Żywiec Beskid Extreme Triathlon

Żywiec, Polska
27.05.2018

Wyniki

1/4 IM 56 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
RYCYK Maciej
Abbott Tri
103 00:15:28.00 00:00:59.00 01:33:54.00 00:00:56.00 00:50:38.00 2:54 20.74 02:41:54.72
2
OWCZAREK Krzysztof
79 POL Częstochowa 00:12:59.00 00:01:02.00 01:35:09.00 00:01:16.00 00:56:47.00 2:60 20.07 02:47:12.42
3
ZAJUSZ Marek
Ymca Kraków
146 POL Andrychów 00:13:36.00 00:01:08.00 01:37:15.00 00:01:22.00 00:54:42.00 3:01 20.00 02:48:03.26
4
ŚMIGIELSKI Michal
Trenuje Sam :-}
109 POL Tychy 00:14:45.00 00:01:03.00 01:38:12.00 00:00:32.00 00:56:58.00 3:04 19.58 02:51:30.05
5
GOŁAWSKI Krzysztof
30 POL Siewierz 00:17:41.00 00:01:21.00 01:38:22.00 00:01:04.00 00:54:05.00 3:05 19.44 02:52:33.91
6
KUNDZIK Dawid
57 POL Katowice 00:12:57.00 00:01:30.00 01:41:00.00 00:01:08.00 00:57:48.00 3:07 19.24 02:54:23.44
7
GUBAŁA Arkadiusz
Grupetto Gorlice
34 POL Gorlice 00:19:50.00 00:02:46.00 01:39:29.00 00:01:00.00 00:52:08.00 3:08 19.18 02:55:12.96
8
DANIEL Piotr
18 POL Bielsko-Biała 00:14:34.00 00:01:42.00 01:47:18.00 00:00:36.00 00:53:07.00 3:10 18.98 02:57:17.22
9
PIETRASINA Jarek
90 POL Żywiec 00:17:17.00 00:02:00.00 01:43:40.00 00:00:53.00 00:53:37.00 3:11 18.92 02:57:27.60
10
GURDAK Mateusz
35 POL Kraków 00:18:32.00 00:02:22.00 01:38:04.00 00:01:21.00 00:57:22.00 3:11 18.92 02:57:41.18
11
WOWTONIUK Mariusz
Tim Małego
143 POL Bielsk Podlaski 00:13:56.00 00:01:20.00 01:43:58.00 00:01:15.00 00:58:43.00 3:12 18.73 02:59:11.97
12
SUCHANEK Krzysztof
119 POL Cieszyn 00:18:57.00 00:03:11.00 01:36:53.00 00:01:41.00 00:59:09.00 3:13 18.67 02:59:50.03
13
KAMPA Pawel
Limans Hooligans
44 POL Krapkowice 00:15:20.00 00:01:41.00 01:40:50.00 00:01:19.00 01:03:26.00 3:16 18.42 03:02:34.84
14
AMBORSKI Rafał
4 POL Katowice 00:19:28.00 00:02:01.00 01:44:49.00 00:01:20.00 00:57:30.00 3:19 18.12 03:05:08.30
15
SWOBODA Sebastian
Rehaorthopedica
123 POL Kraków 00:16:04.00 00:01:43.00 01:50:44.00 00:01:18.00 00:57:37.00 3:21 17.95 03:07:25.78
16
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
137 POL Mikołów 00:17:44.00 00:01:57.00 01:45:39.00 00:02:21.00 01:01:25.00 3:23 17.78 03:09:06.86
17
KAŁUŻA Łukasz
Rm Tri Team
42 POL Bielsko-Biała 00:16:54.00 00:02:49.00 01:43:51.00 00:02:16.00 01:04:32.00 3:24 17.67 03:10:21.53
18
SOKÓŁ Łukasz
Fenix Tychy
111 POL Tychy 00:22:28.00 00:02:17.00 01:45:10.00 00:01:24.00 00:59:13.00 3:25 17.61 03:10:31.48
19
PASEK Kamil
Wm Team
82 POL Wieliczka 00:17:46.00 00:01:52.00 01:48:29.00 00:01:02.00 01:02:31.00 3:26 17.55 03:11:40.50
20
MAŚLUSZCZAK Mateusz
Litwin Triathlon Team
66 POL Oława 00:18:39.00 00:02:19.00 01:50:54.00 00:01:14.00 00:59:52.00 3:27 17.39 03:12:58.03
21
BĄK-CESARZ Damian
7 POL Gliwice 00:15:58.00 00:02:19.00 01:53:14.00 00:00:58.00 01:00:28.00 3:27 17.39 03:12:58.37
22
ŚWIDERSKI Tomasz
Feel It
120 POL Warszawa 00:15:34.00 00:01:34.00 01:49:09.00 00:01:27.00 01:05:36.00 3:28 17.39 03:13:20.15
23
PODOWSKI Jan
150 POL 00:17:55.00 00:01:32.00 01:52:24.00 00:00:59.00 01:01:19.00 3:29 17.28 03:14:08.88
24
GADAJ Grzegorz
Radlinioki W Biegu
24 POL Radlin 00:15:17.00 00:01:47.00 01:52:48.00 00:01:06.00 01:03:18.00 3:29 17.28 03:14:15.06
25
WAGNER Robert
96 POL Bytom 00:17:38.00 00:01:53.00 01:48:35.00 00:02:05.00 01:04:20.00 3:29 17.28 03:14:31.54
26
GOLAK Lukasz
Polaris
29 POL Opole 00:20:37.00 00:04:25.00 01:40:58.00 00:02:13.00 01:07:38.00 3:30 17.18 03:15:51.79
27
ALBRECHT Arkadiusz
Gb Galopujące Ślimaki
2 POL Jastrzębie-Zdrój 00:18:40.00 00:01:46.00 01:53:11.00 00:01:16.00 01:01:07.00 3:31 17.13 03:16:00.21
28
RAKOCZY Rafał
40 Latek Tychy
148 Tychy 00:23:23.00 00:01:35.00 01:44:53.00 00:01:54.00 01:04:46.00 3:31 17.07 03:16:31.12
29
MAREK Rafał
Kt Żywiec
63 POL Żywiec 00:20:57.00 00:03:54.00 01:48:24.00 00:01:59.00 01:01:44.00 3:32 17.07 03:16:57.49
30
KĄCKA Małgorzata
Ymca Kraków
40 POL Zakopane 00:15:46.00 00:02:11.00 01:59:09.00 00:01:23.00 00:59:32.00 3:33 16.97 03:18:00.47
31
FLIEGER Patryk
Master-Bruk Team
22 POL Oświęcim 00:18:21.00 00:02:49.00 01:53:50.00 00:00:45.00 01:03:01.00 3:33 16.92 03:18:45.46
32
POCHWAŁA Dariusz
Gtt-Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe
133 POL Gliwice 00:18:27.00 00:02:04.00 01:52:18.00 00:01:13.00 01:05:22.00 3:34 16.87 03:19:23.43
33
ALEKSANDEREK Michał
Gtt-Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe
3 POL Gliwice 00:17:42.00 00:01:35.00 01:52:16.00 00:00:38.00 01:07:12.00 3:34 16.87 03:19:23.79
34
MAJNUSZ Maciej
62 POL Bielsko-Biala 00:18:15.00 00:01:54.00 01:51:45.00 00:01:39.00 01:06:11.00 3:35 16.82 03:19:44.10
35
KAPICA Marek
46 POL Bytom 00:19:44.00 00:02:42.00 01:53:33.00 00:01:59.00 01:02:48.00 3:36 16.72 03:20:46.08
36
GÓRSKI Robert
32 POL Tarnowskie Góry 00:13:30.00 00:01:33.00 02:00:13.00 00:01:50.00 01:04:37.00 3:37 16.67 03:21:42.86
37
ROBOK Grzegorz
Silesiaman Triathlon Team
98 POL Katowice 00:19:49.00 00:02:31.00 01:51:31.00 00:01:06.00 01:07:23.00 3:37 16.62 03:22:20.67
38
STEC Mariusz
116 POL Szczyrk 00:21:25.00 00:01:40.00 01:53:38.00 00:01:10.00 01:04:45.00 3:38 16.57 03:22:37.46
39
MIŚKOWIEC Janusz
Janusz
71 POL Dobra 00:19:57.00 00:03:00.00 01:50:17.00 00:02:31.00 01:06:55.00 3:38 16.57 03:22:38.37
40
MACIEJEWSKI Rafał
61 POL Tychy 00:18:22.00 00:02:21.00 01:49:29.00 00:00:55.00 01:11:46.00 3:38 16.57 03:22:53.00
41
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
145 POL Halemba 00:20:13.00 00:02:17.00 01:51:46.00 00:01:56.00 01:07:26.00 3:39 16.52 03:23:37.59
42
OMIELJANIUK Konrad
76 POL Wrocław 00:17:04.00 00:02:47.00 01:52:56.00 00:02:26.00 01:08:57.00 3:39 16.47 03:24:09.62
43
NIR Łukasz
Warsztat Formy
149 POL Tychy 00:22:30.00 00:02:34.00 01:50:52.00 00:01:01.00 01:08:19.00 3:40 16.37 03:25:16.04
44
JEROSCH Thomas
Otto Wulff Tri-Team
38 DEU Reinbek 00:17:01.00 00:01:49.00 01:54:27.00 00:01:54.00 01:10:48.00 3:41 16.33 03:25:58.26
45
STAWOWCZYK Daniel
115 POL Kęty 00:16:06.00 00:01:20.00 01:54:29.00 00:01:23.00 01:14:20.00 3:43 16.18 03:27:37.62
46
ZAWIŁO Bartłomiej
Nowa Huta Team
147 POL Kraków 00:15:19.00 00:04:23.00 02:03:56.00 00:01:04.00 01:03:40.00 3:44 16.14 03:28:22.97
47
ŚWIERC Karol
121 POL Mikołów 00:16:31.00 00:01:51.00 01:57:30.00 00:01:26.00 01:11:30.00 3:44 16.09 03:28:48.10
48
PAWŁOWSKI Marcin
87 POL Kraków 00:16:38.00 00:02:04.00 01:57:15.00 00:02:45.00 01:10:20.00 3:44 16.09 03:29:02.06
49
JARECKI Paweł
65 POL Częstochowa 00:17:44.00 00:02:49.00 01:58:53.00 00:01:39.00 01:07:57.00 3:44 16.09 03:29:02.12
50
STACIWA Michał
Truchtacz Mysłowice
113 POL Katowice 00:20:23.00 00:03:59.00 01:58:25.00 00:01:32.00 01:04:47.00 3:45 16.09 03:29:05.82
51
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
127 POL Katowice 00:16:16.00 00:02:51.00 01:58:49.00 00:01:23.00 01:11:10.00 3:46 15.95 03:30:28.73
52
PAWEŁCZYK Kacper
K.s. Celironman S.a.
83 POL Łódź 00:20:31.00 00:02:14.00 02:00:03.00 00:01:38.00 01:07:00.00 3:47 15.91 03:31:25.55
53
SEWERYN Krzysztof
105 POL Bielsko-Biala 00:15:36.00 00:03:56.00 02:01:24.00 00:01:12.00 01:09:34.00 3:47 15.86 03:31:42.55
54
CZYŽ Josef
Pupkof.skrecon.com
17 CZE Bohumin 00:22:35.00 00:03:05.00 01:59:39.00 00:01:30.00 01:06:05.00 3:49 15.77 03:32:53.93
55
CETNAR Grzegorz
12 POL Katowice 00:20:41.00 00:02:19.00 01:59:51.00 00:01:14.00 01:08:58.00 3:49 15.77 03:33:02.18
56
TOMASZEWICZ Krzysztof
6 POL Tychy 00:23:30.00 00:01:53.00 01:58:13.00 00:01:49.00 01:08:53.00 3:50 15.69 03:34:17.49
57
KRUPIAK Krzysztof
55 POL Oława 00:19:22.00 00:03:00.00 01:51:15.00 00:02:02.00 01:19:42.00 3:51 15.60 03:35:22.18
58
LESZCZYŃSKA Beata
Kuźnia Triathlonu
58 POL Poznań 00:20:45.00 00:01:49.00 01:58:24.00 00:01:10.00 01:13:31.00 3:52 15.60 03:35:38.81
59
TKACZYK Miłosz
125 POL Grodzisk Mazowiecki 00:20:02.00 00:01:42.00 01:57:36.00 00:02:17.00 01:16:38.00 3:54 15.38 03:38:15.18
60
KONIOR Wojciech
52 POL Bulowice 00:19:19.00 00:01:49.00 01:56:51.00 00:01:34.00 01:19:30.00 3:55 15.34 03:39:02.88
61
HUBCZAK Wojciech
Artech Forklift
36 POL Żywiec 00:27:10.00 00:02:48.00 01:58:10.00 00:02:05.00 01:09:02.00 3:55 15.34 03:39:15.70
62
ANDRUSIEWICZ Maksymilian
Impulsdozmiany.pl
5 POL Kraków 00:21:17.00 00:02:35.00 02:05:21.00 00:01:30.00 01:08:33.00 3:55 15.34 03:39:15.86
63
KOENIG Krzysztof
Profiautoteam
51 POL Katowice 00:21:23.00 00:02:05.00 01:57:26.00 00:01:24.00 01:17:20.00 3:56 15.30 03:39:37.89
64
LIZURA Sławomir
59 POL Biskupice 00:16:36.00 00:02:00.00 02:05:13.00 00:02:20.00 01:13:36.00 3:56 15.30 03:39:45.68
65
KAPCIŃSKI Piotr
Olb
45 POL Poznań 00:23:16.00 00:02:53.00 01:57:22.00 00:01:49.00 01:14:50.00 3:56 15.26 03:40:10.97
66
STEFANOWICZ Adam
118 POL Kraków 00:18:54.00 00:02:19.00 02:05:38.00 00:01:12.00 01:12:45.00 3:57 15.22 03:40:48.46
67
WANIA Mirek
134 POL Bytom 00:18:34.00 00:02:01.00 02:02:18.00 00:01:14.00 01:25:09.00 4:06 14.66 03:49:15.45
68
JURGA Dawid
Łódź Ski Team
39 POL Pabianice 00:22:21.00 00:03:51.00 02:10:48.00 00:01:27.00 01:12:43.00 4:08 14.55 03:51:10.16
69
CIASTO Sebastian
14 POL Przezchlebie 00:15:52.00 00:02:11.00 02:05:48.00 00:01:48.00 01:26:31.00 4:09 14.47 03:52:10.48
70
SOKOŁOWSKI Grzegorz
Polaris
112 POL Brzeg 00:18:12.00 00:02:26.00 02:04:49.00 00:03:24.00 01:23:45.00 4:10 14.43 03:52:35.93
71
MOLENDA Radosław
Washi-Do
72 POL Żywiec 00:20:53.00 00:02:05.00 02:13:56.00 00:01:12.00 01:14:57.00 4:10 14.43 03:53:02.19
72
PISAREK Kuba
Trucht
91 POL Bielsko-Biała 00:22:32.00 00:03:24.00 02:03:29.00 00:02:27.00 01:22:40.00 4:12 14.32 03:54:31.78
73
KALETA Piotr
41 POL Kraków 00:18:01.00 00:04:22.00 02:01:48.00 00:02:26.00 01:28:22.00 4:12 14.29 03:54:59.98
74
KARAMUZ Michał
47 POL Mikołów 00:20:59.00 00:02:27.00 02:02:33.00 00:01:12.00 01:28:22.00 4:13 14.25 03:55:32.77
75
DEMSKI Tomek
20 POL Kozy 00:21:24.00 00:01:48.00 01:57:30.00 00:01:15.00 01:35:11.00 4:15 14.18 03:57:06.90
76
PALKA Jacek
Klifornia Tri
81 POL Dobra 00:18:38.00 00:02:14.00 02:11:02.00 00:02:06.00 01:23:21.00 4:15 14.14 03:57:20.95
77
WLAZŁO Damian
Turtles Tychy
139 POL Tychy 00:22:13.00 00:03:14.00 02:19:13.00 00:01:44.00 01:14:01.00 4:18 13.97 04:00:23.83
78
ĆMIEL Adam
Profi Auto Team
15 POL Siemianowice Śląskie 00:18:48.00 00:02:23.00 02:10:44.00 00:02:31.00 01:26:08.00 4:18 13.97 04:00:34.98
79
PRUDEL Krzysztof
93 POL Bielsko-Biała 00:22:31.00 00:04:34.00 02:17:31.00 00:04:18.00 01:11:47.00 4:18 13.97 04:00:39.60
80
KAŁUŻNY Marcin
Flying Pig
43 POL Katowice 00:26:53.00 00:07:39.00 02:13:13.00 00:03:02.00 01:11:16.00 4:20 13.90 04:02:02.86
81
ZAGÓRSKI Bolesław
Adex Bike Team Wrocław
144 POL Wrocław 00:20:18.00 00:04:39.00 02:21:23.00 00:03:12.00 01:18:00.00 4:26 13.56 04:07:31.91
82
PAWLAK Anna
84 POL Katowice 00:23:28.00 00:02:44.00 02:16:01.00 00:02:17.00 01:26:01.00 4:29 13.40 04:10:31.07
83
TRZCIONKA Dawid
128 POL Tychy 00:24:25.00 00:02:23.00 02:18:25.00 00:03:10.00 01:23:34.00 4:30 13.33 04:11:57.91
84
DĘBSKA Klaudyna
19 POL Poznań 00:20:47.00 00:03:37.00 02:18:03.00 00:02:42.00 01:27:49.00 4:32 13.27 04:12:58.58
85
PIASECKI Leszek
89 POL Katowice 00:22:45.00 00:03:38.00 02:16:00.00 00:02:42.00 01:29:04.00 4:33 13.21 04:14:08.46
86
TWARDOWSKI Maciek
Abm S.a. Wyposażenie Sklepów
129 POL Kraków 00:21:21.00 00:04:27.00 02:16:37.00 00:03:55.00 01:32:21.00 4:38 12.99 04:18:42.22
87
POWROŹNA Mariola
Night Runners Śląsk
92 POL Katowice 00:22:55.00 00:03:24.00 02:23:29.00 00:02:41.00 01:33:47.00 4:46 12.61 04:26:15.97
88
JANECKI Adam
Abm S.a. Wyposażenie Sklepów
37 POL Kraków 00:26:33.00 00:04:58.00 02:18:19.00 00:03:34.00 01:35:00.00 4:48 12.53 04:28:23.48
89
WASZKIEWICZ Władysław
Adex Bike Team Wrocław
136 POL Wrocław 00:28:14.00 00:05:29.00 02:30:10.00 00:05:40.00 01:28:51.00 4:59 12.07 04:38:23.61
90
ŁOPATKA Paweł
60 POL Kraków 00:29:07.00 00:07:15.00 03:15:05.00 00:03:52.00 01:49:18.00 6:10 9.76 05:44:37.88

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU