Żywiec Beskid Extreme Triathlon

Żywiec, Polska
27.05.2018

Wyniki

1/2 IM 112 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
OTREBA Maciej
Tc Wroclaw
78 POL Wrocław 00:37:47.00 00:01:38.00 02:56:02.00 00:01:03.00 02:07:56.00 3:05 19.51 05:44:26.00
2
WASILEWSKI Krzysztof
135 POL Warszawa 00:28:37.00 00:01:32.00 03:01:36.00 00:01:22.00 02:14:13.00 3:07 19.34 05:47:20.09
3
PAWLICA Piotr
85 POL Jeleśnia 00:37:31.00 00:02:38.00 02:55:51.00 00:02:47.00 02:10:46.00 3:08 19.21 05:49:32.00
4
PRUSKI Piotr
94 POL Bielsko-Biala 00:35:57.00 00:01:30.00 02:58:37.00 00:02:06.00 02:19:26.00 3:12 18.79 05:57:35.92
5
PTAK Wojciech
Litwin Triathlon Team
95 POL Ząbkowice Sląskie 00:27:24.00 00:01:06.00 03:06:44.00 00:01:44.00 02:21:33.00 3:13 18.73 05:58:30.00
6
KLINIK Paweł
Rafako Triteam
49 POL Racibórz 00:31:11.00 00:03:02.00 03:06:40.00 00:02:41.00 02:19:14.00 3:15 18.51 06:02:48.45
7
KEDZIOR Grzegorz
Neon Team
48 POL Warszawa 00:31:22.00 00:01:57.00 03:01:26.00 00:01:46.00 02:27:08.00 3:15 18.48 06:03:39.12
8
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
70 POL Katowice 00:34:11.00 00:01:56.00 03:03:44.00 00:02:05.00 02:25:12.00 3:17 18.30 06:07:08.11
9
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
68 POL Mysłowice 00:27:05.00 00:01:07.00 03:03:13.00 00:01:10.00 02:39:51.00 3:20 18.04 06:12:27.33
10
SZYMCZAK Marek
Nasza Era
124 POL Żyrardów 00:27:32.00 00:01:41.00 03:03:04.00 00:01:30.00 02:39:32.00 3:20 18.01 06:13:18.32
11
MARKIEWICZ Damian
Markiewicz Tri Team
64 POL Andrychow 00:37:43.00 00:03:22.00 03:13:02.00 00:02:48.00 02:18:08.00 3:21 17.92 06:15:02.21
12
RATAJEK Dawid
Łódź Kocha Sport
97 POL Łódź 00:31:13.00 00:01:54.00 03:17:29.00 00:01:24.00 02:27:33.00 3:24 17.69 06:19:32.09
13
PACIOREK Artur
Salceson Team Poland/ks Halny Węgierska Górka
80 POL Żywiec 00:35:23.00 00:01:10.00 03:10:19.00 00:01:00.00 02:36:29.00 3:26 17.47 06:24:22.65
14
RYBAK Przemysław
Chemik Noxy Puławy
101 POL Puławy 00:37:45.00 00:04:05.00 03:10:19.00 00:02:59.00 02:31:20.00 3:28 17.39 06:26:28.22
15
KRAWENDA Robert
54 POL Płaza 00:40:25.00 00:02:15.00 03:07:08.00 00:01:58.00 02:36:14.00 3:28 17.31 06:27:59.87
16
WOJCIECHOWSKI Mirosław
Kobylarnia S.a
140 POL Szubin 00:31:47.00 00:02:20.00 03:19:30.00 00:02:07.00 02:34:27.00 3:30 17.23 06:30:11.92
17
WAGLEWSKI Karol
Wm Triself
132 POL Kraków 00:41:17.00 00:03:01.00 03:08:15.00 00:00:58.00 02:37:29.00 3:30 17.18 06:31:00.43
18
GIBA Grzegorz
Galopujące Ślimaki
26 POL Jastrzebie-Zdrój 00:29:16.00 00:02:23.00 03:20:46.00 00:01:20.00 02:45:35.00 3:34 16.82 06:39:21.22
19
MIKOŚ Adam
Duklanowski Team
69 POL Warszawa 00:34:43.00 00:03:10.00 03:14:12.00 00:02:04.00 02:45:13.00 3:34 16.82 06:39:21.89
20
WOJNAROWSKI Jacek
142 POL Nowy Sacz 00:37:26.00 00:03:20.00 03:24:35.00 00:02:41.00 02:31:56.00 3:35 16.79 06:39:57.98
21
BŁASIAK Leszek
9 POL Kęty 00:30:20.00 00:02:10.00 03:19:53.00 00:01:18.00 02:49:06.00 3:36 16.69 06:42:47.73
22
TOMASZEK Jarosław
K T Żywiec
126 POL Żywiec 00:35:44.00 00:03:10.00 03:19:39.00 00:02:03.00 02:47:39.00 3:39 16.47 06:48:14.34
23
GRZĘDA Tomasz
33 POL Marklowice Górne 00:36:08.00 00:02:49.00 03:35:23.00 00:02:14.00 02:32:39.00 3:40 16.42 06:49:13.21
24
ORLIK Mateusz
Olivkovelove , Opp Katowice
77 POL Piekary Śląskie 00:32:39.00 00:01:20.00 03:27:52.00 00:01:34.00 02:51:01.00 3:43 16.21 06:54:26.02
25
ROMANOW Marcin
99 POL Olsztyn 00:34:24.00 00:02:52.00 03:28:09.00 00:02:19.00 02:50:20.00 3:44 16.07 06:58:03.24
26
RUTA Mikołaj
100 POL Kraków 00:34:57.00 00:04:18.00 03:23:47.00 00:02:40.00 02:59:01.00 3:48 15.82 07:04:42.78
27
KUNA Piotr
Cross Heroes Wieliczka
56 POL Wieliczka 00:36:10.00 00:03:49.00 03:34:21.00 00:02:37.00 02:51:27.00 3:50 15.69 07:08:24.32
28
CZECHOWSKA-MADEJ Katarzyna
Miłek Triathlon Team
16 POL Kraków 00:35:56.00 00:02:31.00 03:34:49.00 00:01:41.00 02:57:02.00 3:52 15.56 07:11:58.32
29
RYBKOWSKI Grzegorz
Wtp
102 POL Pruszków 00:41:26.00 00:02:50.00 03:23:07.00 00:02:32.00 03:02:48.00 3:52 15.53 07:12:42.42
30
URBANOWICZ Andrzej
131 POL Zabierzów 00:35:46.00 00:03:25.00 03:28:27.00 00:02:48.00 03:02:22.00 3:52 15.53 07:12:48.73
31
CIAPAŁA Marek
13 POL Żywiec 00:38:55.00 00:03:41.00 03:47:49.00 00:02:14.00 02:44:21.00 3:55 15.38 07:16:59.32
32
PAWŁOWICZ Dorota
Kuźnia Triathlonu
86 POL Białystok 00:34:19.00 00:01:56.00 03:31:17.00 00:02:48.00 03:14:00.00 3:59 15.11 07:24:20.21
33
KOBAK Marcin
Jedlicze Team
50 POL Czarna Górna 00:36:11.00 00:02:55.00 03:33:21.00 00:01:45.00 03:10:18.00 3:59 15.11 07:24:31.09
34
RYPUŁA Jacek
104 POL Bojszowy 00:36:40.00 00:04:41.00 03:42:24.00 00:05:51.00 02:56:55.00 3:60 15.05 07:26:30.32
35
PĘCEK Mariusz
88 POL Tokarnia 00:40:29.00 00:06:14.00 03:56:37.00 00:07:23.00 02:37:31.00 4:01 14.99 07:28:12.89
36
KIEŁBASA Tomasz
*
141 POL Bielsko-Biała 00:34:14.00 00:04:37.00 03:26:08.00 00:02:51.00 03:25:52.00 4:04 14.81 07:33:42.67
37
URBAŃCZYK Marcin
Urbańczyk Dziadu Team
130 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:07.00 00:03:33.00 03:38:12.00 00:03:09.00 03:18:31.00 4:05 14.72 07:36:31.40
38
ŚWIERCZYŃSKI Marcin
Athleticomed / To Tylko Triathlon
122 POL Osielsko 00:38:57.00 00:03:21.00 03:28:41.00 00:02:00.00 03:24:38.00 4:06 14.68 07:37:35.56
39
GĄSIEWSKA Zuzanna
25 POL Warszawa 00:35:54.00 00:01:47.00 03:49:39.00 00:01:14.00 03:14:00.00 4:08 14.53 07:42:35.02
40
OLEŚ Daniel
Sealed Air
75 POL Czarnowo 00:30:27.00 00:01:31.00 04:32:14.00 00:05:11.00 02:44:37.00 4:14 14.18 07:54:01.00
41
NIEMIEC Jakub
Pro Smile
74 POL Mielec 00:37:26.00 00:03:15.00 04:13:48.00 00:03:13.00 03:03:51.00 4:18 13.95 08:01:32.33
42
GÓRNY Piotr
31 POL Szczyrk 00:28:35.00 00:00:51.00 03:50:57.00 00:02:00.00 03:40:18.00 4:19 13.93 08:02:40.56
43
STANOCH Mateusz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
114 POL Czechowice-Dziedzice 00:41:00.00 00:01:36.00 03:43:08.00 00:01:33.00 03:44:29.00 4:24 13.66 08:11:45.99
44
BOROWSKI Andrzej
10 POL Ruda Śląska 00:40:39.00 00:04:15.00 03:38:09.00 00:01:50.00 04:00:05.00 4:31 13.30 08:24:58.32
45
GINTOWT Tomasz
27 POL Warszawa 00:40:03.00 00:04:17.00 04:12:48.00 00:02:38.00 03:32:13.00 4:35 13.13 08:31:58.75
46
DYGDOŃ Mateusz
21 POL Żyraków 00:36:23.00 00:01:45.00 04:16:56.00 00:03:53.00 03:39:11.00 4:38 12.96 08:38:08.33
47
BRUZGIELEWICZ Paweł
11 POL Oświęcim 00:32:44.00 00:12:28.00 04:12:08.00 00:06:00.00 03:38:56.00 4:40 12.87 08:42:14.88
48
GNIOT Katarzyna
28 POL Zdzieszowice 00:36:30.00 00:03:48.00 04:25:27.00 00:03:35.00 03:38:20.00 4:43 12.74 08:47:40.88

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU