Silesiaman Triathlon Pszczyna

Piotra Skargi, Pszczyna, Polska
19.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andruszko Jan 1 STP / M30 POL Kraków Saint-Gobain Squad

Zapłacone

2. Bajerski Piotr 2 STP / M30 POL Warszawa KS Powiśle Warszawa

Zapłacone

3. Banasik Mariola - STP / K18 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

4. Banczarek Krzysztof 3 STP / M30 POL Bytom, Pow. Bytom STREFA BYKÓW ENCIERRO

Zapłacone

5. Bańczyk Marcin 4 STP / M40 POL Mikołów 1 Liga Tri Team

Zapłacone

6. Banert Filip 5 STP / M18 POL Pszczyna Zaś Bez Treningów

Zapłacone

7. Bańka Jakub 6 STP / M30 POL Gliwice

Zapłacone

8. Bartecka Sabina 7 STP / K40 POL Żory Różowe Tri/HRmax Żory

Zapłacone

9. Bartecki Aleksander 8 STP / M40 POL Żory Olomoto Auto Spa

Zapłacone

10. Beszter Maciej 9 STP / M30 POL Bielsko-Biała Młode Wilki

Zapłacone

11. Biedroń Jarosław 10 STP / M30 POL Kraków Sportwise

Zapłacone

12. Biela Rafał 11 STP / M30 POL Piasek MG Sport

Zapłacone

13. Bielański Tyberiusz 12 STP / M40 POL Katowice Asseco Active Team

Zapłacone

14. Bienioszek Dariusz 13 STP / M18 POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

15. Bies Tomasz 14 STP / M40 POL Hecznarowice Beskid Tri

Zapłacone

16. Blacha Marek 15 STP / M40 POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

17. Bober Wojciech 16 STP / M30 POL Kraków

Zapłacone

18. Bogunia Konrad 17 STP / M18 POL Bielsko-Biała Młode Wilki

Zapłacone

19. Bogus Rafał 18 STP / M50 POL Częstochowa Kalas Helman-Sport Team

Zapłacone

20. Bosowski Tomasz 19 STP / M40 POL Paniówki

Zapłacone

21. Branny Jacek 20 STP / M50 POL Cieszyn The Brany Team

Zapłacone

22. Branny Michał 21 STP / M18 POL Cieszyn The Brany Team

Zapłacone

23. Bratek Mariusz 22 STP / M30 POL Częstochowa CUPRA DYNAMICA

Zapłacone

24. Brauliński Michał - STP / M18 POL Bielsko-Biała Power of Science TRI TEAM

Niezapłacone

25. Brauntsch Marek - STP / M18 POL Goczałkowice-Zdrój

Niezapłacone

26. Bronowska Anna 23 STP / K30 POL Czernichów

Zapłacone

27. Brzyski Maciej 24 STP / M30 POL Kraków Brzyski Triteam

Zapłacone

28. Buchalik Arkadiusz 25 STP / M40 POL Czeladz

Zapłacone

29. Buk Marcin - STP / M30 POL Gliwice TriDivision

Niezapłacone

30. Buliński Mateusz 26 STP / M18 POL Sosnowiec

Zapłacone

31. Całko Aleksander 27 STP / M40 POL Bielsko-Biała B365.pl

Zapłacone

32. Capelli Silvia 28 STP / K30 BRA Katowice

Zapłacone

33. Chlebek Wojciech - STP / M40 POL Wilkowice Power of Science TRI TEAM

Niezapłacone

34. Chołda Krzysztof 29 STP / M50 POL Kraków Swim Test

Zapłacone

35. Choryłek Leszek 30 STP / M50 POL Częstochowa

Zapłacone

36. Chyliński Adam 31 STP / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

37. Ciasto Sebastian 32 STP / M30 POL Przezchlebie

Zapłacone

38. Cisło Krzysztof 33 STP / M30 POL Brzeg Dolny ArdentCode

Zapłacone

39. Ciupka Patryk 34 STP / M40 POL Żory

Zapłacone

40. Ciura Mateusz 35 STP / M30 POL Kraków

Zapłacone

41. Ćmiel Adam 36 STP / M40 POL Siemianowice Śląskie Profi AutoTeam

Zapłacone

42. Ćwikła Kamil 37 STP / M30 POL Gliwice Harpagany

Zapłacone

43. Czado Artur - STP / M18 POL Sosnowiec Bolero team

Niezapłacone

44. Czajka Krystian 38 STP / M30 POL Żory

Zapłacone

45. Dąbrowski Marcin - STP / M40 POL Jaworzno PressGlass Biegamy i wspieramy

Niezapłacone

46. De La Parra Inaki - STP / M30 MEX Katowice Way2Champ.com

Niezapłacone

47. Depta Andrzej 39 STP / M50 POL Ruda Śląska

Zapłacone

48. Dobkowski Martin 40 STP / M18 POL Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU

Zapłacone

49. Drążkiewicz Paweł 41 STP / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

50. Drechny Bartosz - STP / M40 POL Kraków

Niezapłacone

51. Drewuszewski Maciej 42 STP / M40 POL Pławniowice 4M

Zapłacone

52. Dubiel Leszek 43 STP / M40 POL Gliwice LilaTeam

Zapłacone

53. Dudek Bartosz - STP / M18 POL Katowice STATSCORE TEAM

Niezapłacone

54. Dudoń Rafal - STP / M30 POL Wadowice

Niezapłacone

55. Dworniczak Paweł 44 STP / M30 POL Tychy

Zapłacone

56. Dykszak Filip - STP / M30 POL Kraków WM Triself / Irondragon Triathlon Team

Niezapłacone

57. Dyr Krzysztof 45 STP / M40 POL Bytom Timtirimtimteam

Zapłacone

58. Uczestnik anonimowy 46 STP / K30 POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

59. Famuła Tomasz 47 STP / M30 POL Katowice Future Processing Running Team, Tridivision

Zapłacone

60. Federowicz Piotr 48 STP / M50 POL Sosnowiec (Gmina Miejska)

Zapłacone

61. Filuś Stanisław 49 STP / M50 POL Mysłowice Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

62. Firek Sandra 50 STP / K30 POL Bielsko-Biała Power of Science TRI TEAM

Zapłacone

63. Flak-Wancerz Anna 51 STP / K30 POL Katowice

Zapłacone

64. Flieger Patryk 52 STP / M30 POL Oświęcim Master-Bruk Team

Zapłacone

65. Frąckiewicz Paweł - STP / M30 POL Bukowno SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Niezapłacone

66. Funikowski Michał 53 STP / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

67. Gabrielczyk Michał 54 STP / M18 POL Komprachcice

Zapłacone

68. Gacek Mariusz - STP / M30 POL Pszczyna

Niezapłacone

69. Gaj Radosław 55 STP / M40 POL Katowice

Zapłacone

70. Gamza Bogna 56 STP / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

71. Gancewski Michał - STP / M30 POL Pszczyna

Niezapłacone

72. Gawełek Zbigniew 57 STP / M40 POL Zabrze

Zapłacone

73. Gawenda Dariusz 58 STP / M40 POL Kobiór

Zapłacone

74. Gawlas Mateusz - STP / M30 POL Pszczyna

Niezapłacone

75. Gawlik Adrian - STP / M18 POL Imielin

Niezapłacone

76. Gawron Marcel 59 STP / M30 POL Ruda Śląska Marcel Gawron

Zapłacone

77. Gibas Ireneusz 60 STP / M30 POL Goczałkowice Mg Sport

Zapłacone

78. Giel Wojciech - STP / M30 POL Katowice KM PSP Katowice

Niezapłacone

79. Gieroń Katarzyna 61 STP / K40 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

80. Giet Magdalena - STP / K18 POL Dziergowice

Niezapłacone

81. Gil Jakub 62 STP / M18 POL Glisne Pozytywnie zabiegani

Zapłacone

82. Gladysz Leszek 63 STP / M40 POL Paniówki Osiedle Leśne Paniówki

Zapłacone

83. Goczoł Tymoteusz 64 STP / M30 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia triathlonu

Zapłacone

84. Gołek Mateusz 65 STP / M30 POL Kęty Beskid Tri

Zapłacone

85. Gołubowski Jerzy 66 STP / M50 POL Skoczów niezrzeszony

Zapłacone

86. Gomolka Maciej - STP / M30 POL Tarnów

Niezapłacone

87. Gondek Mirosław 67 STP / M50 POL Bytom TimtirimtimTeam

Zapłacone

88. Góra Robert - STP / M40 POL Kozy

Niezapłacone

89. Górski Krzysztof 68 STP / M30 POL Tychy Asseco Active Team

Zapłacone

90. Grądalska Natalia 69 STP / K18 POL Oświęcim

Zapłacone

91. Granica Kamil 70 STP / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

92. Uczestnik anonimowy 71 STP / M40 POL Gliwice

Zapłacone

93. Gruszczyk Wojciech 72 STP / M30 POL Żory

Zapłacone

94. Grygier Maciej 73 STP / M30 POL Pszczyna MG Sport

Zapłacone

95. Grygier Michał 74 STP / M30 POL Pszczyna Mg Sport

Zapłacone

96. Gryglik Tomasz - STP / M40 POL Rudziczka

Niezapłacone

97. Grzegorczyk Tomasz - STP / M40 POL Katowice AKADEMIA TOMIRON

Niezapłacone

98. Gurbisz-Woźniak Magdalena 75 STP / K30 POL Czarków

Zapłacone

99. Hadasz Ewa 76 STP / K40 POL Zabrze

Zapłacone

100. Haładus Dominik 77 STP / M30 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem

Zapłacone

101. Hanak Aleksander 78 STP / M40 POL Rybnik

Zapłacone

102. Hankus Krzysztof - STP / M30 POL Katowice Studio GTS Katowice

Niezapłacone

103. Hanus Michał 79 STP / M40 POL Jaworze Bieg Po Zdrój

Zapłacone

104. Harmansa Piotr 80 STP / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

105. Hartman Joanna 81 STP / K30 POL Lubomia Trenuj Triathlon

Zapłacone

106. Hartman Patrycjusz 82 STP / M30 POL Lubomia Trenuj Triathlon

Zapłacone

107. Hermanson Jacek 83 STP / M50 POL Tworóg

Zapłacone

108. Hoffmann Tomasz 84 STP / M18 POL Kaniów UKS SET KANIÓW

Zapłacone

109. Hrabia Dariusz 85 STP / M50 POL Sosnowiec WKU w Katowicach

Zapłacone

110. Hrynkiewicz Przemysław 86 STP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

111. Hryszko Kazimierz 87 STP / M50 POL Tychy 40-Latek

Zapłacone

112. Iwan Piotr 88 STP / M18 POL Rybnik

Zapłacone

113. Jąkalski Ryszard 89 STP / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

114. Janik Dawid 90 STP / M30 POL Czechowice-Dziedzice Agusia i Fiś Na Zawsze

Zapłacone

115. Janik Grzegorz 91 STP / M30 POL Tarnów

Zapłacone

116. Jarawka Natalia 92 STP / K30 POL Katowice

Zapłacone

117. Jarczok Sławomir 93 STP / M18 POL Pszczyna

Zapłacone

118. Jarnot Bartłomiej 94 STP / M40 POL Sosnowiec Ciepłe Bambosze

Zapłacone

119. Jasiński Jakub 95 STP / M30 POL Kraków GO RIDE WM TRISELF

Zapłacone

120. Jasnoch Marcin - STP / M30 POL Bytom Olusia Team Triathlon

Niezapłacone

121. Jaworek Dariusz 96 STP / M40 POL Gliwice Extremalne OTK na Relaksie

Zapłacone

122. Jelonek Łukasz 97 STP / M30 POL Tarnowskie Góry ET Tapes Triathlon Team

Zapłacone

123. Jóźwik Rafał 98 STP / M40 POL Kolonia Klepaczka

Zapłacone

124. Juzof Sebastian 99 STP / M18 POL Cieszyn

Zapłacone

125. Kaczmarek Tomasz - STP / M30 POL Krakow Niepołomice Biegają

Niezapłacone

126. Kaczor Rafał - STP / M40 POL Sosnowiec PKO Bank Polski

Niezapłacone

127. Kamińska Dorota - STP / K18 POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Niezapłacone

128. Kania Robert - STP / M30 POL Kryry

Niezapłacone

129. Kapera Zbigniew - STP / M50 POL Katowice Niezrzeszony

Niezapłacone

130. Kapica Marek 100 STP / M30 POL Bytom NGK Running Team

Zapłacone

131. Kaprol-Glinka Aneta 101 STP / K30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

132. Karasiński Łukasz - STP / M30 POL Gliwice Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl

Niezapłacone

133. Karawacki Grzegorz - STP / M30 POL Kęty

Niezapłacone

134. Karbowiak Daniel 102 STP / M18 POL Łosice Dotfizjo

Zapłacone

135. Karwala Lukasz 103 STP / M40 POL Szarlejka Triathlon Training Center Czestochowa

Zapłacone

136. Karwat Kamil 104 STP / M30 POL Józefów Power of Science TRI TEAM

Zapłacone

137. Kasiński Maciej 105 STP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

138. Kasprzycka Katarzyna - STP / K40 POL Ustron

Niezapłacone

139. Kawalec Paweł - STP / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

140. Kempa Michał - STP / M30 POL Bielsko-Biała Power of Science

Niezapłacone

141. Kempny Maciej - STP / M30 POL Zory

Niezapłacone

142. Kempny Małgorzata - STP / K18 POL Żory Falcon tem

Niezapłacone

143. Kęska Arkadiusz - STP / M30 POL Katowce

Niezapłacone

144. Kieken Vianney 106 STP / M30 POL Bielsko Biała Bielsko Baguette

Zapłacone

145. Kilarski Marek 107 STP / M40 POL Bielsko-Biała Ks Kandahar

Zapłacone

146. Klima Tomasz 108 STP / M40 POL Rybnik

Zapłacone

147. Knapik Mariusz 109 STP / M40 POL Częstochowa SPORTOWA CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

148. Kochan Rafał 110 STP / M40 POL Łąka Tc Kochan Rafał

Zapłacone

149. Koczy-Łusiak Sylwia 111 STP / K30 POL Gliwice

Zapłacone

150. Kogut Edyta - STP / K40 POL Zory Hrmax Zory

Niezapłacone

151. Kolonko Adrian 112 STP / M30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

152. Kolonko Zuzanna 113 STP / K30 POL Lubomia Dystans cLubomia

Zapłacone

153. Kołodziej Marcin 114 STP / M40 POL Kalej Traithlon Training Center

Zapłacone

154. Koncki Andrzej 115 STP / M40 POL Rybnik

Zapłacone

155. Konior Wojtek 116 STP / M40 POL Bulowice

Zapłacone

156. Kopańska Kinga - STP / K30 POL Bieruń Triathlon Siedlce Club

Niezapłacone

157. Kordowski Łukasz 117 STP / M30 POL Bieruń

Zapłacone

158. Korzonkiewicz Jerzy - STP / M40 POL Kozy

Niezapłacone

159. Kościółkiewicz Piotr 118 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

160. Kośniewski Adam - STP / M30 POL Opole

Niezapłacone

161. Kosowski Rafał 119 STP / M40 POL Wręczyca Wielka

Zapłacone

162. Kotas Marek 120 STP / M18 POL Rybnik Kotasport

Zapłacone

163. Kowalczyk Dariusz 121 STP / M50 POL Gniezno GTT Diament/Triwise

Zapłacone

164. Kozłowicz Mateusz 122 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

165. Krakowczyk Daniel 123 STP / M30 POL Oświęcim

Zapłacone

166. Krakowczyk Tatiana 124 STP / K30 POL Oświęcim

Zapłacone

167. Kral Mateusz 125 STP / M18 POL Katowice TRI Katowice

Zapłacone

168. Kraska Wiesław - STP / M30 POL Katowice Californication Team

Niezapłacone

169. Kraus Kajetan 126 STP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

170. Krawczyk Jakub 127 STP / M18 POL Kraków Syngenit

Zapłacone

171. Krotla Piotr 128 STP / M30 POL Czestochowa Triathlon Training Center

Zapłacone

172. Krupa Maciej - STP / M30 POL Tychy

Niezapłacone

173. Krupowies Maciej 129 STP / M18 POL Katowice

Zapłacone

174. Krupowies Wojciech - STP / M18 POL Katowice

Niezapłacone

175. Kruzel Dominik 130 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

176. Krypczyk Rafał - STP / M30 POL Leszczyny

Niezapłacone

177. Krzystolik Adam 131 STP / M18 POL Pszczyna Banert Team

Zapłacone

178. Krzystolik Krystian 132 STP / M30 POL Pszczyna Mg-Sport

Zapłacone

179. Krzystolik Laurencjusz 133 STP / M40 POL Pszczyna

Zapłacone

180. Krzyzanowski Marek 134 STP / M50 POL Wrocław Marek

Zapłacone

181. Kubica Maciej 135 STP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

182. Kubica Mariusz 136 STP / M50 POL Katowice Los Emeritos

Zapłacone

183. Kubica Paweł 137 STP / M30 POL Katowice Los Emeritos

Zapłacone

184. Uczestnik anonimowy - STP / M30 POL Tychy Warsztat Formy

Niezapłacone

185. Kuczek Krzysztof 138 STP / M50 POL Mikołów Momnatocałeżycie

Zapłacone

186. Kujawiak Łukasz - STP / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

187. Kurtyka Agnieszka 139 STP / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

188. Lachowski Grzegorz - STP / M40 POL Mysłowice

Niezapłacone

189. Laskarzewski Filip 140 STP / M18 POL Bielsko Biała

Zapłacone

190. Latusek Szymon - STP / M18 POL Wola Uam triathlon Poznań

Niezapłacone

191. Lazarek Grzegorz - STP / M30 POL Pszczyna Mg Sport

Niezapłacone

192. Ligęza Adam 141 STP / M30 POL Katowice The Arnolds

Zapłacone

193. Ligęza Tomasz - STP / M30 POL Kraków Szymanowski Triathlon Team

Niezapłacone

194. Ligocki Tomasz 142 STP / M50 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Triathlon Team

Zapłacone

195. Lipińska Jolanta - STP / K40 POL Częstochowa Niezrzeszona

Niezapłacone

196. Lipinski Dawid - STP / M30 POL Zabrze

Niezapłacone

197. Lipiński Marek 143 STP / M50 POL Kozy

Zapłacone

198. Liszka Grzegorz 144 STP / M30 POL Leszczyny

Zapłacone

199. Lubina Łukasz 145 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

200. Lucka Judyta 146 STP / K40 POL Katowice

Zapłacone

201. Ludwig Marcin 147 STP / M40 POL Pławniowice 4M

Zapłacone

202. Łaba Grzegorz - STP / M40 POL Bielsko-Biała Systemsport

Niezapłacone

203. Łaba Wiktor 148 STP / M18 POL Pszczyna Banert Team

Zapłacone

204. Łakomy Piotr 149 STP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

205. Łaskarzewski Piotr 150 STP / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

206. Łaski-Głuch Joanna 151 STP / K30 POL Żory

Zapłacone

207. Łukaszyński Marek - STP / M18 POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Niezapłacone

208. Łukowski Dariusz 152 STP / M50 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

209. Łusiak Mariusz 153 STP / M30 POL Gliwice

Zapłacone

210. Maciejczyk Marcin 154 STP / M30 POL Zabrze

Zapłacone

211. Madejczyk Tomasz 155 STP / M30 POL Gliwice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

212. Mądry Marcin 156 STP / M30 POL Częstochowa Triathlon Training Center Częstochowa

Zapłacone

213. Majchrowicz Damian 157 STP / M18 POL Radymno Pro-sport Kraków

Zapłacone

214. Majchrzak Dariusz - STP / M40 POL Blachownia

Niezapłacone

215. Malada Łukasz - STP / M18 POL Miasteczko Śląskie ET Tapes

Niezapłacone

216. Malinowski Marcin 158 STP / M30 POL Jankowice

Zapłacone

217. Malinowski Przemek 159 STP / M40 POL Rybnik

Zapłacone

218. Mańka Sławomir 160 STP / M40 POL Mikołów Biegamy Z Sercem

Zapłacone

219. Marczewski Damian 161 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

220. Marek Ewa 162 STP / K18 POL Kraków Niesamowici Sportowcy

Zapłacone

221. Marek Rafał - STP / M18 POL Trzebinia KT ŻYWIEC, SPPP BIELSKO-BIAŁA

Niezapłacone

222. Markowicz Dawid - STP / M18 POL Czechowice-Dziedzice RyTM-Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

223. Marks Marcin 163 STP / M40 POL Pszczyna MG SPORT

Zapłacone

224. Martynowski Łukasz 164 STP / M30 POL Opole

Zapłacone

225. Matysiak Robert 165 STP / M40 POL Mazańcowice Neon Team

Zapłacone

226. May-Majewski Michał 166 STP / M30 POL Gliwice 4M

Zapłacone

227. Mazur Magdalena 167 STP / K40 POL Katowice

Zapłacone

228. Menżyk Dawid 168 STP / M30 POL Goczałkowice Zdrój

Zapłacone

229. Michalewicz Marcin 169 STP / M30 POL Mysłowice www.ITmasters.com.pl

Zapłacone

230. Michalik Grzegorz 170 STP / M40 POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

231. Michalski Grzegorz 172 STP / M30 POL Siemianowice Śląskie Saint-Gobain Squad

Zapłacone

232. Michalski Grzegorz 171 STP / M40 POL Piotrków Trybunalski Brak

Zapłacone

233. Michniewicz Maciej 173 STP / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

234. Mielke Dawid 174 STP / M18 POL Bażanowice Sportwise

Zapłacone

235. Mikoś Marcin 175 STP / M40 POL Katowice Wujek Biega

Zapłacone

236. Mirek Grzegorz 176 STP / M30 POL Krzeszowice Sportwise

Zapłacone

237. Mizgalski Paweł 177 STP / M40 POL Częstochowa Triathlon Training Center

Zapłacone

238. Młyńczak Arkadiusz - STP / M40 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

239. Moczała Andrzej 178 STP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

240. Molenda Radosław 179 STP / M40 POL Żywiec Washi-Do

Zapłacone

241. Morkisz Krystian 180 STP / M40 POL Katowice

Zapłacone

242. Mróz Michał 181 STP / M30 POL Bibice DareDevils Triathlon Team

Zapłacone

243. Musialski Wojciech 182 STP / M30 POL Gliwice Asseco Active Team

Zapłacone

244. Musiał Dawid 183 STP / M30 POL Kraków Hager Sport Team

Zapłacone

245. Musiał Magdalena 184 STP / K30 POL Brzeszcze

Zapłacone

246. Nawrocka Agnieszka 185 STP / K40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

247. Niemiec Marcin 186 STP / M40 POL Cieszyn

Zapłacone

248. Niewiadomski Artur 187 STP / M40 POL Radzionków ET TRI TEAM

Zapłacone

249. Nikiel Paweł 188 STP / M40 POL Kęty

Zapłacone

250. Nowak Adam 189 STP / M40 POL Gliwice Tab2

Zapłacone

251. Nowak Grzegorz 190 STP / M30 POL Rybnik

Zapłacone

252. Nowok Michał - STP / M30 POL Kobielice Jafi Sport Bike Team

Niezapłacone

253. Nycz Artur 191 STP / M40 POL Kęty Beskid Tri

Zapłacone

254. Ogierman Grzegorz 192 STP / M40 POL Cieszyn Morsy Brenna

Zapłacone

255. Ołubek Robert - STP / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

256. Opuchlik Tomasz - STP / M30 POL Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team

Niezapłacone

257. Opyd Jarosław 193 STP / M30 POL Radzionków

Zapłacone

258. Orlik Mateusz - STP / M30 POL Piekary Śląskie Olivkovelove , Opp Katowice

Niezapłacone

259. Orzechowski Bartłomiej 194 STP / M30 POL Połomia

Zapłacone

260. Osak Maciej - STP / M40 POL Kraków SportWise

Niezapłacone

261. Osiński Robert 195 STP / M30 POL Zabrze Imperium Sportu

Zapłacone

262. Owczarek Krzysztof 196 STP / M18 POL Częstochowa

Zapłacone

263. Owczarek Rafał 197 STP / M18 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

264. Owczarek Tomasz 198 STP / M50 POL Częstochowa

Zapłacone

265. Pajak Tomasz 199 STP / M40 POL Krakow

Zapłacone

266. Paleta Elżbieta 200 STP / K18 POL Katowice

Zapłacone

267. Pałka Krzysztof - STP / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

268. Papka Michał - STP / M30 POL Kocmyrzów Stowarzyszenie Rusz się

Niezapłacone

269. Pastuszka Aleksandra 201 STP / K30 POL Pszczyna Fit Stacja

Zapłacone

270. Pastuszka Tomasz - STP / M30 POL Katowice

Niezapłacone

271. Paszek Joanna 202 STP / K30 POL Tychy

Zapłacone

272. Paszek Przemysław 203 STP / M30 POL Tychy

Zapłacone

273. Pater Wojciech 204 STP / M30 POL Tychy

Zapłacone

274. Pawlok Anna 205 STP / K30 POL Katowice

Zapłacone

275. Pepe Kaue 206 STP / M30 BRA Katowice

Zapłacone

276. Peterek Ania - STP / K18 POL Poznan BB RUNNERS/LOCOPRINT TEAM

Niezapłacone

277. Uczestnik anonimowy 207 STP / K18 POL Poznań BB RUNNERS/LOCO PRINT TEAM

Zapłacone

278. Petryk Jakub 208 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

279. Piątek Marcin 209 STP / M30 POL Zabrze Asseco Active Team

Zapłacone

280. Pietrzyk Maria - STP / K30 POL Łąka Ponix Team

Niezapłacone

281. Pietyszuk Dariusz 210 STP / M40 POL Gliwice Pietyszuk Extreme Team

Zapłacone

282. Piszczek Tomasz 211 STP / M40 POL Szarów Niepołomice Biegają

Zapłacone

283. Piwowarczyk Andrzej 212 STP / M40 POL Wadowice Aureus

Zapłacone

284. Plesinski Sebastian 213 STP / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

285. Polanowski Marek 214 STP / M50 POL Kłobuck Ngb Kłobuck

Zapłacone

286. Popardowski Jacek 215 STP / M30 POL Opole

Zapłacone

287. Popiela Jacek 216 STP / M40 POL Koszyce Małe Krystek Tri

Zapłacone

288. Potoczny Michał 217 STP / M30 POL Tarnów

Zapłacone

289. Poturała Paweł - STP / M40 POL Turek

Niezapłacone

290. Pozowski Jan 218 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

291. Prokop Bartosz 219 STP / POL Żywiec Klub Triathlonowy Żywiec

Zapłacone

292. Prokop Łukasz 220 STP / M30 POL Debowiec

Zapłacone

293. Przepiórka Beata 221 STP / K18 POL Bytom

Zapłacone

294. Przybyla Adam 222 STP / M50 DEU Pszczyna-Heddesheim

Zapłacone

295. Przybyłka Agnieszka - STP / K30 POL Mysłowice

Niezapłacone

296. Pudło Arkadiusz 223 STP / M40 POL Ziemięcice

Zapłacone

297. Pustelnik Paweł 224 STP / M30 POL Gdynia

Zapłacone

298. Pyka Marek 225 STP / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

299. Pysz Grzegorz 226 STP / M40 POL Żory Hrmax Zory

Zapłacone

300. Pyszny Mirosław 227 STP / M50 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

301. Pytel Grzegorz 228 STP / M40 POL Racibórz

Zapłacone

302. Radomski Kamil 229 STP / M30 POL Szarlejka TTC

Zapłacone

303. Radomski Mariusz 230 STP / M40 POL Jastrzębie Zdrój bZiok

Zapłacone

304. Renke Piotr 231 STP / M40 POL Rybnik Ewa Bugdoł Team

Zapłacone

305. Rogowska Agata 232 STP / K30 POL Wrocław

Zapłacone

306. Ruszczyk Marek 233 STP / M40 POL Gliwice

Zapłacone

307. Uczestnik anonimowy 234 STP / M40 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

308. Rybczyński Michał 235 STP / M40 POL Szałsza Asseco Active Team

Zapłacone

309. Ryszczyk Adam 236 STP / M30 POL Rybnik Run2bFree

Zapłacone

310. Rzeszótko Tomasz 237 STP / M30 POL Poręba Żegoty Water Team

Zapłacone

311. Sado Pawel - STP / M30 POL Kielce

Niezapłacone

312. Salomonowicz Przemysław 238 STP / M30 POL Wrocław

Zapłacone

313. Sambor Rafał 239 STP / M30 POL Bielsko-Biała Ubungu Team

Zapłacone

314. Samek Adrian 240 STP / M18 POL Czechowice-Dziedzice Power of Science-Training Centre

Zapłacone

315. Sanchez-Martinez Juan 241 STP / M30 ESP Vigo

Zapłacone

316. Sawiak Przemysław 242 STP / M30 POL Landek ind

Zapłacone

317. Sikora Tomasz 243 STP / M18 POL Mysłowice

Zapłacone

318. Sikora Wiesław 244 STP / M40 POL Ustroń Skorpion Team

Zapłacone

319. Sinka Damian 245 STP / M50 POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

320. Siwy Dominik 246 STP / M40 POL Mikołów Mkg Bearings

Zapłacone

321. Skierski Adam 247 STP / M40 POL Katowice

Zapłacone

322. Skoczynski Szymon 248 STP / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

323. Skóra Katarzyna 249 STP / K40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

324. Skóra Tomasz 250 STP / M40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

325. Skowron Tomasz 251 STP / M18 POL Kraków WM Triself

Zapłacone

326. Skrzypek Krzysztof 252 STP / M40 POL Katowice

Zapłacone

327. Sluzalek Małgorzata 253 STP / K30 POL Gliwice

Zapłacone

328. Słomka Andrzej - STP / M50 POL Mikolow tkkf hades

Niezapłacone

329. Smoczyński Maciej - STP / M30 POL Mikołów

Niezapłacone

330. Smołka Bartosz 254 STP / M40 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

331. Sobel Łukasz - STP / M30 POL Tychy

Niezapłacone

332. Sobik Andrzej 255 STP / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

333. Sobkowicz Jarosław 256 STP / M30 POL Ruda Śląska Halemba

Zapłacone

334. Sobolewski Maciej 257 STP / M40 POL Zabrze Szymanowski Triathlon Team

Zapłacone

335. Socha Agnieszka - STP / K30 POL Gliwice -

Niezapłacone

336. Sojka Paweł 258 STP / M30 POL Pszczyna Brak

Zapłacone

337. Soroka Krzysztof - STP / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

338. Sowa Andrzej 259 STP / M40 POL Chorzów Katowice

Zapłacone

339. Spadek Sandra - STP / K18 POL Pszczyna

Niezapłacone

340. Stachowski Wojciech 260 STP / M40 POL Gliwice

Zapłacone

341. Stańczyk Tomasz - STP / M40 POL Kalety O Co biega W Kaletach .

Niezapłacone

342. Stawicki Grzegorz 261 STP / M40 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

343. Stawicki Szymon 262 STP / M18 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

344. Stefaniak Mateusz 263 STP / M18 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

345. Stodulski Michał 264 STP / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

346. Stolarski Paweł 265 STP / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

347. Strącała Paweł 266 STP / M18 POL Gliwice STROXWARE

Zapłacone

348. Strenziok Dariusz - STP / M50 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Niezapłacone

349. Strugielski Jakub 267 STP / M30 POL Szczecin Rs Opony Team

Zapłacone

350. Święs Łukasz - STP / M30 POL Tarnów

Niezapłacone

351. Syrowiecka Joanna 268 STP / K18 POL Krakow

Zapłacone

352. Syska Wojciech 269 STP / M30 POL Kraków Seekrakow

Zapłacone

353. Szaflik Piotr - STP / M30 POL Pszczyna

Niezapłacone

354. Szczęch Adam 270 STP / M40 POL Czyżowice ERIGO

Zapłacone

355. Szczech Marcin 271 STP / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

356. Szczelina Rafał 272 STP / M30 POL Jawiszowice

Zapłacone

357. Uczestnik anonimowy - STP / K40 POL Międzyrzecze Dolne

Niezapłacone

358. Szczepańczyk Michał 273 STP / M18 POL Międzyrzecze Dolne

Zapłacone

359. Szczepanik Michał - STP / M40 POL Sosnowiec

Niezapłacone

360. Szczepanńczyk Michał - STP / M18 POL Międzyrzecze Dolne

Niezapłacone

361. Szczepański Wojciech - STP / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

362. Szczyrbowski Michał - STP / M30 POL Rybnik yoobee.pl

Niezapłacone

363. Szela Tomasz 274 STP / M30 POL Kraków Nankatsu

Zapłacone

364. Sznyder Wojciech - STP / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

365. Szoltysik Rafal 275 STP / M30 POL Radzionków ET Tapes

Zapłacone

366. Sztechmiler Grzegorz 276 STP / M30 POL Rudy The Arnolds

Zapłacone

367. Szulc Michał 277 STP / M40 POL Kotulin 4M

Zapłacone

368. Szydlowski Marcin 278 STP / M40 POL Myslenice CrossSpot/Dotfizjo

Zapłacone

369. Szymura Rafał - STP / M30 POL Katowice Hel Triathlon Center

Niezapłacone

370. Targosz Piotr 279 STP / M40 POL Twardorzeczka Hardriver Team

Zapłacone

371. Terech Tomasz 280 STP / M40 POL Radzionków Toursport Running Team

Zapłacone

372. Tkaczyk Tomasz 281 STP / M30 POL Gliwice TT Team

Zapłacone

373. Tobor Michał 282 STP / M18 POL Bytom Decathlon Racing Team

Zapłacone

374. Tolala Wiktor - STP / M40 POL Nowy Targ

Niezapłacone

375. Tomaszek Dorota - STP / K30 POL Poręba

Niezapłacone

376. Tomczyk Paweł 284 STP / M40 POL Piła Kościelecka

Zapłacone

377. Tomczyk Paweł 283 STP / M40 POL Piła Kościelecka

Zapłacone

378. Topolski Adrian 285 STP / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

379. Trefon Michalina 286 STP / K30 POL Rogoźnik

Zapłacone

380. Trzaska Paweł 287 STP / M30 POL Inwald

Zapłacone

381. Trzcionka Dawid 288 STP / M30 POL Tychy

Zapłacone

382. Tucki Cyprian 289 STP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

383. Vey Jean-Baptiste 290 STP / M30 POL Saint-Etienne Baguette club

Zapłacone

384. Waldon Marcin 291 STP / M30 POL Żory Hrmax Żory

Zapłacone

385. Waldon Michał - STP / M18 POL Żory/szczecin

Niezapłacone

386. Waleczek Krzysztof 292 STP / M50 POL Łąka Łąka Biega

Zapłacone

387. Wałaszek Jan 293 STP / M50 POL Tarnów

Zapłacone

388. Uczestnik anonimowy - STP / M18 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

389. Wesołowski Adam 294 STP / M40 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

390. Wieczorek Angelika 295 STP / K18 POL Sosnowiec

Zapłacone

391. Wiekiera Łukasz - STP / M40 POL Sławków S.G.B. SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Niezapłacone

392. Wienzek Robert - STP / M40 POL Katowice Aglar

Niezapłacone

393. Wiśniewski Szymon 296 STP / M40 POL Rudziczka Niezrzeszony

Zapłacone

394. Witanski Oskar 297 STP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

395. Witek Łukasz 298 STP / M40 POL Jaworze Bieg po Zdrój

Zapłacone

396. Witek Tobiasz 299 STP / M30 POL Katowice Studio GTS Katowice

Zapłacone

397. Witoszek Grzegorz 300 STP / M30 POL Katowice

Zapłacone

398. Witzlack-Makarevich Kai - STP / M40 CZE Ostrava SC DHfK Leipzig

Niezapłacone

399. Włochowicz Krystian 301 STP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

400. Włodarczyk Wojciech 302 STP / M18 POL Niepołomice FitClub24Niepołomice

Zapłacone

401. Wojas Justyna 303 STP / K30 POL Niepołomice Niepłomice Biegają

Zapłacone

402. Wojciechowska Maria 304 STP / K18 POL Pszczyna Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

403. Wojciechowski Bartosz - STP / M18 POL Lubin Way2Champ.com

Niezapłacone

404. Wójtowicz Michał - STP / M30 POL Opole Laboratorium Sportu

Niezapłacone

405. Wrobel Daniel 305 STP / M30 POL Bestwinka

Zapłacone

406. Wróbel Marek - STP / M30 POL Bytom

Niezapłacone

407. Wróblewski Maciej 306 STP / M30 POL Kraków Expo Kraków Bike Team

Zapłacone

408. Wrona Sebastian 307 STP / M40 POL Bełk

Zapłacone

409. Wruk Remigiusz 308 STP / M40 POL Opole BBL Opole

Zapłacone

410. Wypior Jarosław - STP / M40 POL Zwonowice

Niezapłacone

411. Zagubień Dominik - STP / M30 POL Siemianowice

Niezapłacone

412. Zając Krzysztof 309 STP / M18 POL Radzionków

Zapłacone

413. Zając Wojciech 310 STP / M30 POL Radzionków ET Tapes Triathlon Team

Zapłacone

414. Zajdel Michał 311 STP / M40 POL Halemba Socios Silesia

Zapłacone

415. Zakrzewski Tomasz 312 STP / M40 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

416. Zdziebło Marcin 313 STP / M40 POL Zory

Zapłacone

417. Ziółek Adam 314 STP / M40 POL Katowice

Zapłacone

418. Zmaczyński Andrzej - STP / M30 POL Kraków Tri4Help

Niezapłacone

419. Zober Marek - STP / M30 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

420. Żok Filip 315 STP / M30 POL Kraków

Zapłacone

421. Żołyniak Tomasz 316 STP / M30 POL Gliwice

Zapłacone

422. Żurkowski Daniel 317 STP / M30 POL Baborów GT RAT

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU