7.Bieg Zająca – biegi dzieci

plac Wolności 1 Nieporęt, Polska
30.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramek Michalina - BD200 / K POL Jabłonna Pm9 Legionowo

Zapłacone

2. Anders Damian - BD1000 / M POL Mysiadło Kondycja

Zapłacone

3. Astapuk Yauheni - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

4. Bakiera Jaś - BD1000 / M POL Nieporęt

Zapłacone

5. Bakiera Marysia - BD1000 / K POL Nieporęt

Zapłacone

6. Bartkowski Kacper - BD200 / M POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

7. Bednarska Antonina - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

8. Uczestnik anonimowy - BD200 / M POL Warszawa Lemur

Zapłacone

9. Buchowiecka Jagoda - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

10. Budniak Kacper - BD200 / M POL

Zapłacone

11. Budniak Maja - BD200 / K POL

Zapłacone

12. Budniak Zuzia - BD200 / K POL

Zapłacone

13. Chałupczyńska Patrycja - BD1000 / K POL Legionowo

Zapłacone

14. Chałupczyński Patryk - BD1000 / M POL Legionowo

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Józefów

Zapłacone

16. Chystsiakova Kseniya - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

17. Czaja Zosia - BD200 / K POL Michałów Reginów

Zapłacone

18. Dachniewska Tosia - BD200 / K POL Arciechów AKS ARCIECHÓW

Zapłacone

19. Uczestnik anonimowy - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

20. Forysiak Antoni - BD200 / M POL Legionowo Przedszkole nr. 5 Legionowo

Zapłacone

21. Furman Marek - BD200 / M POL Nieporęt

Zapłacone

22. Gąsowska Marysia - BD1000 / K POL Sulejówek

Niezapłacone

23. Górecki Damian - BD200 / M POL Warszawa Sp.146

Niezapłacone

24. Górecki Jakub - BD200 / M POL Warszawa Sp.146

Niezapłacone

25. Górnaś Alicja - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

26. Górnaś Amelia - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

27. Górnaś Ryszard - BD1000 / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

28. Górski Olaf - BD200 / M POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

29. Grzesiak Maja - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

30. Isasi-Kuran Agata - BD1000 / K POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

31. Jablonski Maciek - BD200 / M POL Chotomów

Zapłacone

32. Jagiełło Lilianna - BD200 / K POL Legionowo

Zapłacone

33. Jankowska Lena - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

34. Jankowski Franek - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy - BD1000 / M POL Warszawa

Niezapłacone

36. Jedyński Damian - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

37. Jutrzenka Franciszek - BD200 / M POL Legionowo

Zapłacone

38. Kamińska Natalia - BD1000 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

39. Kamińska Patrycja - BD1000 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

40. Kamiński Tymon - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

41. Klimek-Majewska Madzia - BD1000 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

42. Klimek-Majewska Magdalena - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

43. Kołodzieczyk Lena - BD200 / K POL Warszawa

Niezapłacone

44. Koperska Martyna - BD200 / K POL Stanisławów Pierwszy

Niezapłacone

45. Kornacka Alicja - BD1000 / K POL Kobyłka Victoria Radzymin

Zapłacone

46. Kornacka Katarzyna - BD1000 / K PCN Kobyłka Victoria Radzymin

Zapłacone

47. Korzeniowski Mateusz - BD200 / M POL Stanisławów Pierwszy Nieporęt Biega

Zapłacone

48. Kościuczuk Aleksandra - BD1000 / K POL Legionowo Szkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Białobrzegach

Zapłacone

49. Kosewski Michał - BD1000 / M POL Łajski Bravehearts Legionowo

Zapłacone

50. Krasuska Maja - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

51. Uczestnik anonimowy - BD1000 / K POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

52. Krochmalski Filip - BD1000 / M POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

53. Krochmalski Ignacy - BD200 / M POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

54. Królak Hanna - BD200 / K POL Legionowo

Zapłacone

55. Kruk Franciszek - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

56. Kucharska Natalia - BD200 / K POL Stanisławów Pierwszy

Niezapłacone

57. Kucharski Dawid - BD200 / M POL Stanisławów Pierwszy

Niezapłacone

58. Kuliberda Natalia - BD200 / K POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

59. Kuliskaya Valeryia - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

60. Kusy Roksana - BD200 / K POL Warszawa Mks Syrena

Niezapłacone

61. Ladno Natalia - BD1000 / K POL

Zapłacone

62. Lissowska Hania - BD1000 / K POL Warszawa

Zapłacone

63. Lutomirska Asia - BD1000 / K POL Łomianki Azs Awf Warszawa

Niezapłacone

64. Łatkowska Alicja - BD1000 / K POL Chotomów Grupa Biegowa CHTMO

Zapłacone

65. Łatkowski Piotr - BD1000 / M POL Chotomów Grupa Biegowa CHTMO

Zapłacone

66. Malinowski Wojciech - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

67. Mańk Łucja - BD1000 / K POL Katy Wegierskie

Zapłacone

68. Uczestnik anonimowy - BD1000 / M POL Janów

Niezapłacone

69. Uczestnik anonimowy - BD1000 / M POL Janów

Niezapłacone

70. Uczestnik anonimowy - BD1000 / M POL Janów

Niezapłacone

71. Marzantowicz Anastazja - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

72. Marzantowicz August - BD200 / M POL Warszawa

Zapłacone

73. Mastalerek Karol - BD1000 / M POL Warszawa MASTALEREK TEAM

Zapłacone

74. Mastalerek Malwina - BD200 / K POL Warszawa MASTALEREK TEAM

Zapłacone

75. Miniak Lena - BD200 / K POL

Niezapłacone

76. Miniak Mikołaj - BD1000 / M POL

Niezapłacone

77. Morańda Klaudia - BD200 / K POL Stanisławów Drugi

Zapłacone

78. Morańda Liwia - BD200 / K POL Stanisławów Drugi

Zapłacone

79. Morawska Małgorzata - BD1000 / K POL Jabłonna

Zapłacone

80. Murashka Ulyana - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

81. Nikalayeu Artisom - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

82. Nowak Ewa - BD1000 / K POL Nieporęt

Zapłacone

83. Nowak Marta - BD200 / K POL Nieporęt

Zapłacone

84. Nowicka Julia - BD1000 / K POL Skubianka

Zapłacone

85. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

86. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

87. Olechowski Michał - BD200 / M POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

88. Opara Milena - BD200 / K POL

Zapłacone

89. Ośkiewicz Izabela - BD1000 / K POL Borowa Góra

Zapłacone

90. Pajko Antonina - BD200 / K POL Jabłonna

Zapłacone

91. Parfeniuk Veranika - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

92. Piątek Grześ - BD200 / M POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

93. Piatrouski Raman - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

94. Piekarska Zofia - BD1000 / M POL Legionowo

Zapłacone

95. Pietrucha Julia - BD1000 / K POL Nieporęt

Niezapłacone

96. Piotrowska Marta - BD200 / K POL Nieporęt

Niezapłacone

97. Uczestnik anonimowy - BD1000 / K POL Serock

Zapłacone

98. Ptaszek Jakub - BD1000 / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

99. Ptaszek Maria - BD200 / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

100. Ragan Lena - BD200 / K POL Chotomów

Zapłacone

101. Ragan Michalina - BD200 / K POL Chotomów

Zapłacone

102. Romańczuk Sebastian - BD1000 / M POL Legionowo Szkoła Podstawowa nr 1 Legionowo

Niezapłacone

103. Romanowski Mateusz - BD1000 / M POL Marki Wysportowani Racing Team

Niezapłacone

104. Ruda Ilya - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

105. Ryzhou David - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

106. Ryzhou Iosif - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

107. Ryzhou Pavel - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

108. Samborska Wiktoria - BD200 / K POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

109. Siemińska Zofia - BD200 / K POL Olszewnica Stara

Zapłacone

110. Sienkiewicz Damian - BD200 / M POL Wyszków

Zapłacone

111. Sienkiewicz Lena - BD200 / M POL Wyszków

Zapłacone

112. Sobczyk Łukasz - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

113. Socha Cezary - BD200 / M POL Nieporęt

Zapłacone

114. Socha Ignacy - BD200 / M POL Nieporęt

Niezapłacone

115. Stańczuk Jan - BD1000 / M POL Kobyłka SP nr 1 w Kobyłce

Zapłacone

116. Stasiorczyk Jakub - BD200 / M POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

117. Stasiorczyk Szymon - BD1000 / M POL Wieliszew Fda Wieliszew

Zapłacone

118. Świostek Alan - BD200 / M POL Radom RunAlan

Zapłacone

119. Szybisz Kajetan - BD200 / M POL Stanisławów Pierwszy KS FFA Warszawa

Zapłacone

120. Szybisz Tymoteusz - BD200 / M POL Stanisławów Pierwszy KS FFA Warszawa

Zapłacone

121. Targońska Alicja - BD200 / K POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

122. Uczestnik anonimowy - BD1000 / K POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

123. Terlecka Natalia - BD1000 / M POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

124. Terlecki Aleksander - BD1000 / M POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

125. Trawińska Marta - BD200 / K POL Warszawa

Niezapłacone

126. Uczestnik anonimowy - BD1000 / K POL Nieporęt

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy - BD1000 / K POL Nieporęt

Zapłacone

128. Uczestnik anonimowy - BD200 / M POL Józefów

Zapłacone

129. Uryń Aleksander - BD1000 / M POL Wieliszew

Zapłacone

130. Uryń Maja - BD1000 / K POL Wieliszew

Zapłacone

131. Vauchuk Uladzislau - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

132. Walicka Anna - BD200 / K POL Legionowo

Zapłacone

133. Uczestnik anonimowy - BD200 / K POL Warszawa Przedszkole Sportowa Kraina

Zapłacone

134. Więcławek Beata - BD200 / K POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

135. Wiśniewski Filip - BD1000 / M POL Sieradz Szkoła Podstawowa nr 3 w Legionowie

Zapłacone

136. Witek Szymon - BD200 / M POL Legionowo

Zapłacone

137. Wodzyński Andrzej - BD1000 / M POL Kąty Węgierskie

Zapłacone

138. Wodzyński Tomasz - BD200 / M POL Kąty Węgierskie

Zapłacone

139. Woźniczka Jolanta - BD200 / K POL Warszawa

Zapłacone

140. Yaromchuk Kira - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

141. Yaromchyk Lizaveta - BD1000 / K BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

142. Zaleuski Kanstantsin - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

143. Załęcki Antoni - BD200 / M POL Warszawa Bracia Team

Niezapłacone

144. Żelazowski Wiktor - BD1000 / M POL Warszawa

Zapłacone

145. Zhukavets Andrei - BD1000 / M BIAŁORUŚ Kids Run Brest

Zapłacone

146. Zouabi Amelia - BD1000 / K POL Warszawa WAM

Zapłacone

147. Zouabi Dorota - BD1000 / K POL Warszawa Total fitnes

Zapłacone

148. Zouabi Patryk - BD200 / M POL Warszawa Be a Star Football Academy

Niezapłacone

149. Zycha Filip - BD200 / M POL Sochaczew

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU