Silesiaman Triathlon Rybnik 1/8 IM

Rybnik
30.04.2017

Wyniki

Triathlon 1/8 IM 22 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie 450m Rower 22km min/km km/h Czas końcowy
1
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
156 POL Zabrze 00:06:00.00 00:34:58.00 2:49 21.36 01:01:44.62
2
TYLEK Mateusz
Rose Zoot
176 POL Głogoczów 00:07:06.00 00:33:38.00 2:49 21.36 01:01:50.27
3
SZUREK Sławomir
Uks
173 POL Rydułtowy 00:06:24.00 00:36:25.00 2:52 20.95 01:02:58.59
4
KUBAT Mateusz
3Waters
136 POL Dąbrowa 00:05:50.00 00:36:04.00 2:55 20.56 01:04:10.00
5
ZDZIEBŁO Marcin
Eventyr
182 POL Żory 00:06:22.00 00:36:22.00 2:57 20.37 01:04:46.93
6
JASIŃSKI Jakub
Go Ride Racing Team
128 POL Kraków 00:05:24.00 00:36:51.00 2:58 20.37 01:05:05.11
7
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
115 POL Mikołów 00:12:22.00 00:32:23.00 3:03 19.82 01:06:46.69
8
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
169 POL Bielsko-Biała 00:07:17.00 00:38:27.00 3:03 19.82 01:06:49.00
9
BĄK Marek
Tri Division
192 POL Tarnowskie Góry 00:07:43.00 00:35:33.00 3:04 19.64 01:07:07.28
10
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
142 POL Siemianowice Śląskie 00:06:20.00 00:37:05.00 3:05 19.47 01:07:36.74
11
GORBA Deniss
Latvian Triathlon Team
124 LAT Łotwa 00:08:17.00 00:36:06.00 3:06 19.47 01:08:05.01
12
NOWAKOWSKI Kamil
152 POL Gliwice 00:15:38.00 00:34:07.00 3:08 19.13 01:08:43.65
13
CZERNIK Artur
Gomola Trans Airco
118 POL Bieruń 00:08:32.00 00:35:31.00 3:09 19.13 01:08:59.88
14
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
171 POL Mysłowice 00:08:42.00 00:37:17.00 3:09 19.13 01:09:03.11
15
HARMANSA Piotr
Triathlon Gogolin
125 POL Gogolin 00:07:27.00 00:38:44.00 3:10 18.97 01:09:25.50
16
WOJCIECHOWSKI Bartosz
178 POL Lubin 00:06:26.00 00:40:01.00 3:12 18.80 01:10:21.36
17
SKOWRON Tomasz
196 POL Kraków 00:06:05.00 00:40:41.00 3:13 18.64 01:10:34.12
18
KALAMARZ Kamil
17 POL Rybnik 00:08:23.00 00:37:31.00 3:14 18.64 01:11:03.27
19
LITWIN Agata
Litwin Triathlon Team
86 POL Wrocław 00:05:41.00 00:42:39.00 3:15 18.49 01:11:16.02
20
WRONICZ Paweł
180 POL Kraków 00:08:01.00 00:39:36.00 3:15 18.49 01:11:18.48
21
TERECH Tomasz
Toursport Running Team
174 POL Radzionków 00:08:09.00 00:37:54.00 3:16 18.49 01:11:31.31
22
SZNYDER Wojciech
172 POL Gliwice 00:08:45.00 00:35:23.00 3:16 18.33 01:11:47.45
23
PRZEBINDA Łukasz
194 POL Kraków 00:09:27.00 00:36:01.00 3:18 18.18 01:12:21.60
24
DOMIN Bartosz
Collegium Medicum Uj
120 POL Zagórze 00:06:10.00 00:39:21.00 3:18 18.18 01:12:25.29
25
BOREK Paweł
-
114 POL Kraków 00:06:07.00 00:42:15.00 3:19 18.18 01:12:44.77
26
PIERÓG Marek
Asseco Active Team
155 POL Knurów 00:08:15.00 00:37:58.00 3:21 17.89 01:13:31.23
27
HOŁDA Piotr
Enervit Team
189 POL Wysoka 00:07:46.00 00:39:37.00 3:21 17.89 01:13:37.15
28
PRAWDZIC Michal
Tri Division
158 POL Katowice 00:09:02.00 00:39:48.00 3:22 17.89 01:13:50.90
29
WOJNAROWSKI Jacek
179 POL Nowy Sacz 00:08:47.00 00:42:45.00 3:29 17.32 01:16:23.27
30
PILKOWSKI Pawel
157 POL Białystok 00:08:36.00 00:40:40.00 3:31 17.05 01:17:08.49
31
OLMA Dariusz
Speed Team Brzeszcze
153 POL Jawiszowice 00:07:04.00 00:43:50.00 3:32 17.05 01:17:31.67
32
IWAN Piotr
72 Rybnik 00:08:12.00 00:41:41.00 3:33 16.92 01:17:59.75
33
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
112 POL Żory 00:10:46.00 00:42:49.00 3:37 16.54 01:19:30.70
34
ŁUKOWSKI Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
147 POL Strzelce Opolskie 00:09:30.00 00:44:40.00 3:38 16.54 01:19:34.13
35
SIKORA Rafał
Night Runners Zabrze
161 POL Zabrze 00:08:49.00 00:42:14.00 3:40 16.42 01:20:31.00
36
PLEWNIA Szymon
198 POL Wodzisław Śląski 00:09:40.00 00:42:37.00 3:46 15.94 01:22:32.63
37
GNIOT Katarzyna
Masters Zdzieszowice
122 POL Zdzieszowice 00:08:55.00 00:45:03.00 3:48 15.83 01:23:19.00
38
KONCKI Andrzej
134 POL Rybnik 00:09:58.00 00:44:33.00 3:50 15.71 01:24:04.87
39
KUROCZIK Patrick
Rafako S.a.
139 POL Pawłów 00:08:37.00 00:43:43.00 3:51 15.60 01:24:34.30
40
CICHOWICZ Łukasz
116 POL Sosnowiec 00:10:26.00 00:47:10.00 3:54 15.38 01:25:31.14
41
GAWENDA Dariusz
121 POL Kobiór 00:10:52.00 00:46:54.00 3:58 15.17 01:27:06.43
42
TOMASZEWICZ Krzysztof
175 POL Tychy 00:11:02.00 00:46:09.00 4:01 14.97 01:28:07.12
43
KULIŚ Jakub
Rafako
138 POL Racibórz 00:07:37.00 00:47:11.00 4:01 14.97 01:28:08.52
44
SOWIŃSKA Agata
#janadaltymzyje
166 POL Bieruń 00:11:57.00 00:48:06.00 4:01 14.97 01:28:15.49
45
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
164 POL Bieruń 00:11:58.00 00:48:05.00 4:02 14.97 01:28:23.67
46
LISZKA Mateusz
146 POL Rybnik 00:10:35.00 00:45:04.00 4:03 14.86 01:28:45.12
47
PASZEK Joanna
154 POL Tychy 00:11:50.00 00:46:07.00 4:03 14.86 01:28:49.86
48
CZUPRYN Agata
119 POL Ujazd 00:08:05.00 00:52:21.00 4:08 14.57 01:30:48.24
49
LIPINSKI Daniel
RUNTEAM Pawłowice
144 POL Jastrzebie 00:12:26.00 00:51:09.00 4:09 14.47 01:31:13.93
50
JURAS Pawel
129 POL Krakow 00:10:29.00 00:48:03.00 4:11 14.38 01:31:41.83
51
SKOCZYNSKI Szymon
162 POL Katowice 00:09:29.00 00:50:53.00 4:11 14.38 01:31:45.60
52
KOPERTOWSKI Karol
135 POL Jastrzębie-Zdrój 00:12:14.00 00:49:20.00 4:12 14.29 01:32:22.11
53
MURAWSKI Paweł
151 POL Kraków 00:12:07.00 00:50:17.00 4:14 14.19 01:32:56.36
54
STUDZIŃSKI Tomasz
168 POL Bytom 00:10:32.00 00:50:43.00 4:18 13.92 01:34:32.58
55
MALINOWSKI Przemek
149 POL Rybnik 00:11:31.00 00:45:59.00 4:19 13.92 01:34:40.50
56
WIŚNIEWSKI Szymon
Niezrzeszony
177 POL Rudziczka 00:10:53.00 00:51:32.00 4:21 13.84 01:35:22.92
57
GOLEC Przemysław
123 POL Gliwice 00:10:15.00 00:49:28.00 4:22 13.75 01:36:03.41
58
BANDER Jerzy
110 POL Wodzisław Śląski 00:11:02.00 00:46:42.00 4:23 13.66 01:36:22.48
59
LEMESE Monika
Latvian Triathlon Team
141 LAT Łotwa 00:11:15.00 00:48:45.00 4:24 13.66 01:36:35.00
60
KURTYKA Agnieszka
140 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:16.00 00:50:42.00 4:27 13.50 01:37:52.09
61
PROŃ Adam
Ipronman
159 POL Katowice 00:12:37.00 00:55:20.00 4:28 13.41 01:38:06.95
62
BLOCH Maciej
113 POL Lublin 00:15:09.00 00:46:42.00 4:30 13.33 01:38:56.24
63
HELIOS Karina
126 POL Rybnik 00:14:16.00 00:54:05.00 4:31 13.33 01:39:13.75
64
LIS-PIWOWARSKI Przemysław
145 POL Łódź 00:11:04.00 00:48:09.00 4:31 13.33 01:39:14.42
65
SZENDZIELORZ Marek
170 POL Gliwice 00:12:02.00 00:49:56.00 4:34 13.17 01:40:13.99
66
BANDER Krzysztof
111 POL Wodzisław Śląski 00:12:15.00 00:47:13.00 4:35 13.10 01:40:40.77
67
SKUPIEŃ Krystian
163 POL Rybnik 00:10:41.00 00:50:44.00 4:39 12.94 01:42:15.16
68
KOLEC Justyna
133 POL Łódź 00:11:42.00 00:58:18.00 4:58 12.09 01:49:02.07
69
CZEMPIEL Mateusz
Lecymy Durś
117 POL Piekary Śląskie 00:11:17.00 01:06:32.00 5:10 11.64 01:53:39.04
70
LIPIŃSKA Jolanta
Niezrzeszona
143 POL Częstochowa 00:13:56.00 01:05:55.00 6:18 9.52 02:18:28.71

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU