Kraków Wm Triself

Zapłacone

518. Wójcik Tomasz - STK1/4 / M30 POL Gliwice FDG S.A.

Zapłacone

519. Wojtkowiak Mateusz - STK1/4 / M30 POL Zielona Góra

Niezapłacone

520. Wójtowicz Michał - STK1/4 / M30 POL Opole Laboratorium Sportu

Niezapłacone

521. Wolant Sylwester - STK1/4 / M40 POL Brzeszcze MASTERS BRZESZCZE

Zapłacone

522. Uczestnik anonimowy - STK1/8 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

523. Wolski Krzysiek - STK1/8 / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

524. Wołodkiewicz Olgierd - STK1/8 / M40 POL Katowice

Zapłacone

525. Woskowska Magdalena - STK1/2 / K 30-39 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

526. Woźniak Jakub - STK1/4 / M16 POL Kraków dotfizjo

Niezapłacone

527. Wróbel Marek - STK1/2 / M 30-39 POL Bytom

Niezapłacone

528. Wrona Sebastian - STK1/8 / M40 POL Bełk

Zapłacone

529. Wudarowicz Adam - STK1/4 / M30 POL Katowice

Niezapłacone

530. Wyparło Anna - STK1/4 / K16 POL Będzin

Zapłacone

531. Wzor Bart - STK1/2 / M 30-39 GBR Aberdeen

Niezapłacone

532. Zając Krzysztof - STK1/8 / M16 POL Radzionków

Zapłacone

533. Zając Wojciech - STK1/4 / M30 POL Radzionków Eko TechTriathlon Team

Niezapłacone

534. Zajdel Michał - STK1/2 / M 40-49 POL Halemba Socios Silesia

Zapłacone

535. Zastawny Janusz - STK1/4 / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

536. Zastawny Tomasz - STK1/8 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

537. Zborek Dominika - STK1/8 / K30 POL Gliwice

Niezapłacone

538. Zborek Krzysztof - STK1/8 / M30 POL Gliwice

Niezapłacone

539. Zdebel Tomasz - STK1/4 / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

540. Żelichowski Artur - STK1/4 / M40 POL Kęty Beskid Tri

Zapłacone

541. Zeman Sonia - STK1/8 / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

542. Ziółek Adam - STK1/8 / M40 POL Katowice

Zapłacone

543. Ziółek Adam - STK1/8 / M40 POL Katowice

Zapłacone

544. Ziółkowski Marek - STK1/4 / M40 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia

Niezapłacone

545. Ziomkowski Jan - STK1/8 / M30 POL Wadowice DotFizjo

Zapłacone

546. Zober Marek - STK1/4 / M30 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

547. Żok Filip - STK1/2 / M 30-39 POL Kraków

Zapłacone

548. Żołyniak Tomasz - STK1/8 / M30 POL Gliwice

Niezapłacone

549. Żydzik Jakub - STK1/8 / M30 POL Mysłowice Concept Swimming

Zapłacone

550. Żyła Marek - STK1/8 / M50 POL Katowice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU