Silesiaman Triathlon Katowice Duathlon

Dolina 3 stawów
09.04.2017

Wyniki

Duatlhlon 5 km / 22km / 3km 22 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Bieg 5km T1 Rower 22km T2 Bieg 3.5km min/km km/h Czas końcowy
1
COMBIK Marcin
Triathlon Ymca Kraków
19 POL Kraków 00:17:44.00 00:00:21.00 00:34:22.00 00:00:19.00 00:13:39.00 3:02 19.82 01:06:25.00
2
BRATEK Mariusz
9 POL Częstochowa 00:17:56.00 00:00:19.00 00:33:56.00 00:00:18.00 00:14:23.00 3:03 19.82 01:06:52.00
3
RYSZKA Karol
Chop Ze Żelaza Tri Team
97 POL Katowice 00:18:26.00 00:00:35.00 00:34:18.00 00:00:49.00 00:13:05.00 3:04 19.64 01:07:13.00
4
STWORA Dawid
111 POL Bielsko-Biała 00:18:33.00 00:00:29.00 00:34:10.00 00:00:19.00 00:13:51.00 3:04 19.64 01:07:22.00
5
SZUREK Sławomir
Uks
116 POL Rydułtowy 00:18:34.00 00:00:21.00 00:34:22.00 00:00:22.00 00:13:49.00 3:05 19.64 01:07:28.00
6
MALISZEWSKI Mieszko
Chop Ze Żelaza Tri Team
66 POL Siemianowice Śląskie 00:18:28.00 00:00:37.00 00:34:13.00 00:00:26.00 00:13:46.00 3:05 19.64 01:07:29.00
7
CZAJKA Krystian
22 POL Żory 00:17:53.00 00:00:28.00 00:34:48.00 00:00:22.00 00:14:04.00 3:05 19.47 01:07:36.00
8
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
80 POL Siemianowice Śl. 00:18:32.00 00:00:18.00 00:34:21.00 00:00:18.00 00:14:25.00 3:06 19.47 01:07:53.00
9
KUBAT Mateusz
3Waters
137 POL Dąbrowa 00:18:50.00 00:00:21.00 00:34:03.00 00:00:22.00 00:14:25.00 3:06 19.47 01:08:01.00
10
BEREZA Łukasz
Triathlon Ymca Kraków
139 POL Krakow 00:19:02.00 00:00:22.00 00:34:14.00 00:00:21.00 00:14:12.00 3:06 19.30 01:08:10.00
11
SIKORA Aleksandra
Triathlon Ymca Kraków (U Jędrusia Triathlon Team)
101 POL Juszczyn 00:19:00.00 00:00:20.00 00:34:16.00 00:00:23.00 00:14:30.00 3:07 19.30 01:08:29.00
12
CHOMIK Rafał
T2 Triathlon Team
15 POL Gliwice 00:18:49.00 00:00:35.00 00:34:17.00 00:00:32.00 00:14:28.00 3:08 19.13 01:08:42.00
13
ZAJUSZ Marek
Traithlon Ymca Kraków
131 POL Andrychów 00:19:01.00 00:00:30.00 00:33:44.00 00:00:23.00 00:15:13.00 3:08 19.13 01:08:52.00
14
PIECZYŃSKI Szymon
Ks.maraton Ostrów. Wlkp
88 POL Ostrów Wielkopolski 00:19:16.00 00:00:24.00 00:34:46.00 00:00:32.00 00:14:42.00 3:11 18.97 01:09:41.00
15
DRABIŃSKI Mariusz
Iron Mario
25 POL Jaworzno 00:18:51.00 00:00:46.00 00:34:52.00 00:00:29.00 00:14:52.00 3:11 18.97 01:09:51.00
16
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
70 POL Zabrze 00:19:34.00 00:00:27.00 00:34:21.00 00:00:22.00 00:15:12.00 3:11 18.80 01:09:55.00
17
KOTAS Marek
Kotasport
50 POL Rybnik 00:19:23.00 00:00:21.00 00:34:39.00 00:00:23.00 00:15:28.00 3:12 18.80 01:10:13.00
18
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
72 POL Katowice 00:20:15.00 00:00:42.00 00:33:56.00 00:00:31.00 00:15:01.00 3:13 18.80 01:10:25.00
19
MIELKE Dawid
90 POL Bażanowice 00:19:42.00 00:00:23.00 00:34:20.00 00:00:32.00 00:15:32.00 3:13 18.80 01:10:29.00
20
KILARSKI Marek
The North Face
42 POL Bielsko Biała 00:19:41.00 00:00:25.00 00:35:00.00 00:00:29.00 00:15:06.00 3:13 18.64 01:10:41.00
21
LIGOCKI Michał
Chop Ze Żelaza Tri Team
58 POL Siemianowice Śląskie 00:19:44.00 00:00:39.00 00:34:39.00 00:00:30.00 00:15:44.00 3:15 18.49 01:11:16.00
22
BŁASZCZYK Marcin
6 POL Kraków 00:19:55.00 00:00:21.00 00:34:46.00 00:00:28.00 00:16:06.00 3:16 18.49 01:11:35.00
23
BOGUS Rafał
Cycling Jura
7 POL Częstochowa 00:20:25.00 00:00:45.00 00:33:59.00 00:00:43.00 00:16:33.00 3:18 18.18 01:12:26.00
24
WOJCIECHOWSKI Bartosz
128 POL Lubin 00:20:21.00 00:00:58.00 00:33:38.00 00:00:36.00 00:16:55.00 3:18 18.18 01:12:27.00
25
PETTERS Klaudia
Ts Akwedukt Kielce
86 POL Bolesławiec 00:19:02.00 00:00:21.00 00:38:28.00 00:00:19.00 00:14:39.00 3:19 18.18 01:12:49.00
26
SKRZYNKOWSKI Piotr
105 POL Opole 00:18:56.00 00:00:33.00 00:38:57.00 00:00:20.00 00:14:14.00 3:20 18.03 01:13:00.00
27
CAPUTA Szymon
K+S
13 POL Godziszka 00:19:48.00 00:00:27.00 00:36:50.00 00:00:37.00 00:15:18.00 3:20 18.03 01:13:00.00
28
WOJNAROWSKI Jacek
129 POL Nowy Sacz 00:19:03.00 00:00:32.00 00:38:23.00 00:00:35.00 00:14:50.00 3:21 18.03 01:13:23.00
29
WIECHECKI Tomasz
Działamy Działamy
124 POL Katowice 00:19:13.00 00:00:29.00 00:37:53.00 00:00:27.00 00:15:30.00 3:21 17.89 01:13:32.00
30
KWAŚKIEWICZ Oliwia
Wlks Kmicic Częstochowa
56 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:00.00 00:00:35.00 00:36:20.00 00:00:25.00 00:15:54.00 3:23 17.74 01:14:14.00
31
MATYSIAK Robert
Training&motivation
67 POL Mazańcowice 00:20:39.00 00:00:52.00 00:36:20.00 00:00:28.00 00:15:57.00 3:23 17.74 01:14:16.00
32
GORCZYCA Jakub
34 POL Rybnik 00:21:42.00 00:00:29.00 00:35:49.00 00:00:31.00 00:16:23.00 3:25 17.60 01:14:54.00
33
CZERNIK Artur
Gomola Trans Airco
23 POL Bieruń 00:21:04.00 00:00:28.00 00:36:20.00 00:00:33.00 00:16:50.00 3:26 17.60 01:15:15.00
34
ORLIK Mateusz
Olivkovelove Fotografia , Opp Katowice
81 POL Piekary Śląskie 00:20:52.00 00:00:39.00 00:36:46.00 00:00:31.00 00:16:28.00 3:26 17.60 01:15:16.00
35
PIERÓG Marek
Asseco Active Team
89 POL Knurów 00:21:47.00 00:00:45.00 00:35:34.00 00:00:42.00 00:16:28.00 3:26 17.60 01:15:16.00
36
WAGNER Robert
94 Bytom 00:21:14.00 00:00:35.00 00:36:30.00 00:00:41.00 00:16:24.00 3:26 17.46 01:15:23.00
37
TRONINA Grzegorz
Waniewski Coaching
119 POL Opatów 00:21:23.00 00:00:31.00 00:36:41.00 00:00:34.00 00:17:06.00 3:29 17.32 01:16:16.00
38
MICHALEWICZ Marcin
It-Technlogies.pl
68 Mysłowice 00:21:05.00 00:00:34.00 00:36:15.00 00:00:28.00 00:18:02.00 3:29 17.32 01:16:25.00
39
KORCZ Daniel
Triathlon X-Team
47 POL Jaworzno 00:21:47.00 00:00:28.00 00:35:56.00 00:00:38.00 00:17:36.00 3:29 17.32 01:16:25.00
40
KARASIŃSKI Łukasz
Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
41 POL Gliwice 00:21:48.00 00:00:42.00 00:35:45.00 00:00:46.00 00:17:26.00 3:29 17.32 01:16:27.00
41
GAMZA Andrzej
32 POL Siemianowice Śląskie 00:21:45.00 00:00:28.00 00:37:18.00 00:00:34.00 00:17:03.00 3:31 17.05 01:17:09.00
42
ĆWIK Darek
Husse Team
20 POL Bielsko-Biała 00:20:34.00 00:00:56.00 00:39:30.00 00:00:54.00 00:15:24.00 3:31 17.05 01:17:18.00
43
KŁOS Jan
Gto Oława
44 POL Chojnów 00:20:54.00 00:01:16.00 00:38:55.00 00:00:48.00 00:15:52.00 3:32 16.92 01:17:44.00
44
SAMIN Przemek
Go Sport
98 POL Katowice 00:21:44.00 00:00:58.00 00:37:11.00 00:01:08.00 00:17:08.00 3:34 16.92 01:18:09.00
45
ZAJDEL Michał
Ino Jo
130 POL Halemba 00:22:14.00 00:00:56.00 00:37:48.00 00:00:45.00 00:16:34.00 3:34 16.92 01:18:16.00
46
DYGDOŃ Paweł
Soft-Pont
27 POL Katowice 00:20:45.00 00:00:54.00 00:39:21.00 00:00:35.00 00:16:44.00 3:34 16.79 01:18:18.00
47
NOWAKOWSKI Krzysztof
78 POL Ruda Śląska 00:20:51.00 00:00:49.00 00:39:01.00 00:00:32.00 00:17:05.00 3:34 16.79 01:18:19.00
48
ŻOK Filip
134 POL Siemianowice Śląskie 00:21:20.00 00:00:31.00 00:37:16.00 00:00:40.00 00:18:40.00 3:34 16.79 01:18:26.00
49
DUDA Jarosław
26 POL Zabrze 00:23:25.00 00:01:03.00 00:35:10.00 00:00:38.00 00:18:14.00 3:35 16.79 01:18:30.00
50
TADEUSZ Mateusz
117 POL Grodzisk Wielkopolski 00:21:51.00 00:01:23.00 00:37:58.00 00:00:40.00 00:16:54.00 3:35 16.79 01:18:45.00
51
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
36 POL Siemianowce Śląskie 00:21:31.00 00:01:03.00 00:38:36.00 00:00:49.00 00:16:49.00 3:35 16.79 01:18:48.00
52
CHWAJA Michał
Kuźnia Triathlonu
16 POL Chrzanów 00:21:20.00 00:00:44.00 00:39:03.00 00:00:39.00 00:17:03.00 3:36 16.79 01:18:50.00
53
STEFAŃSKI Michał
109 POL Kraków 00:21:50.00 00:00:56.00 00:38:28.00 00:00:50.00 00:16:57.00 3:36 16.67 01:19:01.00
54
RYLKO Marek
1979
135 POL Wadowice 00:23:27.00 00:01:24.00 00:37:54.00 00:00:48.00 00:17:02.00 3:40 16.42 01:20:35.00
55
GAWEŁCZYK Kamil
33 POL Łaziska Górne 00:23:26.00 00:00:49.00 00:35:29.00 00:00:54.00 00:20:00.00 3:40 16.42 01:20:38.00
56
KRZYK Jarosław
Tychy
52 POL Tychy 00:22:43.00 00:01:04.00 00:38:59.00 00:00:49.00 00:17:07.00 3:41 16.42 01:20:41.00
57
KOCOŃ Paweł
45 POL Nowy Sącz 00:22:22.00 00:01:20.00 00:39:09.00 00:01:01.00 00:16:54.00 3:41 16.30 01:20:46.00
58
BOREK Paweł
-
8 POL Kraków 00:21:21.00 00:00:47.00 00:39:55.00 00:00:46.00 00:17:59.00 3:41 16.30 01:20:47.00
59
SZYMURA Rafał
138 POL Katowice 00:23:07.00 00:00:59.00 00:38:36.00 00:00:55.00 00:17:23.00 3:41 16.30 01:21:00.00
60
LESIŃSKI Marcin
Safetypoint.pl
57 POL Bielsko Biała 00:22:02.00 00:01:31.00 00:39:06.00 00:00:59.00 00:17:38.00 3:42 16.30 01:21:16.00
61
SIKORA Rafał
Night Runners Zabrze
102 POL Zabrze 00:22:05.00 00:00:55.00 00:39:40.00 00:01:07.00 00:18:12.00 3:44 16.06 01:22:00.00
62
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
126 Mikołów 00:23:14.00 00:00:56.00 00:39:22.00 00:00:48.00 00:17:42.00 3:44 16.06 01:22:01.00
63
FAMUŁA Tomasz
Tridivision/future Processing Running Team
29 POL Katowice 00:23:32.00 00:01:16.00 00:37:56.00 00:00:50.00 00:18:30.00 3:44 16.06 01:22:03.00
64
CYNK Kamil
Znpower
21 POL Kraków 00:22:21.00 00:00:55.00 00:39:04.00 00:01:09.00 00:18:39.00 3:44 16.06 01:22:06.00
65
MIELKE Raphael
71 POL Bażanowice 00:22:42.00 00:00:50.00 00:38:46.00 00:00:53.00 00:19:08.00 3:45 16.06 01:22:18.00
66
JUSZCZYK Paweł
39 POL Kotórz Wielki 00:22:03.00 00:00:24.00 00:42:12.00 00:00:27.00 00:17:12.00 3:45 16.06 01:22:19.00
67
JARAWKA Natalia
37 POL Sosnowiec 00:22:27.00 00:00:34.00 00:42:09.00 00:00:29.00 00:17:16.00 3:47 15.94 01:22:55.00
68
TEOFILAK Edward
118 POL Trzebinia 00:22:25.00 00:00:48.00 00:41:30.00 00:00:44.00 00:17:30.00 3:47 15.94 01:22:58.00
69
WIĘCZKOWSKI Piotr
Partner 2000
125 POL Katowice 00:22:52.00 00:00:25.00 00:42:17.00 00:00:24.00 00:17:02.00 3:47 15.94 01:23:02.00
70
DZIADKOWIEC Marek
Kuźnia Triathlonu
121 POL Siemianowice Slaskie 00:23:23.00 00:00:49.00 00:38:38.00 00:00:36.00 00:19:36.00 3:47 15.94 01:23:02.00
71
ZOBER Marek
Chop Ze Zelaza Tri Team
133 POL Siemianowice Śląskie 00:23:24.00 00:00:47.00 00:40:46.00 00:00:43.00 00:17:25.00 3:47 15.94 01:23:05.00
72
SZOPA Adrian
114 POL Częstochowa 00:24:12.00 00:01:11.00 00:39:15.00 00:00:59.00 00:17:28.00 3:47 15.83 01:23:06.00
73
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
120 POL Katowice 00:24:12.00 00:00:57.00 00:39:32.00 00:00:41.00 00:17:46.00 3:47 15.83 01:23:08.00
74
MOLENDOWSKI Michał
74 POL Bytom 00:24:47.00 00:00:55.00 00:39:30.00 00:00:53.00 00:17:38.00 3:49 15.71 01:23:42.00
75
KLIMAS Adam
43 POL Gliwice 00:22:45.00 00:00:56.00 00:40:50.00 00:01:20.00 00:18:07.00 3:50 15.71 01:23:58.00
76
STALICA Wojciech
Zts Izo-Erg Sa
108 POL Częstochowa 00:24:34.00 00:00:45.00 00:39:26.00 00:00:43.00 00:18:36.00 3:50 15.71 01:24:03.00
77
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
4 POL Jankowice 00:24:55.00 00:00:38.00 00:39:56.00 00:00:26.00 00:18:09.00 3:50 15.71 01:24:04.00
78
BARTOLEWSKA Beata
136 00:22:29.00 00:01:35.00 00:41:03.00 00:00:56.00 00:18:29.00 3:51 15.60 01:24:32.00
79
BĘDKOWSKI Paweł
1 POL Czeladź 00:23:20.00 00:00:37.00 00:41:40.00 00:00:19.00 00:18:38.00 3:51 15.60 01:24:34.00
80
PIOTROWSKI Tomasz
Trnx Triathlon Team
91 POL Katowice 00:21:52.00 00:01:01.00 00:40:35.00 00:01:06.00 00:20:16.00 3:52 15.60 01:24:49.00
81
ŁUSIAK Mariusz
61 POL Gliwice 00:23:15.00 00:00:50.00 00:40:48.00 00:00:48.00 00:19:08.00 3:52 15.60 01:24:50.00
82
KOTAS Adam
Future Processing Running Team
99 POL Katowice 00:22:04.00 00:00:49.00 00:43:55.00 00:00:37.00 00:17:32.00 3:52 15.49 01:24:58.00
83
WARDĘGA Sylwia
123 POL Podegrodzie 00:23:08.00 00:00:46.00 00:43:06.00 00:00:35.00 00:18:08.00 3:54 15.38 01:25:42.00
84
PIECH Marzena
Fit Story Marzena Piech
87 POL Jaworzno 00:23:52.00 00:00:31.00 00:42:41.00 00:00:29.00 00:18:10.00 3:54 15.38 01:25:43.00
85
PROŃ Adam
Ipronman
93 POL Katowice 00:23:08.00 00:01:21.00 00:42:34.00 00:00:58.00 00:17:49.00 3:55 15.38 01:25:51.00
86
SZCZEPANIK Marcin
112 POL Wolica 00:24:21.00 00:00:30.00 00:41:44.00 00:00:33.00 00:19:10.00 3:56 15.28 01:26:17.00
87
MODZELEWSKI Michał
73 POL Katowice 00:23:17.00 00:01:05.00 00:42:19.00 00:00:59.00 00:19:01.00 3:57 15.28 01:26:41.00
88
BRYNDZA Łukasz
10 POL Chocznia 00:23:28.00 00:01:20.00 00:41:31.00 00:00:50.00 00:19:34.00 3:57 15.17 01:26:44.00
89
CIASTO Sebastian
17 POL Przezchlebie 00:24:52.00 00:00:53.00 00:40:24.00 00:00:56.00 00:19:41.00 3:57 15.17 01:26:46.00
90
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
5 POL Jankowice 00:24:51.00 00:00:32.00 00:42:41.00 00:00:22.00 00:18:21.00 3:57 15.17 01:26:47.00
91
RENKE Piotr
96 POL Rybnik 00:23:50.00 00:01:24.00 00:39:46.00 00:01:03.00 00:20:45.00 3:57 15.17 01:26:48.00
92
PODOBA Grzegorz
92 POL Myslenice 00:23:06.00 00:00:45.00 00:43:07.00 00:00:41.00 00:19:24.00 3:58 15.17 01:27:03.00
93
CHEŁMINIAK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
14 POL Świętochłowice 00:24:41.00 00:00:50.00 00:41:08.00 00:00:41.00 00:19:58.00 3:59 15.17 01:27:17.00
94
MACHOWSKI Artur
62 POL Bielsko-Biała 00:23:43.00 00:01:03.00 00:42:23.00 00:01:09.00 00:19:48.00 4:01 14.97 01:28:06.00
95
NYKAZA Adam
Amator
79 POL Klikuszowa 00:25:42.00 00:00:58.00 00:40:23.00 00:00:44.00 00:20:22.00 4:01 14.97 01:28:09.00
96
FEĆ Agnieszka
Xc 80
31 POL Kraków 00:26:34.00 00:00:24.00 00:41:38.00 00:00:26.00 00:19:47.00 4:03 14.86 01:28:49.00
97
ALVES Pereira
141 00:26:01.00 00:00:22.00 00:42:20.00 00:00:36.00 00:20:34.00 4:06 14.67 01:29:54.00
98
SEMOW Sylwia
Kw Kraków
100 POL Kraków 00:25:06.00 00:01:02.00 00:44:19.00 00:00:48.00 00:19:08.00 4:07 14.57 01:30:23.00
99
CIEŚLAR Maciej
Asseco Active Team
18 POL Gliwice 00:25:59.00 00:00:58.00 00:42:05.00 00:01:10.00 00:20:39.00 4:08 14.57 01:30:51.00
100
JĘDRYKA Jan
38 POL Katowice 00:24:43.00 00:01:07.00 00:43:00.00 00:00:54.00 00:21:23.00 4:09 14.47 01:31:06.00
101
LISZKA Mateusz
59 POL Rybnik 00:25:56.00 00:01:10.00 00:42:28.00 00:01:34.00 00:20:40.00 4:11 14.38 01:31:49.00
102
KUNIKOWSKI Paweł
54 POL Chorzów 00:23:39.00 00:00:27.00 00:48:44.00 00:00:27.00 00:19:02.00 4:12 14.29 01:32:19.00
103
SOTER Bartłomiej
106 POL Sosnowiec 00:23:33.00 00:01:05.00 00:42:51.00 00:00:35.00 00:24:20.00 4:13 14.29 01:32:24.00
104
PAŃKOWSKI Bartłomiej
Tymbar Team
84 POL Czeladź 00:23:05.00 00:00:47.00 00:50:40.00 00:00:33.00 00:18:17.00 4:15 14.10 01:33:21.00
105
PAŁYGA Agnieszka
Future Processing Running Team
83 POL Sosnowiec 00:23:32.00 00:00:50.00 00:49:24.00 00:00:34.00 00:19:37.00 4:17 14.01 01:33:56.00
106
STUDZIŃSKI Tomasz
110 POL Bytom 00:25:05.00 00:01:23.00 00:46:00.00 00:01:06.00 00:21:21.00 4:19 13.92 01:34:55.00
107
MACHURA Dawid
63 POL Świerklaniec 00:24:46.00 00:01:11.00 00:46:39.00 00:00:54.00 00:21:32.00 4:20 13.92 01:35:00.00
108
SZPERKA Leszek
Sigit
115 POL Czechowice-Dziedzice 00:25:14.00 00:00:44.00 00:48:16.00 00:00:38.00 00:20:26.00 4:20 13.84 01:35:18.00
109
MUREK Wojciech
76 POL Mysłowice 00:25:38.00 00:01:27.00 00:47:04.00 00:01:10.00 00:20:01.00 4:20 13.84 01:35:20.00
110
KOIM Robert
46 POL Ruda Śląska 00:24:54.00 00:00:32.00 00:47:55.00 00:00:38.00 00:21:22.00 4:21 13.84 01:35:22.00
111
FATYGA Tomasz
Tridivision
30 POL Zabrze 00:25:34.00 00:01:28.00 00:46:40.00 00:01:33.00 00:20:15.00 4:21 13.84 01:35:30.00
112
BUJOK Tomasz
12 POL Sosnowiec 00:23:24.00 00:00:44.00 00:50:12.00 00:00:53.00 00:20:21.00 4:21 13.84 01:35:33.00
113
BIEDRAWA Tomasz
2 POL Katowice 00:24:52.00 00:01:59.00 00:46:48.00 00:01:38.00 00:20:57.00 4:23 13.75 01:36:13.00
114
LOSOR Andrzej
140 00:27:09.00 00:01:10.00 00:45:32.00 00:01:22.00 00:21:29.00 4:24 13.66 01:36:43.00
115
WŁOSEK Paweł
127 POL Będzin 00:25:38.00 00:01:48.00 00:48:41.00 00:01:42.00 00:19:52.00 4:27 13.50 01:37:42.00
116
KOZŁOWSKI Tomasz
51 POL Katowice 00:24:53.00 00:01:13.00 00:50:00.00 00:01:13.00 00:20:55.00 4:28 13.41 01:38:14.00
117
SKRZYNKOWSKA Joanna
104 POL Opole 00:23:29.00 00:02:18.00 00:53:38.00 00:01:59.00 00:17:00.00 4:29 13.41 01:38:24.00
118
SKOCZYNSKI Szymon
103 POL Katowice 00:24:26.00 00:01:20.00 00:48:43.00 00:01:05.00 00:23:33.00 4:31 13.33 01:39:08.00
119
KAPIAS Krystian
40 POL Gliwice 00:27:37.00 00:01:21.00 00:45:52.00 00:01:01.00 00:24:20.00 4:34 13.17 01:40:11.00
120
MOŻDŻEŃ Łukasz
75 POL Sosnowiec 00:30:47.00 00:01:13.00 00:43:50.00 00:01:06.00 00:23:46.00 4:35 13.10 01:40:41.00
121
MALINOWSKI Przemek
65 POL Rybnik 00:29:48.00 00:00:57.00 00:45:36.00 00:00:59.00 00:23:23.00 4:35 13.10 01:40:42.00
122
MUSIALIK Dorota
Vege Runners
77 POL Bielsko-Biała 00:27:46.00 00:01:48.00 00:51:00.00 00:01:06.00 00:20:25.00 4:39 12.94 01:42:05.00
123
ORZECHOWSKI Adam
Mysłowicki Klub Biegacza No.1
82 POL Katowice 00:27:08.00 00:01:33.00 00:52:06.00 00:01:18.00 00:21:38.00 4:43 12.72 01:43:43.00
124
ESZYK Jerzy
28 POL Katowice 00:28:12.00 00:00:32.00 00:52:04.00 00:00:33.00 00:22:45.00 4:44 12.64 01:44:06.00
125
KURTYKA Agnieszka
55 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:37.00 00:00:48.00 00:49:31.00 00:00:56.00 00:23:25.00 4:45 12.64 01:44:16.00
126
KOTAS Adam
Kotasport
49 POL Rybnik 00:30:47.00 00:00:41.00 00:47:16.00 00:00:28.00 00:25:58.00 4:47 12.57 01:45:10.00
127
BUĆKO Artur
11 POL Jelenia Góra 00:28:44.00 00:01:39.00 00:49:18.00 00:01:21.00 00:25:57.00 4:52 12.36 01:46:58.00
128
MACZAŁA Krzysztof
64 POL Jaworzno 00:31:27.00 00:01:52.00 00:49:08.00 00:01:36.00 00:25:34.00 4:59 12.02 01:49:38.00
129
ZNAK Paweł
132 POL Będzin 00:27:11.00 00:00:33.00 00:55:34.00 00:00:25.00 00:26:09.00 4:60 12.02 01:49:52.00
130
SZENDZIELORZ Marek
113 POL Gliwice 00:31:21.00 00:01:25.00 00:51:22.00 00:01:43.00 00:24:40.00 5:02 11.96 01:50:30.00
131
MICHALIK Katarzyna
69 POL Rybnik 00:31:12.00 00:00:57.00 00:55:52.00 00:00:47.00 00:26:51.00 5:16 11.40 01:55:39.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU