Silesiaman Triathlon Pszczyna 1/8 IM

Pszczyna
21.05.2017

Wyniki

Triathlon 45 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KOSIOR Michał
Ks Celironman S.a.
105 POL Łódź 00:08:35.00 00:01:00.00 00:32:38.00 00:00:25.00 00:18:52.00 1:22 44.12 01:01:28.84
2
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
174 POL Zabrze 00:07:17.00 00:01:00.00 00:33:51.00 00:00:28.00 00:19:30.00 1:23 43.27 01:02:06.19
3
BRATEK Mariusz
21 POL Częstochowa 00:08:32.00 00:01:00.00 00:33:09.00 00:00:28.00 00:19:21.00 1:24 43.27 01:02:30.64
4
BEREZA Łukasz
Triathlon Ymca Kraków
255 POL Krakow 00:07:27.00 00:01:00.00 00:33:40.00 00:00:28.00 00:20:14.00 1:24 42.86 01:02:48.60
5
SZUREK Sławomir
Uks
216 POL Rydułtowy 00:08:03.00 00:01:00.00 00:33:44.00 00:00:33.00 00:19:49.00 1:25 42.86 01:03:09.14
6
KLIMAS Paulina
Gvt Bmc
258 POL Ćwiklice 00:06:36.00 00:01:00.00 00:33:45.00 00:01:00.00 00:21:01.00 1:25 42.45 01:03:21.53
7
KUBAT Mateusz
3Waters
254 POL Dąbrowa 00:07:09.00 00:01:00.00 00:33:39.00 00:01:00.00 00:21:16.00 1:26 42.06 01:04:04.12
8
RADCZUK Daria
Czaja Training System
185 POL Kraków 00:06:57.00 00:01:00.00 00:34:13.00 00:00:30.00 00:22:03.00 1:27 41.67 01:04:42.81
9
LITWIN Agata
Litwin Triathlon Team
126 POL Wrocław 00:06:39.00 00:01:00.00 00:34:52.00 00:01:00.00 00:21:31.00 1:27 41.67 01:05:02.34
10
LIGĘZA Tomasz
121 POL Kraków 00:07:42.00 00:01:00.00 00:34:08.00 00:00:32.00 00:21:49.00 1:27 41.28 01:05:10.31
11
DYBEK Mateusz
Masters Wisła Kraków
45 POL Kraków 00:07:31.00 00:01:00.00 00:34:29.00 00:00:27.00 00:22:02.00 1:28 41.28 01:05:28.97
12
SZEMELOWSKI Lukasz
252 POL Gliwice 00:08:37.00 00:01:00.00 00:34:20.00 00:01:00.00 00:21:00.00 1:28 40.91 01:05:56.86
13
CZAJKA Krystian
39 POL Żory 00:10:41.00 00:01:12.00 00:34:06.00 00:00:43.00 00:19:16.00 1:28 40.91 01:05:58.72
14
KARWALA Lukasz
90 POL Szarlejka 00:09:22.00 00:01:00.00 00:34:08.00 00:00:43.00 00:20:51.00 1:29 40.91 01:06:04.00
15
KOTA Adam
Kotasport
106 POL Rybnik 00:07:36.00 00:01:00.00 00:34:14.00 00:00:30.00 00:22:46.00 1:29 40.91 01:06:06.78
16
KOZAK Dominika
Kuźnia Triathlonu
232 POL Siemianowice Śląskie 00:07:13.00 00:01:00.00 00:34:39.00 00:00:29.00 00:22:47.00 1:29 40.91 01:06:08.14
17
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
206 POL Bielsko-Biała 00:10:06.00 00:01:00.00 00:34:32.00 00:00:29.00 00:20:12.00 1:29 40.54 01:06:19.11
18
KILARSKI Marek
The North Face
260 POL Bielsko Biała 00:09:09.00 00:01:00.00 00:33:59.00 00:01:00.00 00:21:22.00 1:29 40.54 01:06:30.11
19
BUGAJSKI Arkadiusz
27 POL Trzebinia 00:09:32.00 00:01:00.00 00:35:24.00 00:00:35.00 00:20:02.00 1:29 40.54 01:06:32.67
20
MALISZEWSKI Mieszko
Chop Ze Żelaza Tri Team
262 POL Siemianowice Śląskie 00:10:45.00 00:01:02.00 00:34:13.00 00:00:46.00 00:19:52.00 1:29 40.54 01:06:38.28
21
WÓJCIK Jerzy
Aktywna Strona Życia
238 POL Kraków 00:09:30.00 00:01:00.00 00:33:51.00 00:00:36.00 00:21:43.00 1:29 40.54 01:06:40.81
22
CHOŁDA Krzysztof
Ymca Kraków
29 POL Kraków 00:07:50.00 00:01:00.00 00:34:07.00 00:00:38.00 00:23:06.00 1:29 40.54 01:06:41.05
23
WOJCIECHOWSKI Bartosz
236 POL Lubin 00:08:16.00 00:01:00.00 00:33:38.00 00:00:42.00 00:23:21.00 1:30 40.18 01:06:56.88
24
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
264 POL Mikołów 00:11:33.00 00:01:03.00 00:33:43.00 00:00:32.00 00:20:16.00 1:30 40.18 01:07:06.74
25
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
104 POL Sosnowiec 00:08:11.00 00:01:00.00 00:33:47.00 00:00:37.00 00:23:48.00 1:30 40.18 01:07:23.81
26
PIETRZAK Błażej
Gvt
172 POL Wrocław 00:08:24.00 00:01:00.00 00:35:02.00 00:00:28.00 00:23:13.00 1:31 39.47 01:08:06.80
27
CHAMBAVELLI Christian
263 00:08:30.00 00:01:00.00 00:34:27.00 00:01:00.00 00:23:25.00 1:32 39.47 01:08:21.59
28
WAŁGA Paweł
At-Sport To Wszystko Przez Anię
265 POL Puńców 00:07:13.00 00:01:00.00 00:34:25.00 00:01:00.00 00:24:47.00 1:32 39.47 01:08:24.41
29
GIET Magdalena
Ymca Kraków
64 POL Dziergowice 00:09:28.00 00:01:00.00 00:35:22.00 00:00:33.00 00:22:06.00 1:32 39.47 01:08:29.66
30
HERDA Bartłomiej
Triathlon Training Center
77 POL Bytom 00:10:06.00 00:00:52.00 00:34:49.00 00:00:35.00 00:22:32.00 1:32 39.13 01:08:53.42
31
OLMA Dariusz
Speed Team Brzeszcze
164 POL Jawiszowice 00:09:04.00 00:01:00.00 00:35:52.00 00:00:32.00 00:22:34.00 1:33 39.13 01:09:02.77
32
ELGUEA Julen
Los Triathloneros
48 POL Wroclaw 00:10:04.00 00:01:00.00 00:35:29.00 00:00:51.00 00:21:50.00 1:33 39.13 01:09:12.45
33
BOGUS Rafał
Cycling Jura
17 POL Częstochowa 00:09:55.00 00:01:00.00 00:35:00.00 00:00:42.00 00:22:42.00 1:33 38.79 01:09:18.68
34
MĄDRY Marcin
136 POL Częstochowa 00:10:09.00 00:01:00.00 00:35:11.00 00:00:44.00 00:22:18.00 1:33 38.79 01:09:21.26
35
SOWA Robert
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
199 POL Dąbrowa Górnicza 00:07:31.00 00:01:00.00 00:37:47.00 00:00:50.00 00:22:27.00 1:33 38.79 01:09:35.80
36
RAJTAR Krzysztof
Unlimited Sport & Lifestyle
186 POL Cholerzyn 00:09:56.00 00:01:00.00 00:34:53.00 00:00:52.00 00:22:56.00 1:33 38.79 01:09:36.71
37
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
161 POL Siemianowice Śląskie 00:08:19.00 00:01:00.00 00:39:08.00 00:00:34.00 00:20:42.00 1:33 38.79 01:09:43.05
38
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
150 POL Katowice 00:10:49.00 00:01:31.00 00:33:56.00 00:00:42.00 00:22:48.00 1:34 38.79 01:09:45.34
39
ŻOK Filip
270 POL Siemianowice Śląskie 00:09:01.00 00:01:00.00 00:35:19.00 00:01:00.00 00:23:31.00 1:34 38.79 01:09:50.77
40
KARASIŃSKI Łukasz
Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
88 POL Gliwice 00:08:56.00 00:01:00.00 00:34:33.00 00:00:42.00 00:24:43.00 1:34 38.79 01:09:52.94
41
KWIECIEŃ Krystian
3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice
268 POL Siewierz 00:09:17.00 00:01:00.00 00:35:15.00 00:01:00.00 00:23:22.00 1:34 38.79 01:09:53.51
42
ŻELICHOWSKI Artur
Pan
245 POL Kęty 00:11:05.00 00:01:34.00 00:35:34.00 00:00:47.00 00:20:59.00 1:34 38.46 01:09:59.56
43
CIUPKA Patryk
Trenuj Triathlon/hrmax Żory
34 POL Żory 00:08:57.00 00:01:00.00 00:35:55.00 00:00:42.00 00:23:35.00 1:34 38.46 01:10:09.07
44
BORAL Hubert
Www.expression.pl
18 POL Częstochowa 00:10:32.00 00:01:12.00 00:34:46.00 00:00:43.00 00:23:02.00 1:34 38.46 01:10:15.25
45
MIKOŁAJSKI Damian
Team Damiko/triathlon X Team
149 POL Dąbrowa Górnicza 00:10:29.00 00:01:02.00 00:34:35.00 00:00:50.00 00:23:25.00 1:34 38.46 01:10:21.24
46
TRZECIAK Łukasz
228 POL Płoki 00:10:36.00 00:01:00.00 00:34:47.00 00:00:58.00 00:23:02.00 1:34 38.46 01:10:22.65
47
CZERNIK Artur
Gomola Trans Airco
40 POL Bieruń 00:09:25.00 00:01:00.00 00:35:30.00 00:00:41.00 00:23:48.00 1:34 38.46 01:10:23.88
48
GIBA Grzegorz
Gb Galopujące Slimaki
61 POL Jastrzebie-Zdrój 00:10:11.00 00:01:00.00 00:35:12.00 00:00:30.00 00:23:45.00 1:35 38.14 01:10:38.59
49
GÓRNISIEWICZ Piotr
67 POL Kraków 00:11:14.00 00:01:11.00 00:34:00.00 00:00:37.00 00:23:40.00 1:35 38.14 01:10:41.06
50
FILUŚ Stanisław
Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
52 POL Mysłowice 00:09:26.00 00:01:00.00 00:38:53.00 00:00:41.00 00:20:57.00 1:35 38.14 01:10:57.19
51
PIERÓG Marek
Asseco Active Team
170 POL Knurów 00:11:07.00 00:01:00.00 00:34:21.00 00:00:40.00 00:23:53.00 1:35 38.14 01:11:01.13
52
GADAJ Grzegorz
Radlinioki W Biegu
56 POL Radlin 00:09:27.00 00:01:00.00 00:35:23.00 00:00:49.00 00:24:26.00 1:35 38.14 01:11:05.19
53
SIEMIEŃSKI Marcin
Www.dotsport.pl
253 00:10:03.00 00:00:56.00 00:36:35.00 00:00:53.00 00:22:46.00 1:35 37.82 01:11:14.01
54
PRAWDZIC Michal
Tridivision
180 POL Katowice 00:10:52.00 00:01:18.00 00:35:09.00 00:00:41.00 00:23:19.00 1:36 37.82 01:11:18.10
55
WOJNAROWSKI Jacek
239 POL Nowy Sacz 00:10:42.00 00:01:24.00 00:38:05.00 00:00:42.00 00:20:25.00 1:36 37.82 01:11:19.21
56
BOREK Paweł
-
19 POL Kraków 00:07:52.00 00:01:00.00 00:37:25.00 00:00:39.00 00:24:25.00 1:36 37.82 01:11:20.69
57
BŁASIAK Leszek
15 POL Kęty 00:09:59.00 00:01:00.00 00:37:21.00 00:01:24.00 00:21:44.00 1:36 37.82 01:11:28.32
58
FAMUŁA Tomasz
Tridivision / Future Processing Running Team
49 POL Katowice 00:10:21.00 00:01:14.00 00:34:46.00 00:00:42.00 00:24:30.00 1:36 37.82 01:11:33.09
59
ZIOMKOWSKI Jan
247 POL Wadowice 00:10:35.00 00:01:23.00 00:35:12.00 00:01:11.00 00:23:28.00 1:36 37.50 01:11:48.88
60
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
212 POL Mysłowice 00:10:38.00 00:01:39.00 00:38:04.00 00:01:14.00 00:20:26.00 1:37 37.50 01:12:00.63
61
LIGOCKI Szymon
Chop Ze Żelaza Tri Team
122 POL Siemianowice Ślaskie 00:10:44.00 00:01:26.00 00:34:16.00 00:00:31.00 00:25:05.00 1:37 37.50 01:12:01.72
62
KORCZ Daniel
Triathlon X-Team
103 POL Jaworzno 00:10:09.00 00:01:00.00 00:34:50.00 00:00:34.00 00:25:48.00 1:37 37.19 01:12:20.81
63
RAKOCZY Rafał
40 Latek Tychy
273 POL Tychy 00:12:09.00 00:01:17.00 00:35:38.00 00:00:23.00 00:23:00.00 1:37 37.19 01:12:26.23
64
KASTELNIK Mieszko
91 POL Katowice 00:10:38.00 00:01:00.00 00:36:48.00 00:00:51.00 00:24:06.00 1:38 36.89 01:13:22.12
65
PODOWSKI Jan
151 POL Tychy 00:11:13.00 00:01:12.00 00:37:01.00 00:00:23.00 00:23:36.00 1:38 36.89 01:13:25.88
66
PATER Wojciech
Willa Kobiór
167 POL Kobiór 00:09:59.00 00:01:00.00 00:37:24.00 00:00:47.00 00:24:20.00 1:38 36.89 01:13:29.48
67
TOPOLSKI Adrian
226 POL Mysłowice 00:10:40.00 00:01:31.00 00:36:26.00 00:00:50.00 00:24:02.00 1:39 36.59 01:13:30.59
68
KUCZYK Szymon
Chopzeżelaza
261 Siemianowice Śląskie 00:09:43.00 00:01:00.00 00:34:47.00 00:01:00.00 00:27:02.00 1:39 36.59 01:13:32.66
69
ZIACH Mariusz
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
246 POL Dąbrowa Górnicza 00:12:51.00 00:03:15.00 00:34:36.00 00:01:07.00 00:21:44.00 1:39 36.59 01:13:32.85
70
KRZYSTOLIK Laurencjusz
115 POL Pszczyna 00:10:30.00 00:02:03.00 00:35:55.00 00:00:45.00 00:24:20.00 1:39 36.59 01:13:34.01
71
FIREK Adrian
Fire'k Team
53 POL Bielsko-Biała 00:10:40.00 00:01:42.00 00:36:14.00 00:01:07.00 00:23:58.00 1:39 36.59 01:13:40.71
72
KANIA Karol
Xrunners
86 POL Jastrzębie Zdrój 00:12:48.00 00:02:23.00 00:35:20.00 00:00:54.00 00:22:25.00 1:39 36.59 01:13:50.46
73
BRONICKI Grzegorz
22 POL Kraków 00:10:37.00 00:02:02.00 00:35:31.00 00:01:03.00 00:24:39.00 1:39 36.59 01:13:52.38
74
ŻMUDZIEJEWSKI Jakub
266 POL Kraków 00:10:43.00 00:01:24.00 00:36:23.00 00:00:46.00 00:24:37.00 1:39 36.59 01:13:53.23
75
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
71 POL Siemianowce Śląskie 00:11:34.00 00:01:18.00 00:36:16.00 00:00:45.00 00:24:03.00 1:39 36.59 01:13:55.67
76
SOKÓŁ Łukasz
Fenix Tychy
196 POL Tychy 00:12:34.00 00:02:00.00 00:36:49.00 00:01:15.00 00:21:30.00 1:39 36.29 01:14:07.73
77
POLCZAK Joanna
3Flow Triathlon Team
179 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:33.00 00:01:00.00 00:37:59.00 00:00:47.00 00:24:49.00 1:39 36.29 01:14:08.41
78
ALBRECHT Arkadiusz
Gb Galopujące Ślimaki
2 POL Jastrzębie-Zdrój 00:11:35.00 00:01:15.00 00:38:43.00 00:01:03.00 00:21:43.00 1:40 36.29 01:14:17.80
79
STEFAŃSKI Michał
202 POL Kraków 00:09:52.00 00:01:00.00 00:38:33.00 00:00:50.00 00:24:07.00 1:40 36.29 01:14:22.01
80
PODGÓRSKI Bartosz
Pzu Sport Team
177 POL Bytom 00:12:18.00 00:01:00.00 00:35:45.00 00:01:00.00 00:24:28.00 1:40 36.29 01:14:30.00
81
TADEUSZ Mateusz
219 POL Grodzisk Wielkopolski 00:11:53.00 00:01:00.00 00:36:52.00 00:00:43.00 00:24:10.00 1:40 36.29 01:14:37.93
82
PYSZ Grzegorz
Hrmax Żory
184 POL Żory 00:10:14.00 00:01:00.00 00:38:57.00 00:01:08.00 00:23:27.00 1:40 36.00 01:14:46.01
83
STANASZEK Dariusz
201 POL Świnna Poręba 00:10:15.00 00:02:18.00 00:35:58.00 00:00:53.00 00:25:28.00 1:40 36.00 01:14:51.83
84
WIDLARZ Sebastian
Niezrzeszony
231 POL Wadowice 00:11:40.00 00:01:00.00 00:35:52.00 00:01:02.00 00:25:17.00 1:40 36.00 01:14:51.85
85
FRĄCZEK Tomasz
4M
144 POL Kraków 00:13:34.00 00:02:28.00 00:34:43.00 00:01:17.00 00:22:52.00 1:40 36.00 01:14:52.79
86
DUDEK Mirosław
Wataha Tri Team
43 POL Jaworzno 00:10:55.00 00:00:55.00 00:38:45.00 00:00:41.00 00:23:39.00 1:40 36.00 01:14:53.60
87
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
233 Mikołów 00:10:55.00 00:02:15.00 00:36:56.00 00:00:42.00 00:24:12.00 1:41 36.00 01:15:00.70
88
MARZEC Łukasz
Triathlon X-Team
143 POL Dąbrowa Górnicza 00:10:24.00 00:01:00.00 00:39:04.00 00:00:48.00 00:23:47.00 1:41 36.00 01:15:04.00
89
ZOBER Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
249 POL Siemianowice Śląskie 00:10:10.00 00:01:00.00 00:39:12.00 00:00:38.00 00:24:07.00 1:41 36.00 01:15:06.99
90
KŁOSOWSKI Michał
94 POL Kraków 00:11:53.00 00:01:48.00 00:38:14.00 00:01:02.00 00:22:13.00 1:41 36.00 01:15:10.37
91
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Skrudlik
195 POL Chorzów 00:10:53.00 00:01:38.00 00:36:05.00 00:01:06.00 00:25:44.00 1:41 35.71 01:15:24.76
92
GIBAS Ireneusz
Mg Sport
62 POL Goczałkowice 00:09:53.00 00:01:00.00 00:38:54.00 00:00:48.00 00:24:52.00 1:41 35.71 01:15:26.84
93
OKOŃ Tomasz
163 POL Tychy 00:10:12.00 00:01:00.00 00:38:52.00 00:01:16.00 00:24:17.00 1:41 35.71 01:15:36.85
94
PIETRASZEWSKI Grzegorz
Triathlon Training Center
171 POL Gliwice 00:10:45.00 00:01:39.00 00:37:52.00 00:00:53.00 00:24:35.00 1:41 35.71 01:15:43.22
95
CYGAN Piotr
3Dvsn
38 POL Zabrze 00:11:45.00 00:01:29.00 00:37:05.00 00:00:47.00 00:24:49.00 1:42 35.43 01:15:55.38
96
SZNYDER Wojciech
213 POL Gliwice 00:10:24.00 00:01:52.00 00:38:05.00 00:01:04.00 00:24:32.00 1:42 35.43 01:15:57.93
97
MACIEJCZYK Marcin
132 POL Zabrze 00:11:37.00 00:01:24.00 00:37:23.00 00:00:37.00 00:25:16.00 1:42 35.43 01:16:15.66
98
JARNOT Bartłomiej
Ciepłe Bambosze
83 POL Oświęcim 00:10:59.00 00:02:06.00 00:37:19.00 00:00:55.00 00:25:03.00 1:42 35.43 01:16:22.09
99
GRYGIER Michał
Mg Sport
73 POL Pszczyna 00:10:34.00 00:02:07.00 00:35:47.00 00:00:27.00 00:27:36.00 1:43 35.16 01:16:30.50
100
HARTMAN Patrycjusz
Trenuj Triathlon
76 POL Lubomia 00:11:31.00 00:02:07.00 00:37:43.00 00:00:54.00 00:24:17.00 1:43 35.16 01:16:31.88
101
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
7 POL Żory 00:12:01.00 00:01:38.00 00:38:48.00 00:01:19.00 00:22:49.00 1:43 35.16 01:16:34.67
102
JANUS Jacek
Hrmax Żory
79 POL Żory 00:10:32.00 00:01:00.00 00:38:46.00 00:00:57.00 00:25:31.00 1:43 35.16 01:16:45.23
103
JARMOŁOWICZ Artur
Jarmołowicz Team
82 POL Kielce 00:12:11.00 00:00:57.00 00:36:02.00 00:00:43.00 00:26:59.00 1:43 35.16 01:16:51.34
104
BUCHALIK Arkadiusz
24 POL Czeladz 00:12:13.00 00:01:57.00 00:38:50.00 00:01:11.00 00:22:45.00 1:43 35.16 01:16:55.78
105
CWETLER Jakub
42Doszczescia.pl
36 POL Zabrzeg 00:10:36.00 00:01:40.00 00:37:11.00 00:00:49.00 00:26:54.00 1:43 34.88 01:17:10.83
106
KAPICA Marek
87 POL Bytom 00:10:42.00 00:01:09.00 00:40:11.00 00:00:45.00 00:24:28.00 1:44 34.88 01:17:15.07
107
NIEDZIELSKI Szymon
3Flow Triathlon Team
157 POL Dabrowa Gornicza 00:10:14.00 00:01:00.00 00:37:20.00 00:00:51.00 00:28:00.00 1:44 34.88 01:17:24.01
108
MAĆKOWSKI Marcin
-
135 POL Goczałkowice-Zdrój 00:10:36.00 00:01:10.00 00:41:30.00 00:00:39.00 00:23:37.00 1:44 34.88 01:17:31.00
109
WANIA Mirek
4M
128 POL Bytom 00:10:27.00 00:01:03.00 00:38:55.00 00:01:35.00 00:25:38.00 1:44 34.88 01:17:37.89
110
KOENIG Krzysztof
97 POL Katowice 00:11:21.00 00:02:44.00 00:37:40.00 00:01:09.00 00:24:52.00 1:44 34.62 01:17:45.72
111
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
11 POL Jankowice 00:10:16.00 00:02:54.00 00:38:50.00 00:00:25.00 00:25:23.00 1:44 34.62 01:17:48.95
112
GRZĘDA Tomasz
74 POL Marklowice Górne 00:12:32.00 00:01:13.00 00:37:41.00 00:00:34.00 00:25:50.00 1:44 34.62 01:17:50.20
113
MAZUREK Piotr
Tri_Jaworzno
146 POL Jaworzno 00:11:09.00 00:01:27.00 00:40:16.00 00:01:07.00 00:24:00.00 1:44 34.62 01:17:58.46
114
JUSZCZYK Paweł
Azs Politechnika Opolska
85 POL Kotórz Wielki 00:13:08.00 00:01:26.00 00:37:15.00 00:00:45.00 00:25:33.00 1:45 34.62 01:18:07.60
115
BOBRYK Łukasz
Tri Team Gp
16 POL Katowice 00:11:29.00 00:01:52.00 00:36:59.00 00:01:01.00 00:26:54.00 1:45 34.62 01:18:15.24
116
FILAK Sławomir
Hrmax Zory
51 POL Żory 00:10:15.00 00:01:00.00 00:41:28.00 00:01:03.00 00:24:29.00 1:45 34.62 01:18:15.65
117
LIRO Wojciech
123 POL Bielsko-Biała 00:13:24.00 00:01:49.00 00:38:49.00 00:01:04.00 00:23:10.00 1:45 34.62 01:18:15.72
118
BŁOŃSKI Zbigniew
Polskie Stowarzyszenie Sportu Po Transplantacji
257 POL Wodzisław Śląski 00:11:25.00 00:01:41.00 00:37:34.00 00:01:10.00 00:26:39.00 1:45 34.35 01:18:29.44
119
BUDNICKI Michał
26 POL Warszawa 00:09:58.00 00:01:00.00 00:39:30.00 00:01:00.00 00:27:06.00 1:45 34.35 01:18:34.47
120
ŚWIERC Karol
207 POL Mikołów 00:11:10.00 00:02:18.00 00:38:25.00 00:01:04.00 00:25:38.00 1:45 34.35 01:18:35.28
121
SIKORA Rafał
Night Runners Zabrze
194 POL Zabrze 00:10:47.00 00:02:32.00 00:38:40.00 00:01:15.00 00:25:21.00 1:45 34.35 01:18:35.85
122
SZYJKA Robert
217 POL Brzeszcze 00:10:54.00 00:01:00.00 00:38:36.00 00:01:42.00 00:26:25.00 1:45 34.35 01:18:37.58
123
BARTECKA Sabina
Różowe Tri
6 POL Żory 00:10:26.00 00:01:38.00 00:40:21.00 00:00:55.00 00:25:23.00 1:45 34.35 01:18:42.68
124
TAJAK Tomasz
Hrmax Zory
220 POL Zory 00:10:24.00 00:01:57.00 00:42:34.00 00:00:56.00 00:23:01.00 1:46 34.35 01:18:51.18
125
NOWICKI Tomasz
160 POL Jastrzębie-Zdrój 00:11:32.00 00:01:50.00 00:39:36.00 00:01:04.00 00:24:49.00 1:46 34.35 01:18:51.90
126
NIEDZIELSKA Katarzyna
Litwin Triathlon Team
156 POL Wrocław 00:10:17.00 00:00:53.00 00:39:17.00 00:00:31.00 00:28:01.00 1:46 34.09 01:18:58.25
127
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
227 POL Katowice 00:10:10.00 00:01:45.00 00:39:45.00 00:01:00.00 00:26:22.00 1:46 34.09 01:19:02.03
128
ROBOK Grzegorz
Netgo Ivs Team
271 POL Katowice 00:13:55.00 00:01:00.00 00:37:43.00 00:00:46.00 00:25:48.00 1:46 34.09 01:19:12.79
129
KUCIA Kamil
Warsztat Formy
117 POL Tychy 00:11:29.00 00:01:35.00 00:39:29.00 00:01:09.00 00:25:34.00 1:46 34.09 01:19:15.69
130
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
229 POL Siemianowice Slaskie 00:11:33.00 00:02:28.00 00:37:47.00 00:00:59.00 00:26:41.00 1:46 34.09 01:19:27.60
131
NIR Łukasz
Warsztat Formy
158 POL Tychy 00:14:55.00 00:02:20.00 00:38:00.00 00:01:04.00 00:23:11.00 1:46 34.09 01:19:29.37
132
WÓJCIK Ewa
Aktywna Strona Życia
237 POL Kraków 00:11:43.00 00:01:26.00 00:38:58.00 00:00:59.00 00:26:28.00 1:47 33.83 01:19:33.90
133
RENKE Piotr
188 POL Rybnik 00:10:35.00 00:01:48.00 00:39:40.00 00:01:03.00 00:26:31.00 1:47 33.83 01:19:36.99
134
KRAUS Kajetan
112 POL Pszczyna 00:10:51.00 00:02:25.00 00:40:14.00 00:00:52.00 00:25:19.00 1:47 33.83 01:19:40.43
135
MŁODZIK Daniel
152 POL Sosnowiec 00:11:26.00 00:03:11.00 00:38:40.00 00:01:07.00 00:25:23.00 1:47 33.83 01:19:47.38
136
PIJANOWSKI Krzysztof
Gtt Gliwice
173 POL Ostróda 00:10:29.00 00:02:09.00 00:38:41.00 00:01:54.00 00:26:35.00 1:47 33.83 01:19:48.05
137
GRABSKI Michał
Kombo Kurczaki
69 POL Gliwice 00:10:44.00 00:02:15.00 00:39:30.00 00:00:59.00 00:26:46.00 1:47 33.58 01:20:14.57
138
PROŃ Adam
Ipronman
181 POL Katowice 00:11:54.00 00:02:33.00 00:40:38.00 00:00:58.00 00:24:17.00 1:48 33.58 01:20:19.45
139
ROZEK Jacek
Truchtem Po Ochajo
269 POL Rybnik 00:13:27.00 00:01:00.00 00:38:53.00 00:01:18.00 00:25:52.00 1:48 33.58 01:20:31.66
140
GRABOWSKI Piotr
Sig Active
68 POL Tarnowskie Góry 00:11:09.00 00:02:31.00 00:39:47.00 00:01:26.00 00:25:42.00 1:48 33.58 01:20:34.84
141
KRZYK Jarosław
Tychy
113 POL Tychy 00:10:45.00 00:01:50.00 00:40:04.00 00:01:27.00 00:26:33.00 1:48 33.58 01:20:40.31
142
TOKARZ Jacek
223 POL Katowice 00:10:02.00 00:01:00.00 00:43:39.00 00:01:24.00 00:24:43.00 1:48 33.33 01:20:47.54
143
SADŁO Tomasz
Bud-Mark Siemkowice
192 POL Zabrze 00:12:04.00 00:02:20.00 00:43:12.00 00:00:37.00 00:22:37.00 1:48 33.33 01:20:50.00
144
KOCHUTEK Joanna
96 POL Bielsko-Biała 00:11:55.00 00:03:04.00 00:40:00.00 00:00:49.00 00:25:10.00 1:48 33.33 01:20:57.88
145
DUDOŃ Rafal
44 POL Wadowice 00:10:13.00 00:01:46.00 00:40:28.00 00:00:53.00 00:27:39.00 1:48 33.33 01:20:59.62
146
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multibiuro
81 POL Tychy 00:13:04.00 00:01:00.00 00:38:54.00 00:00:58.00 00:27:06.00 1:49 33.33 01:21:02.05
147
LORON Pierre
127 POL Cluny 00:10:48.00 00:01:43.00 00:39:35.00 00:01:00.00 00:28:00.00 1:49 33.33 01:21:05.03
148
JARAWKA Natalia
80 POL Sosnowiec 00:12:09.00 00:01:31.00 00:41:30.00 00:00:43.00 00:25:19.00 1:49 33.33 01:21:13.06
149
SYRYJCZYK Marta
209 POL Łaziska Górne 00:10:28.00 00:01:00.00 00:38:52.00 00:00:50.00 00:30:24.00 1:49 33.09 01:21:33.97
150
PIOTROWSKI Tomasz
Trnx Triathlon Team
175 POL Katowice 00:10:02.00 00:02:26.00 00:39:24.00 00:00:46.00 00:29:00.00 1:49 33.09 01:21:38.72
151
LIS Mariusz Jakub
Magneti Marelli Poland
124 POL Sosnowiec 00:12:07.00 00:01:15.00 00:40:45.00 00:00:50.00 00:26:42.00 1:49 33.09 01:21:39.50
152
DYGDOŃ Paweł
Soft-Pont
47 POL Katowice 00:08:01.00 00:01:00.00 00:48:22.00 00:01:18.00 00:23:14.00 1:50 32.85 01:21:54.99
153
DYDUCH Maciej
Dzikie Chomiki
46 POL Kanie 00:14:38.00 00:01:46.00 00:39:09.00 00:00:54.00 00:25:28.00 1:50 32.85 01:21:56.07
154
OGIERMAN Grzegorz
Morsy Brena
162 POL Cieszyn 00:13:28.00 00:01:46.00 00:40:30.00 00:01:11.00 00:25:08.00 1:50 32.85 01:22:02.97
155
SZELA Tomasz
Nankatsu Szupinators Shell Polska
211 POL Kraków 00:13:06.00 00:03:02.00 00:41:34.00 00:01:14.00 00:23:12.00 1:50 32.85 01:22:08.92
156
WOJCIECHOWSKA Maria
Laski, Wino I Kasyno
235 POL Pszczyna 00:15:53.00 00:01:07.00 00:39:22.00 00:00:31.00 00:25:18.00 1:50 32.85 01:22:11.53
157
ĆMIEL Adam
Kocham To Robić
35 POL Siemianowice Śląskie 00:13:20.00 00:02:15.00 00:40:41.00 00:02:07.00 00:24:11.00 1:51 32.61 01:22:33.93
158
KWIECIEŃ Katarzyna
3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice
267 POL Siewierz 00:12:33.00 00:01:00.00 00:39:28.00 00:00:38.00 00:29:09.00 1:51 32.61 01:22:47.71
159
SZPRYCHA Wojciech
215 POL Bielsko-Biała 00:12:02.00 00:03:14.00 00:39:56.00 00:01:08.00 00:26:30.00 1:51 32.61 01:22:49.74
160
FIREK Iwona
Fire'k Team
54 POL Bielsko-Biała 00:12:12.00 00:02:33.00 00:41:08.00 00:00:58.00 00:26:06.00 1:51 32.61 01:22:57.46
161
BRZESKI Sebastian
23 POL Bydgoszcz 00:11:02.00 00:02:33.00 00:40:42.00 00:01:20.00 00:27:21.00 1:51 32.61 01:22:58.62
162
SYSKA Wojciech
210 POL Kraków 00:12:22.00 00:01:52.00 00:39:35.00 00:01:33.00 00:27:38.00 1:51 32.61 01:22:59.63
163
TOMASZEWICZ Krzysztof
225 POL Tychy 00:13:20.00 00:02:28.00 00:40:57.00 00:01:04.00 00:25:17.00 1:51 32.61 01:23:05.02
164
KARŁOWSKA Katarzyna
89 POL Gliwice 00:11:47.00 00:02:05.00 00:42:45.00 00:01:07.00 00:25:27.00 1:51 32.37 01:23:11.18
165
ŁASKARZEWSKI Piotr
129 POL Jaworze 00:12:13.00 00:02:10.00 00:40:47.00 00:01:02.00 00:27:13.00 1:52 32.37 01:23:24.78
166
PAŁKA Krzysztof
Hrmax Żory
165 POL Żory 00:12:43.00 00:02:54.00 00:40:32.00 00:01:33.00 00:25:46.00 1:52 32.37 01:23:28.23
167
JANIK Dawid
Agusia I Fiś Na Zawsze
78 POL Czechowice-Dziedzice 00:10:12.00 00:01:00.00 00:42:58.00 00:01:08.00 00:28:21.00 1:52 32.37 01:23:39.29
168
STOLARSKI Paweł
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
204 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:21.00 00:02:57.00 00:41:12.00 00:00:28.00 00:25:48.00 1:52 32.14 01:23:46.74
169
GIEL Wojciech
Californication Team
63 POL Katowice 00:11:55.00 00:03:58.00 00:40:21.00 00:01:38.00 00:26:05.00 1:52 32.14 01:23:57.71
170
MAŃKA Sławomir
140 POL Mikołów 00:19:03.00 00:01:00.00 00:37:41.00 00:01:23.00 00:24:53.00 1:53 32.14 01:24:00.86
171
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
100 POL Łąka 00:11:45.00 00:02:28.00 00:43:34.00 00:01:28.00 00:24:48.00 1:53 32.14 01:24:03.10
172
GAWENDA Dariusz
59 POL Kobiór 00:13:15.00 00:01:58.00 00:41:05.00 00:00:54.00 00:26:52.00 1:53 32.14 01:24:03.41
173
KONIECZNY Arkadiusz
101 POL Pszczyna 00:12:15.00 00:01:58.00 00:41:18.00 00:01:29.00 00:27:08.00 1:53 32.14 01:24:08.02
174
FEDEROWICZ Piotr
50 POL Sosnowiec (Gmina Miejska) 00:11:08.00 00:01:44.00 00:40:10.00 00:01:12.00 00:30:01.00 1:53 32.14 01:24:14.87
175
GAWINKOWSKI Janusz
Ja Ma Ga
60 POL Żory 00:16:42.00 00:03:24.00 00:39:27.00 00:00:56.00 00:23:48.00 1:53 32.14 01:24:16.49
176
RYPUŁA Jacek
190 POL Bojszowy 00:11:01.00 00:02:37.00 00:43:39.00 00:00:41.00 00:26:46.00 1:53 31.91 01:24:42.68
177
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
13 POL Hecznarowice 00:11:22.00 00:03:14.00 00:41:06.00 00:01:47.00 00:27:16.00 1:53 31.91 01:24:44.66
178
MOLENDA Radosław
Washi-Do
153 POL Żywiec 00:11:39.00 00:01:52.00 00:42:16.00 00:00:37.00 00:28:22.00 1:54 31.91 01:24:45.58
179
CIEŚLAR Maciej
Asseco Active Team
32 POL Gliwice 00:12:14.00 00:03:10.00 00:38:19.00 00:01:36.00 00:29:40.00 1:54 31.69 01:24:58.36
180
DONHEFNER Tomasz
Don Tom Tri
42 POL Tenczynek 00:12:06.00 00:02:08.00 00:41:14.00 00:01:03.00 00:28:56.00 1:54 31.69 01:25:27.33
181
KRASKA Wiesław
Californication Team
111 POL Katowice 00:11:49.00 00:01:32.00 00:44:30.00 00:01:04.00 00:26:44.00 1:55 31.47 01:25:39.24
182
LISZKA Mateusz
125 POL Rybnik 00:12:41.00 00:03:05.00 00:40:34.00 00:01:45.00 00:27:49.00 1:55 31.47 01:25:54.46
183
KRZYSTOLIK Krystian
Mg-Sport
114 POL Pszczyna 00:11:54.00 00:02:57.00 00:42:51.00 00:00:42.00 00:27:34.00 1:55 31.47 01:25:57.77
184
KULIŚ Jakub
Rafako
118 POL Racibórz 00:11:34.00 00:01:00.00 00:43:28.00 00:00:46.00 00:29:13.00 1:55 31.47 01:26:01.42
185
BARTKOWIAK Hubert
Kb Sukces Żmigród
8 POL Radziądz 00:11:30.00 00:01:48.00 00:45:16.00 00:00:56.00 00:26:33.00 1:55 31.47 01:26:03.42
186
LOSOR Andrzej
272 POL Prószków 00:13:00.00 00:01:00.00 00:42:12.00 00:00:59.00 00:29:32.00 1:56 31.03 01:26:43.95
187
KUBICA Paweł
Los Emeritos
116 POL Katowice 00:12:10.00 00:02:12.00 00:41:45.00 00:01:12.00 00:29:31.00 1:56 31.03 01:26:49.16
188
GRĄDALSKI Tomasz
Ca Aktywni/ca Broker
70 POL Pszczyna 00:11:45.00 00:02:17.00 00:43:08.00 00:01:27.00 00:28:17.00 1:56 31.03 01:26:54.07
189
KOZAK Krzysztof
110 POL Wyry 00:12:04.00 00:03:00.00 00:40:14.00 00:02:08.00 00:29:30.00 1:56 31.03 01:26:55.12
190
KOŁACZYK Katarzyna
Triathlon Training Center
99 POL Konopiska 00:13:32.00 00:01:30.00 00:43:59.00 00:00:46.00 00:27:09.00 1:56 31.03 01:26:55.45
191
BIELECKI Adam
10 POL Bielsko-Biała 00:11:57.00 00:01:00.00 00:43:04.00 00:00:45.00 00:30:36.00 1:57 30.82 01:27:22.28
192
SOWIŃSKA Agata
#janadaltymzyje
200 POL Bieruń 00:13:28.00 00:02:32.00 00:44:24.00 00:00:55.00 00:26:14.00 1:57 30.82 01:27:33.23
193
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
197 POL Bieruń 00:13:25.00 00:02:36.00 00:44:23.00 00:00:55.00 00:26:17.00 1:57 30.82 01:27:36.83
194
PIĄTEK Marcin
Asseco Active Team
169 POL Zabrze 00:12:09.00 00:02:56.00 00:43:44.00 00:01:40.00 00:27:13.00 1:57 30.82 01:27:40.81
195
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
230 POL Łąka 00:13:16.00 00:02:21.00 00:42:59.00 00:00:32.00 00:29:00.00 1:58 30.61 01:28:08.87
196
MACIEJOWSKA-BĄCZEK Katarzyna
134 POL Międzyrzecze Górne 00:13:27.00 00:01:30.00 00:43:09.00 00:01:56.00 00:28:14.00 1:58 30.61 01:28:15.35
197
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
14 POL Jankowice 00:12:08.00 00:02:45.00 00:47:24.00 00:00:29.00 00:25:44.00 1:58 30.61 01:28:29.29
198
RYBCZYŃSKI Michał
Asseco Active Team
189 POL Szałsza 00:11:13.00 00:02:56.00 00:41:49.00 00:00:56.00 00:31:37.00 1:59 30.41 01:28:31.52
199
ZAWADZKI Krystian
244 POL Tychy 00:11:57.00 00:02:58.00 00:45:41.00 00:00:51.00 00:27:06.00 1:59 30.41 01:28:33.31
200
MARCZEWSKA Gabriela
141 POL Krakow 00:12:18.00 00:02:44.00 00:44:17.00 00:01:27.00 00:27:47.00 1:59 30.41 01:28:34.31
201
TOKARSKA Elżbieta
--
221 POL Opole 00:12:12.00 00:02:25.00 00:44:36.00 00:01:09.00 00:28:37.00 1:59 30.41 01:28:57.79
202
GRYGIER Maciej
Mg Sport
72 POL Pszczyna 00:13:33.00 00:02:17.00 00:41:54.00 00:00:35.00 00:30:44.00 1:59 30.41 01:29:03.67
203
GOŁDA Wojtek
66 POL Mysłowice 00:10:05.00 00:02:14.00 00:43:52.00 00:01:00.00 00:32:03.00 1:59 30.20 01:29:13.58
204
MAZUREK Maciej
145 POL Opole 00:10:18.00 00:01:59.00 00:40:39.00 00:01:05.00 00:35:14.00 1:60 30.20 01:29:15.74
205
MIELNIK Damian
Nie Zrzeszony
147 POL Głubczyce 00:15:58.00 00:04:12.00 00:42:10.00 00:01:30.00 00:25:33.00 1:60 30.20 01:29:22.46
206
MIELNIK Mariusz
148 POL Glubczyce 00:14:28.00 00:03:16.00 00:44:44.00 00:01:21.00 00:25:34.00 1:60 30.20 01:29:23.02
207
GOGOLA Mateusz
65 POL Pawłowice 00:12:10.00 00:03:22.00 00:43:21.00 00:00:33.00 00:30:35.00 2:01 30.00 01:30:02.38
208
MALINOWSKI Przemek
138 POL Rybnik 00:13:09.00 00:02:07.00 00:41:38.00 00:00:47.00 00:32:24.00 2:01 30.00 01:30:05.88
209
WOSKOWSKA Magdalena
Rafako S.a.
240 POL Racibórz 00:13:43.00 00:02:12.00 00:47:15.00 00:00:47.00 00:26:17.00 2:01 30.00 01:30:14.03
210
RECZKO Mariusz
187 POL Malinowice 00:10:47.00 00:02:43.00 00:42:05.00 00:01:23.00 00:33:39.00 2:01 29.80 01:30:37.05
211
DEPTA Dariusz
41 POL Kraków 00:11:52.00 00:03:07.00 00:46:24.00 00:01:01.00 00:28:30.00 2:02 29.61 01:30:55.07
212
BORYSIUK Mateusz
20 POL Jastrzębie Zdrój 00:11:07.00 00:03:39.00 00:40:44.00 00:01:30.00 00:34:01.00 2:02 29.61 01:31:01.13
213
CIEŚLAR Piotr
Ustrońska Gruba Biegowa
33 POL Ustroń 00:14:46.00 00:02:40.00 00:45:00.00 00:01:10.00 00:27:32.00 2:02 29.61 01:31:05.84
214
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
120 POL Pszczyna 00:13:24.00 00:02:47.00 00:42:28.00 00:00:37.00 00:32:05.00 2:02 29.61 01:31:21.82
215
MACIEJEWSKI Rafał
Fenix Tychy
133 POL Tychy 00:15:02.00 00:02:41.00 00:42:17.00 00:01:17.00 00:30:10.00 2:02 29.61 01:31:26.13
216
MACHURA Dawid
131 POL Świerklaniec 00:12:47.00 00:02:05.00 00:43:11.00 00:01:14.00 00:32:13.00 2:02 29.61 01:31:29.68
217
STUDZIŃSKI Tomasz
205 POL Bytom 00:12:01.00 00:04:25.00 00:45:22.00 00:01:05.00 00:29:17.00 2:03 29.22 01:32:10.11
218
ŁUCKA Jarosław
130 POL Zaborze-Oświęcim 00:11:19.00 00:03:31.00 00:43:44.00 00:01:41.00 00:32:21.00 2:04 29.22 01:32:35.67
219
PIWOWARCZYK Andrzej
Aureus
176 POL Rzozów 00:12:39.00 00:02:00.00 00:48:03.00 00:00:25.00 00:29:54.00 2:05 29.03 01:33:01.03
220
STELMACZONEK Rafał
203 POL Jastrzębie-Zdrój 00:12:36.00 00:02:24.00 00:47:36.00 00:01:25.00 00:29:27.00 2:05 28.85 01:33:28.04
221
ALBADRI Kamil
Aureus
1 POL Chrzanów 00:16:26.00 00:01:54.00 00:45:07.00 00:00:46.00 00:29:58.00 2:06 28.66 01:34:11.20
222
ANTONIEWSKI Rafał
Rafał Antoniewski
3 POL Czechowice-Dziedzice 00:15:11.00 00:02:16.00 00:49:16.00 00:00:46.00 00:26:42.00 2:06 28.66 01:34:11.85
223
MAREK Ewa
142 POL Kraków 00:12:42.00 00:02:05.00 00:47:08.00 00:01:28.00 00:33:08.00 2:09 27.95 01:36:30.97
224
SZYMURA Rafał
218 POL Katowice 00:10:19.00 00:01:31.00 00:59:16.00 00:00:54.00 00:24:35.00 2:09 27.95 01:36:34.62
225
GAIM Jacek
Sosnowiec
57 POL Sosnowiec 00:13:55.00 00:03:23.00 00:47:51.00 00:01:20.00 00:30:57.00 2:10 27.78 01:37:26.77
226
MUSIAŁ Adam
1983
154 POL Jaworzno 00:13:53.00 00:03:13.00 00:48:20.00 00:00:34.00 00:31:42.00 2:11 27.61 01:37:42.41
227
PRZYBYLA Adam
183 GER Heddesheim 00:14:05.00 00:03:48.00 00:45:40.00 00:00:51.00 00:33:52.00 2:12 27.44 01:38:15.79
228
ZŁONKIEWICZ Kinga
248 POL Tarnów 00:11:44.00 00:02:28.00 00:46:57.00 00:01:09.00 00:36:33.00 2:12 27.27 01:38:50.77
229
LIPIŃSKI Dawid
Rwr Gliwice
31 POL Zabrze 00:11:51.00 00:02:54.00 00:46:02.00 00:00:34.00 00:38:02.00 2:13 27.11 01:39:22.71
230
SZPERKA Leszek
Sigit
214 POL Czechowice-Dziedzice 00:14:55.00 00:02:49.00 00:51:21.00 00:00:46.00 00:29:44.00 2:13 27.11 01:39:33.71
231
POLANOWSKI Marek
Ngb Kłobuck
178 POL Kłobuck 00:21:13.00 00:03:48.00 00:44:01.00 00:02:48.00 00:27:48.00 2:13 27.11 01:39:37.40
232
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
95 POL Łąka 00:12:57.00 00:02:46.00 00:48:53.00 00:00:30.00 00:34:46.00 2:14 27.11 01:39:52.36
233
FRĄCZEK Katarzyna
256 00:12:58.00 00:01:00.00 00:42:37.00 00:01:40.00 00:42:30.00 2:15 26.79 01:40:44.77
234
KONIK Sylwia
102 POL Gliwice 00:14:13.00 00:02:53.00 00:52:24.00 00:01:36.00 00:29:39.00 2:15 26.79 01:40:44.97
235
PETRYK Jakub
168 POL Katowice 00:15:11.00 00:02:49.00 00:47:39.00 00:01:15.00 00:33:51.00 2:15 26.79 01:40:45.03
236
MAŁEK Jan
139 POL Przebieczany 00:11:53.00 00:03:33.00 00:56:28.00 00:01:06.00 00:28:08.00 2:15 26.63 01:41:07.79
237
JÓŹWIK Rafał
84 POL Kamienica Polska 00:13:38.00 00:02:43.00 00:52:01.00 00:01:49.00 00:31:05.00 2:16 26.63 01:41:15.54
238
KURTYKA Agnieszka
119 POL Dąbrowa Górnicza 00:16:56.00 00:01:21.00 00:47:16.00 00:01:17.00 00:34:30.00 2:16 26.63 01:41:19.99
239
TOKARSKA Magdalena
222 POL Opole 00:13:35.00 00:03:36.00 00:52:05.00 00:01:51.00 00:30:18.00 2:16 26.63 01:41:26.12
240
KOGUT Edyta
Hrmax Zory
98 POL Zory 00:17:19.00 00:03:08.00 00:47:17.00 00:01:00.00 00:34:02.00 2:18 26.32 01:42:46.41
241
BRENO Abrew
9 POL Katowice 00:13:39.00 00:03:17.00 00:51:57.00 00:00:37.00 00:33:19.00 2:18 26.32 01:42:48.86
242
KŁOSOWSKA Justyna
Aureus/ Ttc
93 POL Katowice 00:16:40.00 00:01:46.00 00:57:26.00 00:00:56.00 00:30:15.00 2:23 25.28 01:47:03.82
243
KOWOL Daria
109 POL Opole 00:13:35.00 00:03:28.00 00:51:43.00 00:00:40.00 00:38:08.00 2:24 25.14 01:47:34.18
244
RYPUŁA Zenon
191 POL Lędziny 00:16:45.00 00:03:27.00 00:53:54.00 00:00:45.00 00:33:21.00 2:25 25.00 01:48:10.77
245
TOMASZEK Dorota
224 POL Pszczyna 00:15:49.00 00:02:12.00 00:52:38.00 00:00:42.00 00:37:05.00 2:25 24.86 01:48:26.30
246
HARTMAN Joanna
Trenuj Triathlon
75 POL Lubomia 00:24:15.00 00:02:35.00 00:46:18.00 00:01:07.00 00:35:35.00 2:27 24.59 01:49:48.79
247
BARADZIEJ Bartłomiej
Terminal Logistyczny Promont
4 POL Tychy 00:13:29.00 00:06:41.00 00:56:15.00 00:01:03.00 00:33:11.00 2:28 24.46 01:50:39.25
248
BARADZIEJ Basia
Terminal Logistyczny Promont
5 POL Tychy 00:14:49.00 00:05:19.00 00:56:15.00 00:00:46.00 00:33:30.00 2:28 24.46 01:50:39.37

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU