9. Bieg Zająca

Strużańska, Legionowo, Polska
14.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Jacek - D5 / M40 POL Latchorzew

Zapłacone

2. Aksamitowski Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

3. Andrzejewicz Łukasz - D10 / M18 POL

Niezapłacone

4. Bąkowski Włodzimierz - D10 / M60 POL Warszawa KONSTYTUCJA

Zapłacone

5. Bakuła Wiesław - D10 / M50 POL Wach wampir

Zapłacone

6. Banok Robert - D5 / M30 POL Radzików

Zapłacone

7. Baranowski Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

8. Barańska Justyna - D5 / K30 POL Sulejówek

Zapłacone

9. Bartczak Robert - D10 / M40 POL Warszawa Dalej w las

Zapłacone

10. Bartecka-Matuszewska Urszula - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

11. Baszczyńska Katarzyna - D5 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

12. Baszczyński Tomasz - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

13. Bazhyk Svetlana - D5 / K40 BLR Brest irun_brest

Niezapłacone

14. Bednarczyk Karolina - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

15. Bendinger Krzysztof - D10 / M40 POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT

Zapłacone

16. Bera Adam - D10 / M50 POL Rzeszów

Zapłacone

17. Bera Małgorzata - NWD5 / K50 POL Rzeszów

Niezapłacone

18. Bereznowska Patrycja 1 D5 / K40 POL

Zapłacone

19. Uczestnik anonimowy - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

20. Bielecka Karolina - D10 / K18 POL Żyrardów Power Baba

Zapłacone

21. Bielecki Henryk - D10 / M40 POL Ludwinów GKS DĄBRÓWKA

Zapłacone

22. Bieniek Wojciech - D10 / M30 POL Warszawa Trener24

Zapłacone

23. Bisowska Amelia - D5 / POL Kobyłka

Zapłacone

24. Bisowska Hanna - D5 / POL Kobyłka

Zapłacone

25. Bisowska Katarzyna - D5 / K40 POL Kobyłka

Zapłacone

26. Bisowski Mariusz - D10 / M40 POL Kobyłka

Zapłacone

27. Bisowski Szymon - D5 / POL Kobyłka

Zapłacone

28. Bloch Julita - D5 / K18 POL Ciechanów

Zapłacone

29. Błoniarz-Łuczak Jacek - D10 / M40 POL

Zapłacone

30. Bojar Paweł - D10 / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

31. Bolesta Agnieszka - D5 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

32. Bołtromiejuk Grzegorz - D5 / M30 POL Wyszków

Niezapłacone

33. Borkowska Milena - D10 / K30 POL Chotomów

Zapłacone

34. Borkowski Mariusz - D5 / M30 POL Warszawa Robotivo

Zapłacone

35. Borządek Aleksandra - D5 / K18 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

36. Boszko Łukasz - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

37. Brogowiczstępniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Grójec

Zapłacone

38. Brzezińska Aleksandra - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

39. Brzozowski Tomasz - D5 / M18 POL Czarna Im Szybciej Tym Szybciej

Zapłacone

40. Bujalski Konrad - D5 / M18 POL Jakubiki

Zapłacone

41. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Józefów

Zapłacone

42. Buś Grzegorz - D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

43. Butryn Anna - D5 / K30 POL Młodynin Curtis

Zapłacone

44. Bystrzycka Monika - D10 / K40 POL Skubianka

Niezapłacone

45. Chmielewska Izabela - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

46. Chodziński Daniel - D10 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

47. Chodzyńska Małgorzata - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

48. Chruśliński Maciek - D10 / M40 POL Józefów

Zapłacone

49. Ciok Aleksandra - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

50. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Aleks i Ivo

Zapłacone

51. Czarnota Dorota - D5 / K30 POL Legio Bravehearts Legionowo

Zapłacone

52. Czechowski Jerzy - D10 / M70 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

53. Czerwiński Janusz - D10 / M50 POL Zegrze Orange Polska

Zapłacone

54. Czubakowska Beata - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

55. Dalgiewicz Dariusz - D10 / M60 POL Łomianki

Niezapłacone

56. Daniluk Grzegorz - D10 / M40 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

57. Decressac Stephane - D10 / M40 POL

Zapłacone

58. Dembińska Izabela - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

59. Dermańska Marta - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

60. Draszawka Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa Power training

Zapłacone

61. Dydak Dawid - D10 / M30 POL Zawiercie Team Deaf Running

Niezapłacone

62. Dymel Andrzej - D10 / M60 POL Warszawa MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

63. Dziel Agnieszka - D5 / K40 POL Warszawa Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka

Zapłacone

64. Ek Art - D10 / M50 POL Warszawa Sam

Zapłacone

65. Ender Małgorzata - D10 / K30 POL Warszawa Biegacze na 5

Zapłacone

66. Faberski Łukasz - D5 / M40 POL Radzymin

Zapłacone

67. Faberski Tymoteusz - D5 / M16 POL Radzymin

Zapłacone

68. Fafińska Elwira - D10 / K18 POL Olsztynek Dream Team 4ever

Zapłacone

69. Fałatowicz Radosław - D10 / M30 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

70. Filipiuk Izabela - D5 / K30 POL Chotyłów

Zapłacone

71. Frąckowski Sławomir - D10 / M40 POL Warszawa Mąkowarsko

Zapłacone

72. Fronczak Małgorzata - D5 / K30 POL Pomiechówek Husaria Race Team

Zapłacone

73. Gabarski Waldemar - D10 / M50 POL Warszawa Veolia

Zapłacone

74. Gach Krzysztof - D10 / M30 POL Kraków Jak dzik w szyszki

Zapłacone

75. Gąsiorowska Paulina - D5 / K30 POL Nasielsk

Zapłacone

76. Gaweł Dorota - D5 / K30 POL Łomianki

Zapłacone

77. Giaro Małgorzata - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

78. Gil Wojciech - NWD5 / M40 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM

Niezapłacone

79. Ginter Piotr - D10 / M30 POL Józefów

Zapłacone

80. Glegoła Monika - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

81. Głodek Agnieszka - D10 / K30 POL Garwolin

Niezapłacone

82. Głodny Hubert - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

83. Główka Beata - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

84. Godlewski Adam - D10 / M18 POL Białystok -

Zapłacone

85. Godlewski Paweł - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

86. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

87. Gołębiewska Łucja - D10 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

88. Górnaś Tomasz - D10 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Boxing Team NOSIR

Zapłacone

89. Górnaś Zofia - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

90. Górzyński Janusz - D5 / M40 POL Jabłonna BESTIE OCR LEGIONOWO

Niezapłacone

91. Goworek Piotr - D10 / M40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

92. Goździewski Mariusz - D5 / M40 POL Ciechanów Curtis

Zapłacone

93. Grabias Aleksandra - D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

94. Grabowska Edyta - D10 / K40 POL Nowe Gulczewo

Zapłacone

95. Grabowska Marta - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

96. Grabowska-Mieciek Monika - D10 / K30 POL Chotomów

Zapłacone

97. Grabowski Krystian - D5 / M18 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

98. Grabowski Marcin - NWD5 / M40 POL Wola Mrokowska NW 4 EVER YOUNG

Zapłacone

99. Grabowski Zbigniew - D10 / M50 POL Nowe Gulczewo

Zapłacone

100. Grądzik Marcin - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

101. Gramann Andrzej - D10 / M70 POL Krubin Wieliszew Heron Team

Zapłacone

102. Grochowski Bartłomiej - D10 / M18 POL Radzymin Powerade

Zapłacone

103. Gromadka Małgorzata - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

104. Grubkajtys Andrzej - D5 / M18 POL Białystok

Zapłacone

105. Grubkajtys Henryk - D5 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

106. Gryz Ewa - NWD5 / K30 POL Janówek Pierwszy Bravehearts Legionowo

Zapłacone

107. Grzeszczuk Patryk - D10 / M18 POL Warszawa CS Group Runners Team

Zapłacone

108. Grzyb Jarosław - D10 / M30 POL Ciechanów 5MBOT

Niezapłacone

109. Grzywacz Basia - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

110. Grzywacz Kinga - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

111. Gwiazdowska Magdalena - D10 / K30 POL Kobyłka

Zapłacone

112. Helak Krzysztof - D10 / M18 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

113. Henzel Maciej - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

114. Hipp Robert - NWD5 / M60 POL Nadarzyn Smocze Łapy

Niezapłacone

115. Horeglad Marcin - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

116. Isasi-Kuran Agata - D10 / K40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

117. J-R Ewelina - D5 / K40 POL Warszawa Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

118. Jabłonka Radosław - D10 / M40 POL Wyszków DZIADY OCR

Niezapłacone

119. Jabłoński Maciej - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

120. Jachymek Bartłomiej - D10 / M40 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

121. Jakubowski Dariusz - D10 / M40 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

122. Jakubowski Rafał - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

123. Jankowski Rafał - D10 / M40 POL Policzna

Zapłacone

124. Januchowski Jacek - D10 / M70 POL Dosin

Zapłacone

125. Jarmużewska Teresa - D10 / K40 POL Warszawa TiA

Zapłacone

126. Jarmużewski Adam - D10 / M40 POL Warszawa TiA

Zapłacone

127. Jarocka Agata - D10 / K30 POL Legionowo Bestie Ocr Legionowo

Zapłacone

128. Jaworek Justka - D10 / K40 POL Trzciany Rebellion of Free Runners

Zapłacone

129. Jaworowicz Dobrochna - D10 / K40 POL Konstancin-Jeziorna KS Pegaz

Zapłacone

130. Jaworowicz Tomasz - D10 / M40 POL Konstancin-Jeziorna KS Pegaz

Zapłacone

131. Jędrzejczyk Adam - D10 / M18 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

132. Jędrzejewska Emilia - D5 / K30 POL Mława Curtis

Zapłacone

133. Jesionek Julia - D10 / K18 POL Warszawa Lamy z Panamy

Zapłacone

134. Jodłowska Klaudia - D10 / K18 POL Przemyśl Brak

Zapłacone

135. Jóźwiak Teresa - NWD5 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

136. Jurzyk Irek - D10 / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

137. Jus Paulina - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

138. Kaczkowski Jarogniew - D10 / M50 POL Komorów

Zapłacone

139. Uczestnik anonimowy - D5 / M18 POL Marki

Zapłacone

140. Kalista Beata - D5 / K50 POL Duchnów Team ZabieganeDni

Zapłacone

141. Kalista Paweł - D5 / M50 POL Duchnów Team ZabieganeDni

Zapłacone

142. Kamela Robert - D10 / M40 POL Warsaw

Zapłacone

143. Karasiewicz Paweł - D10 / M18 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

144. Kardyka Irena - D10 / K50 POL Legionowo

Niezapłacone

145. Kaźmierczak Leszek Eldo 2 D10 / M40 POL

Zapłacone

146. Uczestnik anonimowy - D5 / POL

Zapłacone

147. Kaźmierczak Robert - D5 / M40 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

148. Kędzierski Jarosław - D10 / M30 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

149. Keeffe Arthur - D5 / M30 IRL Ballindangan

Zapłacone

150. Kisielewicz Elwira - D5 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

151. Kobylarczyk Justyna - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

152. Kocela Klaudia - D5 / K18 POL Pruszków

Niezapłacone

153. Kolasa Andrzej - D10 / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

154. Kolasa Barbara - D10 / K60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

155. Komorzycki Janusz - D5 / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

156. Komorzycki Robert - D5 / M30 POL Minsk Mazowiecki UNITED RUNERS

Zapłacone

157. Konca Beata - D10 / K40 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

158. Konca Mariusz - D10 / M40 POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

159. Kondracki Grzegorz - D5 / M16 POL Białystok

Zapłacone

160. Kopeć Emilia - D5 / K30 POL Legionowo

Niezapłacone

161. Koper Katarzyna - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

162. Kornacka Agnieszka - D5 / K18 POL Nieporęt

Zapłacone

163. Kornacki Dominik - D10 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

164. Kornacki Sławomir - D5 / M50 POL Marki

Zapłacone

165. Korzeniewski Janusz - D10 / M50 POL Ludwinów Metro Warszawskie

Zapłacone

166. Korzeniowski Marcin - D10 / M30 POL Warszawa TRILEVEL

Zapłacone

167. Kosewska Magdalena - NWD5 / K18 POL Legionowo Niepełnosprawna

Niezapłacone

168. Kosewska Monika - D10 / K40 POL Bravehearts Legionowo

Zapłacone

169. Kosewski Krzysztof - D10 / M30 POL

Zapłacone

170. Kosieradzki Eryk - D5 / M18 POL Warszawa Tofinkowo

Zapłacone

171. Kosmowska Aleksandra - D5 / K18 POL Zegrze Poludniowe

Zapłacone

172. Kosmowska Marzena - D5 / K40 POL Zegrze Poludniowe

Zapłacone

173. Kostrzewska Katarzyna - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

174. Kowalczyk Klaudia - D5 / K18 POL Zakroczym

Zapłacone

175. Kowalczyk Mateusz - D10 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

176. Kowalczyk Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

177. Kowalczyk Ryszard - D5 / M60 POL Warszawa Apostołowie TRX

Zapłacone

178. Kowalik Paweł - NWD5 / M18 POL Komarówka Podlaska Decathlon

Zapłacone

179. Kowalska Agnieszka - D10 / K30 POL Brwinów

Zapłacone

180. Kowalska Urszula - D10 / K40 POL Radom

Zapłacone

181. Kowalski Lech - NWD5 / M70 POL Nieporęt Team Nieporęt

Zapłacone

182. Kowalski Łukasz - D10 / M30 POL Ciechanów

Zapłacone

183. Krajewski Przemysław - D10 / M40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

184. Kramer Rafał - D10 / M50 POL Radom

Niezapłacone

185. Krawczuk Magda - D10 / K40 POL Stanisławów Pierwszy We Run Clan

Niezapłacone

186. Krawczyk Konrad - D10 / M18 POL Warszawa CS Group Runners Team

Zapłacone

187. Krawczyk Magdalena - D10 / K30 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

188. Krawczyk Marlena - D10 / K18 POL Jabłonna

Niezapłacone

189. Krawczyk Paweł - D10 / M40 POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

190. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

191. Król Katarzyna - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

192. Krysztofiak Katarzyna - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

193. Krysztowska Urszula - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

194. Krzywiec Przemysław - D10 / M30 POL Falenty

Zapłacone

195. Kucharski Konrad - D10 / M50 POL Zielonka konradkucharski.pl

Niezapłacone

196. Kulik Jarek - D5 / M40 POL Legionowo Bestie OCR Legionowo

Zapłacone

197. Kurek Krzysztof - D10 / M40 POL Nowe Gulczewo Płock Biega No Age Limit

Zapłacone

198. Kutek Michał - D10 / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

199. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Pruszków

Zapłacone

200. Uczestnik anonimowy - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

201. Lachawiec Bogusław - D10 / M40 POL Legionowo Wieliszew Heron Team

Niezapłacone

202. Lachert Stryjkowska Ewa - D10 / K50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

203. Lalik Agnieszka - D10 / K40 POL Józefów LETE Biega

Zapłacone

204. Lech Monika - D5 / K30 POL Wołomin Morsy Wołomin Kobyłka

Zapłacone

205. Lechowska-Plich Anna - D5 / K30 POL

Zapłacone

206. Legat Dorota - D5 / K18 POL Mińsk Mazowiecki

Niezapłacone

207. Leskier Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa Reebok Run Crew Centrum

Zapłacone

208. Leszczyński Roman - D5 / M60 POL Ostrołęka so-biebie-gam

Zapłacone

209. Liśkiewicz Marzena - D10 / K30 POL Myszczyn

Zapłacone

210. Łozak-Sereda Barbara - D10 / K40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

211. Łuniewski Piotr - D10 / M40 POL Legionowo KOŁO WĘDKARSKIE PZW NR 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Zapłacone

212. Maciejko Magdalena - D10 / K30 POL Tarnobrzeg OstroBiec

Niezapłacone

213. Madejski Sławomir - D10 / M30 POL Radkowice Speleoklub Świętokrzyski Kielce

Zapłacone

214. Majewski Arkadiusz - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

215. Majewski Daniel - D10 / M40 PCN Warszawa

Zapłacone

216. Maksymowicz Marcin - D10 / M40 POL Góraszka Team ZabieganeDni

Niezapłacone

217. Malec Łukasz - D10 / M30 POL Warszawa Dream Team 4ever

Zapłacone

218. Malimon Julia - D5 / POL Kobylka

Zapłacone

219. Malimon Monika - D5 / K40 POL Kobylka

Zapłacone

220. Malinowska Magdalena - D10 / K30 POL Jabłonna

Zapłacone

221. Marczak Adam - D10 / M50 POL Nieporęt TriLevel

Zapłacone

222. Marczak Grażyna - D10 / K50 POL Nieporęt TriLevel

Niezapłacone

223. Marzantowicz Katarzyna - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

224. Maszkowski Jakub - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

225. Matiszewska Dominika - D5 / K16 POL Kobyłka

Niezapłacone

226. Matuszewski Paweł - D5 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team

Niezapłacone

227. Mazerant Karolina - D10 / K30 POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT

Zapłacone

228. Mazur Paweł - D10 / M18 POL Warszawa Pivonex Team

Zapłacone

229. Mazurek Rafał - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

230. Mazurkiewicz Jakub - D10 / M30 POL Legionowo Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo

Niezapłacone

231. Melendez Fernando - D10 / M40 ESP Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

232. Michalak Magdalena - D5 / K30 POL Piaseczno WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

233. Michalski Robert - D10 / M30 POL Warszawa Zabiegany Wołomin

Zapłacone

234. Mieciek Michał - D10 / M30 POL Chotomów

Zapłacone

235. Mielczarski Bartosz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

236. Mikulska Agnieszka - D10 / K40 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

237. Milewski Mariusz - D10 / M40 POL Stare Babice

Zapłacone

238. Mizielińska Anna - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

239. Moćko Daniel - D10 / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Niezapłacone

240. Moczulska Milena - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

241. Modrykamień Barbara - D10 / K40 POL Radom

Zapłacone

242. Modzelewski Dariusz - D10 / M60 POL Pawłowice Geodar

Zapłacone

243. Mokos Marietta - D5 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

244. Mróz Konrad - D10 / M40 POL Warszawa T-Mobile Sport Team

Zapłacone

245. Mróz Mateusz - D5 / M16 POL Komorów

Zapłacone

246. Mróz Sebastian - D5 / M40 POL Komorów

Zapłacone

247. Nalazek Izabela - D10 / K40 POL Warszawa We Run Clan

Niezapłacone

248. Naskręt Mariusz - D10 / M40 POL Racot

Zapłacone

249. Nawrozidis Edyta - D5 / K40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

250. Neumann Monika - D5 / K18 POL Nowe Miasto Lubawskie

Zapłacone

251. Niedźwiedzka Edyta - D5 / K30 POL Legionowo Zdrowe jedzenie - zdrowsza ja

Zapłacone

252. Niemczyńska Dorota - D10 / K18 POL Józefów Pierogi Adamusa

Zapłacone

253. Niemiec Wojciech - D10 / M18 POL Katowice BCS Zawoja

Zapłacone

254. Niewiadomski Zdzislaw - D10 / M70 POL Warszawa

Zapłacone

255. Nowak Aleksandra - D5 / K18 POL Józefów

Zapłacone

256. Nowak Ania - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

257. Nowak Artur - D10 / M40 POL Józefów Bravehearts Legionowo

Zapłacone

258. Nowak Jan - D10 / M50 POL Tłuszcz

Niezapłacone

259. Nowak Paulina - D5 / K18 POL Legionowo Bestie ocr Legionowo

Zapłacone

260. Nowakowski Czeslaw - D10 / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

261. Nowicka Małgorzata - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

262. Nowicki Jarek - D10 / M40 POL Stanisławów Pierwszy Rowing Running Team

Niezapłacone

263. Obrubko Paulina - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

264. Odrzywolska Estera - D5 / K18 POL Jabłonna

Niezapłacone

265. Ogończyk Donata - D5 / K18 POL Legionowl

Zapłacone

266. Okniński Marcin - D5 / M30 POL Jabłonna Ylfings Herlid

Zapłacone

267. Okuniewski Grzegorz - D5 / M30 POL Mińsk Mazowiecki Spoceni Na Maxa

Niezapłacone

268. Olech Katarzyna - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

269. Olesiński Marcin - D10 / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

270. Olszak Agnieszka - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiekci Husaria Race Team

Zapłacone

271. Olszewska-Nawara Aneta - D5 / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

272. Onisk Dorota - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

273. Orłowska Karolina - D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

274. Orłowski Krzysztof - D10 / M40 POL Warszawa WARSZWA PARKRUN BRÓDNO

Zapłacone

275. Orzechowska Milena - D10 / K18 POL Leoncin Obłuski Running Team

Zapłacone

276. Orzechowska Milena - D5 / K18 POL Leoncin Obłuski Running Team

Niezapłacone

277. Osińska Sylwia - D5 / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

278. Ostrowski Dariusz - D10 / M50 POL Legionowo

Zapłacone

279. Osytek Sławomir - D10 / M50 POL Radzymin Tri Level

Zapłacone

280. Owczarzak Rafał - D5 / M40 POL Warszawa Microsoft Poland Running Team

Niezapłacone

281. Paczkowski Mateusz - D10 / M18 POL Legionowo

Zapłacone

282. Paprock Marcin - D10 / M40 POL Warszawa STM

Zapłacone

283. Paszkowski Robert - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

284. Patalan Dariusz - D10 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

285. Pawełas Marta - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

286. Paź Paweł - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

287. Piekarska Zofia - D5 / M16 POL Legionowo

Zapłacone

288. Piekarski Paweł - D10 / M40 POL Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO

Zapłacone

289. Pierzak Olaf - D10 / M40 POL Warszawa Kabackie Dziki

Niezapłacone

290. Piętka Marzena - D10 / K40 POL Legionowo RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

291. Pietras Jolanta - D10 / K40 POL Piastów

Zapłacone

292. Pietras Piotr - NWD5 / M50 POL Piastów

Zapłacone

293. Pietraszek Marcin - D5 / M18 POL Warszawa Vege Runners

Niezapłacone

294. Pietrucha Krzysztof - D10 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

295. Pietruszka Beata - D5 / K40 POL Sulejówek

Zapłacone

296. Pietrzak Agnieszka - D10 / K30 POL Pruszków

Zapłacone

297. Pietrzak Paweł - D10 / M40 POL Pruszków

Zapłacone

298. Piotrowski Dawid - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

299. Piotrowski Jerzy - D5 / M60 POL Warszawa DZIADY OCR

Zapłacone

300. Piwoński Piotr - D10 / M30 POL Warszawa Pivonex Team

Zapłacone

301. Plich Piotr - D5 / M40 POL

Zapłacone

302. Płuciennik Joanna - NWD5 / K30 POL Pruszków NW Człapski Team

Niezapłacone

303. Płuciennik Marcin - NWD5 / M40 POL Pruszków NW CZŁAPSKI TEAM

Niezapłacone

304. Płuciś Małgorzata - D10 / K30 POL Legionowo Wybiegaj Siebie

Zapłacone

305. Pokojska Ewa - D10 / K30 POL

Zapłacone

306. Polo Maria - D5 / K30 POL Halinow

Zapłacone

307. Połeć Grzegorz - D10 / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

308. Porębski Mariusz - D10 / M40 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

309. Prus Tomasz - D10 / M40 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

310. Przepióra Ryszard - D10 / M40 POL Gorlice BIEGAM BO LUBIĘ

Niezapłacone

311. Przybysz Sławomir - D5 / M40 POL

Zapłacone

312. Ptaszek Agnieszka - D5 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

313. Puczyńska Agnieszka - D5 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

314. Pyrzak Paweł - D10 / M30 POL Przemyśl Fort Jaksmanice

Niezapłacone

315. Pyśkiewicz Jan - D10 / M18 POL Stare Załubice Pierogi Adamusa

Zapłacone

316. Pytlos Marcin - D10 / M30 POL Warszawa GLKS Fałków/Naprzód Młociny

Zapłacone

317. Radek Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

318. Radomski Kazimierz - D10 / M50 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

319. Radomski Marcin - NWD5 / M40 POL Płock Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

320. Rakowska Agnieszka - D10 / K30 POL Lipiny

Zapłacone

321. Rapacki Piotr - D10 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

322. Rdzonek Dariusz - D5 / M30 POL Legionowo Biegajace Rodzynki

Zapłacone

323. Rek Iwona - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

324. Rękawek Paulina - D5 / K30 POL

Zapłacone

325. Retmaniak Sylwia - D10 / K30 POL Warszawa DRUŻYNA TVN

Zapłacone

326. Retmaniak Wiktor - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

327. Rocka Gosia - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

328. Rodek Milena - D5 / K18 POL Pruszków

Zapłacone

329. Rogowski Tomasz - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

330. Rogsch Damian - D10 / M30 POL Radzymin Radzymin run team

Zapłacone

331. Rolewska Magdalena - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

332. Rosiński Mariusz - D10 / M40 POL Serock

Zapłacone

333. Rosłaniec Anna - D5 / K30 POL Stara Wieś Półmaraton Wiązowski

Niezapłacone

334. Rosłon Monika - D5 / K30 POL Międzyleś MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA

Zapłacone

335. Rososińska Magdalena - D5 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

336. Rospędowski Daniel - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

337. Roszkowski Tomasz - D5 / M30 POL Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów

Zapłacone

338. Różańska Elżbieta - D5 / K40 POL Wiązowna Półmaraton Wiązowski

Zapłacone

339. Rucka Aleksandra - D5 / K18 POL Legionowo

Zapłacone

340. Rudnik Marzena - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

341. Rutkowski Sławomir - D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

342. Rzymowska Krystyna - D10 / K50 POL Warszawa

Zapłacone

343. Sadowska Marzena - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

344. Sajda Igor - D10 / M18 POL Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

345. Salwin Sławomir - D10 / M50 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

346. Sarncka Joanna - D10 / K30 POL Kobyłka Podeszwa Team

Zapłacone

347. Sasin Andrzej - D10 / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

348. Ścibiorek Bartosz - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

349. Uczestnik anonimowy - D5 / K40 POL

Zapłacone

350. Shumik Alena - D10 / K30 BLR Brest --

Niezapłacone

351. Siemieniuk Marta - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

352. Sierota Daniel - D10 / M30 POL Halinów

Zapłacone

353. Skowroński Bartosz - D5 / M18 POL Legionowo

Zapłacone

354. Skręta Krzysztof - D10 / M18 POL Skierniewice ParkRun Skierniewice

Zapłacone

355. Ślusarczyk Karolina - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

356. Sławiński Arek - D10 / M18 POL Piaseczno

Zapłacone

357. Smoczyński Daniel - D10 / M18 POL Kąty Węgierskie Madziar Nieporęt

Niezapłacone

358. Sobiech Paweł - D10 / M40 POL Legionowo Tri Level

Zapłacone

359. Sobieraj Maciej - D5 / M30 POL Warszawa Zwyrole ze Stolycy

Zapłacone

360. Sobota Krzysztof - D5 / M30 POL

Zapłacone

361. Sochocki Dariusz - D5 / M50 POL Legionowo

Zapłacone

362. Sośniak Iwona - D10 / K40 POL Tomice

Zapłacone

363. Soszyńska Aleksandra - D5 / K18 POL Kisielany-Żmichy Pierogi Adamusa

Zapłacone

364. Sowa Andrzej - D10 / M30 POL Garwolin

Zapłacone

365. Stachowicz Sylwia - D10 / K30 POL Płońsk Torpedy Race Team

Niezapłacone

366. Stachurski Mateusz - D10 / M18 POL Zwola

Zapłacone

367. Stańczyk Krzysztof - NWD5 / M70 POL Warszawa KB V-MAX Adamów

Zapłacone

368. Uczestnik anonimowy - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

369. Stasiw Artur - D10 / M30 POL Żyrardów

Zapłacone

370. Stawryłło Piotr - D10 / M40 POL Warszawa (L)

Zapłacone

371. Stepanajtys Dominika - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

372. Stępień Dorota - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

373. Stępień Magdalena - D5 / K30 POL

Zapłacone

374. Stępień Magdalena - D5 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

375. Stępniak Małgorzata - D10 / K18 POL Sochaczew

Zapłacone

376. Stępniak Piotr - D10 / M30 POL Nowe Mostki

Zapłacone

377. Stobińska Kamila - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

378. Strumnik Katarzyna - D10 / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

379. Strumnik Sebastian - D10 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór

Niezapłacone

380. Stryjkowska Ewa - D10 / K50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Niezapłacone

381. Stryjkowski Marek - D10 / M50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

382. Strzelichowska Beata - D10 / K30 POL Pruszków

Zapłacone

383. Suszek Magdalena - D5 / K30 POL Orły

Zapłacone

384. Świderski Leszek - D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

385. Świderski Michał - D10 / M30 POL Legionowo TRI LEVEL

Zapłacone

386. Świerczewska Jolanta - D5 / K50 POL Błonie

Zapłacone

387. Świrgoń Adam 3 D5 / M18 POL

Zapłacone

388. Szadura Małgorzata - D10 / K50 POL Skrzeszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

389. Szafrański Karol - D10 / M30 POL Kobyłka Podeszwa Team

Zapłacone

390. Szakuro Michał - D10 / M30 POL Warszawa KSAP Pomiechówek

Zapłacone

391. Szczeblowska Katarzyna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

392. Szczepański Grzegorz - D10 / M50 POL

Zapłacone

393. Szewczuk Jolanta - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

394. Szewczuk Wiesław - D10 / M18 POL Biała Podlaska

Zapłacone

395. Szot Maria - D10 / K40 POL Ujazd Jasielskie pioruny

Zapłacone

396. Szot Maria - D5 / K40 POL Ujazd Jasielskie pioruny

Niezapłacone

397. Szot Maria - D10 / K40 POL Ujazd

Niezapłacone

398. Szpanowski Marek - D10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

399. Szrejder Dorota - D5 / K40 POL Nadarzyn Smocze Łapy

Niezapłacone

400. Szwarcer Mateusz - D10 / M30 POL Łódź Droga wolna

Zapłacone

401. Szydlik Paweł - D5 / M18 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

402. Szydłowski Waldemar - D10 / M60 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

403. Tarczyński Marcin - D10 / M40 POL Marki TARCZA BIEGA

Zapłacone

404. Tetkowski Michał - D5 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

405. Tkaczyk Piotr - D10 / M40 POL Ludwinowo Zegrzyńskie 9bdow

Zapłacone

406. Toczewska Anna - D10 / K50 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

407. Tomaszewicz Bogdan - D5 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

408. Trawicki Patryk - D10 / M18 POL Stare Załubice Pierogi Adamusa

Zapłacone

409. Trochimowicz Artur - D10 / M50 POL Szczytno AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM

Zapłacone

410. Troszczyński Arkadiusz - D5 / M50 POL Michałów-Grabina FC OLESIN

Zapłacone

411. Troszczyński Patryk - D5 / M18 POL Michałów-Grabina MADZIAR NIEPORĘT

Zapłacone

412. Truszkowska Agnieszka - D10 / K30 POL Legionowo

Zapłacone

413. Tula Renata - D10 / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

414. Turczyńska Monika - D10 / K40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

415. Tyczyński Artur - D10 / M40 POL Białobrzegi COMP TEAM

Zapłacone

416. Umiński Jacek - D10 / M40 POL Rajszew

Zapłacone

417. Wa-Ger Piotr - D10 / M30 POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

418. Wądołowski Marcin - D5 / M40 POL Legionowo

Zapłacone

419. Wagner Mariusz - D10 / M30 POL Warszawa Bravehearts

Zapłacone

420. Walczak Rafał - D5 / M30 POL Legionowo

Zapłacone

421. Walczak Sebastian - D10 / M40 POL Warszawa Nazwę klubu podam później

Zapłacone

422. Walendzik Anna - D5 / K30 POL Łomianki Dolne

Zapłacone

423. Wasiak Iwona - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

424. Wąsowski Piotr - D5 / M40 POL Pruszków

Zapłacone

425. Waszczuk Sławek - D10 / M40 POL Piastów heros2000

Zapłacone

426. Waszczyszyn Bożena - D5 / K40 POL Łosic I love Przylesie

Zapłacone

427. Ważny Mariusz - D10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

428. Wdowiarski Kamil - D10 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

429. Werner Jakub - D10 / M30 POL Pruszków

Zapłacone

430. Werner Sebastian - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

431. Wiaderek Piotr - D10 / M30 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

432. Wiaderek Sławomir - NWD5 / M60 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

433. Więch Arek - D10 / M18 POL Marki

Zapłacone

434. Więch Łukasz - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

435. Więch Mariusz - D10 / M40 POL Sieraków POWERADE

Zapłacone

436. Więckowska Monika - NWD5 / K40 POL Wieliszew Heron Team Wieliszew

Zapłacone

437. Wieczorek Magdalena - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

438. Wierzbicka Paulina - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

439. Wietrzycka Monika - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

440. Wietrzycki Marcin - D10 / M30 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

441. Winiarczyk Bartek - D5 / M18 POL Warszawa Dyspozycja Dnia Team

Zapłacone

442. Wiśniewska Anna - D5 / K30 POL Chlebowo

Zapłacone

443. Wiśniewska Patrycja - D10 / K40 POL

Zapłacone

444. Wiśniewski Rafał - D5 / M40 POL Drzycim

Zapłacone

445. Witek Martyna - D10 / K40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

446. Witek Tomasz - D10 / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Niezapłacone

447. Witkowski Paweł - D10 / M40 POL Łajski Wieliszew Heron Team

Zapłacone

448. Własinowicz Sebastian - D10 / M18 POL Łomianki Obłuski Running Team

Zapłacone

449. Włodarz Michał - D5 / M30 POL Warszawa 4ever2gether

Zapłacone

450. Włosińska Wioletta - D10 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

451. Wójcicka Iwona - D5 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

452. Wójcik Anna - D5 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

453. Wójcik Jowita - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

454. Wójcik Piotr - D5 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

455. Wojtkowski Piotr - D5 / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

456. Woszczyk Monika - D5 / K40 POL Legionowo

Niezapłacone

457. Woźniak Dorota - D10 / K30 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

458. Woźniczka Jolanta - D10 / K40 POL Warszawa SBRT Warszawa

Niezapłacone

459. Wróbel Tomasz - D10 / M40 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

460. Wróblewska Olga - D10 / K40 POL Wilcza Góra Vege Runners

Zapłacone

461. Wróblewski Dariusz - D5 / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

462. Wudarczyk Tomasz - D10 / M50 POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów

Niezapłacone

463. Wultańska Monika - D5 / K30 POL Wyszków

Niezapłacone

464. Wysocka Anna - D5 / K40 POL Michałów-Grabina

Zapłacone

465. Wysocki Przemek - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

466. Zając Dorota - D10 / K50 POL Piaseczno

Zapłacone

467. Zając Monika - D10 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

468. Zakowicz Paweł - D10 / M30 POL Warszawa Piechotą po schodach - Łódź

Zapłacone

469. Zalewska Aneta - D5 / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

470. Załoga Karolina - D5 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

471. Zapolska Martyna - D10 / K30 POL Łódź Droga wolna

Zapłacone

472. Zbiciak Magdalena - D5 / K18 POL Lublin

Zapłacone

473. Uczestnik anonimowy - NWD5 / K60 POL Legionowo

Zapłacone

474. Zhasko Anton - D10 / M30 BLR Brest BREST KIDS RUN

Niezapłacone

475. Ziarko Joanna - D5 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

476. Zielińska Ilona - D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

477. Zielińska Renata - NWD5 / K60 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

478. Zieliński Maciej - D10 / M30 POL Piastów

Zapłacone

479. Ziętara Rajmund - D10 / M50 POL Inowrocław 2 RBLog Skład Zegrze

Zapłacone

480. Żuraniewska Agnieszka - D10 / K40 POL Warszawa Nudne Piątki

Zapłacone

481. Żychowicz Rafał - D10 / M30 POL Jabłonna Żelazo nie klęka

Zapłacone

482. Żychowski Michał - D5 / M18 POL Piaseczno

Zapłacone

483. Żywek Teresa - D10 / K60 POL Konstancin-Jeziorna Tripower.pl

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU